Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieciešami padomi par tattoo

 
Reitings 15
Reģ: 16.04.2015
Sveikas! :)

Beidzot esmu saņēmusies pirmajam tetovējumam, bet ir daži jautājumi.

1) Cik ātri var tikt pie tetovējuma, vai ilgi jāgaida rindā? Esmu noskatījusi Collective Art & Tattoo Studio, cik garas rindas tur mēdz būt? Gribētos nākošnedēļ to nokārtot, lai tetovējums sadzītu, pirms iestājas īsts pavasara siltums. Vēl ir minēts mistisks depozīts rezervācijai..

2) Vai pastāv risks, ka tetovētā vieta iekaist vai sastruto, un iekaisums vizuāli ietekmē pašu tetovējumu?

3) Kā Latvijā ir ar baltās krāsas tetovējumiem, tādi ir pieejami?

Paldies jau iepriekš par atbildēm! Sirsnīgs lūgums kašķa meklētājām - nekomentējiet ;-)
16.04.2015 13:14 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.04.2015
Jā, varat droši ieteikt citus tetovēšanas salonus - tā kā neko daudz par šo jomu nezinu, priecāšos par atsauksmēm :)
16.04.2015 13:15 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
1) rindas katrā salonā atšķiras. Citur uzreiz tiksi, citur jāgaida. Pati iesaku http://customtattoo.lv/
2) jā, var. Tas atkarīgs no tā, kā kopsi tetovējumu, no tavas ādas utt.
16.04.2015 13:17 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Es tetoveejos pie Vadima, tikai labaakaas atsauksmes. Jaa, tetoveetaa vieta var iekaist un atsaukties arii uz ziimeejumu, ja to nekopsi.
16.04.2015 13:20 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
par rindām nezinu, mans tetovētājs ir arī mans labs čoms, tādēļ pielāgojos viņa laikiem vai viņš maniem, saprāta robežās, protams! Esam tetovējuši arī nakts vidū līdz 4 no rīta, pēctam gājuši ballēties :D

Man baltā krāsa izmantota 2 tetovējumos. Viens taisīts pirms kādiem 5 gadiem un tur ir tik maz baltā, ka nev ar saprast vai tā vienkārši ir ādas krāsa vai balts :D otrs taisīts ap ziemassvētku laiku, tur baltā krāsa ir lielākā laukumā un ir arī labi redzama.

Iekaist, protams, var, bet nu, man vismaz, tetovējumi dzīst ļoti ātri... nekad nekādu problēmu nav bijis.

P.S. par depozītu tas ir normāli... daudzās studijās strādā pēc stingra grafika un sanāk, ja neierodies, tad vienkārši izmet laiku, kurā meistars vareja citu klientu paņemt. Pēc nostāstiem dzirdēts, ka tādu gadījumu ir daudz,jo cilvēki samīžās utt :D
16.04.2015 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Rindas ir kā kurā salonā, kā pie kura meistara un kā kurās dienās. Draudzene, kad taisīja vienu no saviem ''Rīgas tintē'' - 1dienā pieteicās, 5dienā uztaisīja(ja viņai nebūtu bijis darbs, tad jau 3dienā varētu). Taču, tik pat labi, tagad ja viņa aizietu, viņai būtu vairākas nedēļas jāgaida. Tas ir jāzvana uz konkrēto salonu un jājautā.

2)Manuprāt, tāds risks pastāv vienmēr. Īpaši, ja taisa kaut kādās kreisajās vietās, lai tikai lētāk(bet tas laikam šoreiz nav variants, kas tiek apdomāts) vai nekopj tetovējumu dzīšanas laikā. Man pašai neviens nav ne strutojis, ne iekaisis, bet es visu vienmēr smērēju, rūpīgi uzmanu utt.
16.04.2015 13:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.04.2015
amazing, tajā customtattoo zīmē skices pēc klienta vēlmēm? Ir ideja, ko gribu, bet nezinu, vai pati varēšu kaut cik jēdzīgi uzzīmēt..

Par to iekaišanu bail - man ir diezgan problemātiska āda, bieži rodas iekaisumi..tad jau sanāk, ka nav vēlams tetovēties :(
16.04.2015 13:24 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
ai, beidz! Manas draudzenes pusis visu mūžu baidījās no tetovējumiem, jo viņam ir ekszēma un uz iekaisumiem tendēta āda.... taisa jau 3. tetovējumu pāris mēnešu laikā un nespēj nopriecāties ;) vienkārši neslinko notīrīt un apstrādāt un viss būs ok. Man ir 8 gab (no kuriem tikai 1 ir maziņš) un nekas nav iekaisis, laigan es slinkoju kaut ko tīrīt un mazgāt un smērēt... sportoju un gāju sauļoties uzreiz arī. Būs labi!:-P
16.04.2015 14:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Uz pirmo jautājumu atbildot, tiesa, par Vadima tetovēšanas salonu- nekādā rindā es negaidīju, azgāju 6dienas rītā, biju vienīgā visā salonā, pateicu, ka gribu tetovējumu, pusotras stundas laikā bija gatavs, iepriekš laiku nerezervēju, bija jāuzgaida tikai tik, cik ilgi meistars pārzīmē zīmējumu uz tam domāta papīra-max 10 minūtes.
16.04.2015 14:27 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.04.2015
Paldies par iedrošinājumu:-) Vienkārši negribas, lai sastruto un , piemēram, uztetovētais tīģeris pārvēršas par vienacainu mērkaķi :D
16.04.2015 14:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Smērē Bepantenu un viss būs čiki, bet jā, vēsākā laikā dzīšanas process patīkamāks, jo tūska ātrāk noiet. Esmu gan taisījusi arī vasarā un nekādu problēmu. Par balto krāsu - tikai baltie tattoo mēdz no attāluma izskatīties pēc rētām un ādas defektiem, tattoo, kur balts ir izmantots ēnojot gan ir smuki. Manai pusmāsai ir "sapņu ķērājs", kuram ir baltā krāsa uz pērlītēm un spalviņām un izskatās, ka tas sapņu ķērājs mirdz. Tiešām ļoti smuks darbiņš!
Dizainu ar tetovētāju varēsiet kopīgi uzzīmēt, nav tā, ka tu vari izvēlēties tikai no kataloga :-P
16.04.2015 14:29 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Mans vīrs taisīja tatto Tevis pieminētajā salonā, par rezervāciju nekamsāja nekādu naudu. Palīdzēja izdomārlt unuzskicēt, tas viņiem liels pluss, jo piem. Vadims tetovē tikai gatavus zīmējumus.
Nekad neesmu dzirdējusi par iekaisušu tatto, kopšana nav sarežgīta, nomazgā ar ūdeni un uzsmērē Bepamten ziedi un viss. Protams no sākuma nevar iet pirti un solarijā.

Savu pirmo tatto taisīju pie Vadima, godīgi sakot neesmu apmierinata ar viņa darbu.
16.04.2015 14:31 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.04.2015
Drusku pacelšu tēmu :)
Radās vēl viens jautājums - vai tad, ja uz ādas (konkrēti, pleca) ir kaut kādi izsitumi, tetovēt var? Vai arī jābūt pilnīgi tīrai un veselai ādai?
18.04.2015 22:04 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
mani arī interesē par balto tinti, kādai ir pieredze?
18.04.2015 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits