Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spītība,lai vai kā.

 
Reitings 11
Reģ: 01.07.2012
Sēžu ar pilnu sirdi un pilnīgi nezini pie kā ķerties un grābt, pēc dabas esmu ļoti ietiepīga,spītīga, bet nu ejot gadiem,saprotu,ka tas mani ne pie kā laba neaizvedīs,savās iepriekšējas attiecības,savas uzpūtības dēļ pazaudēju cilvēku, daudz pārdzīvoju to attiecību dēļ, esot vienai, laiks deva padomāt un saprast,cik tiešam nepatīkami izturējos,daudz mācījos un sev nosolījos,ka nepieļaušu kaut ko tādu savās nākošajās attiecībās, pagāja krietns laiks,kad vispār pretējo dzimumu sāku izskatīt, pagāja vairāki gadi,kad iepazinos ar tagadējo draugu, attiecības pašas no sevis ir vieglas un nepiespiestas,kā,manuprāt, vajadzētu būt.
Esam vairāk kā gadu kopā un sāk atkal uzpeldēt mani nesmukumi pret otru cilvēku,apvainošanās nevietā un pašas uzpūšanas par to,draugam ir liels mērs,bet kad ir jau par daudz, tad ir par daudz. Mana nerunāšana un pūšanas par niekiem,viņu dzen izmisumā kā arī mani, apzinos,ka daru stulbi un nepatīkam gan viņam,gan man! Nav jau vairs tie pusaudžu gadi,lai šādi trakotu. Ja ir strīdi,tad tikai tos,ko pati savāru. Gribas mainīties mīļotā cilvēka labā, pati sev galvā borēju, ka mainīšos,bet pat nezinu kā,negribas lai ir tā,ka cilvēkam kaut ko solu,bet nespēju izpildīt,negribu,lai ir gaidīšana,ah,kad tad viņa mainīsies, negribas attiecības uz ''varbūt tomēr'', gribu klusītiņām palikt labākai,jo pati saprotu,ko nodaru cilvēkam ir cietsirdīgi.
Galu galā,nācu pēc padoma,varbūt kāda man līdzīga,kas cīnās ar šādu bēdu?
13.04.2015 18:12 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Kā saka mana māsa: "Nav nekā tracinošāka par tavu mieru, kad es psihoju, jo tas, ka nebļauj pretī uzdzen vēl vairāk dusmas." :D

Būtībā ir tikai pāris lietas, par kurām pāri strīdas attiecībās, nauda un uzmanība. Ja spējam saprast, ka otra puse nav robots miljardieris, tad viss ir kārtībā. Ja nespējam saprast, tad kasāmies.

Good luck, visām, kuras saprot, ka jāmainās un to dara. ;)
14.04.2015 11:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Cik patīkami apzināties, ka neesmu vienīgā ar tādu raksturiņu. Lai gan arī šo iemselu dēļ savas attiecības pazaudēju. Bet nu otrā puse arī bija tāds, kas manā dusmu periodā tikai pielej eļļu ugunij, lai es vispār neadekvāta palieku. Tā kā ir labi, kā ir tagad.
14.04.2015 10:47 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jā ir gan pluss. Tāpēc, ka, ja arī man ir kas sakāms - man tik un tā vajag savā sulā pasuloties, lai izdomātu kā labāk pateikt utt. Ja sāktu spert ārā visu kas man galvā un uz mēles, tad diez vai kāds vispār mani saprastu.
14.04.2015 10:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man galīgi nav vajadzīgi jautājumi - kas noticis, ko tik bēdīga, kāpēc dusmīga utt. Katrā ziņā arī mums šajā jomā viss sakārtots. Lieki mani netramda, jo zin, ja būs kas svarīgs sakāms, tad iešu un ar viņu visu izrunāšu.

šis laikam ir baigais pluss, ka to respektē :) mums ir mazlietiņ savādāk...
14.04.2015 09:59 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.11.2012
Tas viss ir ļoti individuāli. Kā nekā apstākļi arī to visu ietekmē. Varam tikai tā lielos vilcienos apspriest un mēģināt aizdomāties par saviem cēloņiem, katrai tie noteikti var būt savādāki.
Bet man pašai arī tā ir. Noslēdzos sevī un negribas, lai tramda. Bet ar laiku taču viens pie otra pierīvējamies un labāk saprotam, kā otrs grib, lai pret viņu izturamies konkrētajā situācijā. Vai nu gluži pretēji.
14.04.2015 09:55 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nedomāju, ka man ir kaut kādas problēmas ar savaldību vai uzmanības trūkums. Te vēl sen atpakaļ bija diskusija, ka meitene no rīta čali brīdinājusi par savu slikto omu, bet šis tik viņu pavilcis visas dienas garumā.
Nu, ar mani tāpat. Ja pasaku, ka esmu sapīkusi un neesmu savā ādā, tad gaidu, ka mani liks mierā un ļaus pabūt savā pasaulītē kādu laiciņu. Savādāk - var sanākt kašķis.
Es runāju tikai tad, kad vēlos runāt. Man galīgi nav vajadzīgi jautājumi - kas noticis, ko tik bēdīga, kāpēc dusmīga utt. Katrā ziņā arī mums šajā jomā viss sakārtots. Lieki mani netramda, jo zin, ja būs kas svarīgs sakāms, tad iešu un ar viņu visu izrunāšu.
14.04.2015 09:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ak jā, kāda te jautāja par horoskopiem...es esmu Kazas gada Vēzis un draugs ir Pūķa gada Skorpions :-P
14.04.2015 09:33 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.11.2012
Totāli saskatu paralēles ar daudzu rakstīto. Tā tiešām ir, ir grūti sevi kontrolēt, bet ar laiku kļūst vieglāk, ja saproti, ka tie untumi uzrāda to, ka mums kaut kas trūkst. Visbiežāk iemesls ir tas, ka gribas uzmanību. Dīvaini, bet tā tas ir. Ne velti no maza sīkuma ir tik viegli uzburt lielu skandālu. Gribas auditoriju - otro pusīti. Īpaši, ja otrs cilvēks ir tik mierīgs un par sīkumiem necepās.
Mans draugs ir ļoti nosvērts un mierīgs, pat pārāk. Lai arī pats var kādreiz uzsprāgt, iemesli kašķim noteikti pārsvarā var nākt tikai no manis. Bet es novērtēju viņa pacietību, jo visbiežāk viņš uz to neatbild ar to pašu, bet izlabo to, par ko sūdzos vai neizprovicē uz lielu strīdu. Viņa dēļ cenšos sevi savaldīt, jo patiesu iemeslu strīdiem mums nav. Skorpions. :)
14.04.2015 09:30 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Tas, ka draugs tikai skatās un neko nesaka ir vislabākais (jo neprovocē vairs strīdu), bet tomēr arī viskaitinošākais. :D

Bet vispār pret šādu psihisku nelīdzsvarotību labi palīdz, kad dzirdi un redzi no malas kā tas izskatās. Mums draugi ir vēl viens pāris ar līdzīgu stāstu un gadiem, bieži gadās dzirdēt, kad tas puisis saka, piemēram, ai, šodien atkal nekur nedrīkstu iet, draudzene manas olas paņēmusi.. un līdzīgas situācijas. It kā tas nav tā, ka puisis ņem un baigi sūdzas, bet pat viens vārds vai skumjais skatiens, ka draudzene neļauj kaut kur iet vai kaut ko darīt.. Traki tas izskatās.
Tāpēc, katru reizi, kad tīri emociju dēļ gribas pastrīdēties, tas liek padomāt - vai tiešām tas ir vajadzīgs? Un vissvarīgākais - padomāt par otru cilvēku, kā tev liekas, viņš ir laimīgs šādās attiecībās? Un, ja īsti nav, cik ilgi viņš gribēs būt ne līdz galam laimīgs?
14.04.2015 09:19 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pat grūti atbildēt...jo iepriekšējās attiecības puisis vispār nebija runājams.
Šobrīd ar tagadējo draugu esmu kopā jau ~3gadus, dzīvojam kopā kādu pusgadu, bet nestrīdamies un netaisām nekādas drāmas augstos toņos ar mantām pa gaisu :D ja ir kaut kas sakrājies, tad pasakām, bet tas notiek negaidīti, nevis no sērijas "klausies, mums vajag parunāt" un tad arī vairāk ir tā bubināšana, ka viņš pasaka man visu, ko domā, pārmet, kritizē utt, es tikmēr klusēju un skaitu līdz 10 :D un pēc tam es jau sabesījusies viņam pasaku, kas man par problēmām...pēc tam abiem ir besis, izlīgstam un turpinām dzīvot tālāk :-P
Bet vispārīgi apzinos, ka es jau esmu tā, kura parasti ir vainīga pie visa, jo esmu klusa, mierīga un bieži ignorējoša...draugu tas ļoti kaitina, ka man bieži ir nezinu...varbūt...iespējams...kaut ko gribu... :-/ bet nu mēs abi tādi jokaini, jo es gaidu no viņa iniciatīvu, viņš gaida, ka es pateikšu, ko gribu...un tā vienmēr rodas problēmas, jo nesagaidām.
14.04.2015 09:13 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Gribēju vēl piebilst, ka piekrītu tām, kas saka, ka ietiepība un kašķīgums nāk no iekšējas nepārliecinātības vai bailēm, iekšējām dusmām, kas tādā veidā nāk ārā pār otru cilvēku, un visbiežāk viss, kas ir teikts, nemaz no sirds nav bijis domāts otram, bet gan drīzāk pašam sev.
Vienkārši ir jāmeklē veidi, kā citādi izlādēt negatīvo enerģiju ārā.
14.04.2015 09:12 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Un man likās, ka es vienīgā tāda! :D :D :D
Man ir sarežģīts raksturs. Es varu būt miera un vienaldzības iemiesojums, bet citā reizē spert zemes gaisā! :D Man vienīgais paveicies, ka draugs ir mierīgs cilvēks un reizēm liekas, ka viņš nemaz neklausās manī! Tikai skatās uz mani un pats ir domās kaut kur... :D
Vienīgais man labāk patīk, ja strīdi un konstruktīvi un pa tēmu, nevis tāpēc, ka vienam šodien tā gribas. :D
Tā kā es esmu Lauva, tad es turēšos līdz pēdējam, lai panāktu taisnīgumu. Reizēm tas traucē, reizēm nāk par labu. Kaut kā jācenšās atrast to robežu starp savu rakstura stingrību un to brīdi, kad sāku palikt jau par maitu! :D :-/
14.04.2015 09:03 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tā ir nevis spītība, bet bērna prāts. Ja cilvēks nav spējīgs pārkāpt savam ego, lai tomēr spētu apvaldīties un paklusēt, lai nesāpinātu otru un netaisītu kašķus ne no kā, tad varu tikai apbrīnot to otru pusi, kas ir spējīga to visu paciest. Šitādas histērijas man bija gados 16, bet pieņemoties prātā, sāc novērtēt iespaidu, ko atstāj tavi vārdi, kas patiesībā nāk no nepārliecības, bailēm un vēlmes kontrolēt.
14.04.2015 08:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man gan ir otrādi... :D Es biju vienmēr tā nosvērtā, mierīgā, aukstā, nesatricināmā un savā ziņā - pofigiste. Taču mans vīrs - riktīgs spridzeklis. Nu var teikt, ka viņš mani nedaudz sbojāja. Ar laiku man apnika visu paciest, visu piedot, visu sagremot. Kālab man tas jādara, ja otram tas nav nepieciešams un pats ne grama necenšas, tikai izmanto manu pacietību?... Nu tad metu mieru pie malas un dažos kašķos nodevu pa pilno viņam pretī - oooo, uzreiz bija i rezultāts, i vajadzīgā sapratne un attieksme! :D Nu tad tagad ir tā, ka, ja man uznāk (tas notiek reti, bet tomēr notiek), tad nemēģinu savaldīties. Mūsu attiecībās tas darbojas pozitīvi - viņš vairs neatļaujas pārāk daudz un ir sācis vairāk savaldīties, bet es savukārt varu atļauties kādu reizi būt kaprīza, dumji spītīga un riebīga, izladējot visu negatīvismu. :-)
14.04.2015 01:00 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Black dress, kurš datums? Es arī svari :D
13.04.2015 23:59 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Esmu barińā. Pēc horoskopa Svari.
13.04.2015 23:29 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nē, nē to saka kitty4, es tikai piekrītu, ka ar mani tāpat. Manējais saprot, ka nevajag mani aiztikt, jo pēc kāda laiciņa būšu savā sulā izvārījusies un viss atkal būs labi. A, ja staigās man apkārt, kaitinās un uzdos stulbus jautājumus, tad dabūs kārtīgu "pūtienu" un kašķi.
Bet viņš nesūdzās.. vienkārši kā tāds gudrs tētis ļauj bērnam izniķoties un ļaunu prātu netur. :D
13.04.2015 23:21 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Jāiemācā atpazīt savas emocijas un kontrolēt tās. Jāsaprot, ka nav labuma no tādas uzvešanās. Tas ir darbs ar sevi. Un paralēli tam jāskaidro otram, kā jūties, kāpēc tā dari un kā viņam labāk rīkoties, kad tā uzvedies- līdzīgi kā Undiya saka.
13.04.2015 23:12 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī esmu no spītīgajām, taču es par to daudz nesatraucos. Lēnam mācu savam draugam, ka, ja esmu sapūtusies un nerunāju ar viņu, tad nevajag mani aiztikt - pats no sevis pāries. Un "Liec man mieru!" - nozīmē to ko tas nozīmē tikai visu citu miera un nervu labad. Jo, ja tiešām dusmojos, tad nemitīga prašņāšana"Kas tev noticis?" vai "Kas tev ir?" ne pie kā labāka nenoved. Tā pat arī, ja man saka "Beidz pūsties!" tas neko nemainīs - jo man ir manas emocijas, kas man ir jāpārdzīvo un citiem tas japieņem.

Es tieši to pašu būtu rakstījusi, tikai savādākiem vārdiem.
13.04.2015 23:02 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
un ļoti, ļoti iemīli sevi, jo ja sevi nemīli un necieni, tad otru arī nespēsi cienīt. Panāc, ka ikdienā runā pieklājīgi. Mēs ar vīru mājās vispār loti bieži viens otru uz jūs uzrunājam. Šāda uzrunas forma (kaut pa jokam), bet īsti nepieļauj rupjību un negatīvu attieksmi.
13.04.2015 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)