Pārdomas..

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Sveikas!

Es te tā aizdomājos.. Un gribas par to aprunāties. Tātad Latvija pec būtības skaitās nabadzīga valsts utt, daudzi sūdzās, ka nav naudas un tā. Bet paskatoties uz ielām, cilvēki ir diezgan sapucēti, staigā ar Michaels Kors somām, apģērbu veikali pilni ar pircējiem. Katrs trešais cilvēks braukā ar krutām mašīnām, cik tas ir redzams uz ielas. Un šajā gadījumā nerunāju par pusmūža cilvēkiem, bet tieši par jauniešiem, sasniedzot 24, 25 gadu slieksni. Brīžiem šķiet, ka meitenes galvenokārt uztur naudīgi draugi, jo tādā vecumā nevar nopelnīt tik daudz, lai varētu atļauties dārgas mašīnas utt..

Padiskutējam par to! :-)
09.04.2015 19:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
meooooww Neesi nekad domaajusi par pressure washer iegaadi? Aiznjem viss process knapi 20 minuutes ar spiediena sljuuteni visus logus nomazgaat.
10.04.2015 23:25 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
krista, varbūt arī tā būtu laba ideja, bet pieļauju, ka pagaidām tāds variants nav ticis apsvērts, jo 1. mums nav vēl pilsētas ūdens (māja relatīvi nesen uzcelta), bet šo procesu fiziski beidzot uzsāka tieši pagājušajā nedēļā, 2. ir ļoti švaki ar gruntsūdeņiem un pat pēc stiprāka lietus ir problemātiski ar ūdeni - pagalms/zālājs pludo. Plus, ja es tur vēl dzīvotu 100% kā agrāk, tad varbūt arī es ko tādu neslinkotu darīt, bet vecāki nekādā gadījumā paši ar tādām lietām noņemties negrib un man arī ne īpaši gribētos laikam ciemojoties iet un logus tīrīt :D Bet ideja vispār neslikta, ieminēšos par to nākamreiz, kad braukšu ciemos :)
10.04.2015 23:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits