Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai var iegūt darbu ofisā bez pieredzes?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Sveikas!

Vai ir vispār tāda iespēja bez konkrētās izglītības tikt strādāt kaut kur ofisā? Daudzkur redzu, ka meklē darbiniekus ofisā arī bez iepriekšējās pieredzes un tikai ar vidējo izglītību. Tā tiešām ir? Varbūt kādai ir kāda pieredze par to?

Augstākā izglītība man ir iegūta pavisam citā sfērā, bet vēlos savu dzīvi saistīt ar ofisa darbu.
07.04.2015 16:25 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Jā, var tikt, man daudzi paziņas uzsāka darba gaitas ofisā arī bez iepriekšējās pieredzes un konkrētās izglītības.
07.04.2015 16:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Daudzkur redzu, ka meklē darbiniekus ofisā arī bez iepriekšējās pieredzes un tikai ar vidējo izglītību. Tā tiešām ir?

Tak sūti CV tur, kur redzi!
07.04.2015 16:27 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
protams! Recepcija, asistents, sekretārs utml. Tālāk jau viss atkarīgs no paša un uzņēmuma. Mazās firmiņās diezvai diez cik augstāk sanāks tikt, bet lielos uzņēmumos, kuros var pieteikties uz dažādām apmācībām un semināriem, "ēnot" vecākos darbiniekus utt, kapēc ne?
07.04.2015 16:30 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
var, ja intervijā dod mājienus, ka sniegsi bosam arī citus ''pakalpojumus''
07.04.2015 16:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man šķiet, ka ir ļoti grūti dabūt darbu pilnīgi bez pieredzes, tieši ofisā, jo ir daudz tādu cilvēku, kas meklē darbu un kuriem ir pieredze, līdz ar to konkurence ir liela, tas ir caur personāla meklēšanas portāliem, sludinājumiem., caur paziņām, skolu, praksi ir savādāk, tur bieži vien uzsāc darbu kā praktikants, nav samaksas, vai tā ir simboliska, ja spēj pierādīt savas spējas, attieksmi, tad varbūt izteiks piedāvājumu.
07.04.2015 16:34 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Vislabāk ir iziet praksi - pat ja tevi nepaņems darbā konkrētajā uzņēmumā, visticamāk dabūsi normālu atsauksmi un atbilstoši pieredzi savam CV. Citādi - rūpīgi jāpārdomā motivācijas vēstules un CV saturs, lai darba devējs justu, ka esi piemērota konkrētajam amatam. Neiespējami tas nav, jo pati sāku strādāt birojā bez iepriekšējas pieredzes šādā darbā, kurš ir visai attāli saistīts ar manu profesiju.
07.04.2015 16:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es domāju, var. Ne obligāti tas būs viegli, bet mazā firmiņā, kura nevar (vai negrib) iesākumā baigi daudz maksāt, varbūt arī paņems, ja parādīsi sevi kā apķērīgu, pozitīvu un izdarīgu.
07.04.2015 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man pirmais darbs biroja administratore. Pirms tam man nebija nekaadas pieredzes. Liidz ar to, uzskatu, ka sekretaares/Biroja administrators darbu var dabuut bez pieredzes. Bet ne visas kompaanijas nems cilveekus bez pieredzes, un tur kur njems, visdriizaak, vismaz saakumaa, paaraak daudz nemaksaas. Bet ar kaut ko ir jaasaak un tad paleenaam veidot un attiistiit savu karjeru.
07.04.2015 17:52 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
No pieredzs saku, ka var dabūt ofisa darbu, bez zināšanām šajā jomā, bet mazā uzņēmumā. Šaubos vai lielos uzņēmumos kāds riskētu pieņemt darbā nezinošu cilvēku (protams izņēmumi kā vienmēr).

Trūkums - droši vien maksās ne tik cik tu vēlētos saņemt. Pozitīvais - darīsi daudz lietas, par kurām tev nav ne mazākās nojausmas. Pati sēdēsi, mācīsies, lasīsi, gūsi pieredzi darot. Ja uzņēmums attīstīsies lielāks, pastāv iespēja, ka varēsi turpināt izaugsmi kādā konkrētā sfērā. Piemēram, sāki strādāt darot dažādus darbus - sekretāres, lietvedes, grāmatvedes, mārketinga, bet vēlāk varēsi darīt tikai mārketinga lietas.:-)
07.04.2015 18:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Agrāk kad pēc vidusskolas strādāju par pārdevēju, vienmēr domāju cik forši būtu strādāt ofisā, pie sava galda, sava datora un ar savām lietām atvilknītēs, darīt savus darbus normālā darba laikā (jo iepriekš man bija maiņu darbs). Nu un kā jau parasti notiek, domu spēks dara visu tā lai pēc laiciņa vēlmes piepildītos. Nostrādāju birojā 2 gadus, tieši tā kā agrāk biju iztēlojusies :D (pieminēšu, ka bez izglītības un ieprikšējās pieredzēs). Pēc šiem 2 gadiem, biju laimīga tikt no tā prom, sapratu, ka tas galīgi un pilnīgi nav priekš manis... ienīstu rutīnu, ienīstu celties konkrētā laikā un atsēdēt konkrētas stundas pie konkrēta galda, darot lietas kuras nes naudiņu vienreiz mēnesī algas dienā (lai gan alga bija pat ļoti laba) :D :D :D

Tagad daru to kas man ļooti patīk, kur es varu regulēt savu laiku pati, nav neviens priekšnieks kas nosaka cikos man jāceļas un cikos man jāiet mājās, to izdomāju pati. Kopš aizgāju no darba birojā, esmu cits cilvēks, labāka mamma bērnam, labāka draudzene draugam, gandrīz neslimoju, mazāk pārgurums un vairāk dzīvesprieka :)

Ar visu šo garo penteri gribēju pateikt, ka tas ko sākotnēji ļoooti vēlies var beigās izrādīties gluži pretēji, tas ko beigu beigās ļooti nevēlies, bet visam jāiziet cauri, lai beigās zinātu kas ir kas :)
07.04.2015 18:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits