aborti

 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
vai atbalstāt abortus?

es domāju, ka tos vajadzētu atļaut tikai gadījumā, ja grūtniecība apdraud mātes dzīvību. pretējā gadījumā arī 5 gadus vecu bērnu var atļaut vecākiem nosist, jo vairs negrib bērnu, vai naudas par maz. slepkavības civilizētā pasaulē nav pieļaujamas.
06.04.2015 14:36 |
 
Reitings 53
Reģ: 27.03.2015
tad jau spalīšus arī nedrīkst dzīt no dibena arā
06.04.2015 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
tu nesaproti, ka runa ir ne tikai par vecākiem un ko vecāki grib? kā rakstīju, ja viss būtu atkarīgs tikai no vecāku vēlmes, varētu nosist arī 5 gadīgu bērnu. nav normāli, ka cilvēku no dzemdes pa gabaliem izvelk ārā, jo vecāki tā grib.


A kurš ta to bērnu audzinās, ja ne vecāki? Tev tas vispār loģiski liekās? Tad jau lai tikai dzemdē un dzemdē arī nevēlamās ģimenēs un, lai tikai pildās bērnu nami ne?
06.04.2015 15:07 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
sieviete, ļauj meitenei diskutēt un mācīties argumentēt, nevis dzen pie katliem un autiņu mainīšanas! tāpēc jūs meitas arī izaudzināt par kalponēm.


Neviens viņu nedzen pie katliem, bet gan pie grāmatām vēl mācīties un uz veselības mācību! Ja šis bērns pielīdzina mazu cilvēciņu suņiem, kur pirmais metiens ir jāslīcina tad interesanti kāda vidē viņa ir augusi bail pat iedomāties kā līdzās tādi cilvēki aug...
Es pat nevaru iedomāties kā var sunīšus un kakisus slīcināt tas viss ir necilveciba un tādus cilvēkus vajadzētu izolēt un nelaist pie dzīvās radibinas!
06.04.2015 15:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ka cilvēku no dzemdes pa gabaliem izvelk ārā, jo vecāki tā grib.


Šie uzskati lūk ir atkarīgi no tā, kurā mirklī mēs augli sākam uzskatīt par cilvēku? Man tas ir pēc tam kad dzemdībās pirmo reizi bērns sāk raudāt, vai tad kad viņu var paņemt dzīvu rokā un viņš satver tavu pirkstu ar savu roku, nevis tikmēr kamēr viņš ir knapi pirmajās attīstības nedēļās dzemdē, tas vel ir auglis. Kamēr medicīnā tiek atļauts aborts, tikmēr ar es to atbalstīšu jo ja šādu izvēli izmanto, tad gan jau ka tam ir pamats kāpēc tā dara.

Ja nav vienādi uzskati kad auglis paliek par cilvēku, tad nesakritīs ar viedokļi un es nemaz negaidu ka tiem būtu jāsakrīt, katrs no mums ir savādāks, ar savādākiem uzskatiem.
06.04.2015 15:09 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
A kurš ta to bērnu audzinās, ja ne vecāki? Tev tas vispār loģiski liekās? Tad jau lai tikai dzemdē un dzemdē arī nevēlamās ģimenēs un, lai tikai pildās bērnu nami ne?

tavuprāt abortus taisa tikai nevēlāmās ģimenes :D tās tieši arī netaisa

Es pat nevaru iedomāties kā var sunīšus un kakisus slīcināt tas viss ir necilveciba un tādus cilvēkus vajadzētu izolēt un nelaist pie dzīvās radibinas!

veģetāriete esi?
06.04.2015 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
tavuprāt abortus taisa tikai nevēlāmās ģimenes tās tieši arī netaisa


Un tur jau tā kļūda!
un , ko tu tagad gribi izstrīdēt? Pasaki, kaut vienu iemeslu, ja bērns nav vēlams, kapēc, lai netaisītu abortu. Tev neviena lõgiska pamatojuma nav bijis kā vien tas cik tas ir šausmīgi!
06.04.2015 15:12 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Šie uzskati lūk ir atkarīgi no tā, kurā mirklī mēs augli sākam uzskatīt par cilvēku? Man tas ir pēc tam kad dzemdībās pirmo reizi bērns sāk raudāt, vai tad kad viņu var paņemt dzīvu rokā un viņš satver tavu pirkstu ar savu roku

nez ar ko bērns dzemdē tik radikāli atšķiras no bērna 5 min vēlāk ārpus dzemdes, ka pirmajā gadījumā nav cilvēks, otrajā jau ir :D bērns ir cilvēks abos gadījumos, viņam nav nekādu atšķirību

Kamēr medicīnā tiek atļauts aborts, tikmēr ar es to atbalstīšu jo ja šādu izvēli izmanto, tad gan jau ka tam ir pamats kāpēc tā dara.

sievietes lielākoties abortu arī atbalsta tāpēc, ka domā ''gan jau kāds zina, kāds abortiem pamats'' tas ir domāšanas spējas trūkums un skriešana pakaļ autoritātēm
06.04.2015 15:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
miss12345
tad jau spalīšus arī nedrīkst dzīt no dibena arā


Ko tik stulbu es vēl nebiju dzirdējusi.
06.04.2015 15:14 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Pasaki, kaut vienu iemeslu, ja bērns nav vēlams, kapēc, lai netaisītu abortu. Tev neviena lõgiska pamatojuma nav bijis kā vien tas cik tas ir šausmīgi!

es jau rakstīju vairākkārt, žēl, ka nespēj saprast... citu cilvēku iegribas nav pēdējais vārds - tad varētu nosist arī 5 gadīgu bērnu jo apnicis, vectēvu jo kļuvis nevēlams, jebkuru citu. pāri visam ir indivīda dzīvība, kas nav aizskarama.
06.04.2015 15:15 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Neviens viņu nedzen pie katliem, bet gan pie grāmatām vēl mācīties un uz veselības mācību! Ja šis bērns pielīdzina mazu cilvēciņu suņiem, kur pirmais metiens ir jāslīcina tad interesanti kāda vidē viņa ir augusi bail pat iedomāties kā līdzās tādi cilvēki aug...
Es pat nevaru iedomāties kā var sunīšus un kakisus slīcināt tas viss ir necilveciba un tādus cilvēkus vajadzētu izolēt un nelaist pie dzīvās radibinas!


Es gan paslinkotu rakstīt tik garus penterus kādam, kurš te vienkārši uzjautrinās.


veģetāriete esi?


Noteikti, ka nav, bet mājdzīvniekus arī neēd.
06.04.2015 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
sievietes lielākoties abortu arī atbalsta tāpēc, ka domā ''gan jau kāds zina, kāds abortiem pamats'' tas ir domāšanas spējas trūkums un skriešana pakaļ autoritātēm


Gada neloģiskākais teikums!
06.04.2015 15:17 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
http://cosmo.lv/forums/topic/180667-popularitaate/

Šādi jau savu popularitāti neiegūsi.;-)
06.04.2015 15:18 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Noteikti, ka nav, bet mājdzīvniekus arī neēd.

tas ir to pašu iemeslu dēļ, kādēļ jūs uzskatāt, ka bērns dzemdē nav cilvēks, bet pēc 5 min ārpus dzemdes ir radikāli atšķirīgs - cilvēks. tāpat arī cūkas un govis varat slepkavot, bet ja kāds kaķi noslīcina, tad šis cilvēks uzreiz skaitās noziedznieks. viss tas ir dubultmorāle, lai attaisnotu savu izlaidīgo dzīvesveidu, tajā pašā laikā paturot spēju nosodīt citus un uz viņu fona izlikties par ''labajiem''
06.04.2015 15:19 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
06.04.2015 15:20 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
pāri visam ir indivīda dzīvība, kas nav aizskarama.

Indivīds, kas radies pateicoties šo divu cilvēku DNS!!! Es vispār cenšos neiedziļināties tajā ko katrs dara ar saviem bērniem. Paši taisīja, paši domā. Nav arī nekādu baigo dziļo skumju par vakardienas avāriju. Paši to bērnu uztaisīja, paši parāva līdzi nāvē.

Par jau dzimušiem bērniem,kas nonākuši nelabvēlīgos apstākļos ir cits stāsts un netaisos iedziļināties.

Gribēju tikai pateikt, ka mani vispār nekādā veidā "nekrata" citu sieviešu aborti. Lai dara kā grib ar savu bērnu un savu organismu.
06.04.2015 15:21 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
tāpat arī cūkas un govis varat slepkavot, bet ja kāds kaķi noslīcina, tad šis cilvēks uzreiz skaitās noziedznieks.
Nu, ja kāds to kaķi slīcina, lai paēdinātu savu ģimeni, tad es vēl pieņemšu šādu absurdu salīdzinājumu.
06.04.2015 15:23 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
veģetāriete esi?



Pirmkārt, kāpēc pati saki ka aborti ir slikti un tai pat laikā it kā apstridi ar arī to kas saka kā aborti ir slikti.. Liekulība!
Otrkārt neiet runa par to vai esmu vegitariete vai ne, es Vnk neatbalstu BEZMERKIGU nogalināšanu!!! Pat dzīvnieki tāpat vien priekā pēc nenogalina, bet gan ja ir badā vai ja ir apdraudēti, bet cilvēkiem nez kāpēc tas tā nav viņi ir iedomājušies ka viņi ir planētas īpašnieki un dabas noteicēji, lai gan tas tā nav daba arī ik pa laikam noliek cilvēkus uz ceļiem ar cunami u.c katastrofām kad mirst tukstosi.
06.04.2015 15:23 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Es vispār cenšos neiedziļināties tajā ko katrs dara ar saviem bērniem. Paši taisīja, paši domā.

nu tas ir ļoti žēl, ka tev par bērniem ir pilnīgi vienalga un tev šķiet, ka dzemdēšana dod īpašumtiesības uz bērnu un ļauj ar viņu izrīkoties jebkādos veidos, kādi vecākiem ienāk prātā

Nav arī nekādu baigo dziļo skumju par vakardienas avāriju. Paši to bērnu uztaisīja, paši parāva līdzi nāvē.

tu nesaproti, ka bērns nav lieta. bērns ir cilvēks ar savu dzīvi, jā, atsevišķs cilvēks ar iekšējo pasauli, nevis mātes aksesuārs kuru viņa var pēc vēlmes izmest miskastē
06.04.2015 15:23 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
Pirmkārt, kāpēc pati saki ka aborti ir slikti un tai pat laikā it kā apstridi ar arī to kas saka kā aborti ir slikti.. Liekulība!

nekur neapstrīdēju, ka aborti ir slikti

es Vnk neatbalstu BEZMERKIGU nogalināšanu

tātad tev jākļūst par veģetārieti un jābeidz atbalstīt abortus. nogalināšana ar mērķi tas skaitās kā - ja esmu bezdarbnieks un vairs nav ko ēst, varu nosist savu bērnu un apēst?
06.04.2015 15:26 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.04.2015
t.i., nevis nosist savu bērnu, bet abortēt 9 gadus veco dēlu
06.04.2015 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits