nav pupu

 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
Labdien

ko jūs domājat par tām meitenēm kam nav pupu jeb tautā sauktajiem dēļiem(attēlā) ???

vai jūsuprāt tādām sievietēm ir izredzes uz normālu veci, normālām, pilnvērtīgām attiecībām?

22.03.2015 13:39 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
MAD - kas tev skaitās milzīgas krūtis?
24.03.2015 18:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
MADasaHATTER, es neesmu resna! man ir riepa, bet neliela! :D Vnk neatbalstu tievessanu un ja varetu ieskaidrot, ka vinas tapat ir skaistas butu mazak dusmigu sieviesu, nepaedusi sieviete- dusmiga! :D
24.03.2015 18:28 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Krūšu izmērs ir gaumes jautājums, bet riepa uz vēdera gan ir nekoptības, rijības un slinkuma pazīme. Es labāk būtu plakana kā Naitlija, bet tauku krokas uz vēdera nepaciestu.
Man zināmie vīrieši uzskata tāpat.

P.S. Arī gaumes jautājums, bet man Nikija Mināža izskatās pēc bišu sakosta pundura - uzpampusi (t)
24.03.2015 18:38 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
delusion gribetu redzet tevi 5 menesus pec dzemdibam un ar tadam problemam kadas bija man, joprojam pie arstiem braukaju.:)
Labak lai man ir tads, kermenis bet es esmu un jotos skaitaka, man ir bijusas problemas ar svaru, biju nenormali tieva, nejutos labi nesmuki drebes izskatijas, iedzivojos gastriga nu jau tgd esmu laba forma un nekad tieva vairs nevelos but!
24.03.2015 18:47 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Krūšu izmērs ir gaumes jautājums, bet riepa uz vēdera gan ir nekoptības, rijības un slinkuma pazīme.


+++
izklausies pēc parastas apalītes, kurai vienīgais ar ko lepoties ir krūtis un to arī ļoti izrādi.
24.03.2015 18:48 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Man navajdzibas ko pieradit virtuali! :D Man ir lielas krutis, liels dibens, smuka sejina un vdaudzi viriesi uz manis atskatas,kad es izeju ielas, man loti daudz komplimentus izsaka, noteikti vairak ka jums kompleksainajam delu paraugmeitenem! :D man ir loti seksigs virietis un meita. kam man vel ko pieradit? :D sievietes ir cuskas, tapat ka sis!
Tievs nav skaists, un viriesi uz deliem zarka izgulesies! :D
24.03.2015 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ak šausmas ko var ņemties? Domājat veči tikai uz pupiem un dirsām skatās? Viņiem bieži vien interesē, kas tajā galviņās notiek...lielākoties viņi pagriež muguras tikai tapēc, ka smadzeņu necik nav.

Katram vīrietim patīk savs auguma tips (tāpat arī dibeni un krūtis un viss pārējais komplekts)'

Vienam patiks garas meitenes, otram īsas trešajam puikas. Ko jūs te mēģinat tagad izstrīdēt,
kuru vairāk klubā paņems ar B vai A izmēru..tiešām glupiņas :)
24.03.2015 19:06 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu gandriz tik tieva ka Naitli un ar krutim, taa kaa tas nav neiespejams un nav jaiet galejibas, ja tieva tad delis un tikai apalajam ir krutis, bet vsp piekritu sim:
Domājat veči tikai uz pupiem un dirsām skatās? Viņiem bieži vien interesē, kas tajā galviņās notiek...lielākoties viņi pagriež muguras tikai tapēc, ka smadzeņu necik nav.

Katram vīrietim patīk savs auguma tips (tāpat arī dibeni un krūtis un viss pārējais komplekts)'
24.03.2015 19:08 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Scarlett* taisniba... Cik cilveku ti viedoklu. (s)
24.03.2015 19:08 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Šinšila, vajj taa nu gan nevajadzēja, nolikt visas meitenes ar mazām krūtīm, vienkārši ir tik daudz dažādas ķermeņa uzbūves, galvenais, lai samērīgas formas un skaisti kopumā izskatās, redzēju bildi profilā iepriekš, tu tiešām esi ļoti simpātiska meitene :) ;) man pašai labāk patīk lielas krūtis, protams, ne gigantiskas ar plastiskajām uzkačātas, bet taa, lai izskataas dabiigi. Mazo krūšu īpašnieces bieži vien arī ir neaprakstāmi skaistas.
Taadeelj, nevar viennoziimiigi teikt, kam vairaak komplimentu un kaa ir labaak, katram sava gaume, katrs tiecas peec saviem ideaaliem un krūtis nepadara pilnveertiigaaku vai ne tik.
24.03.2015 19:15 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Mexico-Love, nevienu nenoliku, ja man saka, ka lielas krutis ir preigas es neklusesu..:) Neesmu no tadam. Nevajag man uzbazties ar 'modelu' augumiem un es neuzbazisos ar lielam krutim :D :D Bet es neko sliktu nedomaju, par tievam meitenem ir dazas kas nevar pienemties svara bet loti to veletos.. :(
24.03.2015 19:20 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Sākumā, nē, pēc tam aizsvilies un pateici, ka tev ir lielāka piekrišana vīriešiem nekā tievākām meitenēm.
Un, jaa, arii fakts, ka daudzas ļoti grib pieņemties svaraa un tas neizdodas.
24.03.2015 19:25 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Tievs nav skaists, un viriesi uz deliem zarka izgulesies!

Nu tā gan nav. Kāpēc tad tik daudzas meitenes tievē? Lai nebūtu skaistas? Es piemēram sveru 46 kg, esmu tieviņa, bet man ir C izmēra krūtis un dievīgs, tvirts dupsis. Es neesmu dēlis, puiši vienmēr man ir pievērsuši daudz uzmanību, un vismaz zinu, ka 30 gadu vecumā man tvirta vēdera vietā nebūs pagājušā gada kūkas atliekas, kamēr tev jau tāda ir tagad tur un es pieļauju, ka tev ir ap 26 gadiem. Izklausās, ka pati vienmēr esi vēlējusies būt tieva, sanāca problēmas, neizdevās mērķis, paliki atkal apaļa un izdomāji, ka tagad noliksi savu mūža sapni būt tievai. (vismaz man tā šķiet). Protams ir arī sievietes, kurām piestāv apaļīgums, bet tomēr riepai bieži vien nāk klāt nokarājušās krūtis, celulīts, resnas kājas, kas džinsās izskatās nekā un pļurīgas rokas. Tā ir realitāte, tā kā nestāsti, ka tas ir smuki, bet gan nolaidīgi.

Bet, manuprāt, nav ideālais augums, seja. Ja cilvēks ir laimīgs ar savu riepiņu un apkārt staigā ar laimē mirdzošām acīm, tad pat visskaistākā, bet ne tik laimīgā modele tur nestāsies pretī. Un ja tu esi laimīga, tad prieks par to, bet nemāci citām dzīvot.
24.03.2015 19:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Mexico-Love, tur jau ta lieta, ka sakuma ne.. bet ja uzbaz tikai vienu savu pareizo viedokli un cita nav tad tas ari isti nav normali. Noteikti dzive neskiroju cilvekus pec areja izskata, jo ir skaistules ar zagu skaidam galva.. tpaec man ir vienkarsakas draudzenes, kuram ir ari savadakas vertibas, ka arejais izskatas..:)
24.03.2015 19:29 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Cik runājusi ar vīriešiem, tad izmēram nav nozīmes, bet galvenais, lai koptēlā iederas un nav nošļukusas. Manas domas sakrīt.
24.03.2015 19:35 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
metafoora.. Vispar man ir 20 gadi! :D Es biju loti tieva, jo bja problemas un vienmer klusiba apskaudu tas kuram ir skaisti kermeni puisis ar vinam vairak runaja, ka ar mani un es biju iedzita kompleksos un pat raudaju, ka nevaru but tada ka dazas citas, saka izkrist mati palika plani, bet tad es izarstejos un saku pienemties svara..
Es nemacu ka dzivot, man skiet, ka to dari tu. Man vnk apnik, ka meitenem saka, ka tiev ir skaisti.. bet ta nav! Vajag sevi milet. Es parcietu loti biesmigus brizus un vairs nekad nevelos but tieva.

Nu un? man ir 4 izmers ar noslieci uz 5to liels dibens un izteikst viduklis, tievas rokas un kajas (iedzimts) rokas un kajas vnk resnas nepaliek. riepu nodzisu un vasara peldkostima busu prieciga.
24.03.2015 19:36 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Palasīju diskusijas sākumu, bet vienalga nespēju atrast nevienu komentāru, kurā tiešā tekstā teiktu vai liktu nojaust, ka lielas krūtis ir pretīgas... Spēju atrast tikai komentārus, kur uzsver, ka tievs nav skaists, meitenēm ar mazām krūtīm vajadzētu mācīties no tām ar lielajām utt. Tev te neviens nedarīja pāri, kamēr pati nesāki.
24.03.2015 19:43 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Diversija panem acis piere..:D teica, ka lielas krutis ir noslukusas un pretigas.
24.03.2015 19:48 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Nu 20 gados riepa ir nolaidība un slinkums augstākajā mērā! Tu tak teici, ka tev pateicoties tavām krūtīm vienmēr ir bijusi liela puišu uzmanība un tagad nekā - nav bijusi? Kā tad ir? ;)
Tu nemāci dzīvot, bet saki, ka tievam būt nav skaisti? Tā ir mācīšana dzīvot! Tu nevēlies, bet ir cilvēki, kuri ir laimīgi esot tievi.
Un par augumu - ja ir liels dibens, tad ir arī resni augšstilbi. Un liels dibens ne vienmēr ir labs, nīlzigi daudziem puišiem nepatīk. Un izteikts viduklis tev ir? Tev tak tikko vēl bija riepa :D
Un ja jau tu speciāli tievēji, lai gan tev jau ir iedzimts izteikts viduklis, lielas krūtis, tievas kājas un rokas... Tad kāpēc tu tievēji? Ja jau visu laiku esi bijusi ideāla? :D
24.03.2015 19:48 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
ja ir liels dibens, tad ir arī resni augšstilbi. Un liels dibens ne vienmēr ir labs, nīlzigi daudziem puišiem nepatīk. Nemaci mani dzivot! :D
Tu lasi ko tu raksti, vai no dzimsanas esi tada? :D
Viduuklis uriepa Tev ir kermenis sopguli apskaties vai sapmekle ku cilvekam ir veders un kur ir riepa! :D
Es netieveju man bija slimiba.
Un par to riebu. nenovelu nevienai pardzivot pec dzemdibam to ko pardzivoju es.. bet ne metaforai ne d nav laikam nav bernuun nevar tapec saprast ka tas ir.
24.03.2015 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits