Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Turīgs vīrietis, sekss, lutināšana

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nesen iepazinos ar vīrieti, padsmit gadus vecāku, turīgu.Piekritu tikties ar viņu, jo nekad ar tik turīgu vīrieti nebiju tikusies :D Kaut vai sākumā pabraukāt ar foršu mašīnu, vakariņas, ziedi. Tas bija. Bet jau pirms 2. tikšanās viņš vedina mani uz domu par seksošanu. Piebilde - varu Tevi sākt lutināt, kad reāli esi mana, varu sajust sevi. Doma skaidra, vienvārdsakot. Kāda garantija, ja es ar viņu pārgulētu, ka viņš nepazustu, bet sāktu pirkt man dārgas dāvanas, ņemtu uz ārzemēm līdzi ceļojumos utt.? Es tikai tā prātoju... Cenšos izsvērt plusus un mīnusus. Pie foršām dāvanām un vispār naudas - protams, gribas tikt(pašai tā trūkst), bet nezinu vai ir vērts.:-/
21.03.2015 13:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par latvju basketbolistu dzīvesveidu ir vēl grandiozāki stāsti dzirdēti izsenis, tiesa, ne no dzeltenās preses :)
22.03.2015 21:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
es izlienu no migas ārā tikai retu reizi un to pašu parasti ar auto,

Nu tad uzreiz varēji teikt ka esi kompāniju šoferis (kas izvadā pa mājām apreibušos)

Arī pie nabagiem tādi šoferi ir, tāpēc tas nav noslēpums
22.03.2015 21:32 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nevienu pa mājām nevadāju :D ja zinu, ka gribu mājās aizbraukt laicīgi, tad braucu ar auto, lai nav kārdinājums pēc jāgeršotiņa vai vairākiem, kas parasti nozīmē ballītes ievilkšanos :D divi zaķi ar vienu šāvienu - var gan pasocializēties, gan nākamā diena nav misenē izmesta paģirās :D
22.03.2015 21:40 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
http://www.puaro.lv/lv/seksa-un-attiecibu-raksti/meitene-iesudz-puisi-tiesa-jo-vins-pec-mineta-nav-nopircis-vinai-iphone
ieraudzīju šo rakstu un atcerējos diskusiju. Redz, ja tomēr nesāks pirkt dārgas dāvanas un ņemt līdzi uz ceļojumiem :-D :-D :-D
23.03.2015 17:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāda krāniņu diskusija :D :D
23.03.2015 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
te gan var teikt, ka abas(visas) labas, i taas kas ziimeejaas kaadus piena celjus redzeejushas, i taas kas censhaas iestaastiit, ka pirmaas neko nav redzeejushas. :-D:-D

wee, nunu pa 3 euro, nopietni?:-O :-D
23.03.2015 18:15 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
kur palika meooooww izlasi, kā iet Krievijā :-D
Veselus 2 mēnešus jāsūkā lai tiktu pie iphone, a tu te stāstīji, ka Krievijā piena upes un visi bagātie no krievijas un sitot gaisā tūkstošus eiro :-D

20 gadus vecā Krasnodaras (Krievija) iedzīvotāja Svetlana Gorškova ir pārliecināta, ka viņas puisis viņu ir neģēlīgi piekrāpis. Kā stāsta meitene, viņa divus mēnešus dienu dienā veikusi savam partnerim minetu cerībā, ka puisis viņai par to uzdāvinās kāroto iPhone,
23.03.2015 18:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā pārbaudīt?
Kaut vai izdomā,kur gribi aizceļot un sarunā,kad ceļojumā viss notiks:D un paskaties kā viņš reaģēs un vai nekās izdomāt visādas atrunas.. Ja Kanāriju salu vietā beigās piedāvās ar prāmi braukt, vai arī uz Sāremu salām-tātad nav nemaz tik biezs kā izliekas. Vai arī izdomā ,ko vēlētos saņemt dāvana un pieprasi,ja reiz pats ir tādu darījumu piedāvājis. Bet to jau jādara pirms viņš ir ticis pie sexa:D
Vispār jau ir vīrieši,kuri tēlo vnk biezos. Viņi ir tendēti uz ātru, lētu teātri. Varbūt aizņemas auto no biezā drauga, rada ,jo vajadzēs randiņam:D. Viņi ir gatavi izmaksāt pirmajā randiņā arī Tavu nosaukto summu un saprot, kad ilgstoši vairs nepavilks par tādām summām un tad ātri spiež uz smadzenēm, lai iekristu lamatās un ātri atdotos ar cerībām tikt pie kā lielāka.
Var jau arī gadīties,kad ir biezs, iedomīgs un nevēlas tērēt laiku ar vnk randiņiem, bet ja nav liela intereses par tevi kā tādu, tad jau arī nekas ilgs nebūs un nav teikts, kad patiešām Tev tiks labums no tā visa. Ja vīrietim ir interese par sievieti, tad viņš par viņu ir gatavs cīnīties ilgāk par vienu randiņu.
24.03.2015 00:14 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
Kad izlasīju, ka mašīna par 20tūkst, tā uzreiz sapratu, ka nekāds tak bagatnieks nav :D Gan man, gan manam draugam ir daudz dārgākas mašinas (pirktas, ne ņemtas kredītā) un par bagātniekiem nu gan mēs sevi neuzskatam.
24.03.2015 00:23 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
A ko juus te visas satraucaaties, ka autori izmantos un izmetiis??? Shii tak skaidri pateica, ka nekaadu taurinju shai veederaa nav, pat simpaatiju nav. Autorei pashai it tiirs apreekjins, a tas nelaimiigais viirietis te tiek zaakaats kaa izmantotaajs un veel velns sazin kaa.

Abi vienaadi, shis grib seksinju, savukaart shii grib daavanas un izklaidi. Viss, dariijums gatavs. Te ir tikai shaubas, vai vins pildiis savas saistiibas - t.i., vai par sanjemto pakalpojumu samaksaas ar daavanu vai celjojumu, taapeec iesaku noorganizeet pasaakumu taa, ka seksots tiek celjojuma laikaa vai peec veikala apmekleejuma. Viss, probleema atrisinaata.

8-)
24.03.2015 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!