Slinks vīrietis

 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Sveikas meitenes! :)

Tātad mana situācija:


Nesen uzsākām kopdzīvi, bet sāk parādīties vīrietī tumšā puse. Piemēram, vakardien, lieku aiziet uz veikalu iepirkties (pašai darbs beidzas stipri vēlāk nekā viņam),bet sagaidu atbildi „nē,slinkums”, atbildu „tad rīt ēst netaisīšu” uz ko man atcērt „badā jau nepalikšu, aiziešu pie mammas”. Nesen vakariņojām,protams, glāzē ielej tikai sev kolu un es no tās nedrīkstu dzert, jo būs taču jālej pa jaunam. Nerunāsim par to, ka mājas darbos vispār nepiedalās (to arī neuzspiežu, bet nevajag jau visu mest kur pagādās) . Esmu teikusi, ka nejūtos forši, ka tā dara, bet rezultāta nekāda. Pats „uzmet spalvu” un nesaprot ko es „cepos”. Pēdējā laikā šķiet, ka man mājās ir mazs bērns nevis vīrietis. Tātad jautājums: Vai mana intuīcija nemelo un tiešām no šāda vīrieša labāk bēgt?
19.03.2015 21:10 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Ļoti negodīgi, ja abi liek kopējā budžetā, bet vīrietis neko darīt negrib un ja negrib neko darīt, tad, lai sedz mājkalpotājas izdevumus :)
21.03.2015 18:29 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Radās jautājums, kā jūs dalāt budžetu? Es tā domāju, ja tikai sieviete gatavo, dara visu mājās (kārto, mazgā u.tt) tad jau visas nepieciešamās lietas, kas ar to ir saistītas arī iegādājas tikai sieviete, jo vīrietis jau nezina, kas notiek ledusskapī, vai to ka tualetes papīrs beidzies. Beigās iznāk, ka vīrietis iedod daļu par dzīvokli un pārējais paliek viņam.....iznāk, ka tu viņu uzturi......es nebūtu mierā ar šādu situāciju.(t)
21.03.2015 19:45 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ja Tev ir pacietība,varēsi izaudzināt par vīrieti.Ja nav,tad labāk nekrāmējies un ej prom.Vari man uzrakstīt,izstāstīšu kā draudzene šādu gadījumu izaudzināja.
22.03.2015 21:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits