Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU Maģistrantūra Juridiskajā fakultātē

 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
Labs vakars!
Vai šeit ir kāda,kura pabeigusi tiesību zinātnes bakalaura studijās Turībā un pēc tam aizgājusi studēt maģistrantūru Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē? :)
Tā kā Turībā jau bakalaura studijās bija priekšmeti ar eksāmena kārtošanu tiem priekšmetiem,kuri ir LU maģistrantūras studijās,tad jautājums tāds-vai šie priekšmeti no Turības tiek pielīdzināti un ieskaitīti vai tie ir jāmācas no jauna un vēlreiz jākārto eksāmeni?!
Plus-kā jūs apvienojāt maģistrantūras studijas (LU) ar darbu?sekmīgi ?! :)
Paldies jau iepriekš :)
Lai jauks vakars :)
18.03.2015 19:39 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
vai tiešām nav nevienas? (t)
19.03.2015 14:38 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Par priekšmetu pielīdzināšanu Tev jārunā dekanātā, tiešām nemāku pateikt. Iespējams, ka pielīdzina dažus priekšmetus, lai gan nezinu, kā ir ar kursiem, kuri ir bakalaurā un maģistros... It kā līmenis jau cits tomēr, lai gan saturiski varbūt nav atšķirības.
Apvienot jau var, bet izvērtē, vai vēlies pavadīt veselu gadu strādājot līdz 17, tad skrienot uz skolu, kur pirmās lekcijas ir 16.15 un tā līdz 21.30. Man sanāca laikam brīva piektdiena tikai. + Gatavošanās kontroldarbiem, dažādi grupu darbi utt. Bye bye privātā dzīve darba dienu vakaros. Ja man būtu jāstājas otro reizi maģistratūrā, stātos Stradiņos vai LU JF neklātienē.
19.03.2015 14:45 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
Bordo
paldies par tavu komentāru!
Priekšmeti,kuri bija bakalaura studijās Turībā,ir pat ar lielāku KP skaitu,nekā maģ. studijās LU,un arī ar lielāku stundu skaitu.Ir doma aiziet uz LU,uz Juridisko fakultāti un pajautāt,kā ir ar kursu pielīdzināšanu- vai ir iespējams/neiespējams.
par apvienošanu ar darbu prasu,jo vajag cv ierakstīt arī darba pieredzi,kas ir svarīgi, netikai to,ka esmu studējusi visus gadus,bet reāli darba pieredzes - nekādas :( :-/
19.03.2015 15:59 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.01.2015
Citas skolas, bet tēma tā pati.
Pabeidzu bakalaurus LU, aizgāju maģistros uz LLU.
Tā pat kā Tev, kursi ir tādi paši, un, gribēju, lai pielīdzina, bet man vienkārši atbildēja - Maģistrs ir maģistrs. Pielīdzināt varētu, ja atnāktu uz bakalauriem.
Tā nu atsēžu lekcijās, kurās viss ir zināms, bet vismaz uz eksāmeniem nav jāmācās :D
19.03.2015 16:09 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es arī atsēžu lekcijās, kuras esmu dzirdējusi iepriekš (lai gan, piemēram, vienu priekšmetu es apguvu RTU tālākapmācības programmā, kas domāta t.sk. maģistriem). Pluss ir tas, ja kursa darbos tikai titullapa jāpārveido.
19.03.2015 16:19 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es varu par savienošanu ar darbu pastāstīt, jo studēju LU maģistros tieši tiesību zinātnes.

Viegli nav, kā jau te meitenes teica - nekādas privātās dzīves nebūs. Pirmais gads, it īpaši pirmais semestris, ir ļoti smags, jo ir daudz lekciju, pat 5dienās līdz 21:30 bija jāsēž. Bet visu var, ja ir vēlme. Man bija, ja nemaldos, tad 2 dienas brīvas, bet to dienu vakaros es pēc darba apmeklēju vēl krievu vlodas kursus. Brīvdienās bija jāmācās. Bet kopumā jau nebija tik traki, jo tev jau ir zināšanas, kas palīdz un ir vieglāk visu uztvert, nav tik daudz vairs jāmācās. Es daudz braucu uz loģiku, jo visu iemācīties nbeija spēka. Bieži pat aizmigu lekcijās. Bet nu dzīva esmu un skola pabeigta.
19.03.2015 16:23 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Bet pēdējā semestrī es vairs nestrādāju, tāpēc nevaru komentēt kā ir strādāt un rakstīt maģistru vienlaicīgi.
19.03.2015 16:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man RTU bija tā, ka maģistros varēju neapmeklēt lekciju komerctiesībās, jo to biju jau mācījuies bakalaura studijās turpat RTU.
19.03.2015 17:10 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Arī es bakalauros biju studējusi citur un maģistros iestājos LU JF. Studiju kursi netiek pielīdzināti un ir jāklausās un jākārto no jauna, jo tas jau esot maģistra studiju līmenis, kaut gan studiju kursa saturs ir tāds pats kā bakalaurā.
19.03.2015 17:29 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
Mjā,izskatās,ka būs jāklausās lekcijas no jauna un arī eksāmeni būs vēlreiz jākārto :-(:'-( neko darīt :-/
Paldies par atbildēm visām,kuras uzrakstīja 8-)
19.03.2015 17:38 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Man arī liekas, ka nepielīdzina kursus, jo bakalaurs un maģistrs ir cita līmeņa studijas.
Es tāpat, kā Elīna* daudz kam šļūcu cauri. :D Nesanāk laika visu iemācīties, tāpēc daudz kur jāpielieto loģika. Šobrīd rakstu maģistra darbu, esmu 1 reizi bijusi pie savas vadītājas saskaņot saturu, un tas arī viss. Ceru, ka mana vieglprātība neliks man beigās trūkties. Ja bakalauros LU ar šādu pašu stilu biju bez maz vai teicamniece un saņēmu stipendiju, tad maģistros (varbūt pie vainas, ka sāku strādāt), manas sekmes nebūt nebija augstas, bija grūtāk kā bakalauros.
Taču iesaku ļoti, ļoti labi apdomāt, vai tev LU JF vispār vajag. Pirmkārt, būs grūti pierast pie LU studiju stila, ja nāc no Turības. Otrkārt, galā bez maģistra darba vēl ir drausmīgi 5 valsts eksāmeni, katrā katedrā pa vienam. Pēc mana grafika sanāks pusotras nedēļas laikā likt visus eksāmenus. Padomā, vai Tev to vajag, jo citās augstskolās maģistrs+jurista kvalifikācija ir tikai ar maģistra darbu, bez šiem eksāmeniem.
19.03.2015 17:52 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
Bordo
Paldies par Tavu padomu! :-)
Bet domā,ka tas stils tik dikti atšķiras?es domāju,ka ir mazas nianses,kas varētu būt savādākas,bet kopumā vai tad nav līdzīgs tomēr tas mācību process?
Par gala eksāmeniem,ko pieminēji,tā ir pirmā dzirdēšana.Izklausās visnotaļ nopietni :-)
19.03.2015 19:19 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Uzskatu, ka LU JF pasniedzējiem ir savas prasības - jāsaprot, ko no tevis gaida. Ja būtu bijusi bakalauros, tad saprastu, par ko runāju. Vismaz tiem, kas maģistros nāca no citām universitātēm bija grūtāk mācību procesā. Taču nekādā ziņā nevēlos atrunāt. :)
19.03.2015 20:08 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Jā, padomā labi, jo gala eksāmeni nav viegli. Kopā ir pieci kāzusi, katā katedrā pa vienam. Ja tu izkritīsi kaut vienā eksāmenā, tad tev diploms nebūs. Ja izkritīsi divos eksāmenos - tad tev būs jāpārliek visi pieci, neskatoties uz to, ka trīs būsi nolikusi. Ja izkrīt vienā, tad jāpārliek tikai tas. Par pārlikšanu ir jāmaksā diezgan liela nauda un pārlikt var tikai nākamā semestrī.
19.03.2015 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits