Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā svara problēma..

 
Reitings 7
Reģ: 17.03.2015
Labvakar mīļas cosmo dāmas!
Šāda veida tēmas ir bijušas simts un viena, bet es šoreiz vēlētos, lai jūs tieši man iesakat, ko darīt. Ar ko gan lai sāk..
Sākšu ar saviem parametriem:
~1,65 gara esmu un sveru ap 63 kg, varbūt tas nav tik traki ciparos, bet uz auguma, šie teiksim tā liekie 5-6 kg ļoti atspoguļojas. Kā no viņiem tikt vaļā? Zinu, uzreiz būs divi vārdi - " diētas vai sports", bet, ko jūs man tiešāk varētu ieteikt, esmu pārliecināta, ka šeit ir sievietes/meitenes, kam ir bijušas šāda veida problēmas un kuras zin kaut kādu risinājumu.
Trakākais jau ir tas, ka vēl pirms pusgada es svēru 54-55 kg, bija plakans vēders, viss jauki, tikai kājās tādas apaļīgākas.. Bet tad es iegūlos slimnīcā un kg vienkārši stundās nāca klāt..
Pirms vasaras kaut kas jāsāk darīt, lai nebūtu kauns iziet cilvēkos.. Jo šobrīd ir salīdzinoši pamanāms celulīts, tāpēc pat uz baseinu neērti iet.
Atvainojos par kārtējo svara tēmu, bet ceru uz jūsu atsaucību. Vasara nav aiz kalniem, jāsāk sevi uzprišināt.8-)
17.03.2015 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)