vienkārši vāks

 
Reitings 58
Reģ: 05.12.2014
Mani laikam noēdīs bez sāls.
bet taaaas nenormāli tracina.

Piemēram šodien iepērkoties Maxima parasti pērkos nedēļai. Aiz manis stāvēja vecenīte nu 70.g veca.
redz manu produktus.
V. Ak mans dievs cik daudz. Laikam sen neesi ēdusi. (Pa krieviski runāja.) pati noliek 2.vodkas pudeles, vīnu un 2 alus buņdžas.
Es vienkārši nespēju klusēt pagriezoz un pateicu
Jūs laikam esat dzērāja.

Otrs gadījums. Daugavpili
Runāju pa telefonu Latviski pienāca vecene nu +60.g veca.Runāja pa krieviski

V.jauno meitenīt runājiet pa telefonu krieviski
E. Atvainojos kas šī par valsti
V.Latvija
E.Un valsts valoda šeit ir Latviešu.
V. Cik tu rupja kauns. Pagriezās aizgāja


Kādu jums ir bijuši gadījumi?
14.03.2015 23:35 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
OliviaP, ++++
16.03.2015 14:46 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu bet protams. Tas, ka es neienīstu krievus un neskandinu, ka viņi ir okupanti nozīmē, ka esmu Krievijas atbalstītājs :D par krieviju neko nezinu, nekad tur neesmu bijusi un arī negribu braukt :D Bet toties zinu daudz krievus Latvijā, kas ir superīgi, gudri un sirsnīgi cilvēki. OliviaP un līdzīgajām noderētu ar tādiem iepazīties, varbūt biš smadzenes sāktu darboties. Krievi nav LIETAS, viņi ir tādi paši cilvēki kā LATVIEŠI.
16.03.2015 14:48 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Un zini, kas ir pats smieklīgākais? 9 no 10 latviešiem nodirš valdību un kādi mums briesmīgi deputāti un kāda Latvija mums ir atpalikusi, algas smird un vispār viss šeit smird. Izņemot mežus, jūru un vēl dažas labas lietas. Un tad saka, ka ir Latvijas patrioti un krievi esot pretīgie okupanti. Nu tādi patriotiņi, ka pilnīgi vēders krampī raujas smejoties ;)
16.03.2015 14:51 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
meooooww , pati tikko sevi par stulbu nosauci, jo gudrākais piekāpjas, bet tu te savu sūdu visu laiku tik lej :D
latvieši jau ir vienoti, krievi ir tie otri, kas uzskata, ka šai valstī viņiem kaut kas pienākas... un tā nav
šis uzskats man radies pēdējā gada laikā, jo esmu sākusi saskarties ar daudz krieviem savā dzīvē.. līdz šim man bija neitrāla attieksme, bet tikko sāc piedzīvot to pretīgumu, gribās viņus izkvēpēt no šīs zemes, tāpat kā krievi manus vecvecākus iedzina šķūnī, iespundēja un sadedzināja.....
un man ir daļa, ka universitāte lekcijas notiek krieviski, jo , kādā sakarā es mācos un maksāju par savām studijām, ja man ir jāklausās auditorijā krieviski ??? tad, lūdzu, krievs, ej uz privātām lekcijām.. nevis valsts skolā, kopīgās lekcijas notiek šitā. super.
imigranti
16.03.2015 15:17 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Ir iespēja mīlēt savi valsti un tajā pašā laikā nepiekrist valdības lēmumiem un gribēt lielāku algu un labāku dzīvi (kas, patiesībā, būs aktuāli vienmēr), bet to laikam ar taisnvirziena domāšanu nesaprast. Prieks, ka Krievijā acīmredzot problēmu aptrūcies un var rādīt ar pirkstu apkārt.
Krievus neviens nesauktu par okupantiem, ja krievi neko nebūtu okupējuši. Tā ka pēc loģikas neviens neko nepareizi nav pateicis. Vispār, nav gan pieredzēts, ka ikvienu krievu uz katra stūra zākātu par okupantu, tā ka būtu jāpiebremzē ar nepārdomātu vispārināšanu.
Man ir divi forši krievu kolēģi, abi inteliģenti cilvēki, kas ir veiksmīgi savā sfērā un spēj izsisties dzīvē bez aizvainotā krieva pukstēšanas. Tajā pašā laikā sēdēju pie frizieres, kas latviski nesaprot pilnīgi neko. Pēc viņas uztrauktās uzvedības secinot, ar savu iedomību minoritāte ieriebj tikai un vienīgi pati sev. Integrācijai dzīvi būtu jāatvieglo. Taču ne jau latviešiem ir jāintegrējas, ne jau nu savā zemē.
16.03.2015 15:18 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
meooooww , pati tikko sevi par stulbu nosauci, jo gudrākais piekāpjas, bet tu te savu sūdu visu laiku tik lej


Nu bet tā jau arī ir, kā viņa par sevi saka (kā pēc šī var spriest). Tas jau vairākumam šeit, manuprāt, ir skaidrs.
16.03.2015 15:25 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
jo , kādā sakarā es mācos un maksāju par savām studijām, ja man ir jāklausās auditorijā krieviski ???


Aha, un krievs tur vienkārši ieiet un par brīvu sēž, ja? :D :D :D

gribās viņus izkvēpēt no šīs zemes, tāpat kā krievi manus vecvecākus iedzina šķūnī, iespundēja un sadedzināja.....



Fantāzija arī tev labi strādā....tas ir viens. Un otrs - tiešām, tas nabaga krieviņš, kas tev blakus lekcijā sēž gāja un dedzināja tavu vectēvu. Muļķe, tas krievu studentiņš ir piedzimis uz šīs zemes tieši tāpat kā tu. Nepieliec laikam :D



Krievus neviens nesauktu par okupantiem, ja krievi neko nebūtu okupējuši. Tā ka pēc loģikas neviens neko nepareizi nav pateicis.


Tie krievi, kas okupēja Latviju sen jau ir miruši. Bet nu tas tā......


Ir iespēja mīlēt savi valsti un tajā pašā laikā nepiekrist valdības lēmumiem un gribēt lielāku algu un labāku dzīvi (kas, patiesībā, būs aktuāli vienmēr), bet to laikam ar taisnvirziena domāšanu nesaprast. Prieks, ka Krievijā acīmredzot problēmu aptrūcies un var rādīt ar pirkstu apkārt.


Atkārtošos vēlreiz, ka par Krieviju neko nezinu. Nelasu ziņas par notikumiem Krievijā, neinteresējos par to, kas tur notiek un nav ne mazākās nojausmas par algām un visu pārejo tur. Ar savu taisnvirziena domāšanu var vērsties kur citur šajā jautājumā. Es nevienā brīdī neesmu apgalvojusi, ka Krievijā kaut kas esot labāk vai sliktāk :D Tas, ko es saku ir tas, ka ir nožēlojami savu pretīgumu attaisnot ar to, ka arī krievi nav labsirdīgi. Tad jau arī ISIS džekiņi var attaisnot savas izdarības, jo redz kaimiņu Akbars dara tā vai šitā. Viena rieva.........
16.03.2015 15:28 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
meooooww , pati tikko sevi par stulbu nosauci, jo gudrākais piekāpjas, bet tu te savu sūdu visu laiku tik lej


Nu bet tā jau arī ir, kā viņa par sevi saka (kā pēc šī var spriest). Tas jau vairākumam šeit, manuprāt, ir skaidrs.



Uuuu bernudārznieku aizvainojumi aiziet :D :D :D
16.03.2015 15:28 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.12.2014
1 valsts, 1 valoda!
Te vairs nav nekāds Cccp , tāpēc man pajāt un krievu valodā nerunāju, lai gan dzīvoju Daugavpilī!
16.03.2015 15:29 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
1 valsts, 1 valoda!
Te vairs nav nekāds Cccp , tāpēc man pajāt un krievu valodā nerunāju, lai gan dzīvoju Daugavpilī!


atadis ar ko lielīties :D Varbūt izkop valsts valodiņu, pirms noniecini citu valodiņu :D
16.03.2015 15:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
meooww, tev tā arī nepieliec. Ja krievi paši būtu integrējušies, nevis izturējušies pret latviešiem kā pret zemāku sugu, nebūtu šo runu. Okupanti miruši? Viņi samācīja savus bērnus, un tie arī uzvedas tāpat. Okupācija nebeidzas ar pašu faktu, tā beidzas, kad nomainās domāšana.
16.03.2015 15:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kāds sakars tam, ka tas krievs arī maksā par studijām???! :D Ja uz Latviju atbrauks studēt Indonēzijas iedzimtais, tad viņš arī, Tavuprāt, drīkstēs pieprasīt studijas savā valodā? :D Tāda loģika, tiešām vāks! :D
16.03.2015 15:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.12.2014
Meoooooww,
Varbūt man Tev uzrakstīt argumentēto eseju par tēmu " Man PAJĀT, ko Tu man saki" ???
16.03.2015 15:35 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es arī labprāt dotos studēt uz Franciju, piemēram, super būtu, ja viss notiktu paralēli arī latviski, jo es taču arī maksāju par to naudu. :D
16.03.2015 15:37 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Varbūt man Tev uzrakstīt argumentēto eseju par tēmu " Man PAJĀT, ko Tu man saki" ???
hahahahahahahah :D :D :D

Ja jau visi okupanti sen būtu miruši, čekas maisi ar sen būtu atvērti :P
16.03.2015 15:38 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
tā beidzas, kad nomainās domāšana.


palīdzētu tas, ka latvieši savu domāšanu nomaina. Nu ja tev labpatīk, iespējams, tas krievs arī ir stulbāks nekā latvietis (PIEŅEMSIM) tad varbūt vajag viņam parādīt, ka OK, izraudātas gaužas asariņas par to KA VIŅU VECVECĀKI IR IZDARĪJUŠI KO SLIKTU, bet redz viņi tomēr ir piedzimuši Latvijā, šeit nodzīvojuši visu mūžu, un mēs viņus neienīstam. Tādu attieksmi novērtēs teju jebkurš. Tu pati laikam nesajēdz, ka no bērnības krievi tiek apcelti, tieši tāpat kā viņi apceļ Latviešus, jo viņiem jau no sākta gala tiek borēts, ka viņi šeit ir tikai okupanti utt. Šausmas, kur var būt cilvēkam tāds bloks domāšanā? :D

Kāds sakars tam, ka tas krievs arī maksā par studijām???! Ja uz Latviju atbrauks studēt Indonēzijas iedzimtais, tad viņš arī, Tavuprāt, drīkstēs pieprasīt studijas savā valodā? Tāda loģika, tiešām vāks!


Spīdola, tu vispār zini vārda "loģika" nozīmi? :D Latvijā cik procentuāli ir krievvalodīgo? Cik indonēziešu? Mjaaaaaaaa.............. :D

Un tu nacionālist, ja arī māki argumentēto eseju rakstīt, tad to vari iesniegt atlantā, jo mani tas ko tu saki uztrauc tikpat ļoti, cik tas ko saku es ;)
16.03.2015 15:40 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Spīdola, tu vispār zini vārda "loģika" nozīmi?


Lai nu kurai, bet Spīdolai būtu uzbraukusi par "loģika" nozīmi. Tvaika iela tevi sauc, dārgumiņ.
16.03.2015 15:41 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
https://www.youtube.com/watch?v=QjPCEo4T4FU

No 17. sekundes pa labi esošā dāma droši vien ir meooooww :D
16.03.2015 15:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jā, protams, mums jānomaina, bet viņiem nekas nav jādara. Turpinām vien piekāpties kā līdz šim.
16.03.2015 15:44 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Lai nu kurai, bet Spīdolai būtu uzbraukusi par "loģika" nozīmi. Tvaika iela tevi sauc, dārgumiņ.


par ko tvaika iela? Par to, ka es neienīstu krievus? Nu nopietni? :D :D :D Tev ir smagas psiholoģiskas problēmas, ja tev ir tik nenormāli liela sāpe par kaut kādiem notikumiem, kuri bijuši cik gadus atpakaļ? Smiekli nāk par nenormālajiem patriotiem, kuri pat ne smakas nav sajutuši no okupantu laikiem, bet raud vienā raudāšanā par to, cik krievi ir ļauni :D Ai, ai, ai :D
16.03.2015 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits