Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blondīne - Brunete

 
Reitings 28
Reģ: 01.09.2012
Sveikas meitenes! (un varbūt arī zēni 8-) )
Varbūt ir kādas/-i, kas var padalīties ar viedokļiem un/vai padomiem kā no krāsotas blondīnes kļūt par krāsotu bruneti! :-D
Tātad dabīgi esmu, teiksim, pelēku matu īpašniece, nezinu, kā pareizi to dēvēt, ''Latvijas pelēkā'' :-D Kaut kas tāds
Bet tagad esmu blondīne un krāsoju matus ar šo matu krāsu
Un mati man patiešām ir kā norādītajā attēlā uz matu krāsas.
Taču ir vēlme ( vēl gan neesmu 100% izlēmusi ) kļūt par bruneti, ne ļoti tumšu, apmēram tā

mēdz dēvēt arī par karameļu brūniem.
visvairāk bail būtu kļūt rižai! :-D
Kādas krāsas vai metodes ieteiktu?
Noteikti būs daudz ierosinājumi iet uz frizētavu, bet dzīvoju Vācijā, valodu esmu tikai sākusi mācīties, un angļu valoda neteikšu te ir pati stiprākā puse ( protams arī atkarīgs kurā Vācijas malā dzīvo, bet tas cits stāsts, arī ar fotogrāfijām ejot un rādot ne vienmēr var saprasties )
Tāpēc ja ir viedokļi, idejas, padomi, droši dalaties (l)
10.03.2015 23:38 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nu no blondīnes uz bruneti krāsojoties, palikt rižai ir ļoti maz iespējams. Drīzāk vari palikt zaļos toņos.

Es nesaprotu kādu padomu Tu gaidi, ja uz frizētavu neiesi. Profesionālo krāsu arī nepirksi, jo nerunās neviens angliski? Tad pērc parasto brūno krāsu un eksperimentē, nav jau daudz variantu. :)

Es, kad dzīvoju Holandē, arī daudzi nerunāja angliski, bet nezinu, saprasties nebija problēmu, ne pie friziera, ne friziera veikalā, vienmēr tak kāds runā angliski, vai paņemt kādu vācu draugu līdzi.
10.03.2015 23:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 01.09.2012
Ja neviens neko nevar ieteikt mājas apstākļos, protams vien iešu uz salonu un ar drauga palīdzību mēģināsu izskaidroties ko vēlos! :-D
Kāpēc nepirktu profesionālo krāsu? Pirktu, tikai kā un kur un kas būtu tā īstā manā situācija.
Man ir bijusi šausmīga pieredze gandrīz visās reizēs apmeklējot frizētavas (Latvijā un ne viena un tā pati frizētava) saistībā krāsojot matus :-D Man reizēm šķiet frizētājiem neinteresē ko es vēlos un neskaidro vai var panākt ko vēlos vai ne, bet eksperimentē uz manis un tad beigās pasaka, nu gandrīz rezultāts kā gribēji! nu ja neesi pārliecināts labāk nedari! :-D Bet tas tā...
Kad vēlējos būt blonda un gāju uz frizētavu, mani uztaisīja par dzeltenu, no kā ļoti baidījos, un sākumā teicu tikai ne dzeltenu, pateica labi, likšu pelēko blondo toni.. Beigās pateica ar nākamajām reizēm būs labāk. Vairs negāju, bet pati panācu toni ko vēlējos..
10.03.2015 23:54 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja neviens neko nevar ieteikt mājas apstākļos,


Ko Tu ar to domāji? :D Ar šokolādi recepti jauksi?

Tāpat Tev krāsu vajadzēs. Un jāpērk būs veikalā, kur iespējams būs jārunā ar cilvēkiem. Jāskatās jau uz vietas, profesionālā frizieru veikalā krāsu toņi pēc cipariem būs atbilstoši, bet tur būs jārunā. Pirksi Drogu tipa veikalā, tur krāsu toņu var atškirties un neviena Tev neredzot nevarēs palīdzēt.
11.03.2015 00:05 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Saņemies, sameklē frizētavu kur runā angliski, tas nav nereāli, atkritīs problēmas un galvas sāpēs :)
11.03.2015 00:06 |
 
Reitings 28
Reģ: 01.09.2012
Nē mājas apstākļos nozīmē, paša spēkiem krāsot, bet nu ja, visi nesapratīs, j ā i z s k a i d r o! :-D
Veikalos neviens neko no matu krāsām nesapratīs, pateiks gribi brūnus, ņem brūnu matu krāsu.
Ja ir kāda jau mēģinājusi manas vēlmes situāciju, tad labprāt uzzinātu :-)
11.03.2015 00:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits