Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nauda hobijam

 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
Ko iesakat darīt šādā situācijā?

Dzīvoju kopā ar savu puisi... visus izdevumus saistībā ar dzīvokli dalam uz pusēm... pārtiku arī +- pērkam tik cik katrs noēdam... nu proporcionāli čeka izmaksas jau nedalam bet r''ekinot reizes kad katrs ejam un visu sapērkam...
Bet puisim ir nenormāli dārgs hobijs - kultūrists.... personīgi mani itkā neapmierina tas ka viņš savā hobijā sanāk ieliek ļoti lielu daļu savas algas... reāli pēc dzīvokļa apmaksas + ēdiens+ viņa sporta lietas + viņa personīgās lietas kā skuvekļi utt... viņam pāri paliek tikai siraugu mboliska summa....
Bet man pēc r''ekinu un tamlīdzīgu izdevumu apmaksas paliek pāri visai ievērojama summa... par kuru vēlētos teiksim vismaz 1x gadā aizbraukt ceļojumā - un ne jau viena bet ar draugu... bet problēma tajā ka draugam kam tādam reāli nauda nepietiek ... bet itkā pārmest viņam nevaru - pelna viņš labi un nebūtu pareizi pārmest ka viņš nodarbojas ar viņam tik kvēlu hobiju...
Lai es izmaksātu teiksim topašu ceļojumu abiem - tik bagāta arī nēesu... itkā aju var bet tad man to vius gadu būtu pašai jaiespringst finnasēs...
Isti nesaprotu ko lai dara... ko teikt puisim... itka jau anv ko viņam pārmest... viņa nauda utt... bet no otras puses kopējām lietām naudas no viān puses tikpatlā nav.. proatms uz kino 1x menesi varam aiziet bet ko lielaku nee.....
10.03.2015 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nevajag vienkārši šo faktu teikt ar pārmetumu, bet ieteikt viņam mēģināt iekrāt ceļojumam. Es personīgi savu hobiju negribētu pamest, jo redz Tev tā gribās..
10.03.2015 11:06 |
 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
Viņam kā jau minēju reāli nav no kā iekrāt...
10.03.2015 11:08 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Esi runājusi ar pusi, ka Tev vispār tāda ideja ir? Ja viņam arī to tiešām gribētos, tad varbūt sanāktu pa druskai atlikt naudu un kaut daļu sakrāt un daļu Tu varētu piemest, ja kas.
Protams, nevar pārmest par hobija lietām, bet visticamāk jums vienkārši mierīgi jāparunā un Tev jāpastāsta ko Tu domā.
10.03.2015 11:08 |
 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
Esam jau runājuši .... bet viņš reāli arī pastāsta un parāda kur viņam aiziet tā nauda un cik paliek pāri... ko iekrāt reāli nav no kā.... viņam no mēnešalgas reāli pāri pēc visa apamksas paliek 15-20 eur.. kurus arī iztērē min;ētajiem 1-2x mēnesī kopējiem abu pasākumiem.. kino, teātris, puķes... zini teiksim ja viņš 1 gadu krātu katri mēneši atlikdams tospašus 15 eur.. un vius agdu attiecīgi nekur nejiet - arī nebūtu tas
10.03.2015 11:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es arī esmu par to, lai jūs izrunātos. Kā arī, pajautā, kādi ir viņa nolūki attiecībā uz tevi ilgtermiņā. Jo, ja viņš vēlētos kāzas, tad jau, loģiski, ka abiem būs jākrāj nauda, nevis tikai tev. ;)
10.03.2015 11:13 |
 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
MoonLady - bet saproti kautvai par tampasam kazaam... vai butu korekti teiskim piespiest vinu pamest savu hobiju kura jau tagad ieguldits tik daudz.. tukai tadel lai varam preceties...
10.03.2015 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Brauc ceļojumā bez viņa. Ja viņš grib pievienoties, lai meklē labāk apmaksātu darbu
10.03.2015 11:16 |
 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
kordelia - braukt celojuma ar draudzxeni vai vienai atkriit.. ta jau pamaz laiku pavadu kopa ar draugu.. un vel sakt bez vinja visur braukat neveletos...
vins labprat brauktu bet vins to nevar atlauties ja tere naudu tam kam teree..
prasit lai mekle labak apmaksatu darbu butu visai mulkiigi - vins jau pelna loti labi ja paskataas uz Lv ekonomisko situaciju... labak atmaksatu darbu tikpatka nebutu un turklat vinam savs darbs patikot jo var erti apvienot ar savu hobiju.. saproti kulturisti nevar ikdiena stradaat teiksim nenormalai stresainu vai fizisku loti gruti darbu
10.03.2015 11:19 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu es saprotu, hobijs ir hobijs, taču ir jādomā arī reāli. Visu mūžu šitā sēdēsi viņam blakus, kamēr viņš "kulturēsies"? Ir jāsaprot, kādi ir viņa mērķi dzīvē.
10.03.2015 11:22 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nav jau tagad jāsaka, lai pamet hobiju vai meklē citu darbu, bet mazliet izvērtē prioritātes, savādāk viņam vairāk attiecības ar savu hobiju kā tevi un tevi atliek otrā plānā vai pat trešajā.

Tātad tiešām jārunā un jāsaka, ka negribi, lai viņš pamet savu hobiju, bet vēlētos kaut ko vairāk kopīgu un ja viņš kādreiz domā par ko lielāku ar tevi vai kāzām, tad tu viena nevari visu pacelt, bet redzi, ka viņš arī nevar iekrāt, jo viss aiziet hobijam.
10.03.2015 11:22 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Varbūt izrunājies un mierīgā tonī pacilājiet prioritātes. Tas ir hobijs, nevis prof.līmenī, cik noprotu, tādēļ ja viņš vēlas kaut kādu tuvāku un tālāku nākotni ar tevi, ir jāņem vērā jūsu abu vēlmes un vajadzības. Nevar tikai viņš visu naudu grūst savās lietās. Meklējiet kompromisu!
10.03.2015 11:25 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tad meklējat iespējas uz kā rēķina iekrāt - varbūt pārtika kaut kur lētāka, ja puisis iet uz zāli, varbūt pamazām kkur pats sev sporta vietu var iekārtot, un ja Tev tik daudz paliek pāri, varbūt Tu vari kaut to pārtiku lielākoties pati pirkt, bet ar puisi sarunājot, ka tomēr centīsieties sakrāt ceļojumam.
Ja puisis tos pašus 20 € atliek, vai Tev grūti 1x mēnesī to kino biļeti izmaksāt?Jūs esat pāris, bet tomēr naudas ziņā vairāk katrs par sevi. Tev, protams, nav viņu jāuztur, bet ja Tev paliek pāri daudz vairāk, tad kaut kā vari viņu atbalstīt. Sāc krāt pati un varbūt ar laiku tā summa smuka savāksies, un varēsiet kaut kur aizbraukt, nav jau uz citu kontinentu jābrauc un desmitus tūkstošus jātērē.
10.03.2015 11:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
varbūt tiešām mēģiniet atrast iespēju kaut ko iekrāt un katru mēnesi katrs noteiktu summu atliekat ceļojumam?
10.03.2015 11:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tev, protams, nav viņu jāuztur, bet ja Tev paliek pāri daudz vairāk, tad kaut kā vari viņu atbalstīt. Sāc krāt pati un varbūt ar laiku tā summa smuka savāksies,


Bet varbūt arī autorei ir hobijs, bet viņa to neattīsta, jo vēlas kādu naudu iekrāt, lai varētu kaut kur aizbraukt vai kaut ko lielu nopirkt?
10.03.2015 11:31 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es gan nedomāju, ka tā ir normāla situācija, ka vīrietis visu naudu iztērē savam hobijam un pāri paliek 15eur. Tā taču nevar normāli dzīvot. Vīrietim būtu jāveido iekrājumi, kaut vai un jāveido tādā veidā stabilitāte savai topošajai ģimenei nākotnē, nevis viss jānotriec hobijos. Par ceļojumiem vēl varētu diskutēt, bet tā nav normāla situācija, ka vīrietim makā ir 15eur mēnesī pēc visiem maksājumiem.
10.03.2015 11:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viņš nav profesionāls kultūrists, viņš ir puisis, kam kultūrisms ir un paliks hobija līmenī. Tāpēc attieksme pret viņa hobiju kā pret svēto govi nav īsti vietā.

Protams, tā ir viņa nauda, viņa dzīve, bet nu, ir ļoti bēdīgi, ka viņa hobija dēļ tu nevari īstenot savējo hobiju - ceļošanu. Un tas jau, manuprāt, vairs nav godīgi.

Domājat, kur un uz ko samazināt izmaksas. Ja jūs abi labi pelnat, tad, visticamāk, arī labi tērējat. Mēģinat pakrāt visus čekus kādu mēnesi, divus, domāju, izdomāsiet, kur var drusku apgriezt izdevumus.

Vai arī tiešām - brauc viena (un puisis BMW forumā raudās - "mana draudzene viena pati aizbrauca ceļojumā, puikas, kā jūs domājat - vai tiešām viņai nevajadzēja man izmaksāt ceļojumu? Es taču savu naudu tērēju, lai kačātos, un būtu skaists un seksīgs priekš VIŅAS!")
10.03.2015 11:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja autorei būtu hobijs, tad pievērstos tam ar vai bez viņa. Tā kā viņai nav hobijs, tad otru ir grūti saprast.
Savs dārgais laiks ir jāpavada kā vēlamies, tā jau nepietiek, ka 8h dienā pavadam darbā, un pēcāk vēl apspiest to kas no sirds patīk. Nav pareizi izteikt kādus ultimātus, vai piespiest dzīvot citādi.
Grūti jau ir, bet ja padomā, ja man būtu jādzīvo kādam citam par labu neņemot manas intereses un vēlmes, tad es pazaudētu savu dzīvi.
Kas ir normāli vai nenormāli, nu to jau nu gan nenoteiks kāds cits, pašiem savā starpā ir jāizrunājas, neba cosmo te ko līdzēs, tik cik pasūdzēties :'-(
10.03.2015 11:41 |
 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
nav jau ta kja vins nepavaditu laiku ar mani... un celojums nav gluzi mana prioritate.. tas tik ta ka piemers bija minets lai saprastu situaciju... izmaksat vinam taspasasa kino biletes butu taspats kas man vinam izmaksat celojumu... tiaki si summa tiktu krata pa menesiem lai pec gada butu celojums... ka jau tiecu es to vareytu bet tad man pasai ari butu japiespiezas finansees ... nav jau ta ka amn paliktu pari tur entie simti eur katru menesi...
par vina prioritatem - vinam hobijs ir svarigs .. zinot cik vins jau taajiegrudis naudu -spekus-laiku man gruti iedomaties ka var ko tadu pamest ... var teikt tad ieprieksejie ieguldijumi hobija ir vejaa.. un visn ar to nodarbojaas nopietni - var teikt profesionali... tadel jau ir tik daargi.....
macit vinam ka vajag iekrajumus - nezinu vai butu korekti - galu gala ta ir vina nauda un vins ari mana maka nelien un nemaca cik kur tereet... nekad neprasa lai es vinam ko izmaksaaju.. vins labi saprot ja pats nevar atlauties tad ta ari nebus - un vins ar to ir mieraa...
par nakotnes lielajiem planiem - vel samera paragri runaat ta nopietni jo nesam kopa jau gadiem - bet +- ir parunats tik ka katrs to saskata.... vins velas mazas kazas tkai ar vecakiem... kopejs majoklis mums taka nav vajadzigs jo varam dzivot saja dzivokli kur jau dzivojam - gana liels ja bus ari berni... attiecigi isti nav ari nakotnes kautkadi lielei plani par kuriem finnasiali butu jaiespringst
10.03.2015 11:45 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Gurri , tu uzskati, ka tas ir normāli, ka vīrietis nevarēs ne uzturēt bērnus, ne iekrāt savai dzīvesvietai, bet tajā pašā laikā nodarbosies ar dārgu un sev tuvu hobiju?
10.03.2015 11:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kampanella, pagaidām vīŗietim ne sievas, ne bērnu NAV. Mēs nezinam, kā būs, ja (kad) būs.
10.03.2015 11:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!