Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strijas

 
Reitings 28
Reģ: 24.07.2014
Sveikas. Jautājums par strijām. Sākšu ar to, ka zinu, ka strijas ir paliekošas un no tām atbrīvoties nevar. Interesē kā tās var padarīt nemanāmākas. Pēc bērna strijas ir uz augšstilbiem un kāju locītavām. Uz augštilbiem netraucē, lai viņas tur ir, bet nepatīk, ka ir uz locītavām. Uzvelk kleitiņu, svārkus vai šortus un baigi krīt acīs, sevišķi tuvojoties pavasarim, šī tēma man ir aktuāla. Esmu dzirdējusi, ka uz nosauļotas ādas, proti, apmeklējot solāriju, strijas vairs nav tik manāmas. Tā ir? Varbūt kādai ir kāds cits ieteikums?

P.S no kelitām, svārkiem nevēlos atteikties, tomēr jauna meitene vēl, jāvelk, kamēr gadi atļauj. :)
28.02.2015 17:05 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Man ir strijas jau no kādu 15 gadu vecuma. Kaut kā mēģinu ar to sadzīvot. Jāteic gan, ka ar laiku viņas kļūst nemānāmākas, blāvākas. Sākumā bija koši sarkanas, teju vai zilganas, bet tagad, pēc 8 gadiem palikušas gaišas. Uz nosauļotas ādas tiešām mazāk redzamas, tā ir taisnība. Smērēju mitrinošu krēmu, bet neko vairāk arī nedaru.
28.02.2015 18:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits