Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Rīt plānojas Alfa, gribu atrast grūtnieču bikses, jo visas spiež vēderu! :-|:-D Kur labāk skatīties - tajā H&M vai Mothercare? Varūt vēl kur ir noslēpušās?
Gribās tādas, lai pēc mēneša neizjūk..
11.09.2015 17:38 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Noteikti H&M, man visas 3 gb 6 mēnešus lieliski kalpo, un arī tagad stāv skapī, ideālas. Valkāju ļoti bieži. Mothercare kaut kādas briesmīgas bija :D
11.09.2015 17:41 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es HM redzēju bijses, viņas izskatījās, ka domātas lielam vēderam 20 nedēļa. Esmu mērījusi un valkāju parastas džinsu bikses ar zemo jostas vietu, protams, tādas kurām džins staipās.
11.09.2015 17:43 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es savas džinsenes nopirku H&M. Man reāli tie džinsi patīk un žēl, ka nevarēs vairs nēsāt pēc grūtniecības. Par kvalitāti vispār nevar sūdzēties. Turpat nopirku arī legingus un šortus vasarai. Viss godam nokalpojis.
11.09.2015 17:53 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
O, paldies, tad iešu uz H&M pusi!
Man ir nepilnas 16 nedēļas, bet punčuks aug ar stundām! Pirms nedēļas liekas, ka vienkārši pa vakaru uzauga un tā arī ir palicis :-):-D
11.09.2015 18:02 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man reāli tie džinsi patīk un žēl, ka nevarēs vairs nēsāt pēc grūtniecības.


Kāpēc nevarēs? Tik ļoti iznēsāti?
Vēders taču uzreiz nav kā dēlis, nu tas informācijai :-D:-P
11.09.2015 18:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vēders taču uzreiz nav kā dēlis, nu tas informācijai


šis ir diezgan apstrīdams fakts ..... :)
11.09.2015 18:04 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Wee, mēs esam daudz par Tavu super grūtniecību, dzemdībām jau dzirdējušas. Mēs te vienkāršas meitenes, saproti?
11.09.2015 18:08 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Kāpēc nevarēs? Tik ļoti iznēsāti?
Vēders taču uzreiz nav kā dēlis, nu tas informācijai

Protams, vēl bišķiņ varēs panēsāt, bet tāpat žēl, ka nāksies atvadīties. :)
11.09.2015 18:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Gribēju, kā labāk sanāca kā parasti .... saprati !? ;-)

Un es nemaz netēmēju uz sevi , neesmu nekāds izņēmums , tikai vesela sieviete , kura tika daudz baidīta ar absolūti nepatiesiem un muļķīgiem faktiem .... un kā man vairākkārt šaj forumā ir atgādināts, ka to lasa daudz vairāk cilvēku nekā mums šķiet , man paliek skumji, ka kāds tavu apgalvojumu tik svarīgā sakarā var uztvert kā absolūtu un baltu patiesību ....
Chill būs jau labi ! ;)
11.09.2015 18:22 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Nevesela sieviete ir sieviete ar apaļu vēderu pēc dzemdībām?
11.09.2015 19:55 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Undiya- He, tā tas ir. Es tagad te ļoti daudz grūtnieču sastopu uz aptuveni manu laiku,kādam tagad būtu bijis jābūt..un traki sailgojos pēc "mazā" puncīša, bet tad saprotu,ka mazule jau man ir blakus un daźkārt liekas neticami,ka tiešām viņa jau ir ar mani nevis vēderā. Kā arī dzemdības bija tik vieglas(nu salīdzinoši pēc lasītā kā citām gājis), tagad jau esmu aizmirsusi kā tas bija un liekas,ka tas jau bija sen.. :-):-D
Madonna- Es nezinu, man jau pēc visas gūtās info gr.laikā arī teica,ka puncis būšot vēl,kādu laiku un tik ar laiku savilkšoties, bet man jau praktiski pēc dzemdībām bija iepriekšējais vēders, vienīgais ļumīgāka āda,kura jāpielabo ar fiziskām aktivitātēm laika gaitā, bet tas varbūt arī tāpēc,ka man tik 34ned bija un straujākà punča augšana netika sagaidīta.
11.09.2015 19:57 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Laba diena! :) Liels paldies visām par sveicieniem un novēlējumiem! :) Saprotu, ka te gaida manu stāstu... :D
Tad nu tā! Tieši pirms nedēļas, piektdienas rītā saņēmu zvanu no vecmātes (bijām sarunājušas sazvanīties un paklausīties arī toņus, paskatīties, kas vispār notiek ar procesiem, jo man ļāva "staigāties" tikai pagājušo nedēļu). Tad nu tajā rītā viņa zvanīja un teica, ka nav jēgas braukt tikai PASKATĪTIES situāciju. Ņēmām līdzi visu sagatavoto iedzīvi un braucām uz slimnīcu. Pēc apskates, protams, kārtējo reizi tika secināts, ka NEKAS nav mainījies. Apskatīja manus papīrus un teica, ka ir pēdējais laiks kaut ko darīt tomēr. Lai cik "viegli dzemdējoša" es viņai likos sākumā, tajā piektdienā viņa teica, ka ar mani viegli nebūs un es izskatos pēc tāda reta gadījuma viņai. Tad nu mēs iekārtojāmies apartamentos un man uz visu dienu iedeva kokteilīti, kuru ik pēc 2 h arī dzēru. Slimnīcā nebija jātusējas, varēja vazāties apkārt. Vajadzēja dzert 6 reizes, bet pēc 5.glāzītes man sākās kontrakcijas ap plkst.22. Viss jau būtu jauki, es sapriecājos, ka beidzot kaut kas ir sācies, tomēr kontrakcijas bija stipri biežākas kā biju plānojusi (ar 1-2 min intervālu). Likās arī, ka ūdeņi sākuši tecēt, bet beigās izrādījās, ka tomēr tas ir dīvains gļotu korķis, kas vairāk tiešām atgādināja ūdeņus. Tā nu es visu nakti nomocījos ar kontrakcijām, ik pa divām stundām ejot pārbaudīt atvērumu un klausīties toņus. No rīta ap plkst.8 atnāca arī ārste un secinājums - progress 10 h laikā 1 cm!!! Daktere apskatījās un teica, ka nevar zināt, kādi ūdeņi, jādur pušu. Jau stiepās pēc adatas, bet nepaspēja pat vēl pieskarties, ka ūdeņi paši nogāja. Tad nu sākās vēl trakākas sāpes un intervāls (tieši kā iepriekš) 1-2 minūtes. Līdz plkst.14 atvērums bija knapi 1.5-2 cm, bet sāpes tādas, ka jau pamazām slēdzos ārā, nekāda elpošana nepalīdzēja, lai gan elpoju ļoti pareizi. Tad pienāca brīdis, kad sapratu - jābeidz tēlot varoni un jādomā reāli, kas ir prioritāte - turpināt tomēr tēlot to visu varošo, kas cietīs tomēr tās vājprātīgās sāpes vai palīdzēt gan sev, gan bērnam, kuram jau sāka veidoties sabiezējums uz galvas. Ārā tikt grib, bet nevar! Man bija ļoti grūti pārkāpt pāri savai sākotnējai nostājai par atsāpināšanu, bet sapratām, ka atvērums nekāds un prognozēja, ka pēc padsmit stundām varbūt būs kādi 4-5 cm. Bija skaidrs, ka man nebūtu spēka to bērnu izspiest pēc tām padsmit stundām. Paņēmu EA un bija arī stimulācija. Te atkal sākās problēma - anesteziologs pus h mēģināja trāpīt īstajās vietās un nekas tā arī viņai nesanāca! Tajā brīdī es domāju - vāks! Man jau tā vajadzēja tik ļoti saņemties piekrist un tagad es nemaz nedabūšu savu EA? Pēc tam atsauca citu anesteziologu. Tā ar pirmo reizi trāpīja un viss aizgāja. Jutos kā cilvēks, varēju arī parunāt. Pagāja nepilnas 3 stundas un bija pilns atvērums. Bija jāsāk strādāt. Diemžēl EA uz manu spiediena sajūtu nestrādāja un nejutu, ka jāspiež un kā jāspiež. Centos no visas sirds un beigu beigās ar vienu plīsumu, kas pārtapa par mazu iegriezumu, piedzima mana princese ar gariem, bieziem matiem! Ļoti skaista dāmīte. :) Tad uzlika uz krūtīm, kamēr šuva un tad jau cēlāmies, gājām uz palātu. Nogurums bija vājprātīgs un ēsts bija tieši NEKAS un vēl nākamo dienu nekas netika ēsts. Arī gulēts ne, jo meitai arī bija grūti, dzemdību garās stundas bija liels pārdzīvojums. Palaida mūs mājās 3.dienā, jo visi rādītāji bija labi.
Apsēsties īsti nevaru vēl, bet viss smuki dzīst, krūtis arī tagad vairs praktiski nesāp par brīnumu, pirmās dienas bija tiešām briesmīgas un nelīdzēja ne kompreses, ne kāposti, ne smēres. :-/ Priecē tas, ka esmu atpakaļ vecajā svarā, viss pazudis. Pēc sajūtām gan liekas, ka drusku ir liekais vēdera dēļ, bet nu nekā jau daudz man tur it kā nav arī. Pa dienu meitene smuki čuč, bet naktīs vēl, protams, grūti mums ar to gulēšanu. Vēl jo vairāk, ka es neesmu pati izgulējusies normāli kopš pirmsdzemdību dienas.
Vīrs ļoti palīdz, arī dzemdībās bija ar mani visu laiku un rūpējās par mums abām. Tas bija neatsverams atbalsts. Slimnīcas personāls ļoti foršs un mums bija trijiem sava istabiņa, nebija ne ar vienu jādalās. :)
Nezinu, vai esmu kaut ko piemirsusi (gan jau, ka esmu), bet es priecājos, ka neņēmu uzreiz EA, jo gribēju zināt, kas ir dzemdību sāpes. Tagad zinu un zinu arī savu sāpju slieksni. Ja viss būtu noticis LAICĪGI un normālā tempā, droši vien neņemtu anestēziju, bet nu nekādi procesi man nebija sākušies un bēbim jau bija diezgan sausa āda, tātad – par ilgu sēdēts. Tāpēc arī ierosināja un stimulēja. Un bez EA nebūtu aršana. Kas bijis, bijis, tas viss aizmirsīsies un nevar salīdzināt dzemdību grūtumu ar to, kas seko pēc tam, kad jāsāk rūpēties par mazo cilvēciņu. No dzemdībām jābaidās noteikti nav, bet es biju sacerējusies, ka piedzemdēšu ātri un stipri mazākā termiņā.
Negribēju noteikti nevienu baidīt. :) Bet nu tā man gāja. :)
11.09.2015 19:58 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ai, S* samocīja Tevi ne pa jokam, bet gala rezulāts ir labu labais!! Ļoti priecājos, ka Jums abām viss ir labi! Lai maziņā aug liela, laimīga un vesela!
Ļoti priecājos par Jums!!! (l)
11.09.2015 20:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man atkal abas grūtnieču bikses bija no Mothercare - ideāli ērtas. H&M mēriju, bet man nepatika.

Apsveicu visas ar gaidāmajiem bēbjiem (l)

khkh, Tev taču bija ķeizars? Ārste pēc gada jau ļaus plānot? Jo manējā strikti noteica, ka vismaz 2 gadi jāgaida Es laikam pārāk bailīga, lai neklausītu.
11.09.2015 20:09 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Annie, paldies! :) Un, man arī bija ķeizars. Kaut kad jau te raktīju, ka dz.namā man uz atvadām teica, ka uz 2 gadiem jau bēbis var būt piedzimis. Manam lielākajam tagad 1g.5.mēneši.
11.09.2015 20:14 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Lai dāmītei un vecākiem veselība un daudz piedzīvojumu, vienam otru iepazīstot (l)
Manai meitiņai arī bija 3cm gari, tumši mati. Drīz siesim astīti :-D

Nepārmet sev, S*, kā jau teicu, 'attīstītajās valstīs' EA ir standarts-sievietēm arī nav tik traumatiskas atmiņas.
Aaaaa, un kāpēc Tu uz palātu gāji kājām? Latvijā tā notiek? Mani veda gultā, es pat uz WC bez māsiņas nedrīkstēju :-D (atkal standartiņš pēc EA)
11.09.2015 20:18 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Aijaijaaa, interesanti! Jo man arī DzN teica, ka minimums 2 gadi jānogaida. Būs jāpapēta šis jautājums.
11.09.2015 21:18 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Annie, tie 2 gadi esot jau no padomju laiku uzskats. Kaut gan ginekoloģe Rdzn man arī teica, ka 2 gadi.
Mana ginekoloģe pateica, ka ne ātrāk par gadu, nu pusotru. Tad nu pēc tā gada skatīsimies kā būs. Savai ginekoloģei uzticos, uzskatu, ka viņa ir viena no labākajām savā sfērā, katrā vizītē "nemaļ" standarta tekstus, bet visu ņem ļoti nopietni.
11.09.2015 21:23 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
S*, liels prieks par jauno ģimeni, un hi5, par matainām dāmītēm, mana tada pati :-P
Tavs stāsts izklausās superlīdzīgs manam, jo pa visu nakti man arī bija 1-2 cm, tikai ap 12:00 maģiski man sanāca izelpot līdz 6 cm, un kad iedeva EA, tad tie 10cm
arī jau bija pa 1h.
Pa dienu pagulēji, kā tev ieteicu, vai tomēr nē? :D

Klau, kas par kokteilīšiem?:-P
11.09.2015 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits