Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Khkh, sacietējumi krūtīs man bija slimnīcā, kur gan pieejama zīdīšanas tehnika (rokas+elektriskie pumpji), bet man tā gribējās mājās (kur gaidīja savs pumpis), ka pacietos un mājās visu izpumpēju. Apsārtuma nebija. Bet kāposts speciāli iegādāts ir :-D
Nē, nekādu prtenziju pret pumpīša materiālu manām krūtīm nav. Tev izsitumi, vai kā izpaužas?

Jautājums!!!!!!
Pirmpiena nosmērētās bēbīšdrēbes ir jāmazgā augstākā t°? Pie 40° ir palikuši dzelteni pleķi...:'-(
25.07.2015 15:01 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ja man nav kas izmazgājies, tad uzpūšu pirms mazgāšanas kādu speclīdzekli, man ir no Amway, apturu un lieku atkārtoti.
Bet vispār atceros, ka ja kaut kas nosmērējās, uzreiz liku bļodā ar ūdeni un tad, kad mazliet iekrājās, mazgāju!
25.07.2015 15:27 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Madonna ar ložmetēju, tev veļas mašīnai nav bēbīšrežīms? It kā tas izmazgājot piena traipus :)
25.07.2015 16:09 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Madonna, izsitumi niezoši, takā tāds dermatīts, (t) antihistamīnu nelietoju, jo sanāk, ka bebis vismaz 1x dienā to krūti TOMĒR paņem. Izditumi nākamajā dienā gandrīz pāriet. Baidos tagad to pumpi lietot. ehh, kàpēc man tik slinka meita, būtu ņēmusi to pupu un miers :)
25.07.2015 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Klau, tās bēbīšdrēbes var mazgāt arī 90 grādos? Un ar parasto pulveri? Draudzene bija sajūsmā par to, ka man meita, jo viņai pašai ir divas un sadeva man bēbīšdrēbes tik daudz, ka laikam būs jāpērk tikai ziemas āra drēbītes :)
26.07.2015 11:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es pirms berna drebisu mazgasanas iztiriju velas masinu-ar citronskabi un 80 grados. Jo liekas taa velas masina parbazta ar pulveri. Tik svaiga pec taa palika. Un pirmajam drebitem nopirku bernu pulveri, jo mazums bernam pieauguso pulveris pa stipru. Tad jau velak skatisos, cik jutigs bebis.

Saaku vakt dzemdibu somu-un domaju- pietiek tacu ar pieauguso pamperiem un parastajam paketem (nakts), var tak iztikt bez specialam pecdzemdibu paketem?
26.07.2015 11:38 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es izmazgāju kā parastas drēbītes, vienīgā atšķirība - nopirku saudzējošāku pulveri.
26.07.2015 11:40 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Daru, kā Robīte ieteica, cenšos traipus uzreiz mazgàt izlietnē. Ceru, ka piena struktūrai mainoties, būs vieglāk mazgāt.
Tev khkh, meituks neņem pupu? Manējā varētu saplosīt to pupu, kā tiek klāt (t):-D Bet neko, tagad jau mazāk jūtīgi un ne tik sāpīgi krūtsgali, laikam pumpēšana jau tos arī norūda. Naktī zīdu un tikai.
]Norah, Vācijā gan bēbīši, gan jaunas mammas tiek nodrošinātas ar pamperiem/paketēm (nezināju). Jums tur ne? Es gan paņēmu un nopirku Tena panties, medium, ļoti patika. Nebija man nekādu speciālo pēcdzemdību pakešu, somā bija kkas no Always nakts sortimenta.
Es veļasmašīnu tīrīju kā negudra :-P bet pašai prieks. Anne, vēl papildus iegādājos pretsēnīšu un pretvīrusu līdzekli, kas ir piemērots bēbīšiem.
26.07.2015 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Norah, ielēji citronskābi tur kur pulveri liek vai lēji pa taisno veļasmašīnā?
26.07.2015 15:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Anne- es salasijos info interneta un tad izmeginaju. Vienkarsi ieberu nedaudz citronskabes, kur parasto pulveri liek. Var ari protams specialos lidzeklus pirkt. Bet cik sapratu, tad var iztirit ari vienkarsi uzliekot augstos gradus, piem.,90.

Madonna, medmasai prasijam, ko vajag lidzi un ar ko nodrosina, tad vina teica, ka vajag pamperus. Tad laikam nenodrosina, bet bus vel japarprasa, lai nebutu, ka slimnica izradas, ka vajag vel ko.
26.07.2015 16:08 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Madonna, ehh.. bebis mans pupu neņem, nu labprātīgi točna nē :D :D viss dzemdību nams man mācīja barot, ieskaitot vecmātes, bērnu ārstes, krūtsbarošanas speciāliste/vecmāte. 4jā dienā man tai krūtsbarošanas vecmātei izdevās, lai bebis krūti paņem. Prieks apmēram uz 1minūti :D pēctam liec klàt, bļauj kā nelabā :( Ir arī man tie stulbie uzgaļi, ko man nesanāk "iespraust" to krūti pietiekami dziļi mutē, par mazu man tie krūšu gali... nezinu, ko darīt, jo piena gandrīz vairs nav :( Atslaukt 10ml kopā no abām krūtīm arî nav jēgas.
Bebim šodien 10dienas, un pupu paņēmusi ir 2x pa šo laiku.

Ko jūs darītu manā vietā? Laktācijas tējas palīdzētu pienu pavairot, jebšu tas ir fufelis?
26.07.2015 20:28 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
stulbie uzgaļi,ko man nesanāk

"jo" nevis "ko" domāts
26.07.2015 20:30 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Gan jau visas teiks cīnīties, bet nu es uzskatu, ka nav jāmoka ne sevi, ne bēbi...
Ja nu tomēr cīnīsies, tad lai izdodas!
26.07.2015 20:43 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
khkh - Man bija līdzīgi. Mana čiepa nevarēja saņemt manas krūtis,jo gali bija pa mazu, bet es nepadevos un vienkārši kādas 3 dienas pavadīju laiku tikai ar meitu gultā, abas gulējām ar plikiem vēderiem un es bez krūštura, tiklīdz viņa vēlējās ēst, es bazos virsū ar savu krūti viņai. Sākumā ar krūšu uzgaļiem pēc tam jau bez... Tā nu viņai vienā brīdī aizgāja tā lieta. Tagad smuki ēd krūti, tikai man ir nepietiekami daudz piens un nākas dot klāt maisījumu,bet nu mani, pagaidām apmierina šāds variants. :)

Veiksmi, lai kāda arī būtu Tava izvēle. :) Tu esi mamma un Tu zini, kas Jums būs vislabākais variants
26.07.2015 20:51 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
khkh, es tavā vietā dzertu fenheļa un ķimeņu tējas. Domāju, ka nav nepieciešamas tās brīnumtējas, kurās iekšā visas iespējamās drogas, bet gan jau arī tās dod efektu.
Zinu, ka draudzenei bēbis arī ne pa kam pupu neņēma. Viņa pienu atslauca un baroja no pudelītes kā arī turpināja mazajam uzbāzties ar krūti uz kuras ir uzgalītis. Pēc 3 nedēļām mazais sāka ēst ar uzgalīti, vēl pēc nedēļas jau smuki no krūts.
Tie uzgaļi visi vienādi, nevar nopirkt savādākus, piemērotākus tavām krūtīm?
Noteikti nav viegli, bet ja esi apņēmusies par visām varītēm barot ar savu pienu, tad turpini cīnīties. Atslauc, uzbāzies, atslauc, uzbāzies.. redz, ka mēdz paņemt to krūti arī pēc mēneša.
Man vēl viss priekšā, bet domāju, ka par to ir vērts censties un cīnīties. (l)
26.07.2015 20:53 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Robīt, it kā jau es saprotu, ka nav baigā jēga, bet es kaut kā pārdzīvot nevaru, kāpēc man ir tā... pati apzinos, ka bebim ir svarīgi, lai puncis pilns, neatkarīgi tas ir mans piens vai maisījums un laimīga mamma. ai, laikam no tā ķeizara pārdzīvojumiem man ir tāds dvēseles stāvoklis. Nekad neesmu jutusies tik ievainojama, kā tagad.
26.07.2015 20:53 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tējas, iesala dzērieni, vienkārši daudz šķidruma - tas viss noteikti palīdzēs. Es nezinu visus iemeslus, kāpēc bērni neņem krūti, bet visbiežāk tas ir tāpēc, ka no pudeles ir vienkāršāk. Pudelei tā piena plūsma nemainās atšķirībā no krūts (krūtij ir vairāki piena pievades posmiņi, kā arī saldo/netrekno pienu (pirmie ~20ml) izzīst ir krietni vieglāk par pārējo). Es mēģinātu dzert visu iespējamo, ieiet siltā dušā, pamasēt krūti, lai sāk tecēt ārā un tad tādu pusaizmigušu bēbīti likt pie krūts, ieliekot galiņu kopā ar areolas daļu mutē un pamasēt to krūti tālāk, lai jūt, ka tur ir piens.
Taču, ja pašai nav ticības, ka sanāks, tad diez vai visi paņēmieni kopā spēs to mainīt. Lai izdodas atrast kopsaucēju jums!
26.07.2015 20:55 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
khkh, viegli nav, es uz 4tri mēneši, kad beidzu barot bērnu, arī pārdzīvoju, kaut gan pati gribēju pārtraukt...
Domāju, ka tas ir tāds kā iekšā sēdošs stereotips...(?) Nu, piemēram, tas, ka pēc wc jānomazgā rokas, tāpat, kad piedzimst bēbis - viņš ir jābaro. Bet tu nevari/negribi/nespēj un jūties slikti, jo ir taču jābaro, jo sabiedrībā tā saka, visi tā dara un nedod Dievs nebarosi, jo taču tik daudz iespēju - krūstbarošanas meistares, tējas, dušas, masāžas, pozas...

Bet tev jāskatās pašai, jo tikai tu pati zini, cik daudz mēģināts, darīts, kā Jums iet un kā tu jūties... Katra mēs esam savādāka un nedod Dievs man Katarīnas gadījumu, piemēram... Labāk pabaroju bēbi un smuki dzīvojam, nekā katra ēšana ir murgs, bērna un sevis mocīšana.
26.07.2015 21:17 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Undiya, šos uzgaļus Rdzn māsiņa man piemeklēja, it kā esot labi, izmērs atbilst. Es jau uzbāžos ar to pupu, bet ja pa daudz, man meita grib sev acis, seju skrāpēt ārā, trīcēt, un man bail paliek :( Peciņa man nedaudz stresaina, ārste noraksta visu uz to, ka ir pārnēsātības pazīmes. Nu mēģināsim mēs abas kaut kā pamazām, pamazītiņām kā jau visu šo nedēļu, man vienkārši bišķi rokas nolaidās, jo pieniņš paliek mazāk un mazāk.

Salome, paldies par noderīgiem ieteikumiem.
26.07.2015 21:18 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Robīt, tev arī liels paldies par viedokli :)

Šodien jāiet beidzot nosvērties ar un bez bebīša, gribas zināt, par cik mazais uzņēmies :)
26.07.2015 21:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)