Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Chloe, gaidām jaunumus no Tevis (l)
16.06.2015 08:35 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Meitenes, atvainojos par spamu, bet pajautāšu arī šajā tēmā -
Labrīt, meitenes!
Vēršos pie Jums ar jautājumu - MR kavējas jau 12 dienas, vakar nodevu analīzes Gulbī, atbilde - 2,88

Zinu, ka pirms gada, HCG man bija 0,3.

Cik saprotu, grūtniecības nav, ja HCG zemāks par 5.
Vai man jāsāk uztraukties, kāpēc ir mazliet paaugstināts HCG?
16.06.2015 08:37 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Kotibe, es Tavā vietā pagaidītu un pēc pāris dienām vēl nodotu.
16.06.2015 08:41 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Leo_leo, vai domā, ka pastāv iespēja, ka tomēr ir grūtniecība? Vai tomēr nav pārāk zems HCG, ja mr kavējas jau 12 dienas?
Izmalu gugli, bet par HCG starp 1 un 5 - melnais caurums! Ja zem 1, tad vairāk kā skaidrs, ka neesi stāvoklī, ja virs 5 - tad esi. Bet pa vidam?! Vai tiešām cista vai kāda cita kaite? (t)
16.06.2015 08:44 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Nemācēšu atbildēt, man ar tas skaitlis šķiet tāds dīvains. Ja pēc pāris dienām viņš būs audzis, tad jau gan jau ir grūtniecība :)
16.06.2015 08:47 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
chloe_ izturību un mierīgas dzemdības! (l)

Dāmas, kā ir ar sauļošanos grūtniecības laikā? Vai tas ir atļauts jeb labāk no tā izvairīties? Varbūt labāk, ja vēderu apsedz? :-O
16.06.2015 10:36 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
daydreamer, es par to pašu domāju pajautāt ārstei, bet vizītes laikā protams pilnīgi izkrita no galvas. (t) Es vairāk satraucos par tiem plankumiem, kas varot parādīties.
Laikam jāsāk štukot par paštonējošā iegādi.
16.06.2015 10:58 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Tu domā pigmentācijas plankumus? Par to, ka grūtniecības laikā tādi var pastiprināti aktivizēties dermatoloģe mani jau brīdināja :-/ Es par to gan tā mazāk satraucos, es vairāk no veselības viedokļa, vai mazajam tas nevar būt kaitīgi? Vai nevar pārkarst? Ja jau karsta vanna un pirts pēc manas ginekoloģes domām nav ieteicami. Jūlijā būs 2 atvaļinājuma nedēļas pie jūras, negribētos pludmalei mest līkumi (t) It kā jau pludmalē ir redzētas grūtnieces ar lieliem, plikiem punčiem.
16.06.2015 11:50 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Piemirsu - vēl papildjautājums. Vai velosipēds (sieviešu, pilsētas tipa) 2.trimestrī ir tabū, ja pārvietojas lēnām un prātīgi? Dikti gribas izbraukāties ar velo, bet atkal jau māc bailes vai tas ir gana droši (t) Ginekoloģe neieteica kāpt zirga mugurā un sprintot, par velo neko nepieminēja ;-)
16.06.2015 11:52 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Man daktere teica, ka grūtniecības laikā labāk vispār nekā nesauļoties un, ja arī gribās pie jūras, tad zem lielā saulessarga.
Riteni neieteica, jo neesot droši - mazākais trieciens (Kaut kam uzbrauksi nemanot) var beigties bēdīgi.
Nu, varbūt man ārste pārāk piesardzīga, bet es klausīju.
16.06.2015 11:59 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
daydreamer, par veļļukiem jau vienreiz viena mamma arī jautāja, jo braukā laikam ikdienā, neatceros. Nu tas, ka tu lēnam un prātīgi, nenozīmē, cilvēki un auto uz ceļa tadi būs, a ja nu. Es jau nu točna netiskētu, nav jau tā, ka 20gadus nevarēsi ar riteni braukt. Protams, ir arī vēl otrā puse, ka riteņbraukšana var izraisīt spontānā aborta draudus(bet es neko sīkāk nezinu, tik to, ka viņai cosmo mammai slikti beidzās tā riteņbraukšana)

Chloe, ganjau šodien laidusi/laidīs mazulīti pasaulē, kura tad šodien nākamā? :) :D
16.06.2015 12:02 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
labāk vispār nekā nesauļoties un, ja arī gribās pie jūras, tad zem lielā saulessarga.


Tik gribētu minēt, ka tas, ka esi zem saulessarga, nenozīmē, ka ka saule tevi nesasniedz.
Es pēdējā laikā bieži zem saulessarga saulojos, un iedegums ir lielisks, pat citreiz nejūti sauli un sanāk apdegt, jo arī ūdens un smiltis atstaro saules starus.
;)
16.06.2015 12:11 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Laba diena visām, kas gaida. Sveicieni tām, kas sagaidījušas jau savus bēbukus, ,man vēl ilgi, šodien tik pirmās kustības sajutu, jo kādam laikam nepatika mana mūžīgā modinātāja atlikšana un beidzot ir pietiekoši liels, lai protestētu. (l)
Man jautājums - es tak varu piemēram ar visu mātes pasi, kuru man daktere nedod, bet tura pie sevis, iet pie kāda cita ārsta, es domāju pie valsts apmaksāta? Man galīgi nepatīk manas attieksme un ilgais laiks starp vizītēm.
16.06.2015 12:27 |
 
Reitings 42
Reģ: 14.06.2015
Chloe , lai bebis ātri un viegli atnāk !! Laikam pievienoshos tev sodien, mani bebuki grib mājās, pēc stundas uz slimnīcu (l)
16.06.2015 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Kaut kur lasīju, ka sauļoties drīkst, bet pa druskai, jo saules peldes nav nekas slikts. Protams, to nevajadzētu darīt, kad ir pati spēcīgākā saule. Gozēšanos jūras malā es pati esmu izslēgusi, jo gluži vienkārši nespēju panest karstumu.. bet ik pa laikam punciti pagozēju saulītē.
Man patīk būt juras malā tā pēc 18.00 vakarā, tad arī var mazliet saulītē pagorīties.
Par braukšanu ar velosipēdu gan labā aizmirstu. Gadīties var visādi - bedre vai kads cits neuzmanīgs braucējs vai gājējs..
16.06.2015 12:36 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Beidzot varu padalīties ar savu dzemdību stāstu :)

Pamodos svētdienas rītā ar vājām kontrakcijām, paspēju vēl puišiem izcept pankūkas brokastīs, izsaukt omi bērniem pakaļ. Kad bija 3 minūtes starp kontrakcijām gājām ar vīru uz Rdzn (man 5 minūšu attālumā, tāpēc ar auto nav jēgas čakarēties :)) Uzņemšanā par mani nošokējās un ātri aizpildīja papīrus un aiztrieca dzemdēt, jo bija jau 8cm un turpat pildot papīrus arī ūdeņi nogāja, tikai tad arī beidzot kārtīgas kontrakcijas sajutu un knapi paspēju uz galda uzkāpt, kad meita jau bija klāt - 30 minūtes pēc iestāšanās. Peciņa maza piedzima - 50cm un 3,1kg un pēc mana milzīgā otrā dēla šķiet, ka pati piedzima - izstumšana un viss bija kā atpūta pēc 2 iepriekšējām dzemdībām - labi ja 3x paspiedu un bija uz vēdera man mazais, pīkstošais kunkulis :) neviens plīsums un šuve arī beidzot nebija, tā kā atkopšanās un apsēšanās tūlīt jau vairs nebūs problēma. Trakākais atkal ir atsāpes (ja nu kāda nezina, tad dzemdes saraušanās, kas visaktīvāk notiek barojot bebi un visspēcīgākās ir tieši pēc atkārtotām dzemdībām). Ja man pēc otrā dēļa atsāpes pirmās 2 dienas šķita baisākas par pašām dzemdību sāpēm, tad pēc trešā tagad vispār gribas zemē ielīst un kaut kur iekosties tajā brīdī - tiešām trakāk un ilgāk kā dzemdībās sāp - meitu ar asarām acīs svētdien un vakar baroju. Šodien jau vairs nešķiet tik traki.

Vispār pēc šīm dzemdībām ar vīru nosmējāmies, ka tā kā šoreiz tiešām viss viegli un ātri notika, tad drīz jau būs arī ceturtais sīcis jātaisa - labi mums tā lieta sanāk un abi esam no lielām ģimenēm, tāpēc pat 3 bērni šķiet maz :)

Un vīrietis tik laimīgs, ka ir bijis klāt visu bērnu dzemdībās - tas ir brīdis, kad viņu visemocionālāko esmu redzējusi.

Un jā - nosaucām čiepu par Madaru (l)
16.06.2015 12:38 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Runājot par sauļošanos - es visās grūtniecībās braucu uz jūru ap 9 no rīta un maksimums līdz 11 tur uzturējos, punci sedzu ar lakatu. Un arī cik esmu ārstiem jautājusi - tā darīt var un bebim nekas slikts nebūs. Vienkārši ir jātestē sevi - ja tev paliek grūti, bebim arī paliek grūti.
16.06.2015 12:40 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Teddy, interesanti ar kādām tiesībām viņa tura pie sevis tavu dokumentu. Mātes pasei mammai vienmēr jābūt pa rokai mātes pasei, ja nu tpu tpu tpu kaut kas, tur i tava asinsgrupa, gr.nedēļas, asinspiediens un visas, visas svarīgās lietas iekšā, kura tu no galvas ganjau neatcerētos pateikt, a dakterim vajadzētu! Takstu šo visu, jo esmu piemērs: kad ar lielo tonusu mani aizvilka uz Gaiļezeru, mātes pasē viss bija, ko vajag zināt par bebi un mammu.
Kāda bezatbildība no ārsta puses :( Šī ir tā pati kaza, kas slimības lapas arī neraksta vai arī tikai uz 10 dienām un dari pēctam ko gribi!? (atvaino, ja gadījumā jaucu par to sl.lapu, jo toreiz 2 no cosmo bija problēmas ar gineklogiem un slimības lapām)

Noteikti mainu ārstu, un superīgu tev gaidīšanas laiku, apsveicu ar pirmajām no tik vēl daudzajām kustībām (l) cik tev jau nedēļas?
16.06.2015 12:41 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Tas gan dīvaini mātes pasi gan jau ap 16 nedēļu parasti izsniedz nu citai ātrāk bet nu apmēram... Un mana doka teica ka mātes pasei jābūt vienmēr līdzi somiņa it īpaši uz beigām... Piemēram kad man bija problēmas tad ātrie un slimnīcā visur prasa obligāti mātes pasi...

Teddy, tu neesi savai dokai neesi prasījusi kad viņa izsniegs mātes pasi? Un kāpēc viņa vēl to nedara?
Mainīt ārsti tu vari pat pēdējā mēnesī, bet mātes pasi domāju ka vajadzēs gan obligāti...
16.06.2015 12:42 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
carrie, sveicieni sveicieni mammai un meitiņai! (l)
16.06.2015 12:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits