Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Sveikas, dāmas! :-) Šodien 39 nedēļas! Gaidu, gaidu un nevaru sagaidīt lielo dienu! :-) Sajūtas dažādas. Tā kā jau, aptuveni nedēļu, man ir noslīdējis vēders, pirms dažām dienām savilka muguru tā, ka 3 dienas pastaigāt nevarēju. Par laimi aizvakar kaut cik atlaida un vakar jau staigāju kā cilvēks, pat keksiņus no priekiem sacepu :-D Kopumā jūtos labi! Miedziņš gan visu laiku nāk. Vēl sācis vēders šausmīgi pūsties, līdz ar to tāda kā vilkšanas sajūta vēdera lejasdaļā. Biju pie savas ginekoloģes, apstiprināja, ka galviņa jau ieslīdējusi dziļi iegurnī, tad nu jāgaida, kad mazā sadomās piedzimt (l) Ja līdz 2.maijam vēl nebūs piedzimusi, tad 2. maijā jābrauc uz DZN uz KTG (kardiotopogramma), ja viss ok, varēs vēl gaidīt. Vakar sāku dzert aveņu lapu tēju.
supatrupa, Model kā jūs jūtaties? Kā pārējās, kas gaida bēbjus? :-)
26.04.2017 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
man pēc maniem aprēķiniem 38+1, pēc dakteres 38+5...
arī pavelk, kaut ko paplēš, bet tā ir okei. esmu sākusi naktis slikti gulēt, prasās kaut ko palikt apakšā zem vēdera, savādāk viss tā saturs sveras līdzi uz tiem sāniem, uz kuriem guļu :)
Vakar bija pēdējā vizīte pie dakteres.. tagad varam staigāt mierīgi līdz 8.05., ja līdz tam nekas nebūs bijis, tad domās ko darīs un arī uz KTG liks..
Keita13, kā šķiet, ilgi mums vēl līdz brīnumiņam jāgaida? es sāku tā teikt gatavoties tam, nobriest arī emocionāli un psiholoģiski... jo tiešām jūtu, ka nejūtos tam emocionāli vēl nemaz gatava... daudz domāju labas domas...
aveņu lapu tēja... viņa kaut kko palīdz?
26.04.2017 12:23 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man Stokke vanniņu joprojām izmanto abi bērni gan vannojoties, gan spēlēm. Noteikti nenožēloju pirkumu! Pagājušajā vasarā pat ņēmu līdzi uz pludmali. :-)
26.04.2017 12:44 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Man 36. nedēļa jau rit uz beigām. Aizvakar bija ļoti dīvainas sajūtas, it kā plēstu starpeni. Likās, ka nu jau... :-D Kādai tā ir bijis? Varbūt mazā ar rokām kaut kur apakšdaļā aktīvi bakstījās... Katrā ziņā man ir motivācija pēc iespējas ātrāk sakrāmēt somu.
Nākamnedēļ analīzes uz streptokoku un tad vēl nedēļu pirms noliktā datuma pēdējā vizīte pie ārsta. Liekas,ka tikko gāju uz pirmo...
Vispār laiks ir vnk palidojis garām un nu jau sāk palikt bail. Bijām ar slimnīcu noslēgt līgumu, tieši daudz jaunās ģimenes rakstījās ārā ar saviem mazajiem. Gribējās būt viņu vietā :-D
26.04.2017 12:55 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Salomē, pirki tikai vanniņu vai klāt arī ieliktni? :)
26.04.2017 12:56 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Pirku kopā, bet ieliktnis vispār nenoderēja, sākumā bija par stāvu, vēlāk nešķita ērti... un mazuļiem arī it kā veselīgāk, kad vanno brīvi, tikai jāiepraktizējas. :-)
26.04.2017 13:03 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Salomē, ok, paldies par atsauksmi! :-)
26.04.2017 13:12 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Waaaahhh, es gribu aatraak jau bebi, apnika buut staavoklii.(t):-D
Vakar paguleeju vannaa, taads nogurums paarnjeema, domaaju nu tik guleesu saldi.. Kaa tad! Murgoju, groziijos kaa kaza no vienas puses uz otru, tagad juutos vienkaarsi pisec. :/
.
Ja naktii man mazaa netraucee ar spaardiisanos, tad no riita, kad esmu augsaa ,nu tik saak staipiities. :D Kaajas pa gaisu. :D
.
Tikko paluureeju analiizu rezultaatus, atkal dzelzs truukst. Taa un zinaaju, to tablesu kursu pabeidzu un redz atkal nokrities tas dzelzs, kaut nav tik zems kaa ieprieks.
.
Cik Jums biezi tagad jaaiet pie aarsta? Katru nedeelju vai ik peec 2?
26.04.2017 13:40 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Man visu grūtniecību un arī tagad ir vizīte 1x mēnesī. Neskaitot, ka tagad jāieskrien uz to streptokoku. Es jau arī domāju, ka uz beigām būs vismaz reizi divās nedēļās, bet nekā. Nezinu, kāpēc tā.
Tikko paskatījos mātes pasē. Izrādās, pēdējā vizīte man ir 3 dienas pirms noliktā datuma. :-O Varbūt uz to nemaz netikšu vairāk. :-D Nez kāpēc man visu laiku ir sajūta, ka mazā piedzims ātrāk, bet gan jau nē, laikam reti, kad tā gadās.
26.04.2017 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Man ik pa 2 nedēļām, sūdzību man nav, daktere teica, ka lieki tad arī nevajag braukāt. Analīzes arī ir normā.
model - dzelzs domāju ir jādzer līdz dzemdībām! un arī pēc, jo tagad rezerves ļoti iet uz urrāā, es atradu labu, kas gan nenoštopē kuņģi, gan tiešām ceļ augšā rādītājus ir TecnoFer. viņas gan ir padārgas, pāri 20eur, bet esmu ļoti apmierināta, arī pašsajūta labāka.
man it kā arī mazā pa nakti netraucē gulēt.. bet...viņa jūt, ka esmu nomodā! šad tad atmostos pa nakti, nemaz nekustos un pēc brīža pieklauvē :)
no rītiem jā, patīk staipīties.
cacao - man arī ir tā sajūta, jau arī no kādas 35. nedēļas, mazā ar rokām pa leju bakstās un dod uz starpeni... šīs sajūtas diemžēl tikai ņemsies spēkā. es vienu vakaru lecu no gultas augšā, jo likās nu jau sākas :D
26.04.2017 14:15 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Nu uz savu galvu es dzelzs tabletes nepirksu, aarste izrakstiis recepti un viss, nebuus arii jamaksaa pashai. :D
11. maijs tuvojas. :-PBet nu zinu, ka nav, ko cereet, ka piedzims tajaa noteiktajaa datumaa. :D ( ceru, ka aatraak, nevis veelaak..)
Keita13
Es par Tevi visu laiku iedomaajos, gribeeju jau te rakstiit vai neesi gadiijumaa dzemdeejusi, :D jo nebiji laicinju te raadiijusies.
26.04.2017 14:29 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model, kaut nu tā būtu jau noticis! :-D Arī es esmu nogurusi būt stāvoklī, gribas jau, lai piedzimst! (l) Un, es kkā pilnībā esmu tam noskaņojusies un gatava. :) Kā daktere teica - jebkurā brīdī tas var notikt! Puika man piedzima tieši noliktajā datumā, redzēs kā būs šoreiz ;-)
Par to dzelzi - arī man jālieto visu laiku, līdz pat dzemdībām, jo grūtniecēm reti kurām dzelzs ir normā, pārsvarā zems.
Tikko uznāca melnie, izšrubīju visu māju tā, ka nav spēka vairs nekam!Pat brīnos, kas man tas par tīrīšanas uzplūdu tik pēkšņi uznāca :-D Vīram būs tik jāizmazgā grīdas, to es vairs nevaru.
26.04.2017 14:58 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Es ar deelu paarstaigaaju 11 dienas.. un izsauca taas dzemdiibas taapat.
Soreiz es tiesaam negribu 2 nedeeljaam veelak dzemdeet. :/
.
Par to maajas srubiisanu, ja es vairaak te pakustu pa maaju, man uzreiz saap mugura labajaa pusee , taa zemu , gandriiz vai kaut kur dibena augsdaljaa. :/ ( nezinu kaa paskaidrot).
Un tad taa dur un saap, ka paiet gruuti, liekas griezas aara kaut kaads kauls, mezgiijas.
Taa notiek arii ja pataalu sanaak pastaigaat.
Esmu sabeigusi muguru darbaa laikam, bij taas saapiites arii pirms gruutnieciibas, bet vieglaakaa formaa un uznaaca tik, kad biju reaali darbaa nostraadajusies.
.
Blaaviens sodien man mazaa ribas izlauziis! Kas te par aktivitaatem! (t):-D:-D:-D
26.04.2017 15:08 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Keita13, tad varbūt šodien lielā diena, ja jau tāds enerģijas uzplūds un vēlme visu berzt un tīrīt. :-D
Es arī šonedēļ baigi rosos pa mājām, laikapstākļi tāpat neko daudz nelutina.
Brīnums,ka veļasmašīna vēl nav atteikusies, un nemaz negribas domāt, kāds šomēnes būs rēķins par ūdeni un elektrību. :-D
Supatrupa, tev ārsts ieteica to dzelzs preperātu? Varbūt man arī jāsāk dzert. Analīzes visu laiku ir bijušas normā, bet uz robežas. Tā arī nelietoju papildus dzelzi. Vienīgi turpinu dzert Elevit. Nākamnedēļ jāpajautā ārstam.
Āh, es nespēju iztēloties, ka tā trakā sajūta var vēl vairāk pieņemties spēkā, jo sāp tiešām traki. :-D
26.04.2017 15:22 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
cacaõ :-D:-D Eh nezinu, nav sajūtas, ka kkas varētu šodien sākties... bet nu, tas var notikt jebkurā brīdī :) Tev gan ir noveicies, ka dzelzs turas līmenī, forši, ka nav jālieto neko papildus! Man tā ir apnikušas katru dienu tās dzelzs kapsulas pa divām divreiz dienā + vēl Pregnacare vitamīns + 2 tabl.magnijs.
Model, par aveņu lapu tēju - nezinu, palīdzēs, nepalīdzēs, bet itkā mīkstinot dzemdību ceļus. Salasījos dažādas atsauksmes, bet nu, par sliktu tāpat nenāks.
26.04.2017 16:27 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Keita13 Par to avenju lapu teeju man liekas, ka supatrupa jautaaja. :D
.
Es par sho teeju esmu salasiijusies un paarlasiijusies, bet vai reaali vinja paliidz, diezvai. :-/
Bet kaa jau Keita13 teica , par sliktu jau nenaaks padzert. :-)
26.04.2017 16:36 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Es arī nopirku aveņu lapu tēju, nākamnedēļ sākšu dzert. Kursos teica, ka jau no 37.ned. droši var dzert. It kā saka, ka mīkstinot dzemdes kaklu un var izvairīties no plīsumiem. Kas to lai zina, bet nu jāmēģina. :-)
26.04.2017 17:07 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Meitenes ir pamats uztraukumam vai nav- piespiezot labajaa saanaa man saap kaut kur dzilumaa tur saana lejasdaljaa.
Bij taas saapiites arii agraak, kad gaaju uz usg , kad spieda to aparaatu klaat tai pusee, arii saapeeja, bet domaaju, ka viss ir ok.. Tagad tas sagaada diskomfortu ,kad gulju, jo traki grozos pa nakti un tajaa saanaa kaa pleesh/ stiepj.. :/
Pie vecmaates jaaiet otrdien, tad arii pajautaashu par sho, bet gribas zinaat varbuut Jums ar kaadai taa ir?
27.04.2017 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
es laikam drošības labad uzzvanītu vecmātei.. bet nebrīnītos arī, ka mazais nospiež kaut ko.. jo īpaši jau mūsu laikā, kad praktiski jau finiša taisne...
man īsti ar sāpēm problēmu nav... arī mugura nesāp...
27.04.2017 14:47 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Nevis labajaa saanaa, bet kreisajaa.. (t)
.
Es pat vecmaatei uzzvaniit nevaru, jo vinja nav uz vietas, ir izbraukumaa. Otrdien buus cita vecmaate, ne mana. :/
Aij, nu neko, gaidiisu naakamnedeeljas viziiti. :-/:-|
27.04.2017 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits