Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Barošana ir arī man sāpīgais jautājums :'-( Pirmos divus mēnešus baroju atslaucot savu pienu dienā neskaitāmas reizes, piena bija daudz, noņemšanā pamatīga, bet neko darīt, ja pašai pabarot bez atslaukšanas palīdzības nesanāk (t) Bet tagad iet trešais mēnesis, spītīgi tomēr turpināju likt pie krūts, naktīs tas pat izdevās, ēda no krūts pa nakti, pa dienu tāpat baroju ar atslauktu pienu no pudeles un reizi pa reizei, kad izdevās atslaukt mazāk, iedevu arī klāt maisījumu. Bet tagad pa nakti jau nedēļu mazais vispār vairs neceļas, līdz ar to pašai ar krūti pavarot mazo nesanāk un piens iet mazumā .. pēdējās dienas visp jau baroju apm pusi uz pusi - atslauktais pieniņš + maisījums, tāda škrobe (e) Tūlīt jau trīs mēneši mazajam būs, līdz pus gadam noteikti gribu barot pati .. bet nu tgd saprotu, ka maisījums tpt noteikti klāt jādod būs, jo apetīte aug un pieniņš paliek mazāk .. daru visu, lai tā nenotiktu, ceru, palīdzēs un tā tik tāda pāris dienu krīze būs bijusi :-/
08.04.2017 22:29 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Par to celšanos naktīs un iešanu kaut kur prom no mājām bez mazā - protams, es gribētu, lai draugs ceļas vai pieskata vairāk pa dienu, bet neko darīt un uztveru to par pašsaprotamu, ka tas viss vairāk vai mazāk uz mani .. esmu bijusi vienu reizi prom uz apm 4 stundām - tpt nekam citam koncentrēties nevarēju un visu laiku tik domāju par mazo .. tpc tuvākajā laikā atkārtot to nevēlos |-) Lai mazliet paaugas un tad gan jau būs vieglāk :)
08.04.2017 22:34 |
 
Reitings 10003
Reģ: 19.11.2014
Rainy Day, ja jau tāpat devi atslaukto pienu no pudeles, tad kādēļ gan tētis nevarētu iedot arī maisījumu! Vienīgais no kā parasti mammas baidās ir tā krūts neņemšana pēc tam, bet, manuprāt, tas nenotiek pārāk bieži.
Vismaz tagad es zinu, ka ar otru bērnu tā nebaidīšos un neauklēšos kā ar jēlu olu! Man bija bail dot atslaukto pienu no pudeles dēļ tā, ka pēc tam negribēs krūti un tā arī nevienu reizi neizmantoju savu piena pumpi un pudelītes. Ja ar nākamo bērnu būs tikpat daudz piena sākumā, tad noteikti sataisīšu piena rezerves, lai vajadzības gadījumā varu kaut kur izrauties vai pat kādu vinčiku kādreiz iedzert! 8-)
No sākuma vienmēr liekas "ak, vai, ak, vai!" un viss ir tiiik grūti, gribās gulēt, gribās būt brīvai, gribās, lai vīrietis vairāk iesaistās un arī "cieš", lai nav vienai tik abidna...

Haha, precīzi mans variants.. tieši par to, lai vīrietis arī cieš! :D
09.04.2017 08:57 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Sodien 36n +1d.
Pamodos naktii ap 12 ar sliktu duushu, nevareeju vairs pguleet, groziijos un knosiijos, domaaju vai iet vemt. Baac..
Sliktaa duusha joprojaam nepaariet, 2x jau biju uz poda ar caureju.
Neko es taadu vakar arii nevareeju apeest, kas izsauktu caureju un sliktumu. (t)
Sodiena buus kaa zombijam, ne pagulets normaali, ne ieest varu.:'-(
13.04.2017 10:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model - negribu sabiedēt, bet, palasot Cāļa diskusijas, daudzām tie esot dzemdību priekšvēstneši, kad viss iztīrās. :-) Bet, tikpat labi var arī nebūt! Katrā ziņā turies, nav forši, kad tik slikti :-(
Man 37ned + 2 dienas! Uznākusi ļoti liela miegainība, enerģijas nav vispār! Varētu tik gulēt un gulēt. Aizvakar un vakar ļoti dedzināja kuņģi, tik stipri nekad nebija bijis :-/. Nevaru jau sagaidīt savu mazo peciņu, gribas turēt rokās un samīļot! Gribas redzēt, kā dēls viņu tur rokās, jo viņš ļoti, ļoti gaida mazo māsiņu! Pat, no savas sadāvinātās dzimšanas dienas dāvanu naudiņas, iedeva priekš māsiņas, lai kko nopērku viņai. Teica, ka jau mīl viņu (l)(l)
Meitenes, vai kāda jūt tās viltus kontrakcijas (B.Hiksa)? Es līdz šim neko vēl neesmu izjutusi.
13.04.2017 11:25 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Keita13
Jaa es ar lasiiju diskusijas visaados forumos, ka var buut kaa dzemdiibu prieksveestneshi. :/
Tagad paliek jau labaak, bet eest taa iisti baidos, apeedu maizes skeeli, bez nekaa. Dzeru uudeni.
Caureja vairs nav, sliktums tik taads seez ieksaa. (t)
Besis ar, ka pagaasreiz nebija mana vecmaate, bet cita un vinja galiigi kaut ko sacakareeja ar naakamo viziiti. Pareizi buutu jaabut tai viziitei sodien, bet buus tik nakamnedeelj.. zb!
+ Veel liekas, ka mazaa ir pagriezusies nepareizi, ja bija ar galvinju uz leju jau sen, tak tagad man liekas vinjai galva ir augsaa vai pa vidu kaut kur. Jo, kad zagojas es juutu taas zagas vinjas augspusee vairaak-pa vidu.. agraak bija lejaa. :-/aijjjjjj...
13.04.2017 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju Keitas un model pēdējos komentārus un nevarēju neiesaistīties, arī gribās pasūdzēties :D
Man šodien oficiāli skaitās 38.ned + 4. Nu jau pēdējais mēnesis ir diezgan pasmags, ir dienas, kad liekas, ka visu varu paveikt, bet atkal citās nomokos ar visādām problēmām - tad kuņģa skābe ir tik daudz, ka liekas, ka tulīt varēšu uguni spļaut, tad vienkārši nelaba dūša un šķidra vēdera izeja. Visādas sāpītes vēderā, bēbis ar saviem spērieniem arī neskopojas. Ir dienas, kad nevaru ieēst neko, atkal citas - esmu gatava notiesāt visu, kas kustās un kas nekustās. Par svara pieaugumiem labāk nerunāsim, sakautrējusies lienu pagultē. Taču, man arī ar pirmo bēbi bija ļoti daudz kg plusā, kaut gan ļoti regulāri dodos pastaigās, braucam dažādos izbraucienos tepat pa Latviju. Cenšos pēdējās nedēļas izkustēties, lai laiks ātrāk paiet un nesanāk viena vienīga sēdēšana mājās ēdot.
Viltus kotrakcijas arī man ir liela mīkla - es nezinu, kas tās tādas īsti ir, saprotu, ka ir jāsāp, jāvelk vēderu kā uz mēnešreizēm, taču to visu sāpīšu kompleksā, kas mani katru dienu nomoka, es tiešām neizšķiru, ka man būtu šīs BH kotrakcijas.
Ak, un šī roku tirpšana, vairākas reizes naktī ceļos no tā, ka rokas ļoti, ļoti sāp, ir notirpušas un nevaru nekādīgi iekārtoties, lai tā nebūtu.
13.04.2017 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 4271
Reģ: 03.08.2009
Cik jūs ilgi barojāt vai plānojat barot mazo ar krūti?

Ap 11 mēnešu vecumu beidzu barot ar krūti, jo viņa vairs neēda, bet tikai gribēja košļāt un spēlēties ar krūti. Tad nu vienkārši vairs nedevu un meita arī neprasīja. Maisījumu gan vēl iedodu, arī naktī ja pieceļas. Tagad jau 1.6 gadi bērnelim. Pudeli gan meita atziina tikai ap 7 mēnešu vecumu un tad arī beidzot bez stresa uz ilgāku laiku varēja atstāt bērnu vīram vai vecmāmiņām.
13.04.2017 14:27 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Par taam Braxton Hicks kontrakcijaam... Es ar nezinu vai man vinjas ir bijusas, bet palasot sanaak ,ka ir..Itkaa nejau tikai saapes, bet arii puncis paliek vienkaarsi ciets kaa akmens- bumba. Un tad ir taada neerta sajuuta, nevar pat pakusteet un gruuti elpot. Es visu laiku domaaju, ka taa ir mana bebiite, kas izpiezas, bet varbuut taas ir shiis Hicksa kontrakcijas..?
13.04.2017 14:45 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Skudra, es domāju, ka man vienīgajai šausmīgi tirpst rokas! (t) Naktīs tā notirpst, ka sāp, nevar pirkstus palocīt! Un tas nav forši! :-/ Sanāk visu laiku tāda čīkstēšana, bet es neko nevaru padarīt, tā jūtos :-D
Model man arī tādas sajūtas ir bieži, kad paliek ciets vēders, grūti paelpot, bet arī biju domājusi, ka bēbis kkā piespiežās un dēļ tā. Katrā ziņā, ja ir tās BH kontrakcijas, tad neatpazīstu! Arī ar pirmo bērnu nejutu tādas.
13.04.2017 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
dāmas, tās ir Brekstona kontrakcijas! man šodien 36+2, aizvakar aizdomīgi sāka vilkt krustus... vakar vilka vēderu un mazā ar kustībām deva pamatīgi uz visu apakšu, bija sajūta, ka kāds ar nazi dursta apakšu...
šodien ir labi.. bijām ar vīru pirmdien uz pirmsdzemdību kursiem - process/pozas/elpošana.. vakar bijām uz mazuļa aprūpi - kā celt, ko kā darīt utt. interesanti :)
Jums viss jau ir sagatavots? mēs šinīs brīvdienās stellēsim kopā mēbeles... un godīgi sakot, es galīgi nejūtos gatava dzemdībām... nav nekādu sūdzību....
jums stroptokoka analīzes taisīja? es saņēmu rezultātus un mierīgu sirdi dzīvoju tālāk - negatīvas.
13.04.2017 20:30 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Ja tās ir B.Hiksa kontrakcijas, tad es biju iedomājusies, ka tas ir kkā savādāk... (s)
Mums viss sagatavots, sapirkts, sastellēts, gaidām lielo dienu! (l) Un, ja iepriekš baidījos no dzemdībām, tad tagad ir iestājies tāds zināms miers, esmu gatava un gaidu. :-) Protams, bail ir tieši no tām sāpēm lielajām, bet esmu kkā noskaņojusies, ka būs ok.
Tieši šodien saņēmu streptokoa analīzes, negatīvas, par to prieks!
13.04.2017 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Es jau pirms kāda laika saņēmu atbildi par streptokoku, negatīvs... Kaut gan laikam būtu mierīgāka, ja būtu pozitīvs, jo ar pirmo bēbi analīzes arī bija negatīvas, taču dzemdību procesā mazais inficējās ar streptokoku, kā rezultātā neoantāla sepse un 2 mēneši slimnīcā. Tagad esmu nobijusies no gaidāmā, vecmāte mierina, ka divreiz vienā grāvī jau neiekāpšot un būšot viss labi. Bet bail! Jo kāpēc, kas un kā, no kurienes man ar pirmo tas streptokoks, kāpēc analīzes negatīvas, bet bēbis slims... visi jautājumi palika neatbildēti. Tā gadoties
18.04.2017 15:27 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.08.2016
Man bija pozitīvs streptokoks. Kaut kad ielaida antibiotikas - mazajai viss kārtībā. :)
19.04.2017 11:29 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Man analīzes uz streptokoku ņems 37.nedēļā, bet tas laikam arī ir optimālais laiks,kad to dara.
Tādas dusmas uz veikalu,kurā pasūtījām ratus! vairāk kā 3 nedēļas jau gaidam pasūtītos ratus un šodien zvana un saka,ka izvēlētā krāsa nav pieejama!!! Vai nu gaidam līdz maija vidum,vai ņemam viņu piedāvāto alternatīvu,un tad drošvien tāpat vēl jāgaida būs 2-3 nedēļas! (e)
Pērkot vēl nodomājām,ka ar šo veikalu jau nu problēmu nebūs! Jā,protams...
19.04.2017 11:50 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Kas tas- streptokoks..? (t)
.
Man sodien tieshi 37 nedeljas.
Mazaa jau kaadas 4-5 dienas ir nemiera garinjs, diidaas un diidaas pa punci, bet pa nakti cucj un netraucee mani nemaz. :) :D
.
Peec 3h jaacaapo pie aarsta, tik taalu..blaaviens, atkal mugura saapees. :(
Loti gaidiiju sodienas viziiti ar vecmaati, jo man liekas, ka mazaa gulj nepareizi. :/ Cerams, ka aarste mani nomierinas.
.
Ehh, par ratiem, man viss beidzot ir, pilnaa sastaavaa. :D Pagasnedeelj nopirkaam to autokreeslinju klaat un vsjo! Mazaa- vari liist aaraa no mammas puncja. :D
Izmaksaaja tie rati ar..(t)
.
Aij, nav veel bebiishu vanninja nopikta, bet to jau jebkuraa dienaa sonedeelj nopirksim.
19.04.2017 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Cacao - kur un kādus ratiņus pasūtijāt? pilnīgi droši uzskatu, ka Tev ir tiesības būt dusmīgai, jo nu tā arī īsti nevar...
man arī streptokoks negatīvs, ņēma analīzes pirms nedēļas. man šodien aiziet pēc mr 37. nedēļa... gultiņa salikta, saklāta.. soma puslīdz sakrāmēta un pārkrāmēta :D
Pēdējās dienas man arī mazā baigi aktīvā, staipa kājeles, kustās un līdz ar to iet tās treniņ kontrakcijas.. vakar bija diez gan stipras, bet man prāts mierīgs, zinu, ka nav īstās.... apgūlos vakar uz kreisajiem sāniem un kā ar knipi viss, iestājās klusā stunda :) Laikam aizmiga :)
model - kāpēc domā, ka nepareizi guļ? un kādus ratiņus nopirkāt?
19.04.2017 15:30 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Man šodien 38 nedēļas! Līdz ar to, sākusies 38/39. nedēļa, kas jau skan nopietni! :-) žēl, ka dzemdību sākšanos nevar paredzēt :-D:-D, tā neziņa beidz nost!
Mazā puncī staipās, vakar bija dullie uznākuši, trakoja man pa vēderu :-D, bet naktīs pārsvarā čuč un ir mierīga. Joprojām esmu miegaina. Tikko ilgāk pastāvu vai pastaigāju, mugura pēc tam ļoti sāp. Bet, kopumā ir ok! Apetīte tik lielāka palikusi, pilnīgi brīnos, kur tik daudz (pēkšņi) man lien iekšā!!! :-D Es tik tiešām nevaru sagaidīt, kad ieraudzīšu un turēšu rokās savu meitiņu! Tik ļoti gribas zināt kā viņa izskatīsies! (l)
19.04.2017 16:47 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.03.2017
cik es zinu BH kontrakcijas var arī vispār nejust :-)
19.04.2017 17:11 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.03.2017
Man streptokoks arī negatīvs, bet gribējās lai ir pozitīvs , iedos zālītes un miers, viss kārtībā, a tā vēl līdz dzemdībām var to baktēriju noķert :-D
19.04.2017 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits