Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Varbuut supatrupai bij taapat kaa man, kad aarste meeriija punci bij pa lielu prikes sii laika, taapec suutija uz USG..?
Man peec USG mazaa aug tieshi kaa naakas, nav ne pa lielu, ne pa mazu. :)
.
Sodien kaareiz kaarteejaa viziite pie vecmaates. Gribu redzeet asins analiizu rezultaatus, jo nezinu kaapeec , bet savos online papiiros man rezultaati veel nav uzraadijusies, pagajusas jau 3 nedeeljas. (t) Gruutnieciibas saakumaa rezultaatus redzeeju jau peec 3 dienaam. :/
.
Redzess, cik nu kg esmu uzeedusi pa siim nedeeljaam. :D
Man 31+1 nedelas. (l)
.
Ahhh.. bezmiega naktis mani nobeigs:'-( :D Buutu bebiitis,kuru ucinaat naktii ,nebuutu tik garlaiciigi, a taa gulju tur un skaitu aitas. (t)
09.03.2017 09:03 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Mani arī sūtīja uz 3. sonogrāfiju. Nevis kādu problēmu dēļ, bet tāpēc, ka polise nosedz.Cik esmu dzirdējusi - nav obligāti, ja nekādu problēmu nav, bet ir ārsti, kas tāpat aizsūta. Gāju, ja nemaldos, 34. nedēļā.
.
Uhh, man šodien/rīt noteiktais termiņš. Tad nu gaidu, vai bēbe būs precīza vai kavēsies. Man jau nu ļoti gribētos, lai šonedēļ ir lielā dzimšanas diena, bet var gadīties, ka bēbei ir citi plāni. Mācos pacietību :D
09.03.2017 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Model - man usg nosaka nevis ārsts, bet usg speciālists ar vecmāti, kas to taisa... pēc tā, kā daktere mērīja visu pēc apkārtmēriem, teica ka viss ļoti labi, kā pēc grāmatas, rādīja arī kad atzīmē tajā līknē visu, cik apkārtmērs un augstums....
teica, lai skatos ko ēdu, bet es ēdu normāli.. i tāpat lasīju, ka ēdiens ko ēdu es maz ietekmē bērna izmērus, jo bērns paņem jebkurā gadījumā cik viņam vajadzīgs.. nu nezinu.. uztaisīšu to glikozes slodzes testu, lai jau..
Mums vispār ļoti vienāds laiks, Model! man arī 31. nedēļa iet. kad Tev sanāk datums kad mazai jānāk pasaulē? vai apsver domu slēgt līgumu? kursus?
par miegu es nevaru sūdzēties.. tagad tik daudz visa kā ko darīt pa dienu, ka vakaros pilnīgi atlūztu no pārguruma :)
lullaby - vai nav iekšējs uztraukums par to kā būs? :) Man jo tas laiks un pavasaris nāk tuvāk, apjēdzu ka arī tas laiks nāk tuvāk... nedaudz baida tas viss.
09.03.2017 09:54 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
supatrupa Nu re kaa. Man peec vecmaates meerijumiem bebis pa lielu, peec usg kaa naakas. :D
Noteiktais datums 11. maijs.
Uz kursiem neeju ( ja buutu pirmaa guutnieciiba varbuut apsveertu domu iet, bet kaa otraa , tad atteicos), un seit taadu liigumu ar vecmaati nav. :)
09.03.2017 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Nu re kā, mums tad sanāk praktiski viens laiks :) Pēc cikla man sanāk 09.05, pēc usg nedaudz ātrāk.
es apsveru domu aiziet uz elpošanas un pozu kursiem, to daudzi ir ieteikuši, lai arī vīrs zin ko var darīt utt :)
Man viņš tāds sabijies pēdējā laikā.. pat šķiet, ka nedaudz norobežojies :/ cenšos tam nepievērst daudz uzmanību, bet uz vēderu viņš sāk skatīties kā uz arvien lielāku biedu.... mums arī ģimenes draugi ieteica apdomāt par līguma noslēgšanu, jo tad arī esot psiholoģiski vieglāk.. lai nav tā, ka nomainās maiņa un nāk pavisam cits personāls.. es nezinu... vīrs arī piedalīties negrib... uzskata, ka aizvedīs mani un atstās... skan nedaudz jocīgi...
09.03.2017 10:25 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Maneejais piedaliijaas pirmajaas dzemdiibaas un buus ar mani arii otrajaas dzemdiibas, citaadi nemaz nevar buut. :D
Vinjam pret to nav iebildumu. Vinjs arii iedrosinaaja manas draudzenes viiru piedaliities dzemdiibaas.
.
Tik feini bij, kad piedzima deelinjs, draugs apraudaajas.. tas bij taads feins un miilestiibas pilns moments. Vinja aciis bij taads aizkustinaajums. (l)
Tagad domaaju vai soreiz ar sariesiisies vinjam asaras. :-D
.
Mans deeluks nevar sagaidiit jau mazo maaseliiti, katru reizi ,kad eju pie aarsta vinjs saka- Mammit tev bebiiti jau njems araa, ja? :D
Tad man jaaskaidro, ka veel pa agru, veel japaciesas 2 menesi.. Un vinjs tad sadruumst, redz tas ir tik ilgi veel. :D
09.03.2017 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Man šķiet, tas ir tik forši, ka mazais tā gaida :) Vienam divi mēneši daudz, bet man šķiet, ka tie divi palidos tāpat kā šie septiņi :) šķiet, pavisam nesen uzzināju ka esmu stāvoklī :D
09.03.2017 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es pirmo meitu, kad gaidīju, ēdu kā cālis, pieņēmos tik pa 10kg, bērns piedzima 4kg. Ar otro ēdu visu ko gribēju klāt bija 20kg un mazā piedzima daudz mazāka. Tā, ka man ēšanai nav bijis nekāds sakars ar bērna lielumu.
09.03.2017 12:51 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model, cik mīļi, mans puika arī nevar sagaidīt māsiņu, katru dienu sargā mani, neļauj neko nest, prasa kā jūtos, ja redz, ka man uznāk vājums, uzreiz uzpasē, lai apsēžos, ūdeni atnes. (l) Man pēc cikla izrēķinātais datums ir 3.maijs! Arī jau sāku arvien vairāk domāt par to, kā būs. Nenoliegšu, arī bailes ir, bet nu, galvenais, lai viss kārtībā! :-)
09.03.2017 21:51 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Par to draugu blakus - man šķistu dīvaini, ja draugs atteiktu piedalīties .. nu ja tā pavisam kategoriski, bet to noteikti visu savā starpā pašiem jāizrunā (t) Ja tev tas ir svarīgi, noteikti var rast kādu kompromisu, ka, piemēram, līdz izstumšanai ir kopā ar tevi :-)
Man draugs bija līdzi, viņš citus variantus pat neapsvēra, man arī gribējās, lai neesmu tur viena, jo nekādus līgumus neslēdza .. tomēr neko daudz jau viņš palīdzēt nevarēja, ja būtu stundām tur jātusē gaidot pilno atvērumu, tad citādāk, bet es kā atbraucu, tā arī viss dikti strauji notika, turklāt dikti paveicās ar personālu :-)
Bet kas interesanti - līdz šim par to nakti, kurā piedzima mūsu mazais netikām vispār runājuši, bet nesen viņš man prasīja, vai mūsu dēliņam vajadzēs arī māsiņu vai brālīti, es teicu, ka nu nezinu gan, ne jau viņam tās dzemdību sāpes jāpārcieš, bet viņš nāca klajā ar secinājumu, ka nemaz tik traki neesot tas bijis un neesot arī izskatījies, ka man traki sāpot .. katrā ziņā viņš dzemdības bija iedomājies kā kaut ko daudz nepatīkamāku tieši fizisko sajūtu ziņā (t) Es biju šokā par šādu atklāsmi :-D
09.03.2017 22:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Man pēc cikla noteiktais datums ir šodien, pēc USG pēc nedēļas, visu laiku cerēju, ka mazais būs precīzs un piedzims šonedēļ, bet vakar parādījās iesnas, klepus un galvassāpes, domāju, kā būs dzemdēt apslimušai? Mazais arī neapslims? Un kā būs slimai barot? Ceru paspēt izārstēties, lai gan nav īsti saprašanas, kā būtu vislabāk un ātrāk. :-(
Pēdējo mēnesi arī slikti guļu - pa dienu nogurstu, miegs nāk, bet aizmigt nevaru, bieži mostos, nesen arī pamodos un no miega ne vēsts, lai gan vajadzētu kārtīgi izgulēties un uzkrāt spēkus...
Šonakt tāda pesimistiska ar visu slimošanu esmu. :'-(
10.03.2017 01:40 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Meitiņai jau ir viena nedēļa (l)
Vakar gan bija nepatīkams incidents. Mazā naktīs nav mierīga un līdz ar to man sanāk celties vairākas reizes, mierināt, apdarīt visas viņas lietiņas un mūsu apakšējie kaimiņi sūdzas, ka mēs esam pārāk skaļi naktīs. :-( Pateicu, ka mums ir maziņais un mēs šobrīd nevaram klusāk.
Vakar gan bija ļoti nepatīkami..
Apakšējā kaimiņiene atvilkās pie mūsu durvīm klauvēties ar IEDEGTU cigareti zobos (e)
Labi, ka actiņā paskatījos.. nevēršu vaļā tādai durvis.
Vēlāk viņa atnāca atpakaļ un nolika zīmīti, kas esam pārāk skaļi. Lai esam klusāki.
Esmu NIKNA (e)(e)
Kāpņu telpa arī vienmēr ir pilna ar cigarešu dūmiem, bet redziet, viņai neērtības rada tas, ka mēs naktī 2 un 3 mēģinām nomierināt raudošu mazuli.
Ko mums darīt? Izslēgt to mazuli? Ielikt skaņu izolējošā kastē? Ko viņa grib!?
10.03.2017 08:36 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
RainyDay Mest mīksto.
Jūs jau vienreiz teicāt, ka Jums ir mazs bērniņš!
10.03.2017 08:38 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nu ar to mazo bērnu trokšņošanu ir kā ir, kamēr pašam nav, tikmēr jau nesaprot, man arī traucētu naktī raudošs bērns, kad jāceļas, bet no otras puses, ja man pašai būtu, gribētu jau to līdzcietību no kaimiņiem! tā kā koks ar 2 galiem, protams, tu nevari bērnu klusāk pagriezt :D, bet tu nevari dusmoties, ka tev aizrāda par raudošu bērnu, jo nedzīvo privātmājā, bet kopā ar tādiem pašiem cilvēkiem, kā tu! un par smēķēšanu tu protams, vari aizrādīt, bet skaties, ka neiedzīvojies ienaidniekos.
10.03.2017 08:46 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Par smēķēšanu.. nu labi, kāpņu telpā tur vēl kaut cik var izvēdināt, bet līst pie mūsu durvīm, lai attaisām ar to iedegto cigareti. Vai tiešām nevarēja tās 5 minūtes izvilkt to knupi no mutes, ja jau gribēja nākt runāties. Ja būtu atvērusi ar bēbi uz rokām, tad visi dūmi mājās iekšā un bēbim virsū.
bet tu nevari dusmoties, ka tev aizrāda par raudošu bērnu, jo nedzīvo privātmājā, bet kopā ar tādiem pašiem cilvēkiem, kā tu!
Bet, vai tiešām pēc vienas reizes, kad jau pasaku savu situāciju, jānāk vēl 2 vai 3 reizes skaidroties par to pašu!? Par pirmo aizrādījumu nedusmojos, sapratu, ka loģiski, ka traucē tas troksnis, bet te jau izskatās, ka viņiem būs regulāra pieturvieta pie mūsu durvīm, kur lasīt mums morāles..
10.03.2017 08:58 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
Es tak teicu met mīksto, ja šitāda vēl pielien pie tavām durvīm ar cīgu zobos, tad skaidrs, ka viņai gribas atnākt tik pa**** un cieņas viņai noteikti pret tevi nav. :-|
10.03.2017 09:01 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Ja man kāds smēķētu kāpmutelpā es aizrādītu gan, un nākamajā reizē sauktu pašvaldības policiju, iepūtiet, smēķēt kāpņutelpā ir nepieņemami. Kādreiz kad izej tādai telpai cauri jau viss esi piesmirdis ar cigarešu dūmie, un viss jāmazgā, tas nav jācieš!!!
10.03.2017 09:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es nesaprotu, kāda jēga nākt un sūdzēties par to, ka bērns naktīs raud?... Ko gan vecāki var izdarīt ar tikko piedzimušu mazuli? Nu nāksies vien to viņiem paciest! Nespiedīsiet taču bērnam spilvenu uz sejas katrreiz, kad ieraudāsies naktī. Dīvaini tie cilvēki... :-/
10.03.2017 09:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, cik stulbi cilvēki! (e)
Labi, ja arī traucē, bet tu kā pieaudzis cilvēks nesaproti, ka bērniņam neko nevar izdarīt?
Pirmais mans ieteikums, būt stiprai un neņemt galvā!
Otrs ieteikums, ja nu jums ir 2 vai 3 istabas, tad varbūt vari, ja mazulim galīgi trakais uznāk, ieiet citā istabā nomierināt! Man 2 mazi bērniņi, tad regulāri gāju mierināt citā istabā, dažkārt pabarot arī, lai nepamodinātu vīru un lielāko bērniņu.
Trešais ieteikums - ja nekas no visa neder un viņa turpina bojāt omu - vnk sakliegt uz viņu, nu tā teikt, nolikt pie vietas. Vai vnk ignorēt - ne vērt durvis, ne sveicināt, ne runāt, nu pilnīgi neko!
10.03.2017 13:01 |
 
Reitings 113
Reģ: 02.08.2013
Meitenes jums kurā nedēla bija otrais usg un cik precīzi viņi tur nosaka dzimumu?man būs pēc pāris nedēļām un būs 22 nedēļas..Ir bijis ka nosaka vienu,bet piedzimst cita dzimuma mazulītis?:-D:-/
10.03.2017 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits