Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vidējās izglītības iegūšana, ja nav nokārtots kvalifikācijas eksāmens.

 
Reitings 1
Reģ: 04.02.2015
Sveikas!
Ir izveidojusies tāda savdabīga situācija, un gribētu dzirdēt viedokļus, vai līdzīgu pieredzi.
Tātad, mācījos 4 gadu programmā, kuru pabeidzot iegūst vidējo un prof izglītību, nomācījos 3 gadus, noliku visus centralizētos eksāmenus, ceturtā kursā sākumā paliku stāvoklī, grūtniecība bija ar sarežģījumiem, tāpēc darbus veicu attālināti no mājām, pēc bērna dzimšanas sapratu, ka man nav laika ne diplomdarbam, ne kvalifikācijas eksāmenam, paņēmu akadēmisko. Jūnijā teorētiksi jāraksta kvalifikācijas eksāmeni, jānodod diplomdarbs... Bet ir viens liels BET- nejūtu vairs šo profesiju kā vajadzīgu, un apsveru domu, ka varētu kaut kā iegūt vidējo izglītību, jo cik saprotu, ja mācību programma nav izieta, eksāmeni nenozīmē vidējo izglītību. Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā? kā rīkojāties? Labs variants liekas Vakara (maiņu) vidusskola, bet tas automātiski nozīmē vel 3 gadus mācības?:-|
Ļoti ceru uz kādu atbildi, jo pašai nav nojausmas kā jārīkojas šādā situācijā.
22.02.2015 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Ej pie vadības un risini šo jautājumu!
22.02.2015 22:32 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Cik zinu, tās meitenes, kas aizgāja no manas nodaļas, mācās vakarskolās, lai pabeigtu vsk.
22.02.2015 22:33 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.09.2012
Nevaru 100% apgalvot, bet man šķiet, ka nav visi trīs gadi jāmācās tad, tiksi uzreiz 11. vai 12.klasē.. Kaut gan es ieteiktu tomēr piespiest sevi un iesākto pabeigt, padomā tomēr par to, cik daudz laika esi veltījusi tam.
22.02.2015 22:34 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Ja aiziesi no skolas, tad tev iedos vienk. kā izziņu par nepabeigtu profesionālo vidējo izglītību.
Par pārējo nezinu.
22.02.2015 22:36 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Arī es Tev ieteiktu tomēr saņemties un pabeigt šo izglītību. Pat, ja Tu tālāk nesaistīsi savu dzīvi ar šo profesiju, būs labāk, ka Tev CV meklējot darbu uzrādīsies, ka Tev ir kāda izglītība. Vismaz es esmu ievērojusi, ka tam pievērš uzmanību, to vismaz pamana. Un nē, nestrādāju un nemeklēju darbu savā iegūtajā profesijā, bet mācīšos kaut ko citu. Tas nav daudz. Saņemsies un būs papīrs bez daudz liekām klapatām un izglītība.
22.02.2015 22:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits