Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

no blondiem uz dabīgiem - half way done

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Sveikas, meitenes!
Šoreiz ļoti ceru uz jūsu atsaucību. Kā jau pēc virsraksta var noprast, esmu pusceļā uz dabīgās krāsas ataudzēšanu, t.i. Latvijas pelēkais tonis.

Līdz šim krāsoju/balināju matus, nolēmu, ka pietiek, gribu garus. Pirms vairāk kā nedēļas apņēmības pilna devos pie frizieres, krāsoju tumšākas šķipsnas (pelēki brūnas), kas it kā ir tuvu manam dabiskajam tonim, atstājot arī blondās, lai nebūtu tik krasas pārmaiņas.

Bailēs gaidīju rezultātu, friziere vēl noteica, ka parasti blondiem matiem tik labi klāt neķer, vai ātri izmazgājas.... Nu es varu teikt - Kā tad! :-D
Pēc matu mazgāšanas rezultāts ir viens - pilnīgi sirmi pelēka galva. Pat manas blondās šķipsnas ir izskalojušās pelēkas. Saprotams, gribējās jau tuvu dabiski pelēkam, bet šis nu ir kkas. :-D

Vai jums ir kādas idejas, kā tikt vaļā no pelēkā toņa, kas tik ļoti iesēdies matos? Skaidrs ir tas, ka matu mazgāšana nelīdz. Sākumā paskalojās ārā, tagad viss stāv kā stāvējis. Tā krāsa laikam kārtīgi ieēdusies matos. :-/

Kā ar tonējošām želejām tumšos toņos? Kas notiks ar manām "blondajām" šķipsnām, ja likšu kaut ko virsū? Un kas būs ja pabalināšu atpakaļ blondās šķipsnas?
Kas vispār varētu neitralizēt šo pelēkumu?? :-D Šoreiz ceru uz jūsu pozitīvo pieredzi.. :-)
22.02.2015 17:57 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Help? Anybody? :-/
22.02.2015 18:39 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man vienreiz brūna krāsa uz blondiem matiem sanāca kaku zaļā krāsā. Biju mekonijgalva.
Tonējošie šampūni man parasti deva tādu nesmuki netīru brūno toni. Man šķiet,ka balinot nekam diži nevajadzētu mainīties,nav jau tie mati brūni,bet gan pelēki. Uz brūniem varētu sanākt rižas,bet pelēki noteikti paliktu gaišāki. Es tomēr balinātu šķipsnas tavā vietā.
22.02.2015 18:54 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Siberika veikaliņā redzēju tādus tonējošos līdzekļus dažādās toņos. Saucas Tonika (ar krievu burtiem). Lai gan neesmu mēģinājusi, tādēļ uz manu padomu nezinu, vai var paļauties. Varbūt kāda par šo zina?
25.02.2015 08:23 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nekādā gadījumā nelieto tos tonējošos! (Tas no pieredzes :-D )
Labāk nedari tagad neko, ja negribi zaļu vai violetu rezultātu. Krāsa drīz izmazgāsies (atkal no pieredzes) un pavasara saulē izbālēs.
Taisi smukas frizūras-tad tā krāsa nekritīs tik ļoti acīs.
25.02.2015 08:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es pirmkārt neko tādu nebūtu darījusi. Būtu sākusi ataudzēt matus un pamazām blondas šķipsniņas krāsojusi, nevis blondajiem matiem pāri kaut kādu pelēku toni.
Tavā vietā dotos pie frizieres un skaidrotos, jo nu piedod, ne jau Tu esi vainīga, ka mati ir sabojāti ;-)
25.02.2015 09:05 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
friziere jau drošvien darīja to, ko pati autore palūdza, tādēļ neredzu par ko friziere jāvaino? :)
25.02.2015 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits