nepatīkat mīļotā radiem

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
vai tas būtu šķērslis jums satikties? Domāju, Ka lielais vairums teiks, ka nē, bet ja padomā tālāk - laulības, bērni, bet radi turpinās aprunāt jūsu jauno ģimenīti tik un tā. gan par to cik slikta sieva esat, slikta māte
kā neņemt pie sirds šādu radu attieksmi, ja aprunāšana notiek visā radu lokā, bet pamata tam īsti nav - nepatīkat un viss?
16.02.2015 14:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man vienmeer ir bijusas simpaatijas pret deelu meiteneem.Loti respekteeju deelu izveeli.
Atceros,ka labi sadziivoju arii ar pirmaa viira mammu-bija mazas nesaskanas saakumaa,kad piedzima pirmais deels,bet arii ar to tikaam galaa bez naida.
16.02.2015 18:30 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Attieciibaam tas nav skeerslis. Vinam gan radu maz, visi kur kurais. Bet maate ieniist ne tikai mani, bet visu manu gimeni. Mana gimene gan draugu pienem. Netraucee arii taapeec, ka man ar to maati vienkaarsi nav jaakomunicee. Ciemos nebraucu, neaicinu, nezvanu. Ja kaadas radu sanaaksanas, vins brac viens.
Vieniigaa probleema - preceesanaas. Aicinaat tikai manus radus buutu stulbi, aicinaat vina, bet ne mammu - veel stulbaak. Ja tikai draugi un radi vispaar ne, arii kaut kaa neriktiigi...
16.02.2015 18:58 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
aa un tas, ko kaads runaa aiz muguras, man piiilniigi vienalga. Nesaprotu, kaapeec par to vispaar buutu jaauztraucas?
16.02.2015 19:30 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Manai mammai nepatīk neviena mana draudzene, tā iemesla dēļ nevienu nevelku uz mājām :-)
16.02.2015 19:31 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ja kaadas radu sanaaksanas, vins brac viens.


Un vai nav skumīgi ? Es laikam censtos atrisināt situāciju. Man būtu žēl, ja saviesīgos ģimenes pasākumos, Ziemassvētkus etc, nevarētu būt ar mīļoto, ja viņš brauktu pie radiem.. Būtu žēl.
16.02.2015 19:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu ir divi varianti-vai nu tu neesi iemantojusi cienu no vecaku puses ar savu izturesanos vai ricibu. Diemzel, parak daudzi cilveki nemaz pashi neapzinas, ka uzvedas ne taa,'kaa piedienas. Otrs variants-daudzi cilveki ir aizspriedumaini-par lielu gadu starpiba, atskirigi sabiedribas slani, vecaku statuss sabiedriba, dzivesvieta (lauki vai pilseta), valodu,'tautibu atskiriba. Varbut, ja berns sievietei. Nu varbut vel kko nenosaucu. Un daudzi tiesam zina,'kas nepatik,'bet nesaka.

Velejos pajautat-kas tev draugs visu atstasta, ka tevi visi apruna? Jocigs virietis tev. Ta vietra, lai visiem aizvertu mutee,'vinsh tev vel visu atstasta. Kkas jusu attiecibas nav pareizi tomer.

Es patiku vira matei. Nu nezinu, ari ar citu puisu radiem esmu vnm labi sapratusies un uznemta.
16.02.2015 19:42 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tāpēc vajag svinēt svētkus kopā ar mīļoto cilvēku ;) Mēs vienmēr svētkus pavadām kopā, retu reizi izņēmums ir Ziemassvētku vakars vai Lieldienas, kuras mums abiem vispār neko nenozīmē. Svētkos primārie esam viens otram, nevis ģimenes.
16.02.2015 19:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man atkal buutu zeel,ja meitenu deel man buutu jaapaartrauc attieciibas ar saviem deeliem.Nespeeju iedomaaties kaut ko taadu,ja mani ,piemeeram, neaicinaatu kaazaas,negribeetu satikt.Tas buut zeel.(t)
16.02.2015 19:44 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Pirmie zsv domāti mammai un pirmajai sievai, otrai dāmai kura jūtas vientuļa :)
16.02.2015 19:45 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Draudzene jau otro gadu dzīvo kopā ar savu otro pusīti, kura vecākiem viņa nesaista un nesimpatizē, lai arī meitene nav no metamajām zemē - ļoti izdarīga, strādīga, skaista. Ciemojas pie viņa vecākiem tikai lielajos svētkos - dzimšanas dienās, Ziemassvētkos u.t.t. Lai arī viņai ir rūgtums sirdī, ka nav iespēja tā forši abām ģimenēm pasēdēt kopā mīļāk, nekā tas ir tagad, viņa spēj ar to sadzīvot, jo precējās jau ar savu puisi, nevis ar viņa ģimeni. ;-)
16.02.2015 19:46 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
es vienkaarsh nespeeju noticeet, ka kubiete atkal tikai meegjinaaja kaut ko iedzelt, "atmaskot" kaadus melus utt. Kubiet, tu reaali VISAAM lietotaaju diskusijaam izej cauri un linko katraa sarunaa, kur vini ir kaut ko teiksui? Nevesali. Labi, ka vismaz neviens nepavilkaas uz tavu provokaaciju kaarteejo reizi. ;)
16.02.2015 19:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piekrītu Sany. Ja meitene nepatīk vīrieša ģimenei, tad tā ir viņas vainas. Attieksme, uzvedība, tas viss iet kopā. Neviens nevar nepatikt no zila gaisa. Neesiet tik pūkainas kā jums pašām gribētos būt.

Man ir ideālas attiecības ar vīrieša ģimeni(l)
16.02.2015 19:57 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
...un, ja vīrieša ģimene nepatīk meitenei, tad ģimene ir vainīga, jo uzvedas un attiecas ne tā :D It takes two to tango, vienkārši ir cilvēki, kuri nespēj saprasties, neviens nav vainīgāks par otru.
16.02.2015 20:00 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Protams, tieši tik elementāri. Ja nepatīk, tad nepatīk kāda rakstura iezīme, izskats, uzvedība, nekas vairāk. Nespētu veidot attiecības, ja man būtu diskomforts, satiekoties ar vīrieša radiem. Ja jau jūs tik jaukas esat, kur problēma saprasties ar topošajām vīramātēm?
16.02.2015 20:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Bet isteniba jau dzive ir ta,'ka precoties virietim un sievietei, savienojas ari gimenes. Nu ta vispar butu jabut. Nu abu pusu vecakiem ienak gimene vel viens cilveks, kurs svin svetkus vinu gimene. Un ta ka mes parasti majas neielaizam katru pretimnaceju un velamies majas uz ilgaku laiku ielaist citu cilveku, nu ir jabut vismaz velmei vai iemeslam so cilveku pienemt. Loti zel,'ja gimenes locekla otra puse tiek tikai it ka pienemta statusa delj. Un ne vienmer ir problema dzivesbiedra. Dazreiz vecaki vnk nevelas pienemt citus cilvekus. Kaut vai atskirgas intereses, valasprieki, var but skerslis labakai komunikacijai. Manuprat,'jo vecaki cilveki,'jo viniem ir grutak visu jauno pienemr, it seviski,'ja tass ir vienigais berns gimene. Iespejams, patiesiba tur pat var slepties negribesana savu pieauguso bernu palaist dzive un atdot svesai sievietei. Un tur nu sieviete var maz ko lidzet.
16.02.2015 20:03 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Piekrītu Sany. Ja meitene nepatīk vīrieša ģimenei, tad tā ir viņas vainas. Attieksme, uzvedība, tas viss iet kopā. Neviens nevar nepatikt no zila gaisa.


Tu jau nu gan māki izlasīt tikai to ko pati gribi redzēt. Ja būtu cītīgi lasījusi Sany tekstu, tad redzētu , ka tur tiek uzskaitīts arī tas, ka var nepatikt deļ finansiālā stāvokļa. Ko tad darīt? Arī justies slikti tikai tāpēc , ka esi kaut kāda ziņā trūcīgāka arī ar visām savām labajām manierēm un uzskatīt to par baigo netikumu sevī? :D Beidz fleitēt un pārspīlēt un Tev droši vien dzīvē, lai patiktu drauga vecākiem ir ļoti jāpapūlās tēlošanā, citādi kā tādu uzbāzīgu, rupju meiteni tur var paciest? :D
16.02.2015 20:04 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Mēs ar vīrieti viens otra ģimenes neesam tā īsti satikuši, jo man ar savu ģimeni sliktas attiecības, viņam ar savējo tāpat.

Ja es nepatiktu viņa ģimenei, nepārdzīvotu. Ja tie mēģinātu viņam sapūst, cik slikta esmu, atklāti pateiktu, ko domāju par aplikšanu aiz muguras, bet īpaši savus nervus tā dēļ nebojātu. Galu galā, es esmu attiecībās ar viņu, nevis viņa māti/tēvu/omi.
16.02.2015 20:05 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Nepiekrītu, ka uzreiz meitene vainīga. Bieži vien vienkārši mammas savā prātā uzbur kolosālas ilūzijas par to, kādai meitenei jābūt dēliņam blakus un ja meitene tāda nav, tad atradīs jebko, kur piesieties. Un tas ir tikai viens piemērs.
16.02.2015 20:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nikoliņ, neieslīgti detaļās par mani, tā kā atstājies. :) Rupja esi Tu, jo piesienies bez iemesla, tak što..(l) Nefleitē Tu te.

Jā, ir man viena paziņa, kas nepatīk sava drauga vecākiem, jo viņai ir bijuši daudzi puiši un mātei ir uzskats, ka viņa sāpinās dēlu, lai gan ir mainījusies, bet māte tik un tā ir vēsa. Domāju, katrai mātei būtu tāds uzskats. (l)
16.02.2015 20:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Un cik no jums ir acīs pateikušas draugu ģimenēm, ka viņu viedoklis par sevi jums neinteresē? Parasti jau to krupi norij un asariņa tik un tā ir domājot par to.. :-/
16.02.2015 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits