Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Switched at birth

 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nupat noskatījos jaunāko sēriju, vispār ļoti interesanta tēma pašlaik tiek atspoguļota seriālā. Pirmo reizi tiešām kaut kas no seriāla izklausās diezgan reāli. Kāda vēl skatījās, ko jūs domājat? Gribu zināt citu domas un tad izstāstīt savu viedokli, kā es domāju :D

NELASĪT tālāk, ja negribās zināt, kas pēdējās sērijās tad notiek.
Tās, kuras neskatās, bet interesē - īsumā seriālā bija par to, ka meitene pilnīgā dzērumā pārguļ ar sev zināmu cilvēku (ex boyfrendu, bet viņiem sekss tā arī nebija attiecību laikā). To viņa saprot tikai nākamajā dienā kad redz, ka ir kaila un puisis apstiprināja, ka viņiem bija sekss. Puisis arī bija dzēris, bet ne tik ļoti, lai nesaprastu ko dara un lai izsargātos. Rezumē tur seriālā tagad notiek par un ap par to vai tā bija izvarošana? Meitene pati ir pagalam apjukusi, kas tad īsti notika un apkārtējie norāda uz to, ka puisim nebija tiesības izmantot viņu šādā stāvoklī.
12.02.2015 14:47 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kāda vēl izvarošana, ja pati atdodas. Tas, ka gribulis uznākt lielāks, kad iedzer un pati atdodas nav izvarošana. Čaļi jau parasti izmanto izdevību, ja meitene dod, kāpēc neņemt.
12.02.2015 14:53 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Liliii - A ko nozīmē, ka pati atdodas? Meitene nevis iedzer, bet tā pārdzeras, ka absolūti neko neatceras.
12.02.2015 14:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Vakardienas sēriju neredzēju, bet skatos, jā... Es nez, it kā jau tas no vienas puses sanāk pret viņas gribu, bet no otras - kā tas Tanks varēja zināt, ka viņa ir TIK ļoti pārdzērusi jēgu, ka vispār vairs neko nesaprot..Kā tad to no malas tā var noteikt, ja viņa runāja normāli skaidri saprotami, un nebija nekādas pazīmes par to, ka vispār nesajēdz, ko dara.
12.02.2015 15:09 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tur ir jaazin dazhaadas nianses. Vai puisis bija skaidraa, vai meitene bija bez samanas? Ja puisis arii bija iedzeeris un meitene nebija atsleegusies, tad gruuti to nosaukt par izvaroshanu, kaut gan tas, kursh ir bijis skaidraaks tomeer kkaadu moraalo atbildiibu nes.
P.S.Vispaar par ko ir runa- par Emetu un Beju?
12.02.2015 15:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgs dzērums jau nenozīmē galīgu bezfilmu, bet nu ja neko neatceras, tad jau nenozīmē, ka izvarošana. Man arī ir bijusi bezfilma, bet tur jau pati sevi var vainot, nevis kādu citu.
12.02.2015 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 10.03.2013
Cik sapratu skatoties, ka Bay bija tā piedzērusies, ka neko nesaprata...Tank izmantoja situāciju....Es tā agrāk nebiju pa šo tēmu aizdomājusies, bet noskatoties vakar dienas sēriju...domāju, ka tā izvarošana.
12.02.2015 15:32 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
kā tas Tanks varēja zināt, ka viņa ir TIK ļoti pārdzērusi jēgu, ka vispār vairs neko nesaprot..Kā tad to no malas tā var noteikt, ja viņa runāja normāli skaidri saprotami, un nebija nekādas pazīmes par to, ka vispār nesajēdz, ko dara.


Bet cik es sapratu, tad pagājušajā nedēļā tur viekārši atrādīja kā abi atceras to vakaru ar savu versiju. Nav jau teikts, ka Beja tik skaidri saprata ko dara. Viņai likās, ka viņi aizgāja gulēt un viss. Tātad nav zināms kā tad tur viss īsti bija (t) Bet tāpat, galants puisis taču diezgan dzērušu meiteni (pie tam aizņemtu) liks gulēt un nekādu skūpstīšanos.

Vispaar par ko ir runa- par Emetu un Beju?

Par Tanku un Beju. Kā jau rakstīju, Beja bija pavisam dzērusi, Tanks arī, bet ne tik ļoti kā Beja.
12.02.2015 15:33 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es tā agrāk nebiju pa šo tēmu aizdomājusies, bet noskatoties vakar dienas sēriju...domāju, ka tā izvarošana.


Es arī nekad tā nebiju aizdomājusies. Pirmo reizi es tiešām domāju par kaut ko, kas seriālā ir noticis :D Jo es nekad no tāda skatu punkta nebiju domājusi
Ja par manu viedokli, tad man liekas, ka šādu gadījumu tomēr nevar saukt par izvarošanu ( kā jau amerikāņiem patīk visu pārspīlēt), bet gan noteikti var klasificēt kā seksuālu vardarbību, jo tomēr tas taču nebija ar meitenes gribu un viņa nebija tādā stāvoklī, lai saprastu, kas ar viņu notiek. It kā atbildību nes abi, bet puisis tomēr nes lielāku atbildību par to, ka tāda situācija notika.
12.02.2015 15:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērnudārzs!!! :D Pati dzēra, pati nezināja mēru, pati gan jau tur gorījās... Nu, ja nav tik daudz saprāta, tad kāpēc jāapvaino puisis? Pie tam bijušais (nu nav gluži pavisam no ielas svešinieks...) t.i. gan jau dzērumā pavīdēja kaut kādas atmiņas no kopīgiem laikiem.

Puisis iespējams būtu nobremzējis, ja pats būtu skaidrā. Bet tā - abi pillā, bremžu nav, morāles nav un čiki-piki. Nebija viņa atslēgusies un bezsamaņā. Tas, ka neatceras neko, to neviens zināt nevarēja...
12.02.2015 16:08 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Jums ir 3 sezona kur normāli redzēt un 4 sezonu ?lidz 15 sērijai pa tv redzēju ...

A Tajs būs pie Beyas ?
12.02.2015 16:30 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es šajos torentos velku seriālus http://kickass.to/
12.02.2015 16:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits