Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ķermeņa nostiprināšana

 
Reitings 2
Reģ: 09.02.2015
Sveiki!

Esmu gandrīz 20 gadus veca, esmu 168cm gara, sveru 46kg, viduklis 64cm, gurni 84, krūtis 81cm.. diezgan kārns izskats no malas, kas nav īpaši pievilcīgs priekš manis, turklāt, šķiet, esmu caurbira.

Tad nu tā, gribēju lūgt padomu kā nostiprināt ķermeni, pieņemties svarā. Kas jāēd, kādi vingrinājumi jāveic? Cik varētu izmaksāt trenniņi kādā sporta centrā? Utt. Nevaru diez cik lielu summu atļauties..
Lasīju, ka spēka treniņi esot labi..

Neesmu nekad tā īsti nodarvojusies ar sportiskām aktivitātēm, tik tik daudz, cik sporta stundās, bet gribas mainīt dzīvesveidu. Un tas nav nekādā veidā saistīts ar svara nomešanu (ja vēl būtu ko), bet tieši otrādi.

Gribu spēcīgu ķermeni, bet ne īpaši muskuļotu, tā lai ribas nespiežas cauri un stāja staltāka. Nekas nebūtu pretī, ja kādi 10kg nāktu svaram klāt. Varbūt kādam ir kāda pieredze? Ieteikumi? Viedoklis?

Paldies.
09.02.2015 09:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ieteikt jau mēs visas kaut ko varam, bet katram vajadzības un pieeja ir cita, tāpēc es ieteiktu doties pie speciālista, kas palīdzēs visu sakārtot!
Veiksmi! :)
09.02.2015 09:54 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.02.2015
Laikam tā būs jādara - speciālisti kā jau speci zin visu labāk. Tik jāsaņemas. Paldies par padomu.
09.02.2015 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
exiaxo - es tev nosutiju vestuli
09.02.2015 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)