Iegraabos

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Beztemaa jau cepos par to ka jau atkal nemaceju veikalaa pateikt ‘nee’.

Vakar pirku jaunu tonaalo un prasiju ,ka man vajag arii otinju.
Meitene saaka skaidrot ,ka man redz japerkot apaljaa jo taa esot vislabaakaa.

Un protams nopirku.

Taa kaa negribeju kaveet jo bija ‘randinsh’ ar maneejo pat nepaskatijos kaa taa ota izskataas.
Shorit atverot , tieshi tada pati ka mana puudera ota tikai nedaudz mazaaka. Taada skrobe. Nebutu vel tik traki,ja vinja butu labas kvalitaates, bet shorit izmantoju un tik looti daudz ‘matinji’ naaca nost.

Domju, kas zin,vabut tikai pirmajaa reizee taa buus, bet tikko iznjemu araa’pabraucu’ nedaudz pa roku un matinji veljoprojaam krit araa.

Man seja kut(100 pinkt vel paris ‘matinji’ no otas ir man uz seju) un atgaadina par to ,ka jau atkal nemaceju vnk pateikt Nee. Un izmetu £30 bezmazvai miskastee.
Un shii nav pirmaa reize ,kad es vnk nemaku pateikt nee un ietekmejos no taa ko man pardeveji saka , beigas nozeloju.

Kaa ir ar Jums? Vienmeer peerkat to ko vajag? Vai ir naacies ‘iegraabties’.

Draugs mani mierinjaa ,ka gadaas :-D vinsh pirms 3 gadiem parka iegaja veikalaa lai nopirktu Iphone iznaaca ar HTC tikai tapec,ka pardevejs maaceja paardot :-D
06.02.2015 10:03 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Modo - man bija japrasa jo vajadzeja lai palidz ar tonaala kraasu, jo iepriekshejo pa tumshu nopirku :s

Vajadzeja lai bik uziekjee uz kakla lai redz vai bus istaa kraasa :-D
06.02.2015 10:56 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Man arī ļoti ilgi bija tāda problēma :D
Ar ko tik es mājās neesmu pārvilkusies...gaisa katliem, dormeo sēgām, mati līdzekļiem u.c....
jo man visu to nu tik ļoti vajadzēja :D

Tad sapratu, ka ir pa traku un vienmēr pirms ko pērku "ar palīdzību"
tā arī saku paldies, bet man vēl jāpadomā.

šad tad vēl joprojām pārnāku mājās ar preci ko nu "ļoooti" vajag. Bet ar vien retāk :D
06.02.2015 11:01 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Nezinu, vai tas skaitās pie iesmērēšanas, bet man reiz uz ielas kkādi sektanti iegrūda rokās grāmatu par viņu reliģiju, utt.:-D
06.02.2015 11:04 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Nē, šis nav stāsts par mani. Es noteikti atteiktos pat tad, ja kaut ko tiešam izdevīgu piedāvātu :D
06.02.2015 12:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nē, šis nav stāsts par mani. Es noteikti atteiktos pat tad, ja kaut ko tiešam izdevīgu piedāvātu


Man tas pats. Es vispār labprātāk pati izvēlos visu ko man vajag, bez pārdevēja starpniecības ( protams, ar izņēmumiem, ja nepieciešama konsultācija lietā, ko pati nepārzinu ). Mani pirkumi ir pārdomāti, pēdējā laikā vispār ļoti apzinīgi tērējos, it sevišķi lietās, kas saistās ar apģērbu un kosmētiku.
Bet kādu izdevīgu ceļojumu gan būtu gatava nopirkt jau šodien :D Tādu prieku , kā ceļošana, lupatas un kosmētika man laikam nespēj tomēr sniegt.
06.02.2015 12:11 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pa tik salīdzinoši lielu summu kā 30 GBP man noteikti neko nevarētu iesmērēt.
Mani vispār ir grūti apvārdot, jo pēdējā laikā esmu iemācijusies tērēt naudu apdomīgi un vajadzīgām lietām. Ok, varbūt kādus pāris eiro varētu izgrūst par kaut ko, kas īsti nav nepieciešams, bet ne vairāk..
06.02.2015 12:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man vīrs bieži nevar pateikt nē, viņš man tāds ļoti pieklājīgs. Ja dala kādus bukletiņus, viņš vienmēr paņems, pateiks paldies un pasmaidīs, kamēr es vienaldzīgu ģīmi paiešu garām :D
Atceros, ka vienā ceļojumā mums nāca klāt kaut kādi nēģeri un sāka stāstīt , lai paņemam tur kaut kādas ap roku liekamas lietas, es protams, pat nepievēršot uzmanību, gāju prom, bet vīrs, vienkārši apstājās pieklājības pēc, lai parunātos ar cilvēkiem, kamēr šo nabagu tā apvārdoja, ka beigās šis to mēslu arī nopirka :D Diemžēl daudziem cilvēkiem ir tāda tendence, aiz pieklājības nepateikt nē, man tas nepiemīt tomēr. Arī citās dzīves sfērās, piemēram, karjerā, šādi cilvēki bieži vien paši sev ļauj kāpt uz galvas, jo nekad nevar pateikt nē.
06.02.2015 12:17 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
bukletus un flaierus, ko cilvēki dala uz ielas, gan paņemu gandrīz vienmēr, ja vien nav skaidri zināms, ka tos dala uzņēmums, pret kuru man ir izteikti noraidoša attieksme. Principā jau tāpēc, ka šos flaierīšus izdalīt ir cilvēku darbs, nereti kā pirmais darbiņš jauniešiem un man nav problēmu viņam šo darbiņu atvieglot un flaierīti izmest nākošajā miskastē.
Iesmērēt gan man īsti neko nevar. No konsultantu palīdzības, ja man tā ir nepieciešama, neatsakos, tomēr jūtot, ka smērēšanas brīdis nu ir klāt, automātiski ieslēdzas skepse.
Un pat ja tajā brīdī šķiet, ka man to lietiņu vajag, es nebaidos pārdevējam pateikt ko domāju - ja man arī rīt vēl liksies, ka man to vajag, atnākšu un nopirkšu. Tiesa, parasti, ja šo lietu otrajā dienā vēl gribās, pavelku laiku līdz 3 dienām, kaut gan biežāk jau vakarā par to esmu aizmirsusi vai arī priecājos, ka neesmu lieki iztērējusies.
Tātad - kā jau Zīle saka - bez steigas.
06.02.2015 12:27 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
It kā līdz šim nekas tā iesmērēts nav, tomēr man ir jūtīgās iepirkšanās zonas :-D
Piemēram, man var piestāstīt pilnas ausis un es pat, iespējams, uzķeršos, ja runa būs par matu kopšanas produktiem, bet, piemēram, sejas kopšanas lietās man var stāstīt ko grib - neuzķeršos.

Kā arī man piemīt profesionālais kretīnisms no visiem pieprasīt perfekti argumentētus iemeslus kāpēc viņa stāstītais ir tik vērtīgs un pamatots, tāpēc pārdevējas bieži vien atmet cerības man kaut ko ieskaidrot, tādejādi es izvairos no man nevajadzīgu lietu iesmērēšanas :-D
06.02.2015 12:39 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man arī šitā mēdz gadīties. Nopirku Dior un Chanel tonālos, kuri man neder! Pārdevēja teica, ka domāti tieši kombinētai ādai, bet uz sejas izskatās tā, it kā es ar špakteļmasu būtu noziedusies, var redzēt katru svītru, izceļ jebkuru ādas nepilnību. Visādi izmēģinājos, gan ar pirkstiem, gan otu, gan sūkli - nekā! Sanāk, ka jāmet miskastē 80 LVL (e) Kad prašīju, lai iedod paraudziņu, protams, teica, ka tādu nav (Douglasā).
06.02.2015 12:40 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Vienmēr saku nē, ja tas ir veikals. Ja no rokas un lēti, tad citrreiz tā pat nopērku par to, ka cilvēks speciāli izbrīvējis laiku utt., tā teikt, vainas apziņa, bet veikalā galīgi ne.
Mani gan var apstrādāt (veikalā), bet vienmēr atcirtīšu, ka nē, nevajag, nav kur likt utt, bet pēc dažām stundām sākšu pārdomāt (ja labs vārdotājs bijis) un sākšu internetā čekot atsauksmes, trešo reizi pārdomāšu vai vajag ;D
06.02.2015 12:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es ļoti labi māku pateikt nē šādos gadījumos. Tik ļoti kaitina tie "papildus preces" piedāvātāji, ka es pateikšu nē pat tad, ja īstenībā varbūt pat gribētu to preci nopirkt, ja vien tā nebūtu mēģināta iesmērēt. Drogās tas vispār ir vājprāts. :D Vienreiz dzirdēju, kā pirms manis vienam vīrietim mēģināja ieteikt "Skropstu tušu ar atlaidi" :D Es saprotu, ka pārdevējiem tas ir pienākums uzbāzties ar saviem izdevīgajiem piedāvājumiem, bet tā kaitina!
06.02.2015 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Vienreiz dzirdēju, kā pirms manis vienam vīrietim mēģināja ieteikt "Skropstu tušu ar atlaidi"


::D :D
06.02.2015 14:03 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Vienreiz dzirdēju, kā pirms manis vienam vīrietim mēģināja ieteikt "Skropstu tušu ar atlaidi"


Starp citu, tajās pašās Drogās tas ir regulāri, piedāvā visiem vienu un to pašu. Manam vīrietim ir bijusi piedāvāta gan skropstu tuša, gan nagu lakas noņēmējs, gan acu ēnas, utt:-D:-D
06.02.2015 14:09 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā automātiski izsprūk ''nē, paldies'', kad man kaut ko piedāvā. Ja nu tomēr aizeju mājās un ir škrobe, ka neapskatīju, varu vēlreiz aiziet uz veikalu apskatīt tieši to lietu, vai arī netā ievākt info, lai saprastu, kas ir kas.
06.02.2015 14:13 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nes to otu atpakaļ! Nav normāli, ka sari traki krīt ārā.
06.02.2015 14:17 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Šis ie viens no iemsliem, kāpēc degvielu pildu nestē, ne statoil - jo tur pat nevar samaksāt ar, kā piedāvā visu ko!
06.02.2015 14:19 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
sugаr bija taada doma ,bet shodien uz pilsetu netieku ;(
06.02.2015 14:20 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
cheeky*, aiznes, kad tiksi. Uz tādām lietām ir garntija :) Kas tā par otiņu?
06.02.2015 14:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sugar -




Parasti lietoju sho -

06.02.2015 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits