Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Atšķirība stap tevi un "darba zirgu" ir tāda, ka ja tavs vīrietis izdomās cirst citu priedīti, tu meklēsi nākamo, kas tev kafiju gribēs izmaksāt, bet zirgs sev kafiju tomēr varēs atļauties apmaksāt pats
Un labak darīt ka es, pelnu un kafiju varu sev atlauties, bet to nedaru. Visu dzīi ir kas apmaksā :-P Ir bijis īsu laiku ka dzīvoju viena, un kafiju varu atļauties lai man ar picu atved uz majam. Nauda vienmer ir :-P Darba zir4gs nebiju un nebūšu:-P
05.02.2015 15:46 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Vai Tev nav ienācis prātā, ka vīrietis neaicinās uz randiņu sievieti, kas viņam neliekas atbilstoša viņa latiņai? Piepiest taču viņu nevar.


Mani nepārsteidz, ka tev atkal bija kaut kas sakāms man ;) Nē nemaz nav ienācis prātā.... pirmo reizi iedomājos.............................
05.02.2015 15:47 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Vispar jau viena liela patiesiba jebkura valsti ir tada, ka jo skaistaka sieviete, jo lielaks ipatsvars viriesu, kas vinas del visu daris - ja, ja ari maksas un izdabas.
Ta tas vienkarsi daba iekartots.

Un vēl dabā iekārtots tā, ka jo vairāk naudas vīrietim, jo vairāk šādām skaistulēm vienlaicīgi viņš var 'izdabāt,' atmetot sajūsmā spiedzošai pelnrušķītei to, kas viņam ir tikai pagaldē saslaucītas drupačas :D Esmu dzirdējusi, ka glamūra aprindās nereti vīrieši dārgākās dāvanas pēc šķiršanās paņem atpakaļ, un laiž otrreizējā apritē. Bet pelnrušķītes tikai sajūsmināti spiedz.

Seit tiek pagerets, ka tikai tas, kas pasas pelna un ir lidzvertigas virietim, var kaut ko prasit. Kaut kadas mulkibas. Prasit var tas, kuram ir attiecigais pieprasijums.

Ja šeit kaut kas vispār tiek paģērēts, tad jau visdrīzāk tas, ka sievietēm būtu jābeidz visu tikai prasīt un prasīt no vīriešiem, neatkarīgi no sava ''pieprasījuma.'' Vispār neesmu pārsteigta, ka cosmo par attiecībām tik bieži runā lietojot ekonomikas terminus, sievieti noliekot lietas statusā, laulību uzskatot par līgumu, un vīrieti par pircēju un pieprasītāju, kuram tad ražotājs arī ražo vajadzībām atbilstošu preci.
05.02.2015 15:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es visu dzīvi pieprasu un sanemu no vīrieša. Neesmu lelle, bet man ir tā kā gribu. Virietis nes mamutu, un lai jau citas pucē maju un maksā visu uz pusēm. :-P
05.02.2015 15:50 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu redzanonymous, tu acimredzami neesi sis sabiedribas dala, tadel tev ari viss aprobezojas ar "esmu dzirdejusi" ;-)

Vispar jau nevajadzeja izraut vienu rindkopu no konteksta, man tikai liekas, ka Cosmo publikai - jo prastaks salidzinajums, jo skaidraka doma..8-)
05.02.2015 15:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
man tikai liekas, ka Cosmo publikai - jo prastaks salidzinajums, jo skaidraka doma
Nu atkal.Nu ibio rio ko nāt te tāda karaliene ar "zilām" asinim pie mums tik prastām ko?
05.02.2015 15:55 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nu redzanonymous, tu acimredzami neesi sis sabiedribas dala, tadel tev ari viss aprobezojas ar "esmu dzirdejusi"



Tu acīmredzami esi sabiedrībā daļā, kurā vīrietim nevajag neko vairāk kā sievieti, kas tērē viņa naudu.
05.02.2015 15:57 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers?

Hmm, cik esmu novērojusi,tad lielākā daļa zelta racēju nāk no nepilnīgām ģimenēm. Meitas augušas bez tēviem, mātes situšās pa dzīvi vienas, mainot vīriešus regulāri,meklējot kādu kas nodrošina utt.. Un piekodina meitiņām,lai grābj naudīgus večus,jo dzīvē labi klāšoties un nekādu grūtību,kā mammītei jaunībā|-) (protams ir arī izņēmumi,vienkārši es tā to no malas,cik ievērojusi esmu)

Meitenes no kārtīgām ģimenēm, kas ir labi audzinātas, ir gudras - nemeklēs vieglāko ceļu dzīvē!
Un nepiekrītu,ka pilns Latvijā ar izmantotājām, viņas vienkārši izlec uz pārējo fona par daudz:-D (es tādas saucu par neaudzinātām šalavām vai čufalkām,kam kauna nav un nekādas morāles):-D
05.02.2015 15:59 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Man liekas, ka te daudzas gluzi vienkarsi nezina dazus attiecibu un vispar viriesu izveles pamatprincipus.


Ak, dievs, kā mums paveicās, ka tu, visu pasaules vīriešu pazinēja, ienāci šajā diskusijā un visām mums, nezinītēm, pastāstīji, ko vīrieši domā, kā viņi izdara izvēles, jo tu taču esi vienīgā uz šīs pasaules, kas to zin un tikai tas ko tu saki ir 10000% patiesība. Citādi nemēdz būt - tikai tā, kā tu saki.
Paldies, ka apgaismoji. Es līdz šim domāju, ka tikai katrs konkrētais vīrietis zin, kas notiek viņa paša prātā un katram ir savi kritēriji pēc kā izdarīt izvēles. Tagad zinu, ka tā nav un mums ir viena, kas zin visu par visiem vīriešiem un viņu izvēlēm.
Šovakar varēšu vīrietim pateikt, ka es tagad zinu, kā viņš izdara savas izvēles - cosmo vispasaules vīriešu pazinēja visu izskaidroja.
05.02.2015 15:59 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu damam ( anonymous, agnese_m u.c.) vispirsm kartigi izlasit , ko rakstu , nevis raut ara rindas no konteksta un piedomat kaut ko klat. :-)
05.02.2015 15:59 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Ā un vēl, cik esmu novērojusi, ir arī tādas slīpētas dāmas, gudras,bet vienmēr tiecas pie tiem naudīgajiem,lai iekārtotos dzīvē un gūtu maksimālu labumu! Taču nevienu nenosodu,katrs dara kā grib|-) Latviešu sievietes varētu iedalīt vairākās grupās:-D
05.02.2015 16:01 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Nu atkal.Nu ibio rio ko nāt te tāda karaliene ar "zilām" asinim pie mums tik prastām ko?


Kubiete, gan jau cilvēkam nav citur, kur zīmēties un klaigāt par to, cik bagāts, neizsakāmi skaists un perfekts ir. Uz ielas varbūt kauns visiem pretīmnācējiem to kliegt sejā, tad nu forumā vismaz.
Tad vismaz ienāk šeit, uzdirš pārējām(ja ir noskaņojums, tad īpaši izceļot, ka Latvijā jau viss ir slikts, vīrieši visi nabagi un stulbeņi, sievietes - resnas un neglītas utt) un atgādina par savu perfektumu, ģībušo vīriešu skaitu utt.
05.02.2015 16:05 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Nesuudzos un juutos labi. Ja kaada veelas buut darba zirgs, nevis sava prieka peec, bet lai speetu maksaat pusi, tad taa ir juusu izveele, un nevajag briiniities un kritizeet tos sievieshu izveeli, kura neatbilst juuseejai, taa luuk.

Tātad tās, kas strādā un pelna, ir darba zirgi, pārsmieties var:-D Nav jābrīnas, ka pēc tam ir pilns ar tādām, kad vīrietis pamet un aiziet pie citas, nezin kur likties un jāiet dzīvot zem tilta vai pacieš pazemojošu attieksmi no vīrieša, jo vienkārši nav kur iet...Nekad nevar zināt kā dzīve iegrozīsies, tāpēc gudrākās sievietes vienmēr parūpējas par plānu B. Nesaku, ka jādala viss uz pusēm, utt. nevajag iet galējībās, bet nu man reāli būtu kauns, ja man būtu jāprasa nauda tamponiem, zābakiem u.c., jo vismaz savām iegribām sievietei ir jānopelna pašai.
05.02.2015 16:06 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Nu redzanonymous, tu acimredzami neesi sis sabiedribas dala, tadel tev ari viss aprobezojas ar "esmu dzirdejusi"

Neesmu, un tādas sabiedrības daļas Latvijā vienkārši nav :D Ar ''esmu dzirdējusi'' ir domāts ''know for a fact.''

man tikai liekas, ka Cosmo publikai - jo prastaks salidzinajums, jo skaidraka doma

Protams, jo mēs visas esam stulbas, bet tu - Einšteins :D
05.02.2015 16:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, gan jau cilvēkam nav citur, kur zīmēties un klaigāt par to, cik bagāts, neizsakāmi skaists un perfekts ir
Viņa nav tāda. Zinu tadas sievietes, cosmo točna nelielitos un nesēdētu. Anonims niks izdoma sev dzīi un naivi cer ka visas tic. Smiekligi nu. Reāli tur sež moš ar bulīmiju slima vecmeita. Ko vina te fantazē tak maz kuru tas te uztrauc. :-D
05.02.2015 16:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
bet nu man reāli būtu kauns, ja man būtu jāprasa nauda tamponiem, zābakiem u.c.


Ha ha, njā.... nevaru vispār kaut ko tādu iztēloties :D :)
05.02.2015 16:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Viņa nav tāda. Zinu tadas sievietes, cosmo točna nelielitos un nesēdētu. Anonims niks izdoma sev dzīi un naivi cer ka visas tic. Smiekligi nu. Reāli tur sež moš ar bulīmiju slima vecmeita. Ko vina te fantazē tak maz kuru tas te uztrauc.


Beidz.. viņai taču ir vesela kaudze ar LV somām, tās par 700eur ir lētais gals. Moš viņa saprot ko runā.... NOPE
05.02.2015 16:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
un lai jau citas pucē maju un maksā visu uz pusēm.


viena no retajā reizēm , kad piekrītu Kubitetei :D
neviens Jums šo prieku neliedz ....
05.02.2015 16:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vispār neesmu pārsteigta, ka cosmo par attiecībām tik bieži runā lietojot ekonomikas terminus, sievieti noliekot lietas statusā, laulību uzskatot par līgumu, un vīrieti par pircēju un pieprasītāju, kuram tad ražotājs arī ražo vajadzībām atbilstošu preci.


Jā, tas man arī pamatīgi dūrās acīs!

Es sevi neuztveru kā preci, pēc kuras ir pieprasījums un par kuru kāds ir gatavs maksāt x summu. Neuzskatu, ka vīrietim man būtu man kaut kas jānoliek uz paplātes priekšā tāpēc vien, ka esmu sieviete, es pati gribu savu karjeru un savu, pašas nopelnītu dzīvi. BET, ja es šajā dzīves posmā sāktu staigāt pa randiņiem, es starp citām īpašībām izvērtētu arī materiālo nodrošinājumu vai tā potenciālu. Jo es zinu, ka gribu ģimeni, bērnus, tāpēc man ir svarīgi, lai vīrietis būtu spējīgs pelnīt, kad es to nevarēšu, lai viņš radītu iespaidu, ka būs labs tēvs, un galu galā - lai man nebūtu vēl viens bērns pieauguša vīrieša veidolā, par ko rūpēties. Ja man nebūtu sajūtas, ka šie trīs punkti tiks izpildīti, tad spēcīgas pievilkšanās gadījumā tur varbūt izveidosies nenopietnas attiecības uz neilgu laiku. Neredzu, ka gribētu sagaidīt kaut ko neiedomājamu.

Starp citu, neesmu dzīvē nevienu zeltraci manījusi. Tikai vīriešus, kas dikti no viņām baidās.
05.02.2015 16:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Beidz.. viņai taču ir vesela kaudze ar LV somām, tās par 700eur ir lētais gals. Moš viņa saprot ko runā..
Tu esi pie vinas bijusi? Es ne...un tikmer....:D Es ar varui klientu mēteļos un ar somam safočēties liftos darbā nu un? katra blonda dura tā var:-P
05.02.2015 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits