Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
principa maija-2 izstastija loti pareizi visu,varu tikai piekrist.
08.02.2015 17:32 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Maija, Tu pati runā sev pretī. Kurš kuru galu galā palieto, pasmejas par jūtām, atstāj piesmietu? Sieviete vīrieti vai otrādi? Tu mini abus gadījumus, tad jau iznāk, ka viss ir godīgi. :D
Piekrītu DieKleineHexe, tūkstošus sapelnīt vīrietis mācēja, gan jau viņam pietiks prāta arī ar sievietēm tikt galā. Pajautājiet tām, kuras sēž 'zelta būros' - miljonāram ļoti vajadzīga līdzvērtīgi pelnoša sieva
08.02.2015 18:30 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Es nesaku,kad viriesi ir labaki.vienkarsi vai sada veida domasana skiet normala? Ta ir vienkarsi ilgtermina prostitucija. Un ko tada mate/tevs vares iemacit saviem berniem? kura attistita valsti vispar ir masveida sieviesu nestradasana? sievietes uzskata ka nestradat ir tikai normali postpadomju un musulmanu valstis. Attistitas valstis sievietes ienem loti atbildigus amatus politika ,vadiba utt.tur neviena negaida naudas maisu.
08.02.2015 18:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kura attistita valsti vispar ir masveida sieviesu nestradasana?


Kā - kurā? ASV, piemēram:

The share of mothers who do not work outside the home rose to 29% in 2012, up from a modern-era low of 23% in 1999, according to a new Pew Research Center analysis of government data.


http://www.pewsocialtrends.org/2014/04/08/after-decades-of-decline-a-rise-in-stay-at-home-mothers/

Mums, domāju, līdz tam, ka gandrīz trešā daļa māmiņu nestrādā vēl augt un augt (vai krist un krist, atkarīgs, kā skatās)
08.02.2015 19:05 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Redzi te iet runa par maminam,kuram pabalsti ,domaju,nav 11 euro menesi. irija uc ari pec dzemdibam ilgu laiku var neiespringt uz stradasanu. bet atkal seit ir novirze no galvenas temas.
08.02.2015 19:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No galvenās tēmas te novirze ir kādas pēdējās 40 lapas :D
08.02.2015 19:39 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Mans uzskats ir tāds, ka gold digger nav nekas slikts un patiešām turīgiem vīriešiem jāmāk iepatikties, kura katra nederēs.
Pāris gold digger zinu - viena miljonāre, divas turīgas.
Visām uzkrājumi un īpašumi.
Izskatās protams, ka ļoti labi - sporto (viena gara 175cm, un divas ap 167-168cm), augums perfekts - prese redzama, ļoti koptas un klasiski ģērbtas meitenes, make up maz lieto, labi apģērbi nevis fake, kažoki.
Dzīvo labos apartamentos , privātmājā nevis hručovkā, sērijveida mājā.
Kā māk iepatikties?
Ir pārliecinātas par sevi, gudras nevis smejas un dumji joko.
Viņas savaldzina ar šarmu.


Būt par gold digger viennozīmīgi labāk kā par sievu vai draudzeni "kapeiku skaitītājam",kurš nemāk par sievieti parūpēties.
08.02.2015 21:33 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Un kur taa robezha-parūpēties? Vienai tas ir jumts virs galvas, ēdiens, nedārga apģērba nopirkšana utml. Citai, tai skaitā, tev, parūpēšanās būs dārgi kažoki un dārgi auto.
08.02.2015 23:07 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Citai, tai skaitā, tev, parūpēšanās būs dārgi kažoki un dārgi auto.- un tadas vajag nahrenizet :-D
08.02.2015 23:09 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.02.2015
Dreiks loti cepaas , jo nekad nevarees sevi normaali nodroshinaat kur nu veel savu sievieti. Vai arii tev sape ka nepiedzimi par sievieti ? Muusdienaas viss ir labojams
08.02.2015 23:15 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Par cik seit aizsaku citu-nopietnaku temu ,tad seit izskatas visas sevi ir izsmelusas. interesanti butu parunaties ar sim dzimuma mainas un maksligo pakalu cienitajam pec gadiniem 10. Gudrs macas no citu kludam,bet mulkis no savejamn. Jaunibas maksimalisms -visi jus grib un atstas kona miljonus. bernus barojam no konta procentiem,lai vecies iet ieskrieties.atradisu nakamo-teiks bobene 45 gadu vecuma,kurai villas (ko protams atstajis biezais)NIN parsniedz pabalstu 11 eur /menesi kadas 10000 reizes. Es joprojam nestradasu un berniem to no dzimsanas macisu-ka sievietem nav jastrada. Nemot vera,ka pasaule miljonari ir 2/3 viriesi un 1/3 sievietes pec jusu logikas ari viriesi var nestradat-tur biskin mazaka iespeja tikai par 20 procentiem kaa sievietem,ka vares pasedet citam uz kakla.dzive vispar ir rozu darzs-neaizmirstam ,pozitiva domasana.
08.02.2015 23:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Diez kaapeec ir sajuuta ka te driizaak meegina iedaliit sievietes kastaas un dazaam ir gruuti sagremot faktu, ka peec vinju domaam mazaak forshaam sievieteem ir tikushi paaraak labi viirieshi. Golddigerisms izpauzjaas tajaa, ka sieviete noteikti pamestu savu viirieti ja vinjam nebuutu vairs naudas un ka vinjai pret viirieti nav nekaadu juutu, tikai mantiska interese, nevis tajaa ka sieviete ir appreceejusies ar miiljotot cilveeku, kuram ir daudz reiz vairaak naudas kaa vinjai pashai un viirietis PATS! piedaavaa iespeeju nestraadaat vai straadaat uz pusslodzi jo vinjas ienaakumi gjimenes budzetaa pilniigi nekaadas izmainjas neienesiis.
Par nestradaashanu runaajot, tie, kuri ir aarzemees vidusslaanis vai bagaatie, biezji vien neveelaas lai vinju sievas straadaa. Vinji labaak grib, lai sievas aukleejaas ar beerniem vai ja straadaa, tad tikai savu sirdsdarbu, nevis lai nogurushas naak maajaas peec 12h mainjas, un vinji to var atljauties. Ja bagaatam viirietim sieva rukaa par veikala menedzeri 6 dienas nedeeljaa, tad tas ir apkaunojums pasham viirietim. Piemeers beerniem? Luudzu - nonjemshanaas labdariibas pasaakumos, briivpraatiigajaa darbaa, paliidz viiram biznesaa utt. Reti kura seezj maajaas diivaana visu laiku.
09.02.2015 00:01 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Diezin kura jauna golddigere nesavtīgi dzemdētu bagātniekam bērnu? Ja viņa to dara, tad arī materiālu nolūku vadīta.
09.02.2015 09:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Nekad nesatiktos ar vīrieti, kurš pelna maz, un nejau tamdēļ, ka man vajadzètu no viņa naudu, bet gan tadel, ka tas paraditu to, ka vins nav merktiecigs, stabils un ambiciozs! ja tas mani padara par goldigeri, tad lai tā būtu!:D
09.02.2015 10:01 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Diezin kura jauna golddigere nesavtīgi dzemdētu bagātniekam bērnu? Ja viņa to dara, tad arī materiālu nolūku vadīta.

Elementāri, vecenes dzemdē bērnu visādiem dvieļainajiem fiktīvajās laulībās, kapēc gan bagātam kraķim neļautu to laimi iepūst viņā :-D

Bagātie tikai mīļākās meklē no zemākās kārtas (18+ gadīgās) bet sievas parasti nāk no līdzīgas kārtas, jo reāli kaut kādai austrumeiropas slampai, kura visu dzīvi nodzīvojusi nožēlojamā dzīvoklī kopā ar vecākiem nav ko piedāvāt bagātniekam izņemot miesu :-D
09.02.2015 12:46 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Vienkarsi izcili un vel kirurge skaitas.

Nekad nesatiktos ar vīrieti, kurš pelna maz, un nejau tamdēļ, ka man vajadzètu no viņa naudu, bet gan tadel, ka tas paraditu to, ka vins nav merktiecigs, stabils un ambiciozs! ja tas mani padara par goldigeri, tad lai tā būtu!--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Meitenit mila ,tu maz zini kadas ir algas medicinas sektora? Turklat dzive visiem nav vienadas starta pozicijas.Pec algas jau nu galigi nevar spriest par cilveka ambicijam un spejam. Kamer vienam vecaki apmaksa studijas arzemes.tikmer otrs ,kamer macas ,vel dabon rauties 2 darbos un nedod dievs uzturet savus vecakus,mazo brali vai masu. Vai tiesam seit visas ir pacmitgadnieces kad sitadus komentarus raksta.
09.02.2015 13:00 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Un maija? Es stradaju kopa padsmit gadiem. Esmu lielako dalu muza uzturejusi gan sevi , gan savu gimeni. Man ir karjera un augsti ienakumi ( augsti Eiropas limeni, nevis Latvijas) tomer mani viriesi vienmer ir bijusi bagati. Un es pavisam noteikti nebutu ar kadu, kurs nevar man nodrosinat limeni, pie kura esmu radusi. Katrs pats savas laimes kalejs un ta ka es uz savas adas esmu izbaudijusi gan nabadzibu, gan stradajusi melnu muti, lai gimenei butu ko est, gan piedzivojusi pasus augstumus, ko dzive var sniegt ,man nav nekadas lielas empatijas pret cikstetajiem un it ipasi viriesiem, kas 30 gados nespej tikt augstak par videjo algu. Un nevajag piesaukt Latvijas realitati, jo es naku no tas pasas un zinu, ka dzive nav nekas neiespejams, ja patiesam kaut ko grib sasniegt!
09.02.2015 14:07 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Cataleya, un Tu, turot roku uz sirds vari pateikt, ka visu esi sasniegusi pašas spēkiem? No kāda cita foruma seniem laikiem man cita info atmiņā palikusi.. :) Protams, atvainojos, ja kļūdos. Bet tāpēc varbūt tomēr ir vērts pieminēt Latvijas realitāti, jo teicienā "lai kļūtu bagāts Tev vajag prātu, talantu un daudz naudas" tomēr ir liela daļa realitātes. Un vai Tu dziedātu šo pašu dziesmu, ja Tavā dzīvē viss nebūtu noticis tā kā notika?..
09.02.2015 16:52 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Klaviatura, ja kāds palīdz izsisties karjerā, tad tas nav nekas slikts, jo viens ir ja Tevi "iebīda" attiecīgajā vidē, bet pēc tam jāmāk tur noturēties. Ja pat Cataleyai kāds palīdzējis, "iebīdījis" un viņa ir turpat vai pat augstāk, tad nav muļķe.

Man arī ir cilvēki palīdzējuši.
09.02.2015 17:00 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vēl joprojām nesaprotu par kādām golddigerēm te runā, ja vidējā alga LV ir bišķi pāri 700 eur :D
09.02.2015 17:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits