Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Jēzus..... ko tur var sarežģīt visu laiku? mana teorija ir tāda, ka sieviete un vīrietis ir vienlīdzīgi. Tie ir divi cilvēki, kuriem tikai piederības dēļ kādam dzimumam NEpienākas nekādas atlaides vai īpaša attieksme. Kas tur ir tik grūti ko saprast? ;) Neviena šeit vēl nav pamatojusi ar ko viņas ir nopelnījušas to īpašo attieksmi no vīriešiem. Ar to, ka viņām ir vagīna? NU BRAVO :)
06.02.2015 13:04 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Manuprāt, PRINCESE Diāna nav tas pats, kas Anna no Pļavniekiem. Kaut vai - vajag paskatīties, ko viena ir devusi un izdarījusi pasaulē un ko otra. Diāna diez vai vadīja dienas izļumusi uz dīvāna, lakojot nagus, saucot ''skaistu izskatīšanos un jušanos kā sievietei'' par lielu ieguldījumu un devumu attiecībās, un pieprasot, lai visas viņas iegribas tiek apmaksātas, jo viņa ir piedzimusi par sievieti un viņai pienākas neko nedarīt, tikai slaukt naudu no vīrieša.
Turklāt, pievērsīsim uzmanību - PRINCESESE. Vai tas gadījumā nenorāda, ka viņas situācija un statuss ir savādāks? Pat ja viņa būtu gribējusi strādāt, teiksim, par lielveikala kasieri, lai sevi uzturētu, diez vai karaļnams viņai to ļautu. Viņas statuss diktēja ļoti daudz viņas dzīvē. Kamēr vietējām cacām - naudas slaucējām nekāds statuss neko nediktē.
Karalienes Elizabetes statuss, pienākumi un dzīve arī noteikti atšķiras un nav vienā maisā bāžama ar kādas, tik pat vecas, lauku vecmāmiņas dzīvi.
06.02.2015 13:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
princese Diāna pati nestrādāja, pucējās un greznojās par vīra līdzekļiem. Vai viņa būtu tā caca bez smadzenēm? Naudu viņa oj, kā tērēja, bet iznāk, ka nav nozīmes, KĀ tas tikai darīts un KAM ziedots, jo pēc Tavas loģikas viņa arī tiek pieskaitīta pie tām 'aitām', kuras 'sēž uz kakla', pareizi saprotu?

Hercogēnei ir rakstīti pienākumi, kas viņai jādara. Un viens no tiem ir piedalīšanās visādos pasākumos un popularizēt karaliskās ģimenēs tēlu. Un tas ir darbs.
06.02.2015 13:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
nopelnījušas to īpašo attieksmi no vīriešiem.

Arī vīrieši saņem īpašu attieksmi no sievietēm. Protams, ja viss labais tiek mērīts naudā, iespējams, to ir grūtāk saprast :)
06.02.2015 13:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
princese Diāna pati nestrādāja, pucējās un greznojās par vīra līdzekļiem. Vai viņa būtu tā caca bez smadzenēm? Naudu viņa oj, kā tērēja, bet iznāk, ka nav nozīmes, KĀ tas tikai darīts un KAM ziedots, jo pēc Tavas loģikas viņa arī tiek pieskaitīta pie tām 'aitām', kuras 'sēž uz kakla', pareizi saprotu?


Nu nejauksim karalisko ģimeni ar parastajiem cilvēkiem. Karaliskās ģimenes pārstāvjiem ir konkrēti pienākumi, kuri viņiem jādara. Kate Middleton arī aizgāja no darba pēctam, kad pievienojās karaliskajai ģimenei un atceros, ka par to plaši tika apspriests ziņās, jo viņa izteicās, ka nevēlas pamest darbu, bet karaļnams no viņas to pieprasīja. Nu viņas darbs ir nodarboties ar labdarību un pārstāvēt karalisko ģimeni dažādos pasākumos utt.
06.02.2015 13:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014

Arī vīrieši saņem īpašu attieksmi no sievietēm. Protams, ja viss labais tiek mērīts naudā, iespējams, to ir grūtāk saprast


to uz mani vari neattiecināt. Mums ar vīrieti ir kopīgs budžets. Kas ir mans, tas ir viņa un otrādi. ;) Naudai vispār šajā jautājumā tiek pievērsta pārlieku liela uzmanība. Personīgi mani visvairāk interesē nevis pretjautājumi, bet konkrētas atbildes uz to jautājumu - kādēļ sievietes uzskata, ka viņas ir pelnījušas īpašāku attieksmi nekā vīrietis :) Es gan neceru saņemt atbildi, jo šeit neviena pamatot to, ko saka nevar.
06.02.2015 13:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Manuprāt, PRINCESE Diāna nav tas pats, kas Anna no Pļavniekiem. Kaut vai - vajag paskatīties, ko viena ir devusi un izdarījusi pasaulē un ko otra.
Zini ja godīgi tāda Diānaman neko nav devusi. Bet Anna ja ir medmāsa , ārstem, audzinātāja gan ir devusi mūsu sabiedrībai daudz vairāk. Un sieviete ir fiziski vājāka, nevelti ārsti neiesaka staipīt smagumus lai nebūtu jaoperē dzemdes noslīdējums. Sieviete iznēsā un dzemdē... tas nav viegli, sieviete baro ar krūti. Katram dzimumam ir savs pienākums. Un nē, es neesmu līdzvērtīga vīrietim...arī zemāka neesmu ..gluži vienkārši semu sieviete.
06.02.2015 13:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
agnese, varbūt tāpēc, ka veselīgās attiecībās abas dzimuma puses saņem īpašu attieksmi.. Īpašāka attieksme varētu būt tad, ja sieviete saņem un nedod neko pretī (vai otrādi).. tējas izmaksāšanu es nesauktu par īpašāku attieksmi :)
06.02.2015 13:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
kādēļ sievietes uzskata, ka viņas ir pelnījušas īpašāku attieksmi nekā vīrietis

Neatceros, ka būtu lasījusi šeit šādu apgalvojumu. Visu laiku problēma bija tajā, ka sieviete vēlas saņemt īpašu attieksmi, nemanīju, ka kāda būtu teikusi, ka vīrietis to nav pelnījis. Tas, ka viņš to saņem savādāk, ir tikai normāli. Kāpēc nevar uzmanību izrādīt tāpat, kā sievietei? Nepazīstu nevienu vīrieti, kas nesamulstu, dāvanā no sievietes saņemot ziedus.... :-D
06.02.2015 13:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kādēļ sievietes uzskata, ka viņas ir pelnījušas īpašāku attieksmi nekā vīrietis


Kādēļ vīrieši uzskata, ka viņi ir pelnījuši īpasaku attieksmi neka sievietes? Kapēc dreiks uzskata, ka, pie vienlīdz garām stundam darbā, tas ir SIEVIETES pienakums nogurušai staties pie plīts un gatavot kārtējās īpasās vakariņas, lai dreiku iepriecinātu?

Es arī nezinu, kapēc, bet redz - uzskata un viss. Un visi tie, kas doma savādāk, var iet dillēs.
06.02.2015 13:23 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Marija Antuanete arī bija no karaļnama, taču neko jēdzīgu nav darījusi, izņemot to, ka deva darbu šuvējām :D
Nav viss tik viennozīmīgi, to es arī mēģinu pateikt. Iespējams, Anna no Pļavniekiem arī nodarbotos ar labdarību, ja piedzimtu bagātā ģimenē vai noprecētu miljonāru. Ja sieviete pati nepelna, pieņem dāvanas no vīrieša un rūpējas par izskatu, tas viņu uzreiz nepadara par dumju. Un otrādi - sieviete, kurai ir izglītība un darbs, kurš baro, nav a priori pārāka par citām. Lūk, arī viss.
06.02.2015 13:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
lūķ ko tādu no manis nekad nesagaidīt. :-P
06.02.2015 13:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Marija Antuanete arī bija no karaļnama, taču neko jēdzīgu nav darījusi, izņemot to, ka deva darbu šuvējām
Saukta par Madām deficīts-un teikusi reiz... ja viņiem nav maizes, lai ēd kūkas:-D
06.02.2015 13:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kubiete, izrādās, to viņa nav teiksui, to viņai vēlak pierakstījuši "vēsturnieki". Ta frāze kaut kur ir parādījusies pirmoreiz pirms tam, kad viņa vispār bija dzimusi.
06.02.2015 13:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Neatceros, ka būtu lasījusi šeit šādu apgalvojumu. Visu laiku problēma bija tajā, ka sieviete vēlas saņemt īpašu attieksmi, nemanīju, ka kāda būtu teikusi, ka vīrietis to nav pelnījis. Tas, ka viņš to saņem savādāk, ir tikai normāli.+
06.02.2015 13:26 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Kubiet, kā es gaidīju šo bildi :D
06.02.2015 13:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Paga, es vēl kaut ko palaidu garām? Brīdī, kad vīrietis sāk izrādīt uzmanību Annai no Pļavniekiem un vadāt viņu uz restorānu, Anna automātiski raksta darbā atlūgumu? Kā citādi lai saprot to, ka Anna obligāti uz dīvāna bikses deldē, kamēr nabaga vīrietis mokās pelnīdams naudu restorānam?
06.02.2015 13:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, izrādās, to viņa nav teiksui, to viņai vēlak pierakstījuši "vēsturnieki". Ta frāze kaut kur ir parādījusies pirmoreiz pirms tam, kad viņa vispār bija dzimusi.
Nu var jau būt. Tikai no tās dāams jēga bija tikai naudas tēriņi. UK lai saka paldies ka viņiem bija tāda Elizabete I uz kuars lauriem vel tagad briti dzivo.
06.02.2015 13:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Njāāa.... jo tālāk, jo trakāk .... :D
06.02.2015 13:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Paga, es vēl kaut ko palaidu garām? Brīdī, kad vīrietis sāk izrādīt uzmanību Annai no Pļavniekiem un vadāt viņu uz restorānu, Anna automātiski raksta darbā atlūgumu? Kā citādi lai saprot to, ka Anna obligāti uz dīvāna bikses deldē, kamēr nabaga vīrietis mokās pelnīdams naudu restorānam?+
06.02.2015 13:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits