Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Viss ok. Vienkārši izbrina ja pelni normlai virs minimalas , par dzivi nesūdzies uzreiz biezie un goldigeres. Tiešām tiik traki te daudzām iet?
05.02.2015 19:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nezinu. Nepazīstu nevienu golddigeri, un pati tāda neesmu. Bet ar bezdarbnieku gan saieties negribu - bet tā ir otra galējība.
05.02.2015 19:02 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
(diskusiju nelasīju)
par dzimumu vienlīdzību nekaujos. uzskatu, ka vīrietim ir jārūpējas par ģimenes financēm, bet sievietei par pavardu. punkts.
naudīgu veci gribās visām, arī man, lai gan ir pašai savs biznes un rēķinus maksāju pati. tomēr kāds kaifs ir, kad kāds par tevi rūpējas un lutina. Un sakat, ko gribat, bet īstam vīrietim gribās izmaksāt, pirkt un dāvināt, jo sieviete ir viņa stimuls kaut ko dzīvē sasniegt.
05.02.2015 19:21 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Visvairāk es apbrīnoju nespēju izlasīt komentāru, saprast to un neiebraukt personiskajos apvainojumos. Ja kāda domā savādāk, uzreiz - aita, vista. Dažiem labiem vajadzētu nobraukt no saviem augstumiem un saprast - cilvēki ir dažādi.
05.02.2015 19:22 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Veneranda Vasiļevna-pazistu vairakas,kuras no naudigajiem muk pa gabalu :D jo vnk nav vinu intereses un patik parasti viriesi ;) ta ka neruna visu varda.


Tapat par to lutinasanu- jaa lutinat sievieti vajag, bet cik biezi? Un normalam virietim sieviete nekad nebus stimuls ko sasniegt, bet gan pasa gribasspeks un merki.
05.02.2015 19:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Veneranda Vasiļevna-pazistu vairakas,kuras no naudigajiem muk pa gabalu jo vnk nav vinu intereses un patik parasti viriesi ta ka neruna visu varda.
Bet kā neskrien pie tevis tā neskrien. :D :D :D
05.02.2015 19:26 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Canis Lupus- Es nekur neskrienu, jo neesmu izslapis pec attiecibam, man ir labi ari tapat ;) bet nu ja tev neskrien vai ari ja esi ar kaut kadu neveiksminieku, nu sudigi tev :D
05.02.2015 19:28 |
 
Reitings 30
Reģ: 02.02.2015
sieviete noteikti nav stimuls kko sasniegt, tās ir sievieteS. tas ir arī mans stimuls kļūt bagātam, tad es varēšu pirkt 3, 5, kaut 10 vai vairāk prostitūtas reizē un dragāt, salikt visas smuki rindiņā ar pakaļām gaisā un tik ņemt priekšā vienu pēc otras kaut 2 stundu garumā.
kāpēc lai kāds tā vietā izvēlētos vienu sievieti man nav izprotams.
05.02.2015 19:29 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Negribejas komentet,bet taa duraas aciis Dreika komentaari.:-D
Mans viirs man ne vienu reizi vien ir teicis,ka es vinju iedvesmoju iet un dariit vairaak,sasniegt vairaak dziivee. Un es vinju uzskatu ne tikai par normaalu viirieti,bet par vislabaako viirieti.:-)
05.02.2015 19:30 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
dreiks -tiešām? vai nu pašas nemāk atpazīt visas karotītes restorānā, vai nu tad vienkārši stulbi vīrieši gadījušies. nav jau jāmedī bagāto tētīšu dēli, bet gan vīrieši, kas paši dzīvē kaut ko spējuši sasniegt. pazīstu vairākus latvijas bagātos cilvēkus, kuri paši to visu ir uzbūvējuši- fantastiski cilvēki.
05.02.2015 19:31 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Paldies,dreik,ka parādīji,ka neproti lasīt. ;)
05.02.2015 19:31 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
koala_bear- interesanti ka? un ar ko vislabakais? vins pelna daudz naudas, ir loti liels darbaholikis, kurs tiecas sasniegt vairak,pelnit vairak, palidz citiem,kuriem iet gruti, pat ja nemaz nepazist tos cilvekus? ziedo naudu labdaribam? Ciena savu gimeni, lutina savu mammu ka nevienu citu? Palidz un satiek savus draugus? Vares jebkura laika nolikt pie vietas savu sievieti, ja ta atlausies par daudz? Necisktes ka valsti viss slikti, bet domas pozitivi? Dos naudu nabadzigajiem, kas ubagos? Nems dzivniekus no patversmes? TIKAI tadu virieti varetu nosaukt par vislabako.
05.02.2015 19:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
05.02.2015 19:39 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Veneranda Vasiļevna- tad tavuprat normals virietis ir tikai tads, kas pelna daudz naudas? Jo vecaks cilveks paliek, jo mazaka nozime naudai, to pats no pieredzes varu teikt.
05.02.2015 19:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Vares jebkura laika nolikt pie vietas savu sievieti, ja ta atlausies par daudz?



:D:D:D
pati svarīgākā īpašība ideālajam vīrietim. :D
05.02.2015 19:43 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jo vecaks cilveks paliek, jo mazaka nozime naudai, to pats no pieredzes varu teikt.
Neuna visu vārdā.Dopmaju ari Emanuelle apliecinas ar gadiem komfortu gribas vairak un naudas trūkumu būtu smagāk paciest. ES ZINU LABAK PAR TEVI MAZAIS:-P
05.02.2015 19:44 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
dreiks Vinjsh MAN ir vislabaakais un vinjam nav jaadara konkretas lietas ko tu tur nosauci,lai man vinjsh taads nebuutu ;-)
05.02.2015 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Interesanti pašai palasīt, jo kādreiz es domāju līdzīgi kā autore un kaismi strīdējos par savu feministisko taisnību.
Bet viss plūst, viss mainās, dzīvē ienāk citas pieredzes.
Sākumā tu esi meitenīte, kas nāk no šķirtas ģimenes, vai labākajā gadījumā veselas ģimenes, kur māte velk lielāko vezuma daļu, strādājot pilnu slodzi, audzinot bērnus un gatavojot (+piedevām visiem spēkiem cenšas puslīdz pieņemami izskatīties par savu aldziņu), kamēr tēvs strādā un pelna, pēc Dreika vārdiem, "lielāko ienākumu daļu", kas visbiežāk Latvijā ir max par 100 vairāk kā sieviete. Tu tikai tādu dzīves modeli esi redzējusi - sievietei ir jāspēj par sevi parūpēties un "sievietei ir jāprot gatavot". Un tev vēl ir naivās ilūzijas, ka no mīlestības var paēst un "galvenais, ka labs cilvēks". Un tad tu vai nu turpini un atkārto ģimenes sieviešu dzīves ceļu, vai arī.. redzi kaut ko citu. Pabeidz augstskolu, sāc strādāt, dzīvo ar savu soulmate, mūža mīlestību, kuru tu taču neiesi slaukt, jo neesi jau TĀDA, neesi jau pērkama. Maksājat visu uz pusēm, tu gatavo, apčubini viņu, jo tev taču ir tik daudz sievišķās mīlestības, ko dot un mīlamam cilvēkam taču nav žēl nekā. Nav jau vairs pirmie randiņi, par visu uz pusēm maksājat arī restorānos, kino utt. Tavs vīrietis grib savu biznesu/jaunāku mašīnu/attīstīt savu hobiju, tur aiziet liela daļa viņa algas. Tev citreiz jāpiemet vairāk īrei vai jāsamaksā par pārtiku šai nedēļai, bet tas taču nekas, jo "stipras sievietes" taču atbalsta sava vīrieša sapņus. Un tā tas aiziet. Jūs kļūstat par sabiedrotajiem, sliktākajā gadījumā - tu kļūsti par viņa māti. Un tad tev tas apnīk agrāk vai vēlāk. Vai arī viņam. Jo ar mammu taču seksu tā kā negribas. Un tad, ja notiek pagrieziens, labākajā gadījumā tu ieraugi - pasaulē ir arī vīrieši, kuriem ļaut tev maksāt randiņā ir zem viņu goda.
05.02.2015 19:58 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
harmless_-nav svarigaka, bet piekriti, ka tadai ir jabut? Teiksim ja sieviete saktu kko aizskarosu teikt par tuviem cilvekiem, virietim tas ta mierigi butu jauztver tavuprat?!


Kubiete- naudu vajag, bet ne visiem ir merkis but bagatiem un par to es runaju, jo vecaks esi, jo mazaka velme tadam but. ES ZINU PIETIEKAMI DAUDZ MILJAA :-P

koala_bear-skaidrs. tatad neko labu shis cilveks sabiedribas laba nedara. Memlaks taa teikt,bet ja tev tadi patik ;)
05.02.2015 19:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)