diskriminācija pēc darba vietas.

 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
Vai arī jūs diskriminējat vai drīzāk ignorējat vīriešus pēc to darba vietas, statusa sabiedrībā, profesijas?

Piemēram uzlūkojat sētniekus, krāvējus un kasierus Maximā,Rimi u.c. kā zemākas kārtas vīriešus ar kuriem nu nekad nesatiktos, neveidotu ģimeni?

Jo ir kauns, ka viņi strādā tik apkaunojošā darbā,

bet uzlūkojat tikai tos kas ir uzvalks, šlipse utt?
21.01.2015 12:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat atcereejos draugu no jauniibas laikiem,kurs studiju laikaa straadaaja kapos par kapraci-tagad ,cik zinu -profesors!:-P
21.01.2015 18:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rolla bet kad es satiku savu draugu sākumā ar likās ka nekas nemainīsies jo viņš jau bija morāli sagrauts ko censties mainīt, bija ar sākumā čīkstēšana un pat bailes sākt no jauna, bet es mudināju, palīdzēju kā spēju, atbalstīju pat ja kādreiz vajag finansiāli, pat mana ģimene viņu atbalsta ļoti jo viņa ģimenei diemžēl nav finansiāli līdzekļi to darīt un lūdzu, es redzu kā manā priekšā cilvēks strādā kā zvērs lai gan iepriekš bija bailes ka tas nenotiks. Es vispār apbrīnoju to ka viņš var no 8 līdz 18 mācīties galdniecību(gan teoriju gan praksi), pēc tam līdz 2 naktī strādāt fizisku darbu + vel liek auto tiesības jo kad iepriekš tās lika arī vienkārši aptrūkās nauda.

Es zinu ka mans draugs ņemot pēc vecuma grupas ir diezgan iekavējis attīstību, bet dzīvē tā notiek un kamēr nezin visus cilvēka apstākļus un iespējas, nevajag arī viņu norakstīt uzreiz.

Tavai draudzenei arī varbūt vajag to spēcīgo atbalstu kas mudina ko mainīt, parasti jau tādiem cilvēkiem ļoti nav paveicies un gribas spēks ir vienkāŗši iznīcināts.
21.01.2015 18:52 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man svarīgs ir intelekts, ambīcijas un mērķtiecība. Šīs īpašības var piemīt sētniekam un var nepiemīt bankas darbiniekam. Procentuāli, protams, ir citādāk, bet likt klāt kaut kādas "šiltītes", manuprāt, ir muļķīgi.
21.01.2015 18:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Miss Joker+++Tiesi taa,cilveeks ir "atnaacis valaa", un par to jaapriecaajaas ,jaapaliidz cik vien var moraali!Prieks par taadiem cilveekiem,kaa tavaa piemeeraa-malacis!:-)
21.01.2015 18:56 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Viņas gadījumā - bez lielām pūlēm saņem vairāk kā citi. Kāpēc gan kko mainīt?
Es cilvēkus,kas strādā "necilos" amatos nevērtēju zemāk kā cilvēkus,jo šobrīd ikdienā darbā nākas tādus bieži satikt. Aizbraucot uz laukiem un satiekot tur esošos jauniešus, kas mētājas no darba uz darbu, bieži nedara neko,nemaksā kredītus un iedzer... es neeju garām augsti paceltu galvu,jo strādāju Rīgā. Es viņus sveicinu, parunājos par dzīvi, bet es nekad nebūtu gatava veltīt savu laiku un pūles,lai kādu no viņiem "paceltu" un motivētu dzīvot labāk. Ļoti labi, ka biji apņēmības pilna palīdzēt un saskatīji to potenciālu. Es neesmu tam gatava.
21.01.2015 19:02 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ar šādu apkopēju varētu iepazīties(principā), nu man tomēr par vecu, bet tā - simpātisks, runāt varētu būt patīkami. Nez kāpēc šādus apkopējus neesmu nekur manījusi. :D


bet ja nopietni, man jau šķiet, ka ja vīrietim ir piem. 27 gadi un viņš ilgstoši strādā par sētnieku, tad kaut kas visdrīzāk ar viņa raksturu nav labi (ir jau tādi lecīgie tipi, kurus neviens nevar paciest un lec šefam augumā, ar klientiem nemāk komunicēt...), tad tas arī būs īstais iemesls( ne amats kā tāds)!
21.01.2015 19:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viņas gadījumā - bez lielām pūlēm saņem vairāk kā citi. Kāpēc gan kko mainīt?


Nu tas ka viņa saņem vairāk kā citi, nenozīmē ka viņa tomēr attīstās vairāk kā citi. Ja jau strādā par apkopēju, kas gan liedz iet uz kaut kādiem kursiem un ko vairāk apgūt, jo ir jau iespējams ka lai gan viņai ir augstākā izglītība, viņai vienkārši tā izvēlētā sfēra nepiesaista, tad ir jāmudina cilvēkam ko darīt, censties sniegt padomus un ieteikumus ja protams viņa to pieņem. Katru reizi kad sāk čīkstēt par darbu, tā ar vajag pateikt "TAD MAINI TO!". saki tā tikmēr kamēr cilvēkam aiziet, neļauj viņam pliki izkratīt sirdi, mudini viņu attīstīties. Es protams saprotu ka tas nav tavs pienākums to darīt, bet ja draudzene ir tuva un sirdij tomēr mīļa tad pareizi būtu censties viņai palīdzēt tikt pašai ar sevi galā, jo varbūt viņai tiešām vienkārši ar vajag to roku, kas paturēs viņas roku kad viņa beidzot saņemsies ko mainīt.

Rolla, protams es tevi pilnībā saprotu ka ne visiem nav tā spēka un atdeves palīdzēt citam, jo vienkārši tu nevari zināt kā tas izvērtīsies, es pilnīgi tevi saprotu tai ziņā, pašai man bija tādas bailes un panika mirkļiem, bet es to pieņemu tā, ja kas neizdodas uzreiz, būs arī nākamā reize un tad labāk sagatavosies un gāzīs tās sienas kas stāv priekšā sapņiem.
Galvenais ir nepadoties. Man pašai ir vieglāk palīdzēt drusku citiem gan jo es pēc dabas esmu tāda ka draugiem un mīļajiem palīdzēšu ja spēšu, jau kopš jaunības esmu bijusi tādā ziņā nesavtīga un devusi savu enerģiju citiem lai viņi ietu uz priekšu.
21.01.2015 19:12 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Lasu un secinu, ka vairums domaa, ka tikai ofisaa pelna >1000e. Pilnigas mulkibas. Bijusi darisana ar vairakiem razosanas uznemumiem, kur kvalificeeti ceha,buvniecibas utt darbinieki, kas nestradaa ofisaa un ikdienaa nevalkaa uzvalkus, pelna tos 1000e un krietni virs.

Daudz kur kvalificets stradnieks pelna tikpat un pat vairaak, kaa ofisaa sedosi uzvalki (neskaitisim uznjemuma vaditajus). Tas, ka vinam ikdienaa javelkaa darba drebes, kas nav uzvalks, ir saisits ar darba apstakljiem. Nezinu oficialus datus, bet gribetu teikt, ka 1000e+ vairak pelna darba drebes stradajosi cilveki, ne "uzvalkos" stradajosi cilveki.

Nu atklāšu noslēpumu pa lielam mēs arī esam kvalitatīvus kokmateriālus izzāģējuši Kas tad vēl palicis Vidzeme, Latgale varbūt kaut kas Kurzemē puse no tiem meziem nacionālie parki un dabas liegumi Pārējā Latvijā jaunas priedītes, krūmi un aizaugušas zemes

Mūsu kokmateriālu eksports
Savāc dzērāju brigādi
Tie sazāģe, sašķiro, savelk ceļa malā kokus
Atbrauc smagais ar "ķepu" iekrauj baļķus un prom uz Ostu


Tev nav sajeegas par ko runaa.

Kas attiecas uz kokmaterialu eksportu, tevis mineetajaa otrajaa daljaa- taa arii notiek, kaa savaadaak domaa kokus eksporteet? :)

Kokmaterialu eksports uz kiinu ir labs biznes ;)
21.01.2015 19:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tagad kopš es viņam esmu, palīdzu, atbalstu, viņš jau ļoti daudz pašlaik ir panācis un netaisās nemaz ar apstāties jo viņam ir mērķis.



Uij, es pirms gadiem biju lidzigaa situacijaa, satiku savu virieti posmaa, kad vinjam bija labi kaa ir - darbs bija ljoti labs un atalgots, BET cilvekam nebija ticibas sevii, ka var kaut ko labaak. Skatijos uz vinju un domaaju - vai ar taadu izglitibu cilvekam "jaasezh" tur, ja vins var dariit laak apmaksaatu darbu un veidot karjeru? Taa nu ar savu atbalstu "aizbidiju" vinju tur kur vins ir tagad un taa ir tik forsha sajutaa, jo tas notika abpuseeji, arii vins man palidzeja uzsakt to, ko gribeeju jau sen. Un bailes vinjam ir pazudushas, tagad vinjam ir taadi meerklji, ka uhh!
21.01.2015 19:28 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Esmu runājusi, esmu mudinājusi kko mainīt, piedāvājusi pat nākt dzīvot pie manis, bet bez rezultātiem. Mēs par to daudz nerunājam, jo mani šī tēma jau reāli kaitina. Ja tu jau divus gadus ej prom no darba, taisies kursiem (kur es pat piedāvāju naktsmītnes un atradu variantus), liec tiesības jau 3 reizi,bet rezultātā nekas nav mainījies - nu ko?
Man arī nekas nav žēl sev tuvo cilvēku dēļ (ģimene, tuvākie draugi), varu aizdot naudu (un piedodu ja neatdod), vienmēr piedāvāju naktsmītnes un citu palīdzību, bet netērēju savu enerģiju cilvēkiem,kas paši nav gatavi pārmaiņām. Un nevaru iedomāties sevi sniedzot tādu atbalstu tikko iepazītam puisim. (t)
21.01.2015 19:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Story

Super man prieks ka tev izdevās un ka tev ar tagad palīdz! Tev vismaz bija labāks sākumpunkts ka viņam jau bija labs darbs, manam diemžēl šausmīgāks darbs un sliktāks priekšnieks nevarētu būt, bet nav jau izvēle, nav kur citur iet burtiski jo nauda nav un citur viņam pieejamos attālumos ar nav labāki apstākļi.
Un manam nebija labi kā ir kad satiku, bet nu nebija tas gribas spēks, bet tagad es ar prieku skatos ka viņš ir saņēmies un viss notiek.
21.01.2015 19:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Miss Joker

Bet galvenais, ka ir veelme un parejais viss atnaaks. Es taa noverteju sievietes, kuras maak atbalstiit un iedrosinat virieshus, nevis sanjem visu uz "paplates". Jums noteikti abiem viss izdosies!
21.01.2015 19:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viss atkariigs no pasa cilveeka..Maneejais ir uzneemeejs, bet tia pat laikaa liktena ironijas deel ja iemileetos tajaa pasaa kasierii ari butu ok..tik amzaak naudas. Man taa nauda nav diez ko svariiga.

Drizaak ar kapraciem negribeetos vai ginekologiem :D
21.01.2015 19:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rolla

Izklausās ka meitēnam vajag dabūt vīrieti kārtīgu pie sāniem kas viņu uztur un miers, lai gan vispār žēl ka gudra sieviete kura ļoti daudz varētu sasniegt ir padevusies vai baidās.
Bet es uzskatu ka visam savs laiks, gan jau agri vai vēlu atjēgsies.

Un nevaru iedomāties sevi sniedzot tādu atbalstu tikko iepazītam puisim.


Nevarētu jau teikt ka uzreiz viņu sāku atbalstīt kā vārdu uzzināju. Tas viss vienkārši tā iznāca, man ar cilvēku ļoti saskanēja attiecību ziņā(jau no pirmās dienas) un tad ar atjēdzos pati ka es GRIBU! kopīgu nākotni ar viņu, bet es ar baidos kāda tā būs un viņš arī teica ka viņam ir bailes kas un kā būs, tad nu pakāpeniski mudinot ar maziem solīšiem nonācām līdz tam kur esam tagad un turpināsim tā līdz sasniegsim abi ko gribam.
Sākumā man bija grūti ar viņu par to runāt, tā čīkstēšana un tas jautājums "Ko man darīt?" mani uztrauca, bet ja tā labi padomāju, es ar zināju kas viņam jādara, es devu vairākus variantus, viens no tiem arī bija ka viņš pārvācas uzreiz pie manis uz Rīgu un tad ar dzīvo te kamēr vai nu dabū izglītību vai darbu + caur ģimeni ar pat uzzināju ka ir darba iespējas, bet viņš negribēja tā ievākties jo uztraucās ka neizdosies atrast darbu un dzīvos uz mana rēķina, tad nu otrs labākais variants bija iet iegūt izglītību galdniecībā viņa pilsētā kas viņam pat ļoti patīk, paraleili likt tiesības jo viņš pats negrib pārvākties uz Rīgu bez tiesībām jo tiesības ar palielina darba iespējas un tā nu viss notiek, lēnām, bet iet uz priekšu un tas ir galvenais ka ir redzams liels progress un var redzēt ka viņam pašapziņa aug.
21.01.2015 19:44 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
savā mērā skatos gan nedaudz uz profesiju. ar kautkādiem pārdevējiem, frizieriem, modeļiem, skolotājiem vai birojā sēdošajiem nudien nesatiktos! neciešu vīriešus kam ir sievišķigas profesijas. mani pievelt kārtīgi veči, kas strādā fizisku darbu. sētnieki protams ne, taču celtniekiem, vai kārtīgiem lauku str;adniekiem (ja vien nav dzērāji) dodu priekšroku.
21.01.2015 19:46 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Hmm janem vera, ka biezi vien potencialo otro pusiti medz merit ari pec sevis.
Es nekad neesmu bijusi apkopeja un biznesa vide darbojos jau no 20 gadu vecuma. Tada veida loti atri izaugot. Bagatu vecaku man ari nekad nav bijis. Un es esmu sieviete; no viriesa , ar kuru veidoju attiecibas, es attiecigi sagaidu vel 2x vairak, jo.. doesn't matter how strong is the woman she will always want someone stronger then her.
Izejot daudz kam cauri, rodas lielaka iecietiba un empatija pret citiem un vinu fight for life, tomer privataja dzive saskarties ar kadu, kas vel ir tapsanas posma.. nav velmes. Jo tur jau ir buts. Rakstu so ka piebildi tam, ka ne vienmer otra atraidisana ir saistita ar iedomatiem makoniem un degunu gaisa par neko. :-)
21.01.2015 19:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jums noteikti abiem viss izdosies!


Par šo es nešaubos! Varbūt būs smagi, bet mēs tiešām tiksim visam pāri jo mēs esam ļoti vienoti :)

Es taa noverteju sievietes, kuras maak atbalstiit un iedrosinat virieshus, nevis sanjem visu uz "paplates".


Protams dzīve būtu daudz vieglāka ja tev visu pasniedz uz paplātes, bet tā laimes sajūta ka esi kādam tik ļoti palīdzējusi ir zelta vērta un tas cilvēks uz mūžu ar būs pateicīgs par to.

Kā jau mans draugs saka "Ko gan es darītu bez tevis?" un mana atbilde vienmēr ir "strādātu pie tā ēzeļa" :D
21.01.2015 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Ak dies. Krch rezumē - viņs neko negrib mainīt, Tu viņu baksti un viņs inerces pēc pavelkas.
21.01.2015 19:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un nevaru iedomāties sevi sniedzot tādu atbalstu tikko iepazītam puisim.



Tas jau nenotiek uzreiz, tas notiek ar laiku, vismaz es jutu, ka tur var sanakt labs "materials" :D
21.01.2015 19:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak dies. Krch rezumē - viņs neko negrib mainīt, Tu viņu baksti un viņs inerces pēc pavelkas.


Un kā vel viņš grib un gribēja mainīt, bet ne visiem ir tās iespējas ko mainīt un vajag citiem ar atbalstu. Sākumā jā bija jāpabaksta, jo vienkārši cilvēks jau bija iedzīts stūrī un baidījās vel reiz ko mainīt jo pagātne viņu smagi ar iedragāja, bet tagad viņš jau visu pats dara tādos apgriezienos ka man tik tagad jāskatās un jāsmaida.
Protams ja man būtu visu laiku jāgrūž tad vienā brīdī es jau būtu padevusies, bet nav man tas vairs jādara, pats zina, pats māk, pats dara un ļoti ar atbalsta mani, kas man arī ir ļoti svarīgi.
21.01.2015 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits