kapēc jūs gribat lai mēs to darām?

 
Reitings 13
Reģ: 17.01.2015
kāpēc sievietes grib lai vīrieši izmaksā randiņos un ne tikai
es to nevaru tīri psiholoģiski izdarīt, mani tas ļoti aizvaino. es uzaugu nabadzīgā ģimenē un priecājos par sūdīgajām brīvpusdienām skolā, labi nepriecājos, bet vismaz gada beigās dabūju maisu ar gardumiem. kāpēc man tagad būtu jātērē sava sūri grūti pelnītā nauda kkādai bābai, kas vienmēr visu ir viegli dabūjusi? paskaidrojiet kas jūsos ir tāds lai kāds tērētu kaut vienu centu

jā, zinu ka ir arī meitenes no nabadzīgiem apstākļiem, bet tādu ir maz, manā skolā nebija neviena sūdīgākā līmenī kā es. un parsvarā jau tieši tās bagātās un no normālām ģimenēm parāk daudz no sevis iedomājās.
17.01.2015 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
A sievai, tavu bērnu mātei arī neizmaksāsi? :D
17.01.2015 18:05 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2015
Aizvainots ļoti rupji izsakās, tas neliecina labu par personību. Bet laikam jau nav tik svarīgi. Vienkārši tāda dzīve. Cilvēki, ko sastopam, patrāpās dažādi. Nav noteicošais dzimums vai nacionalitāte. Katram būs kādas lietas, uz kurām var norādīt, un var arī izpausties smagi. Pati parasti novēršos no tiem, kas kaut ko pieprasa vai rupji izsakās. Tas nav priekš manis. Gribas dzīvot. Darīt savu darbu, brīvajā laikā atpūsties. Vienkārši. Tas aizvainojums, ja to uzkrājam, jau liecina par mums. Par to, ka vēl daudz kas jāmācās - tik galā ar emocijām, jo visa pasaule nav vainīga, ka mums kaut kas nepatīk. Un cilvēkam, kuram vairāk mazāk dzīve šķiet ok, nav šie satraukumi par to, ka kāds kaut ko. Jo tas neskar. Dzīvo nost, priecājies par ko vari, pieņem, ka nav ideālu, ka gadās visādi. Un ieraugi kaut ko, kas šķiet patīkami, novērtē. Drusku vairāk pakoncentrējies uz labo. Tas arī viss. Bet katram savs. Var arī turpināt kultivēt aizvainojumu. Neko nepadarīsi. Paši izvēlamies.
17.01.2015 18:06 |
 
Reitings 122
Reģ: 20.12.2014
Neizmaksā.. ja viņai vajadzēs, pati pasūtīs un nopirks sev to un to. Nauda nav domāta mīlestībai vai izklaidei, tapēc tērē to priekš sevīm.:-/
17.01.2015 18:53 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Neviens neprasa dzīvokli dāvināt vai mašīnu vai mācības apmaksāt. Vnk izmaksāt pusdienas/vakariņas kādu reizi... Tad nu gan - baigā parazitēšana! Es pat draugiem/ paziņām šad tad izmaksāju, kuriem nav pat sačuras un minetu man netaisa...
+++

Varu ieteikt nelekt augstāk par savu pakaļu...visticamāk skaties uz skaistām,koptām,pašapzinīgām meitenēm,kas sevi ciena. Izmaksāšana pieder pie etiķetes,sabiedrības vispārpieņemtajām normām. Es arī netiktos ar vīrieti,kas man pat kafiju nevar izmaksāt..kas tad būs, kad mēs nākotnē dzīvotu kopā:D Ieteiktu tikt galā ar saviem pagātnes dēmoniem,vai atrast savu vienkāršo emancipēto meiteni...kuras gan ir mazākumā...:-P
17.01.2015 19:01 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Situācijas ir dažādas, studenta gados tas ir normāli. Bet ja vīrietis jau strādā, pats pelna naudu, uzaicina meiteni uz randiņu un viņam žēl par kafiju samaksāt, tā jau ir diagnoze.
+++
piekrītu:D
17.01.2015 19:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tas ir pavisam vienkārši-ja tu aicini-tu maksā!
17.01.2015 19:38 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
kāpēc man tagad būtu jātērē sava sūri grūti pelnītā nauda kkādai bābai, kas vienmēr visu ir viegli dabūjusi?


tu nevari zināt, ko kurš cilvēks ir darījis un kāda ir bijusi dzīve/apstākļi iepriekš. Ipaši, ja ar nezināmu cilvēku tiecies pirmo reizi vai esi vien pačalojis pāris reizes.

jā, zinu ka ir arī meitenes no nabadzīgiem apstākļiem, bet tādu ir maz, manā skolā nebija neviena sūdīgākā līmenī kā es.


kāds dzimumam sakars ar nabadzību?

es to nevaru tīri psiholoģiski izdarīt


skaidrs, kur problēma. ne jau izmaksāšanā, bet tevis paša prātā. Kāpēc gan tu vispār gribētu iet ar kādu meiteni uz randiņu, kura pēc taviem vārdiem visu viegli dabūjusi. tevi, acīmredzot, šādi cilvēki nemaz nesaista un nekāda nāktone tur nebūs. Tad ko ej??
un tik varu atkāroties - skatīt pirmo teikumu.
17.01.2015 19:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu to nesaproti, jo necieni sievietes. Izmaksāšana tomēr ir zināma cieņas izpausme. Loģiski, ka tev tāda ir sveša. Iesaku padomāt, kur ir šīs necieņas saknes, un tikt ar to galā.
17.01.2015 20:27 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Zināma daļa sieviešu (šeit neiet runa par 18-21 izlaistām studentītēm ar 100+ selfijbildēm soc.tīklos) uzstās, ka vēlas maksāt par sevi, un man personīgi tas liekas ārkārtīgi pievilcīgi, jo pārliecība un stabilitāte sievietēs ļoti piesaista (labi saprotamies). Neskatoties uz to, nav bijusi reize, kad neesmu maksājis, ja esmu bijis vakara "ierosinātājs". Maksāšana nav nekas vairāk kā statusa demonstrācija, un Tev kā vīrietim to jāizstaro. Ja vakariņas Pinot šobrīd nav pa kabatai, izvēlies cenu ziņā draudzīgāku vietu.

Minu, ka Tava problēma nav ar maksāšanu, bet uzticēšanos kā tādu. Iespējams, neesi drošs, vai sieviete atnākusi intereses pēc, vai "bezmaksas vakara" dēļ. Ja tā, tad vairāk piedomā pie cilvēku atlases.
17.01.2015 20:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu to nesaproti, jo ...


...jo neviens viņam nav paskaidrojis valodā, ko viņš saprot.

Mūsu sabiedrībā ir iesakņojies uzskats, ka Alfa ir tas, kam ir nauda. Attiecīgi, ja radinieku bariņš iet kopā ēst Lidiņā, visu rēķinu apmaksās savas ģimenes Alfa vīrietis, parasti turīgākais no vīriešiem brieduma gados (un nevis vecais opītis, māsīca-vientuļā piecu bērnu māte vai 20gadīgais brālēns-kačaks).

Tieši tāpat randiņos izmaksājot vīrietis cenšas sievietes acīs būt Alfa (pat ja dēļ tās otrās kafijas krūzes visu nākamo nedēļu būs jāsēž uz roltoniem).

Tas ir vairuma sabiedrības uzskats, kuru propogandē ne tikai sučaras-golddigeres, bet arī daudzi vīrieši. Nu un rezultātā, ja tu randiņā to kafiju tai meitenei neapmaksāsi, par tevi slikti padomās. Un tas nav kafijas, bet imidža jautājums. Jo Alfam to pāris eiriku galīgi nebūtu žēl.
17.01.2015 20:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
statusa demonstrācija

lūk, pareizā frāze.
17.01.2015 20:40 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
ES domaju, ka salidzinat mati un miloto sievieti ir pilnigi nepareizi. Gudra sieviete nekad neliks izveleties,vai ka sanaidot savu virieti ar mammu. Soreiz nerunaju par extreeme gadijumiem, bet ir dzirdeti stasti,ka sievam viramates nepatik un otradi.
17.01.2015 20:41 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Un tas nav kafijas, bet imidža jautājums. Jo Alfam to pāris eiriku galīgi nebūtu žēl.

Un par ko Tu šeit dusmojies? Tādi ir spēles noteikumi, neviens nespiež spēlēt. Neesmu nedz par, nedz pret, diezgan nostatu pozīciju ieņemu, bet, ja godīgi, man tiešām to pāris eiriku žēl nebūtu. Vienīgā atšķirība tāda, ka, lai es vispār nokļutu līdz to
pāris eiriku
kafijas pauzei ar kādu, būtu nepieciešams uzskatāms pierādījums tam, ka viņa ir mana laika, nevis manu pāris eiriku vērta!
17.01.2015 20:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A es nedusmojos :) Es tikai tērzēju.

Man nav bijis problēmu maksāt randiņā par sevi (ir būts uz randiņiem ar puišiem, kam tajā brīdī nav nekāda košā finansu situācija), nav arī iebildumu, ja to manu kafiju + kūku puisis apmaksā. Kad man bija, kā tu saki, 18-21 (selfijbildes gan vēl nebija modē), tad manī vēl mita feministes gars un es vienmēr centos pirmajā randiņā par sevi maksāt, man gan nekad neļāva. Pēc tam beidzu to darīt, jo puiši parasti par šādiem izlēcieniem mēdza apvainoties (tipa es apšaubu viņu vīrišķību).

Es tik nesaprotu, par ko tas trakais cepiens. Nav tak spiesta lieta maksāt.
17.01.2015 20:54 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
viņš nopērk biļetes uz kino, viņa - popkornu un kolu. Ir tā darīts studentu gados, viss OK


haha, es tieši tā aizvakar randiņā izdarīju.

Es vienmēr piedāvāju pusi pati apmaksāt, bet ja vīrietis uzstāj, tad protams ir patyīkami un arī neērtības sajūta pazūd.

Bet ja vīrietis pats ir uzaicinājis piem uz restorānu, jā man arī tā liekas norma viņam tad arī to restorānu izmaksāt.
17.01.2015 21:20 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Te spēkā paraistais tirgus likums: kamēr ir pieprasījums, tikmēr ir arī piedāvājums, kurš tiek izmantots. No vienas puses, sievietei patīk, ja vīrietis viņu aprūpē. Tas tā dabā iekārtots. No otras puses, ja tai sievietei interesē tikai materiālās vērtības, nevis tu pats, tad tā sieviete nav priekš tevis, ja vien tev pašam augstākā vērtē ir pats cilvēks.
17.01.2015 21:36 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Tas ir vairuma sabiedrības uzskats, kuru propogandē ne tikai sučaras-golddigeres, bet arī daudzi vīrieši. Nu un rezultātā, ja tu randiņā to kafiju tai meitenei neapmaksāsi, par tevi slikti padomās. Un tas nav kafijas, bet imidža jautājums. Jo Alfam to pāris eiriku galīgi nebūtu žēl.
+++
Lūk,perfekta atbilde autoram:-D
17.01.2015 21:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es ietu uz randiņu tikasi ar tādu vīrieti kurš man izmaksā, tāda ir mana izvēle. Tādierm kā autors izvēle ir man līdzīgās neaicināt. Tieši tik vienkārši. Tikai dzīve rāda ka tādas ka es nav vientuļas, kamēŗ tādi ka autors...vieni vienmēr:D Dzīve parāda kura izvēle apriori pēc dabas likumiem ir pareizā:D
17.01.2015 21:49 |
 
Reitings 51
Reģ: 23.11.2010
WTF!? piedodoet, bet...
tas jau ir kaut kas aizrobežām!
1. Neviens neliek maksāt par meiteni/sievite!
2. Gribi but džentelmenis, maksā!
3. Ne katra meitene / sieviete to pieņem, piemēram es, pati vienmēr maksāju par sevi, man nepatīk, kad maksā par mani.
Uzksatu, ka pati to varu. Un lai vēlāk nebūtu : - Es taču par tevi maksāju! -

Esi mierīgs, ir meitenes, kuras pašas spēj par sevi samaksāt!
17.01.2015 22:28 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
kāpēc sievietes grib lai vīrieši izmaksā randiņos un ne tikai
es to nevaru tīri psiholoģiski izdarīt, mani tas ļoti aizvaino.

Tik ļoti neiespringsti uz to.Ieteiktu nomierinies pirmkārt un iet sarunāt randiņu vai satikšanos tikai ar tādu, kura tiešām saista, tad domāju nebūs žēl, simpātiju dēļ atļauties dažus eiro.
Bet, ne vienmēr satiekoties uzreiz jāiet uz restorāniem, ja jūties aizvainots kad maksā, sev nepieņemami daudz.Vienmēr var atrast lai ekonomētu.Un par to maksāšanu, tā ir iejājies un ar to jāsadzīvo, jā samierinās ja aicini viņu satikties.Sieviete jau arī, laiku pavada pucējoties un tas ir dēļ otrā cilvēka, jo viņa nāk tieši pie Tevis! Ieteiktu par to padomāt!
es uzaugu nabadzīgā ģimenē un priecājos par sūdīgajām brīvpusdienām skolā, labi nepriecājos, bet vismaz gada beigās dabūju maisu ar gardumiem. kāpēc man tagad būtu jātērē sava sūri grūti pelnītā nauda kkādai bābai, kas vienmēr visu ir viegli dabūjusi?
Priekš kam Tu to mums stāsti, tāda jau ir tā dzīve.Ne kad jau viņa Tevi neglaudīs " pa spalvai" pašam arī uz ko jā tiecas, ja kaut ko vēlies dzīvē sasniegt.Pilnveido sevi, atrodi kas saista ej uz to.Esi labāks par citiem, tad tici man tā neraudāsi, ka viss ir slikti.Jo dzīve ir skaista, ir tikai pareizi tā jādzīvo gan pret sevi un citiem.
Gadās, kad aizeju uz klubu izklaidēties, bet neticēsi meitenes pat sievietes man ir nākušas klāt un piedāvājušas, lai izmaksāju, iemesli viss dažādākie, gaida kad pārskaitīsies nauda no algas, kad atstāja maku mājās, bet " pasakot:" Ja mēs būtu draugi vai mana draudzene, par to vēl padomātu, bet Tev diemžēl nē! Tik vienkārši, no sākuma izliekas aizvainota, bet jocīgi vai nē, pēc tam vēl nāk aicināt dejot.Lūk ko stingra nostāja nozīmē!
jā, zinu ka ir arī meitenes no nabadzīgiem apstākļiem, bet tādu ir maz, manā skolā nebija neviena sūdīgākā līmenī kā es. un parsvarā jau tieši tās bagātās un no normālām ģimenēm parāk daudz no sevis iedomājās.

Nenoliec tik zemu sevi, nekad neieteiktu runāt kā bija, kas bija, tā ir pagātne, dzīvo NĀKOTNEI! Nu un ka nabadzīgs, ir tak galva un rokas, rīkojies.
Viņas pārāk daudz iedomājas, jo viņām viss ir ko viņas ir vēlējušās.Visiem/ām jau nav tādi apstākļi, bet jā ir pieradušas jo, ir nauda un kāpēc lai sevi nelutinātu, ja ir tāda izdevība!
Autor saņemies un beidzot sāc kaut ko darīt!!!
17.01.2015 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits