Iedomīgs personāls

 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Kurā veikalā esat sastapušies ar iedomīgāko personālu, vērtējot attieksmi, atmosfēru utt. Man laikam jāmin, ka agrāk tāds, manuprāt, bija Armani veikals uz Elizabetes ielas. Likās ļoti vēsa attieksme, un pārdevēji bija ledus karalienes, haha. Pat negāju nekad vairāk uz šo veikalu pēc dažiem apmeklējumiem. Kaut gan pēc pārbūves jāteic, ka situācija ir mainījusies par 180 grādiem, jo vismaz pēdējo reizi, kad veicu pirkumu, tā bija viena no labākajām "shopping experience".

Tagad manā melnajā sarakstā ir City Dominā. Liekas, ka tur arī pārdevēji jūtas mazliet pārāk svarīgi it kā strādātu Hermes. Citu tirdzniecības centros šajā veikalā nav manīta tāda situācija, bet šis izceļas. Man gan nepatīk tie pārspīletie "Labdien", "Vai varu palīdzēt!", bet tajā veikalā, kas ir Dominā, pat nezinu kas būtu jāizdara, lai ar tevi sasveicinātos, haha :D.
11.01.2015 23:31 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Rīga Plaza CENTRO, neteikšu, ka attieksme bija slikta, bet uz jautājumu, vai uz pāris stundiņām ir iespēja atlikt zābaku pāri (par cik tas bija pēdējais), lauzītā latviešu valodā saņēmu pretjautājumu:" KOO?!", aptuveni -"Ko? Kas tas tāds, kas ir "atlikt"? Tā vispār dara?" . :D Bet nu beigās tomēr atlika.
13.01.2015 12:04 |
 
Reitings 417
Reģ: 05.01.2014
mana mazpilseta Statoil neteiksu kad iedomiigas, bet tadas "nesmaidiigas":-D pardevejas, liekas kad ja ieej ieksaa vinas grib lai atrak vacies araa:-D varbut jau kad taa nav, cerams , bet man taa liekas!
13.01.2015 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Smukadīda
Ja pareizi atceros, tad spicē.
13.01.2015 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Palasīju komentārus par Douglas veikaliem...man laikam nav gadījušās tās pārdevējas - konsultantes, kas Jums :D cik esmu bijusi, kad sāku kaut ko skatīties, pienāk pie manis, laipni pajautā vai var kā palīdzēt, pasaku - ne, paldies... un viss, pazūd un liek man mieru :D
Ja tā padomā, man laikam nav gadījies saskarties ar nelaipnu, nepatīkamu personālu veikalos, vienīgais ko atceros, kādus pāris gadus atpakaļ sanāca ieiet nelielā Rīgas nomales veikaliņā, stāvēju pie kases un gaidīju kādas minūtes 5 kamēr pārdevēja iztarkšķējās pa telefonu un lēnā garā vilkās uz manu pusi :D
13.01.2015 14:43 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nezinu vai tiesi iedomiiga, bet nelaipna attieksme ir mazajos veikalinos tiesi.
Labi, t/c arii, bet es kaut kaa censos nepieverst uzmaniibu. Protams,ka paardeveejaam ir japiesaista klienti, jaauzrunaa utm, bet taa parlieku uzbaasanas trauceee. Vadiitaaji taados brenda veikalos tomeer izveelas vizuaali simpatiskaakas, jaukaakas, pretimnaakoshas, tadas kas speej notirgot, piesaistiit klientam preci. ok, ne vienmer ta ir, bet cik saskaros un redzu apkart taa ir!:)
13.01.2015 14:48 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
latviešiem (vispār ziemeļnieku mentalitātei) tīk klejot vienatnē, pasarg dies vēl sabīsies, ja pārdevējs uzrunās. Būtu forši, ja vairāk veikalu vadība to saprastu un izskaidrotu saviem darbiniekiem

+++
Heartkiller gadījums vnk - užas :D
Tagad sēžu un domāju, vai Marīī domā Š vai R? :D :D

Ja reiz par Douglas panesies, te pēdējo reizi pirku mammai smaržas. Pēc viņas raksturojuma viņa gribēja rūgtas, bet ar citrusa piesitienu. Un tā konsultante man vislaik pūta paostīšanai kaut kādas saldās vai tikai rūgtās vai tikai citrusīgās. Tik, cik mēs beigās ar viņas palīdzību pudelītes pārcilājām, es arī pati būtu varējusi iztestēt :D

Bet mans mūžīgi klasiskais piemērs par šo tēmu ir no bērnības :D Tolaik mums ik piektdienu bija tāds tirdziņš, kur ar māsu vnk gājām staigāties, kaut kādus nieciņus nopirkt. Tad nu es, lielā dāma (da sīka biju), pie viena cepuru stenda par beretēm pateicu: "kas tad tās par govs pļekām". Un pārdevēja atbildēja: "Pašai uz galvas ne labāka". Toreiz šķita - tāds apvainojums!!! :D :D A tagad tāda rēka nāk, ka pārdevēja vismaz uz mutes nebija kritusi :D
13.01.2015 15:00 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Runājot par Douglas veikaliem,vismaz pagaidām tikai pozitīvas attsauksmes.
13.01.2015 15:09 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.01.2014
Man atkal kā personālam ir lietas, kas besī klientos :D
1. Ja neatbild uz sveicienu
2. Ja jautāju, vai ir nepieciešama palīdzība, vnk klusē un es kā muļķe stāvu blakus :D Šis ir viskaitinošākais. Var taču vienkāŗši atbildēt ar "Nē, paldies."
3. Ja jautāju, vai ir nepieciešama palīdzība, sāk augstos toņos man jautāt VAI ES VARU VIENKĀRŠI PATI APSKATĪTIES??? :D Bet mans darba pienākums ir piedāvāt palīdzību katram klientam :)


No iepirkšanās pieredzes vislabākais bija pārtikas veikalā "Labais" - ienākot veikalā pārdevēja vnk noteica - Zajebaļi uže hoģitj :D
13.01.2015 15:09 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
No iepirkšanās pieredzes vislabākais bija pārtikas veikalā "Labais" - ienākot veikalā pārdevēja vnk noteica - Zajebaļi uže hoģitj

Ā, vispār atgādināji :D Man bija tieši tāds pats gadījums Labajā, tikai pārdevēja to pašu purpināja latviski, kad es stāvēju pie kases un ienāca kaut kādi citi cilvēki. Viņi, redz, iegāja tajā ailē, kuru viņa tikko bija izmazgājusi nevis otrajā ailē - jo vnk tajā atradās viņiem nepieciešamās preces :D Nu jā, pulkstens bija 21, stunda līdz slēgšanai.. :D
13.01.2015 15:24 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Douglas, jess. Vel īstenībā interesants novērojums radās tajā darba dienā, kas sanāca daudziem brīvdiena, es devos mazā šopingā un lielai daļai pārdevēju (ne t.c. veikali) bija sejā rakstīts, ka viņas jūtas aizvainotas izrautas uz šo vienu dienu strādāt (datums sanāca laika 02.01.), nesveicinājās, utt., kaut ikdienā parasti ir laipnākas. Nez, mož kādai pohiņa vel bija :D
13.01.2015 15:30 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.01.2014
haha, DaYa :D man vispār šķiet, ka Labajā ir visšausmīgākais personāls, bieži esmu dzirdējusi arī rupju lamāšanos, nekad nesveicinās, ne lūdzu, ne paldies, spaida telefonu sēžot pie kases utt.
13.01.2015 15:32 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
addict, bāc, es patiešām šos gadījumus biju aizmirsusi. Kā sāc stāstīt, tā atceros es arī visādus momentus :D hahh :D kā staigā pīpēt un tad jāgaida, lai apkalpo. Vai arī blakus krāmē kaut kādu plauktu, 1 pārdevēja uz visu veikalu, 3x paskatās virsū uz mani, pie kases stāvošu, gaidošu, un tik krāmē tālāk savas vistas lēnā gaitā :D
13.01.2015 15:35 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
spaida telefonu sēžot pie kases
. Piemājas Mego bija šāds personāžs. Visu laiku (nepārsplēju), cik viņu redzēju, viņa sēdēja iekš odnoklasniki.ru (vai kā to krievu lapu sauc) un sarakstījās, pa vidam atrāvās uz manu banānu nosveršanu. Uzrakstīju Mego vadībai e-pastu (jo pati dāma uz mutiskiem aizrādījumiem nereaģēja un vēl paņirgajās, ka nekas viņai nebūs), šī vairs nav redzēta veikalā.
13.01.2015 15:37 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Kur ir tas briesmigais 'Labais' veikals? Pazistu Tīkla ipašnieku, derētu pajautat kas tās par karaļevam tur strādā :D
13.01.2015 15:38 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Krikstiine, ojj, mūsu veikalā viņas mainās un pazūd kā pērnā gada sniegs :D
13.01.2015 15:41 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Manas pilsetas labajā pārdevejām nav ne vainas.
Maximā gan dabuju brāzienu tādu, ka viss veikals dzirdeja. Nenoliku naudinu uz trauciņa, bet devu rokās. par to saka psihot, ka ta nedrikstot. :D Pec kāda laika mammai ari sabļāvusi virsu, tikai apr ko citu, neatceros ko. Feini tā
13.01.2015 15:45 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Man ļoti patīk Promod pārdevējas - varbūt te kāda ir, tad nu kompliments no manis. Vienmēr sasveicinās ar smaidu, laipnas, var pajautāt padomu utt.un tas viss notiek nesamāksloti. Ja, piemēram, ieiet kaut kādā HM un pēc tam Promod, var just atšķirību.
13.01.2015 15:47 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Uz mani reiz ziedu veikalā sakliedza, lai neaiztieku pati ar rokām.. Ticu, ka tā čamdīšana nenāk ziediem par labu, toreiz gribēju tikai pataustīt, cik resns kāts,bet nu tas tonis viņai bija tāds, it kā es tiem ziedlapas plūkātu. Sajutos kā sabārts bērns, apvainojos un aizgāju prom :D

Vispār nepatīk, kad pārdevējs ar savu uzvedību liek justies kā muzejā, iet pakaļ un visu kārto, ja esmu kaut ko paņēmusi rokās un nolikusi atpakaļ. Tad vispār nekam vairs negribās pieskarties un rodas sajūta, ka laiks doties prom...

Bet tā konsultanti mani nekaitina, parasti man nevajag palīdzēt, tā arī saku, bet citiem tas tik labi padodas bonusā ar patīkamu balss tembru. Tad gan man patīk uzkavēties ilgāk, izbaudu tādu apkalpošanu :)
13.01.2015 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Bāc uzrakstīju tādu penteri, bet kaut kas sajūdzās un teksts pazuda.(e)
Esmu vīlusies 2 "Latvijas aptiekas" farmaceitēs, kuras latviešu valodā ne bū ne bē. Viena man centās iestāstīt, ka tāda rota vīrusa pote mazuļiem nemaz neesot.:D

Un tajā pašā Douglasā pārdevēja no sākuma laipni jautāja, vai nevajag palīdzēt, es atbildēju, paldies nē. Tad šī pati pārdevēja ļoti graciozi ar roku, man redzot, apsargam rādīja uz mani. Protams šis bostājās kādu metru aiz manis un sekoja katrai manai kustībai, ja pakustējos pussolīti, šis līdzi. (t) sajutos stulbi un izgāju prom. Bet citos Douglas veikalos viss bija ok.:)
13.01.2015 16:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Es ari esmu tikusi norata par zieda aiztiksanu. Es saku ka gribeju panemt cik man vajag. Si atbildeja, Ka vareju jau paprasit vinai, nevis ar gudru gimi telot, ka visu zinu. Biju tada shona, ka, ziedus atdevu un aizgaju.
13.01.2015 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits