Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es nezinu, ko darīt!

 
Reitings 32
Reģ: 11.01.2015
Sveikas, meitenes!
Griežos pie Jums ar nopietnu problēmu attiecībās - negribas seksu! Esam kopā gandrīz 3 gadus, bet sekss ir labi, ja 1x mēnesī. Man vienkārši nepatīk tas process, šķiet nehigiēniski un dažreiz smirdīgi(atvainojos) Dažreiz es to daru tikai viņa dēļ.
Pirms nedēļas aizsākām šo sarunu un es skaidri un gaiši viņam pateicu, ka man nepatīk sekss, ka man nepatīk tās sajūtas, tā smarža, tas process.. Un, manuprāt, es viņam ļoti iedzēlu sirdī. Viņš, protams, saka, ka sekss nav galvenais, ka es esmu viņam vislabākā u.tt, bet es zinu cik liela nozīme ir seksam attiecībās. Šī tēma ir nonākusi līdz tādai stadijai, ka viņš saka, ka nevēlas vairs mani, jo viņš zina, ka man būs pretīgi u.tt.
Bet ko lai dara? Viņš ir mans pirmais un vienīgais, un domāju, ka tā arī paliks, jo satikāmies vidusskolā un kopā esam studenti un domājam par kopā dzīvošanu! Es ceru uz atsaucīgām meitenēm, jo šī problēma mani grauž jau ilgi.
Paldies, meitenes!
11.01.2015 22:11 |
 
Reitings 53
Reģ: 09.02.2015
Es biju 4 gadus kopā ar savu pirmo, un jā, arī bijām kopā no vidusskolas laikiem, domājām, ka precēsimies un sākām jau dzīvot kopā, bet nē - izšķīrāmies tomēr. Tāpēc nesaprotu, kāpēc domā, ka noteikti paliksiet kopā, jo vispār, ļoti reti tie, kas ir pirmie viens otram, paliek kopā līdz mūža galam. :)
Un man arī likās, ka laikam esmu dīvaina un ka man arī nepatīk sekss... Bet, kad satiku savu tagadējo draugu un nonācām līdz gultai, sapratu, ka iepriekšējais vienkārši nebija manējais, arī gultā ne... Tāpēc arī man īsti negribējās! Bet tagad... Uhh, kā gribas (l) :D
31.03.2015 19:50 |
 
Reitings 21
Reģ: 25.03.2015
Centieties, lai seksu pievilcīgākas ar jauniem prezervatīviem - anestezējošie, stimulējošie, bez-lateksa prezervativi.. http://www.prezervativi.lv/
Un lubrikanti - Lubrikanti var dažādot Jūsu seksuālo dzīvi. http://www.prezervativi.lv/lubrikanti

8-);-):-D:-)
30.03.2015 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 62
Reģ: 20.05.2013
Nezinu,man arī bija ļoti lielas problēmas sākumā ar intīmās dzīves uzsākšanu,jo viss slēpās aiz bērnības traumas psiholoģiskā ziņā,bet es to izrunāju ar savu puisi,viss kārtībā bija,palēnām ,palēnām ar iejūtību un mīlestību un viss aidāā :)) tagad nav vispār nekādu mazāko problēmu,nepatikas,baiļu vai sāpju.
30.03.2015 15:36 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Brīnums, ka neviena nav iedomājusies, ka autore varētu būt homoseksuāla, bet pati to neapzinās. :-D
13.01.2015 12:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
te lielākā daļa meiteņu ir tādi bērnu ar saviem "ieteikumiem" un "padomiem" kā arī humora izjūtu, ka mani nepārsteidz, ka jebkura diskusija izvēršas par bērnudārzu vai cirku. ;-)
12.01.2015 11:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Autore, visām sievietēm tur ir raksturīgā smarža, jo skābena mikroflora. Tas ir pilnīgi normāli, ka pašai savu izdalījumu smaka var nepatikt, tas arī ir tipisks instinkts. Varbūt tev procesu patīkamāku padarīs smaržīgie lubrikanti?
Tāpat katram cilvēkam piemīt viņam raksturīgā ķermeņa smarža, un lielākai daļai cilvēku ir svarīgi, lai partnera smarža būtu pievilcīga (daudziem arī uzbudinoša). Ja tev nepatīk sava puiša smarža, ja tev viņš nešķiet seksuāli pievilcīgs, nu es neredzu risinājumu.
Tas tavs komentārs par neļaušanu viņam beigt NEKAD, melojot, ka sāp, atvaino, bet vispār norauj jumtu. Tas ir nepareizi tik daudzos līmeņos. Es arī nodomāju, ka esi trollis. Ja tev paliek nepatīkami, viņš var nobeigt arī citā veidā, kaut vai pats ar savu roku, ja citādi tev šķiet pretīgi. Un, ja jūs to darāt ar prezervatīvu, kas var būt higiēniskāks par to? Saskare ar viņa izdalījumiem vispār nekāda.
Mans viedoklis - tev vajag iepazīt un pieņemt pašai savu ķermeni, un tev vajag orgasmus. Tev vajag pašai masturbēt, aiztikt sevi, attīstīt savu seksualitāti. Sākumā būs sevi jāpiespiež, bet pēc tam pašai iepatiksies ;-)
12.01.2015 11:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
varbūt Tu viņu uztver vairāk kā vnk draugu neviss kā vīrieti?Varbūt viņš Tevi seksuāli neinteresē? Ja tā, tad nomaini draugu un viss būs labi.. varbūt:D
12.01.2015 11:19 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tev ir jāprot pašai,ko darīt ,lai tas process būtu patīkamāks, lai neliktos ,ka smirdi...
Ja sāp ,tad puisis jāpiebremzē un jāsaka tieši,ka vēlies garāku priekšpēli,lai nesteidzas.. Nopērciet lubrikantu. Ja par lielu izmērs ,tad ar regulāru seksu ar laiku pierastu pie izmēra. Ja seksa sākumā ātri sāk dragāt neviss lēni maigi, tad arī pasaki,ka vēlies ,lai to dara daudz lēnāk ,iejūtīgāk un maigāk. Tu jau pati saproti, kas tajā visā nepatīk.
12.01.2015 11:17 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Spilgtām narcistiskām personām ļoti bieži sekss nav nepieciešams ir nepatīkams, jo tās izvairās no tuva kontakta. Varbūt jāizpilda tests par savu personības tipu un jāizslēdz vai jaapstiprina šāds faktors? Un tad jau arī pēc psihologu ieteikumiem jārīkojas...
12.01.2015 11:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nemoki vīrieti un pamet viņu. Tas ir šausmīgi,ka viņam ir sex 1 mēnesī un visu pārējo laiku viņš mokas un gaida,kad beidzot Tu izdomāsi viņu apmierināt.
Varbūt vajag iegādāties lubrikantu ar kādu garšu.. Nebūs jāuztraucas,ka rokas smirdēs pēc Tevis.
Man šķiet,ka Tev liekas, ka Tu smirdi, kaut gan tā nav. Padomā pati kā labāk puisis jūstos , ja būtu regulārs sex ,vai arī ,ka dēļ Tavām iedomām labi ,ja 1x mēnesī? Manuprāt , viņš labāk gribētu smirdīgas rokas nekā sexa trūkumu organismā. Tāpat Tev jārēķinas ,ka viānm,kaut kad apniks bezseksa attiecības un vai laidīs pa kreisi , vai arī pametīs.Kāda jēga uz sievieti tik skatīties un nedabūt?Visu laiku jau ar skūpstiem vien neiztiks.
12.01.2015 11:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu mums patīk pasmieties, smiekli paildzina dzīvi :D
12.01.2015 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ja tev ar veselīgumu tur lejā viss ir ok, ārsts nav secinājis nekādas slimības, ja jau esi pie viņa bijusi, tad domāju, ka part smaku vien ir tavas iedomas. Ja jau tu tur tā smirdētu, tad pusis, domājams savus pirkstus tur arī necenstos bāzt netā?

Visādi citādi tiešām iesaku iet pie seksaloga, jo, lai arī cik saprotošs ir tavs puisis, viņš ir vīrietis, kuram vajag seksu!

Palasi arī grāmatas par seksu, padalies ar domām ar savu draugu, vajag runāt nevis klusēt un domāt , ka tu smirdi un izvairīties no vienas no patīkamākajiem procesiem dzīvē :)

Veiksmi!
12.01.2015 11:09 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
varbūt autore ir aseksuāla? tas bija pirmais, kas man iešāvās prātā, palasot diskusiju - visas lapas gan nelasīju...
bet ļoti ieteiktu ar steigu risināt šo problēmu, jo jauns, 19gadīgs čalis var jau teikt, ka mīlēs arī bez seksa, un visus citus skaistus vārdus, bet būsim reālas - šajā vecumā hormoni vīriešiem ir teju visaugstākajā līmenī, nu nevarēs puisis ilgi būt uzticīgs bez seksa!
12.01.2015 10:58 |
 
Reitings 42
Reģ: 05.02.2014
Es jau neapgalvoju, ka pilnīgi visi lietotāji ir nošāvuši pilgīgi garām, bet lielākā daļa komentāru ir pilnīgs sviests.
12.01.2015 10:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vispar jau, ka problēma ir galvā tika izsecināts daudzas lpp atpakaļ ... :)
12.01.2015 10:41 |
 
Reitings 42
Reģ: 05.02.2014
Lasot šo diskusiju, liekas, ka šeit novākušās 14 gadīgas tīnes. Cilvēks prasa padomu nopietnā jautājumā, bet vienīgais ko lielākā daļa spēj - apvainot, izteikt nepamatotus apgalvojumus vai vienkārši pusi diskusijas aizdirst ar pilnīgu bulšitu.
Vienai daļai šī foruma lietotāju pniecīgās smadzeņu šūnas neko vairāk par komentāriem "Dienas Beztēma", "Janvāra selfiji" nespēj pavilkt... Skumj... :)

Autorei - manuprāt vaina nav ne partnerī, ne arī veselībā, bet gan tavā galvā. Iespējams, Tu pat nenojaut, ka tavā zemapziņā ir kāds mošķis, kura dēļ tev radusies šī problēma. Iesaku konsultēties ar ārstu - vismaz kaut kādu skaidrību noteikti dabūsi zināt, katrā ziņa lielāku ieguvumu, nekā no šī foruma.
12.01.2015 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Miss Joker es atbildēju :D, bet dodos gulēt, rīt sesija sākas :D
12.01.2015 01:04 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es arī tā domāju :-D
12.01.2015 00:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mr.Penguin
Tikai ne šovakar :D Es jau ar taisos gulēt, 5 jāceļas tak cilvēki labie :D

wee

Tā pat kā es un tagad gribās pirkt :D Ja ne rīt tad šonedēļ laikam ar nopirkšu, ko nu tur stostīties :D Man patīk tad jāpērk :D
12.01.2015 00:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nav, bet esmu šķirstījusi :-P
12.01.2015 00:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits