Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

samsung vs iphone

 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Sveikas!
Nu ir pienākusi arī manā dzīvē šī diena, kad varu bez bēdām un ar prieku izvēlēties telefonu kādu vēlos :D Īsumā sakot, mīļie cilvēki, balsojam un pamatojam, prātīgi! Paldies! :))

3 varianti:
1- samsung alpha
2- iphone 5s
3- iphone 6
08.01.2015 15:11 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, nē nekas konkrēts padom īsti nav. Domāju, ka esi lietojusi un ir ko pastāstīt.
12.01.2015 17:28 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
Alexxa, ar katru komentāru, ko tu raksti, sāku saprast, ka patiešām strīdos ar tevi minēto idioti.
Gadījumā pašai nav jāizlasa šis vecais Kristapa raksts?

Tiklīdz pārbaudīsi telefona kodu, tā sapratīsi, ka tu raksti kuiņu, jo pieredze ar telefoniem, Tev vispār nav.
10.01.2015 18:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Violetta, ja gribas lekties, vispirms segumu vajag. Tev pat googli atvērt slinkums.
Šeit LMT, Nokia un Xnet pārstāvji intervijā par šo tēmu. Kaut kā dikti līdzīgi tam, ko es uzrakstīju.
Ķīniešu kopijas ir atsevišķs stāsts, pie kam, neesmu tās redzējusi interneta veikalos, ja vien par tādu neuzskatām ss.lv
Iepriekšējā diskusijā es neaprāvos - ir tāds moments, kad pietiek strīdēties ar idiotiem. Tagad arī tāds ir pienācis - linku ar skaidrojumiem par pelēkajiem telefoniem es Tev iedevu, izglītojies.


kašķīte, ir padomā kāds konkrēts ZTE modelis?
10.01.2015 15:29 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
Alexxa, Tu pati saproti ko tu tik tikko pateici?
TU NOPIRKI ĶĪNIEŠU KOPIJU, NEVIS PELĒKO TELEFONU!

TIE IR DIVI DAŽĀDI TELEFONI ĶĪNIEŠU KOPIJA - LĒTS PAKAĻDARINĀJUMS UN PELĒKAIS TELEFONS - PAREDZĒTS CITAM REĢIONAM!

1) Copy+Paste, kur es esmu kautko sliktu teikusi par Nokia.
2) No PELĒKAJIEM TELEFONIEM ESMU LIETOJUSI tādus telefonus kā: Nokia C6-01, Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire S(nebija Latviešu valodas), Samsung Galaxy S I9000, HTC Desire A8181, HTC Sensation, Samsung Galaxy S3, Nokia Lumia 800, joprojām iPhone 3G(kurš ir atbraucis uz UK).

Visi telefoni, ir bijuši paredzēti dažādiem reģioniem, tai skaitā, Āzijas tirgum, bet tikuši atkodēti Latvijā.

Nekad nav bijušas problēmas, visi atjauninājumi, funkcijas, viss viss strādāja.
Kā jau minēju, tad vienīgais mīnuss bija ar Nokia/WP telefoniem, kad pēc atjauninājuma, vienmēr uzlikās tam paredzētā reģiona valoda - piemēram nīderlandiešu.
Ir tāds RM flešeris, ko katrs interneta veikala serviss lieto, lai panāktu, ka Nokia/WP ir konkrētā valoda - Latviešu.
Un ja tiek jautāts, par Lumia 800 valodu, tad tas loģiski, ka bija izņēmums, jo tobrīd Latviešu valodas Lumia 800 vienkārši nebija, pats Tele2 Lumia 800 uzsāka pārdot ar Angļu un Krievu valodu, tāpat kā HTC pirmos telefonus - šobrīd nezinu vai HTC telefonos ir latviešu valoda.

Iemācies runāt ar cilvēkiem un nebrīnos, kādēļ iepriekšējā diskusijā Tu aprāvies, aprobežotais viedokli.
10.01.2015 13:47 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, Tev ir bijusi pieredze ar ZTE telefonu? Vari pastāstīt ko sīkāk?
10.01.2015 12:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Violetta, pelēkie telefoni ir bez updeitiem un daudzām citām fīčām. Intereses pēc iegādājos HTC Desire V pirms kāda laika. Šis telefons bija paredzēts Āzijas tirgum. PlayMarketā daudzko nav iespējams apmaksāt, updeti tikai daļēji, Regulāri error. Nebiju vienīgā, kam nebija žēl paeksperimentēt ar šiem te telefoniem - rezultāti visiem +/- vienādi, neskatoties uz to, ka telefonu modeļi dažādi.

Nav runa par to, ka šie telefoni neatpazīs operatora tīklu. Problēma ir tajā, ka tie spēs izmantot tikai attiecīgajam tirgum paredzētās opcijas, kas nozīmē, ka telefonam marketa var pat nebūt, ja tas paredzēts tādas valsts tirgum, kur šis produkts ir ailiegts. Use Google - uzzināsi daudz jauna. Un nopērc vienu vismaz pelēko telefonu, lai vari runāt no pieredzes, nevis muldēt par lietām, ko nesaproti.

Kas attiecas uz Tavu nepatiku pret Nokia telefoniem, tad tā ir nepamatota un izcili uzkrītoša. Gļuki mēdz būt pilnīgi visiem telefoniem. Nav tā, ka tikai Nokia ražojumiem ir problēmas.

Patiesību sakot, tik šauru, aprobežotu un nepamatotu viedokli varēji paturēt pie sevis. Nav pirmā reize, kad redzu, ka spļauj ārā pilnīgas muļķības.
10.01.2015 12:08 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
2) Pelēkais telefons ne ar ko neatšķiras no oriģinālā telefona. Tas vienkārši ir atkodēts Latvijas tīkliem.

GĻUKI IR TIKAI Nokia(Symbian),Windows Phone telefoniem - Pēc atjauninājuma uzlikšanas, var pazust Latviešu valoda(bet interneta veikals, to tāpat bezmaksas uzliek atpakaļ, uz jaunā atjauninājuma).

Ir jau arī iespēja nopirkt telefonu, kas ir piesaistīts citam tīklam, vai tas ir Amerikas telefons, bet nejau nu Latvijas interneta veikalos.

3) Nē, read PTAC.
10.01.2015 11:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jūs man varat pateikt, kura krāsa ir labāka? Sarkana vai violeta? Pie kam pamatot, kāpēc viena vai otra ir labāka?
Te ir tas pats - nu nevar salīdzināt Samsung un Apple produkciju. Pēdējā laikā te pārāk bieži parādās diskusijas par šo telefonu salīdzinājumiem. Ja abas rokas nav kreisās, meklētājā vajag iemest. Visās iepriekšējās (Jā, arī tajā, kas bija pirms 2 ned.) es aprakstīju atšķirības starp šiem telefoniem, visus plusus un mīnusus. Nekas nav radikāli mainījies.

Kas attiecas uz internetveikaliem, loģiski, ka tajos pirkt telefonu ir prātīgāka doma, jo tur tie būs lētāki, taču pērkot internetā jāņem vērā:
1) Nepirkt mazpazīstamos veikalos. Šoreiz nerunāšu par naudas pievākšanu un preces neizsniegšanu. Vienkārši var gadīties, ka izsniedz preci, kas reāli neatbilst pasūtītajai, lai gan sākumā to pat nevarēs pamanīt.
2) Ir internetveikali, kas atklāti piedāvā "pelēkos telefonus". Momentā nevaru atcerēties, kuri, bet redzēts ir. Šie telefoni būs jūtami lētāki, nekā "parastie", taču pirkt tos neiesaku. Tie ir telefoni, kuri nav paredzēti mūsu tirgum, taču ir tam pielāgoti. Attiecīgi - lietot var, bet par iespējamiem gļukiem neviens Tev neko pastāstīt nevarēs. Šiem telefoniem var nedarboties arī garantijas serviss.
3) Pārbaudīt, vai interneta veikals pats dod garantijas. Lai nenonāktu situācijā, kad veikals skaidri norādījis, ka par garnatijām ir atbildīgs ražotājs, Tu nopērc teiksim ZTE telefonu un pēc tam skraidi meklējot, kam viņu iesniegt uz garantijas remontu, ja tāds nepieciešams.
10.01.2015 00:56 |
 
Reitings 122
Reģ: 20.12.2014
Iphone 5s
10.01.2015 00:34 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ja godīgi, es nekad nesapratīšu iphonu un samsungu salīdzinājumu. Uzskatu, ka abi telefoni ir pietiekami atšķirīgi, lai tos nebāztu vienā maisā :) Katram ir savas priekšrocības un savi trūkumi.

Esmu samsunga s4 īpašniece un man ļoooti patīk savs telefons, bet saprotu cilvēkus, kuriem tuvāki iphoni :) Es domāju, ka nav tā "viens ir foršāks, otrs nav", tas ir ļoti subjektīvs viedoklis. Var taču aiziet uz jebkuru telefonu veikalu un tos "paspaidīt" lai izvēlētos :)
10.01.2015 00:24 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Man ir piektais ābolītis. Patīk un tā, bet aukstumā tiešām slēdzās ārā, ja baterijai nebija daudz procentu atlikuši. Man puisim pirms tam bija 5ais un 16gb, viņam bija par maz, tad nu, kad ņēma 5s, tad ņēma 32gb. Man pašai arī ir 32gb. Neviens neaizraujamies ar selfijiem vai daudzu spēlīšu lādēšanu telefonā.
Kopumā piekrītu jau izskanējušajiem viedokļiem par to, ka iPhone ir foršāks, man pirms tam arī bija Samsung, kas bieži čakarējās, ar iPhone tādu problēmu nav.
10.01.2015 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
16gb tiešām būs par maz?
Runāju ar draugiem, tie teica, ka būs ok (neesmu baigā n-to aplikāciju fane un slefijus neuzņemu :D)
09.01.2015 23:48 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jūs tiešām esat vairāk par stundu bijuši ārā ar telefonu mīnusos un telefons nerāda neko par temperatūru?
09.01.2015 23:40 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Manam Iphone 5S nav problēmu aukstumā. Telefonam biški vairāk kā gads, bet vēljoprojām kā jauns. (l) Esmu ļoti apmierināta. Iphone 6 liekas par lielu.
09.01.2015 23:35 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Piekrītu tam, ka ar 5s ir problēmas aukstumā.
09.01.2015 23:30 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Samsungu es noteikti neizvēlētos. Ābolu... Nezinu, drauga mammai ir, paturēju rokās, paskatījos un secināju, ka man par mazu :D Varbūt tad vienīgi 6 plus, bet es tā vai tā neesmu ābola cilvēks, tā, ka neizvēlētos nevienu.
09.01.2015 23:28 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Man pašai iphone nav, bet es nākamo telefonu ņemšu iphone 5s. Draugam ir 4, tas nekarās, un zinu, ka karstumā viņš uzrāda, ka telefons ir uzkarsis, lai novieto, kur citur - ar samsungiem tā nav. Samsungus neiesaku, manuprāt, tas pats just 5 kaut vai ir labāks par pašu samsung. atzīšu gan to, ka ar jaunākajiem nav bijusi īsti saskarsme, bet samsung ace, ace 2 un s plus mani ir ļoti pievīluši. Viennozīmīgi par iphone!
09.01.2015 23:20 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
autumn, sākot ar ios 8, no displeja lejas uz augšu, var pavilkt tādu pašu Control Center, kā galaxy S3.

http://cdn-media-1.lifehack.org/wp-content/files/2014/10/ControlCenter-580-100.jpg
09.01.2015 22:14 |
 
Reitings 281
Reģ: 09.10.2013
Un par atmiņu - 16 gb būs par maz. 5s man nepietika, kad bija update dabūju dzēst viskaut ko ārā. Tāpēc tagad man ir 128 :D:D drošvien ar 64 pietiktu atliektiem galiem :)
09.01.2015 21:30 |
 
Reitings 281
Reģ: 09.10.2013
Nē, salā ar ne ar 5,5s un 6 nav bijušas problēmas pilnīgi nekādas
09.01.2015 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits