Prostitūta

 
Reitings 25
Reģ: 09.08.2014
Kā jūs reaģētu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietis pirms attiecībām ar jums ir izmantojis prostitūtu pakalpojumus?
05.01.2015 10:14 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Priecājies, prostitūtu viņš diez vai mīlēja. Ja būtu parasta sieviete, tad tas ir varbūt saistīts ar mīlestību. :D
05.01.2015 15:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manuprāt, normāli vīrieši vispār neizmanto prostitūtu pakalpojumus.


+++

Kaut vai tāpēc, ka uzskata, ka par seksu nav jāmaksā, jo var dabūt normālu meiteni. Līdz ar to džekam gan ar pašvērtējumu, gan ar izskatu viss ir labi.
05.01.2015 15:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Galvenaia, lai ne musu attiecibu laika.
05.01.2015 15:20 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Morāli šāda rīcība šķiet daudzkārt tikumīgāka par vienkārši random skuķēna piedzirdīšanu un stāvokļa izmantošanu.
Praksē - atkarīgs gan no situācijas un apstākļiem, bet domāju, ka neko īpašu attiecībās tas nemainītu.
Industrijas popularizēšanu gan neatbalstu, bet tā, galu galā, ir vecākā pasaules profesija. Nekur nepazudīš nedz pieprasījums, nedz piedāvājums.
05.01.2015 15:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tu izsauc, parunājies - un ir. Bet tā jāiet uz klubu, jāiepazīstas, jārunā, jāizmaksā un beigās vēl nezini vai nepasūtīs trīs mājas tālāk.


Ak, nabaga vīrieši.. Tiešām viņiem dzīve smaga. Nu tad lai tusē ar prostitūtām, kas tiem liedz. Ja kādai tas ir pieņemami - lai tā būtu. Nu, redziet, kādai nav arī. Nevajag te uzreiz piesaukt cosmo..

Piekritīšu platinum, ja jau bijis, tad jārūpējas par to, lai par to neuzzina. Kā saka - mazāk zini, labāk guli. Agrāk šo teicienu neatbalstīju, bet tagad dažreiz liekas, ka grauds taisnības tur ir..
05.01.2015 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Vispar nesaprotu, kapec vins tev to stastija un kapec vispar ir jazina ar ko un cik daudziem pirms tevis ir gulejis?
05.01.2015 15:42 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.01.2015
Neko traku nesaskatu, jo tie jākļi, kas nedēļas nogalēs ņem priekšā piedzērušas mazgadīgās nav ne par matu labāki, bet tad sieviete saka ka manam vīrietim liela pieredze :D

Runājot par STS ne jau čaļi bez preža lec virsū prostitūtam.
Riskas inficēties ar kādu zarazu pat lielāks sievietēm gan fizionomiski, gan ar to ka visām jau patīk nadziņi, bet manikīrs ir taisnākais ceļš uz zarazu, nekad nagu licējiem neesmu uzticējusies.
05.01.2015 15:47 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.01.2015
džeki saka, ka prostitutas bieži vien ir lētākas kā parastās

Taisnība, pat lai dabūtu vieglas uzvedības meiteni jārēķinās uz vienu randiņu (kafūzis, ziedi) 40 eiro prostitūta jau pa 15 eiro sūkās un 20 eiro varēs izpist :)

Nemaz nerunajot par celkām kas laužas tā vēl 10 reizes pa kafūzi javadā lai dabūtu nu i nafig
05.01.2015 19:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja būtu izvēle strap parastu random meiču klubā vai prostitūti - man būtu "mierīgāka sirds" par otro variantu. Ja nav vēlēšanās pēc attiecībām, tad lai iet pie profesionāles un maksā par pakalpojumu naudu. Vislabak protams izvēlētos vīrieti bez pieredzes. Bet tas jau cits stāsts... Katra ziņā - neredzu neko briesmīgu šajā faktā, jo vismaz vari būt pārliecināta, ka neuzradīsies kāda trakā bijuši un nebojās jums attiecības. :D
05.01.2015 19:53 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Ļoti dīvaina, maigi izsakoties, meiteņu attieksme. Par citām, no morāles viedokļa mazāk ''pagrimušām'' lietām jūs šausminaties- anālais sekss, rotaļlietas, beigšana mutē, u.c., bet šis jums liekas spļāviens vējā. :D
Es pati vairāk priecātos, ja puisis pirms manis nebūtu nevienu mīlējis, tāpēc priekšroku dotu, ja puisis būtu pārgulējis ar 5 random kluba vai ballīšu meitenēm, nevis mīlējies ar meiteni, kuru ir mīlējis un bijis vairākus gadus kopā, jo ''veca mīlestība nerūs''. Jāsamierinās, ka viņa sirdī vienmēr paliks arī tā vecā mīlestība.
TOMĒR es nedomāju, ka varētu samierināties ar apziņu, ka mans puisis ir klaji pircis prostitūtu pakalpojumus,ja vien tā nav viena reize ar augstas klases eskorta meiteni, pie kuras gāja ar konkretām ekspektācijām vai viena reize vecpuišu ballītē.. Ja puisis ir ilgstoši pircis prostitūtu pakalpojumus un viņa finansiālais stāvoklis nav ļāvis maksāt 300 eur par reizi, bet gan 30 eur par minetu vārtrūmē vai mašīnā, es nedomāju, ka mana apziņa ar to varētu sadzīvot, es uzskatītu, ka viņa galva dzīvo kaut kādi ''tarakāni'', ar kuriem nebūtu ne spēka, ne vēlēšanās sadzīvot.
09.01.2015 13:57 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
butvainebut - piekrītu tam, ka labāk ir, ja vīrietis ir "bez bagāžas". Pašai nācies saskarties, kad puisis nav līdz galam ticis pāri lielajai mīlestībai un tad viss pajūk tikai dēļ tā.

Par prostitūtām - ir jau arī atšķirība, vai tā ir prostitūta no Lienes ielas vai kāda augstas klases (puslīdz) eskorta meitene. Nezinu vai tas ir tādēļ, ka esmu dzīvojusi ārzemēs, lielā un diezgan brīvā, attīstītā un neaizspriedumainā pilsētā, bet es neuzskatu, ka tas ir kas briesmīgs. Daudzi veiksmīgi, izskatīgi un bagāti vīrieši izmanto eskorta meiteņu pakalpojumus, jo viņiem nav ne laika, ne gribēšanas attiecību sarežģījumiem.

Iesaku paskatīties seriālu SECRET DIARY OF A CALL GIRL par augstas klases eskorta meiteni Londonā. Tas liks uz to visu paskatīties citā gaismā :)
09.01.2015 14:14 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Manuprāt, normāli vīrieši vispār neizmanto prostitūtu pakalpojumus.


++++

bet ja godigi pagaatne ir pagaatne...aizsutitu uz sts parbaudem i viss.
09.01.2015 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits