Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad bijušais uzrodas...

 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Ilgi domāju vai aprunāties ar kādu privāti vai rakstīt šeit,centīšos netaisīt baigo penteri.
Tad nu tā-jau 3 gadus esmu laimīgās attiecībās.Pirms šim attiecībām biju kopā ar citu vīrieti,ko varētu uzskatīt par savu pirmo mīlestību,ja reiz manās domās viņš jau ir gandrīz 9 gadus... Mūsu kopā būšana tāda bērnu spēle vēl bija,bijām pusaudži.Izšķīrāmies kā ienaidnieki,lai gan bija kopīgs draugu loks.
Vēlā rudens vakarā saņēmu no viņa vēstuli,apvaicājās,kā tad man iet,pasūdzējās,ka apnikusi viņam vecpuiša dzīve un tā.Centos atbildēt atturīgi,lai gan iekšā viss vārījās un dega.Jaungada naktī,joprojām nesaprotu,kādu mērķu vadīta novēlēju viņam Laimīgu jauno gadu.Vārds pa vārdam sākām sarakstīties,visu dienu norunājām.Nezinu,pieļauju,ka tas bija alkohols vai varbūt muļķīgs joks no viņa puses,bet viņš vairākas reizes minēja,ka vēlas mani satikt.Atkal pieminēja to,ka joprojām ir vecpuisis un tas ir apnicis.Pajautāja,kā iet man ar draugu,atbildēju,ka viss kārtībā.Jau trešo dienu domās esmu tajā sarakstē,nevaru aizmirst tos vārdus,jo būtība tas ir tas,ko visus šos gadus pēc šķiršanās,esmu vēlējusies dzirdēt.
Jā,nespēju aizmirst viņu,lai arī bijām principā vēl bērni un saprotu,ka laiks iet uz priekšu-esmu citās attiecībās,citā dzīvē.Tāpat nedaudz sāpīgi,ka viņš tā atļaujas spēlēties ar vārdiem,domāju,ka nav tāds muļķis un labi zina,ko es jūtu,jo viss,ko rakstīja un jautāja,bija ar tādiem zemtekstiem,lai izdabūtu no manis to,ko abi taču zinam.Nezinu ko šeit vispār var ieteikt,gribēju sirdi izkratīt... Vai varbūt palasīt kādai līdzīgu pieredzi.
03.01.2015 21:37 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Tikai nevazā tagadējo draugu aiz deguna.
03.01.2015 21:44 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Tāds nav mans mērķis.Vispār jau es tāpat jūtos tā it kā viņu vazātu aiz deguna,bet mīlu viņu,tikai tas ir savādāk kā bijušo.Varbūt tur tā problēma,ka nevaru ar to sadzīvot,ka sirdī ir divi vīrieši un abi man ir ļoti svarīgi.
Un nebūtu tā ka tagad skrietu pie bijušā.Nu vismaz ne tādā situācijā.
03.01.2015 21:49 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man arī pirms kāda mēneša uzrakstīja mans bijušais, pirmā mīlestība. Man pat prātā neienāca viņam atbildēt. Ne jau tādēļ, ka man tagad ir attiecības.
03.01.2015 21:50 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Šīs apgalvojums -
Tad nu tā-jau 3 gadus esmu laimīgās attiecībās.

Nepass ar šo -
Jau trešo dienu domās esmu tajā sarakstē


Tātad nav viss laimīgi attiecībās, ja bijušais spēj jumdīt tādas sajūtas.
03.01.2015 21:50 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Ir grūti aizmirst pirmo mīlestību, līdz brīdim, kad satiec nākošo, īsto cilvēku.
03.01.2015 21:52 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Tātad nav viss laimīgi attiecībās, ja bijušais spēj jumdīt tādas sajūtas.


Tieši tā. Ja tu tiešām mīlētu savu pašreizējo draugu, par bijušo i neiedomātos.
03.01.2015 21:53 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Labāk nesākt. Es šādi vairākas reizes aplauzos, ejot atpakaļ. Jāiet uz priekšu, neatskatoties! :)
03.01.2015 21:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Hindú,es jau zināju,ka tas raisīs jautājumus.Nu bet tā nav.Ar prātu visu saprotu,bet sirdī ir savādāk.Pietam,ir bijuši arī citi vīrieši,ne gluži attiecības,bet nu kaisle nenormālā,tāpat domās ik pa brīdim iezogas bijušais.
03.01.2015 21:55 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Hindú,es jau zināju,ka tas raisīs jautājumus.Nu bet tā nav.Ar prātu visu saprotu,bet sirdī ir savādāk.Pietam,ir bijuši arī citi vīrieši,ne gluži attiecības,bet nu kaisle nenormālā,tāpat domās ik pa brīdim iezogas bijušais.

Es domāju, tu visu pati lieliski apzinies.
Kaisle nav tas pats, kas mīlestība. Iespējams mīlestība ir pret bijušo.

Cik ilgi esat šķirti?
03.01.2015 21:58 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Tieši tā. Ja tu tiešām mīlētu savu pašreizējo draugu, par bijušo i neiedomātos.

Nu mans mērķis nav pārliecināt kādu,ko un kā mīlu,bet to,ka mīlu,to jūtu.Ar tagadējo draugu tā mīlestība ir racionālāka-es skaidri redzu kāds viņš būtu tēvs bērniem, vīrs,kā veidotos nākotne.Ar bijušo man valda emocijas-tur nav nekādas nākotnes,tur ir mirklis.
Nav tā,ka es par bijušo sēžu un augām dienām sapņoju,ir kādi atsevišķi mirkļi vai notikumi,kad viņš uzrodas manā dzīvē un tas liek man sagriezties visam otrādi.Un tad jau nu pāris dienas es dzīvoju citā realitātē,jā.
03.01.2015 21:58 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Hindú,6 gadus esam šķīrušies.Principā visus šos gadus bija klusums,mēs nemēdzām sarunāties internetā vai kā savādāk.
03.01.2015 22:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nesabojā visu...
Labāk turies pie tā kas pret tevi ir bijis godīgs un pret kuru tu esi godīga. Nedzenies pakaļ jaunības trakajai mīlestībai ja vien tiešām neēsi pārliecināta ka tā ir īstā.
03.01.2015 22:01 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
No savas un draudzeņu pieredzes, kā arī no šajā forumā lasītā varu teikt - Tu neesi vienīgā, kas tā jūtas un neesi arī ne pirmā, ne domājams arī pēdējā, kurai, saņemot ziņu no bijušā, sirds apmet kūleni... Saku to tādēļ, ka, manuprāt, tas ir normāli un Tev par to nevajadzētu sevi nosodīt. Pirmā mīlestība kā likums bieži vien ir nelaimīga un emocionāli atstāj dziļas pēdas, jo otrais un trešais nekad nebūs pirmais (ceru, ka saproti, ko ar to domāju). Iesaku Tev apdomāt iemeslus, kādēļ izšķīries ar bijušo un kādēļ esi kopā ar tagadējo vīrieti. Un galvenais - saglabā vēsu prātu! Nesadari emociju uzplūdā lietas, ko vēlāk varētu nākties nožēlot.
03.01.2015 22:03 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Labāk turies pie tā kas pret tevi ir bijis godīgs un pret kuru tu esi godīga. Nedzenies pakaļ jaunības trakajai mīlestībai ja vien tiešām neēsi pārliecināta ka tā ir īstā.

++++
03.01.2015 22:03 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
No savas un draudzeņu pieredzes, kā arī no šajā forumā lasītā varu teikt - Tu neesi vienīgā, kas tā jūtas un neesi arī ne pirmā, ne domājams arī pēdējā, kurai, saņemot ziņu no bijušā, sirds apmet kūleni... Saku to tādēļ, ka, manuprāt, tas ir normāli un Tev par to nevajadzētu sevi nosodīt. Pirmā mīlestība kā likums bieži vien ir nelaimīga un emocionāli atstāj dziļas pēdas, jo otrais un trešais nekad nebūs pirmais (ceru, ka saproti, ko ar to domāju). Iesaku Tev apdomāt iemeslus, kādēļ izšķīries ar bijušo un kādēļ esi kopā ar tagadējo vīrieti. Un galvenais - saglabā vēsu prātu! Nesadari emociju uzplūdā lietas, ko vēlāk varētu nākties nožēlot.

Paldies!:) Stulbākais jau ir tas,ka es jūtos vainīga,ka bijušais manī rada tādas emocijas.Un es sapratu,ko Tu ar to domāji,jo man šķiet tāpat.Vienkārši tas mani grauž,ka es tā pret tagadējo vīrieti.Un ka nevaru saglabāt to vēso mieru,par kuru Tu runā,kad parādās bijušais.
03.01.2015 22:08 |
 
Reitings 83
Reģ: 02.01.2015
Saku kā džeks - es pazemotos un rakstītu bijušajai meitenei tikai tad, kad pašam ietu pavisam sūdīgi pa dzīvi vai arī olas ļoti spiestu. Šaubos, ka viņš vēlas ar tevi kaut ko nopietnu... Neiekrīti šajās lamatās - turies pie tagadējā puiša
03.01.2015 22:10 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
valters2-protams,neapšaubu to nemaz.Vienīgi man šķiet kaut kā..nepareizi tā ņirgāties,ja tas ir īstais vārds,ar tādiem vārdiem.Protams,muļķe,ka es uzķeros,bet abi esam pieauguši cilvēki,man būtu neērti rakstīt cilvēkam tādas frāzes,ja es zinātu,ka viņš pret mani lolo siltas jūtas...
03.01.2015 22:15 |
 
Reitings 83
Reģ: 02.01.2015
Tev vispār nekas viņam nav jāpaskaidro, labāk ignorē uzreiz. Jau tas vien, ka viņš tev uzrakstīja ir aizdomīgi. Bēdz. Gan jau čalim slikti gāja, pa dzīvi, visas meitenes viņu atšuva un tagad atcerējās tevi kā rezerves variantu. Padomā loģiski, ja viņš būtu tik kruts čalis, kāpēc joprojām ir vecpuisis?
03.01.2015 22:21 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Padomā loģiski, ja viņš būtu tik kruts čalis, kāpēc joprojām ir vecpuisis?

Viņš nav viens visus šos 6 gadus.Viņam ir bijušas diezgan daudz attiecības šajā laikā.Cik ilgi viņš tagad ir viens,nemācēšu teikt.Esam katrs savā valstī,nekādu informāciju viņš sociālajos tīklos arī neposto.
03.01.2015 22:24 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Starpcitu,ja šeit ir kāda,kas negrib rakstīt šeit,var uzrakstīt ar privāti:)
03.01.2015 22:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits