Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainības zaudēšana ballītē

 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2015
Gribētu larunāt par nevainības zaudēšanas veidu. Šķiet svarīgi, vai tas ir izdarīts ārpus attiecībām un attiecībās. Gan jau kāda no jums to ir arī izdarījusi, piemēram, ar ballītē iepazītu, ar pirms tam nepazīstamu vai maz pazīstamu puisi. Gribētos zināt, kā tas bija un kā pēc tam mainījās jūsu attieksme pret seksu un seksa lomu nopietnās attiecībās?
Es pati nevainību zaudēju pēc ilgstošas kopā būšanas ar savu mīļoto puisi un man ir grūti iztēloties, kas būtu noticis, ja būtu savādāk, lai gan, kad vēl nebija uzsaktas attiecības, mēdzu domāt, kā būtu, ja to izdarītu vienkārši tāpat ballītē vai kādā citā vietā, kur gadītos seksīgu čali sastapt. Tagad domāju, ka sekss ārpus attiecībām liktos kaut kas dīvains un nedabisks, bet varbūt tad domātu pilnīgi savādāk.
02.01.2015 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 515
Reģ: 30.03.2013
Pazaudēju nevainību ar tanī brīdī labu draugu,tagad gan kontakts mums ir pazudis ;)
Varbūt mazliet nožēloju,ka ne ar puisi,ko biju kopā,bet viņš bija ļoti pieredzējis,un darīja visu TIK saudzīgi,jautāja vai viss kārtībā,vai nesāp utt..
Kas bijis bijis :))
02.01.2015 13:10 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Priekš manis nevainībai bija liela nozīme un prātā nenāca darīt to ar tikko iepazītu cilvēku. Pirmoreiz pārgulēju ar cilvēku, kuru mīlēju un man tās vienmēr būs siltas atmiņas.
02.01.2015 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Nevainību zaudēju ne ar cilvēku, kuru mīlēju, tad ļoti simpatizēja. Bija jauki, uzticējos viņam tajā brīdī. Tiesa, ar viņu bija tikai viena reize, pēc manas iniciatīvas pēc tam vairs netikāmies. Šobrīd pret šo cilvēku izjūtu nepatiku. Lai gan zinu, ka mums abiem vēl būs jātiekas darba sakarā. Vai nožēloju, ka pirmā reize bija ar viņu? - nevienu brīdi, jo tajā brīdī es to vēlējos :)
02.01.2015 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits