Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā tikšanās...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Situācija sekojoša:
Sāka draugos rakstīt puisis, pirms kāda mēneša, nebiju pārliecināta vai vispār vēlos ar viņu tikties, sākumā atliku tikšanās, bet beigās nolēmu, ka tomēr vienkārši satikties taču var! ;)

Tikšanās:
Satikāmies. Ārā gan auksts, viņš uzreiz piedāvāja paņemt kādu vīnu un iet pie viņa kādu filmu paskatīties. Man tas nelikās ideālākais variants, uzreiz pie viņa uz mājām doties, bet tā kā tiešām auksts...ok...

Un viss tiešām bija normāli. Skatījāmies smieklīgu filmu, puisis sakarīgs, nevienā brīdī neizteica kaut kādas stulbas piezīmes, piedzirdīt necentās un uzmākties neuzmācās, pat par sevi radīja iespaidu kā par "pieklājīgu un nopietnu puisi".

Bet šai tikšanai bija odziņa, jeb pārsteigummoments man..... :D
Viņš devās atsevišķā telpā, kur uzpīpēja. Otrajā reizē, kad viņš izgāja un paliku viena, gribēju ieiet savos draugos.....bet viņa draugi bija palikuši vaļā! Un, jā, izmantoju izdevību ieskatīties sarakstēs. Kur izrādījās.... pilns ar meitenēm, un pārmetot aci sarakstēm ar visām runa ir "vai nevēlies iepazīties" utml. teksti :D

Viņam atgriežoties istabā, es, protams, notēloju, ka neko neesmu redzējusi, centos runāt ar viņu tikpat smaidīga un jauka kā iepriekš, bet... :D Nezinu kā rīkoties, jo viņš runājot ar mani, it kā piedāvāja sagaidīt Jauno gadu kopā ar saviem tuvākajiem draugiem un kad pavadīja mani mājās jautāja... "Ko rīt dari? " un pasniedza tiešām sevi kā normālu puisi. BET tās daaudzās sarakstes! Manā skatījumā uz viņu, tas visu apgrieza kājām gaisā tā pēkšņi.

Puisis uzrakstīja pēc tikšanās ,bet no manas puses tagad klusums. Ko jūs darītu, ja rastos šāda situācija pirmajā randiņā? :D Ir kādreiz varbūt tamlīdzīgi bijis?
30.12.2014 02:16 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nu un kas tur tāds? Tā dara praktiski visi gan čaļi, gan meičas. Tu domā ka būsi viņam tā vienīga un neaizstājama vai kā? Vot kad sāks slidināt savu roku Tev čozī, tad arī sāc prāvas kačāt, ka ar citam meičām viņam nav tiesības sarakstīties , bet tikmēr lai sarakstās un izvēlas ar kuru meiču attiecības veidot.
30.12.2014 02:24 |
 
Reitings 471
Reģ: 29.01.2009
Kārtīgs makšķernieks!! :D
30.12.2014 02:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu un kas tur tāds? Tā dara praktiski visi gan čaļi, gan meičas.


Principā jau jā, bet tas kaut kā izmisīgi izskatījās. :D Žēlīgi? Jo dažas par ko puisis interesējās, nemaz nevēlējās iepazīties. :D

Tagad nevaru saprast kā darīt, uzmest ignoru vai pavērot čali no malas turpmāk tik pat labi jau, varbūt varam kļūt par VIENKĀRŠI DRAUGIEM? Nezinu :D
30.12.2014 14:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau man šķiet tizli, ka lien pie sveša cilvēka datora.

Bet faktā, ka mēģina iepazīties arī ar citām neredzu neko nosodāmu.
30.12.2014 14:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Brīvs puisis mekle meiteni , iet uz randiņiem un izvēlēsies to kura forsaka , kas tur tāds ?
30.12.2014 14:38 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Pati tā esmu darījusi, neko sliktu neredzu, ka vienlaicīgi cenšas iepazīties ar vairākiem cilvēkiem, ne jau viņš visas aicina pie sevis un ne jau ar visām guļ..
Ja Tev liekas, ka jums abiem kaut kas sanāks, tad neviena meitene tam nebūs šķērslis :)
30.12.2014 14:39 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Nu un kas tur tāds? Tā dara praktiski visi gan čaļi, gan meičas.


Visi gan tā nedara. Man, piemēram, ir svarīgi, lai patīku un interesēju tieši es, nevis vīrietim vienkārši sagribējās attiecības ar jebkuru, kas piekritīs. Sarakstīties ar citām, protams, nav nekas nosodāms, bet es nezinu, vai gribētu turpināt tikties.
30.12.2014 14:40 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vispār jau man šķiet tizli, ka lien pie sveša cilvēka datora.

Bet faktā, ka mēģina iepazīties arī ar citām neredzu neko nosodāmu.

+++

Jums taču vēl nav ne attiecības, ne kas nopietns, pirmo reizi satiekaties, kā var pieprasīt, lai puisis ar nevienu citu sieviešu dzimtes pārstāvi nebūtu komunicējis? :D
30.12.2014 14:41 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
1.Ar kādām tiesībām pa kluso lien otra datorā un spiego? Man kā puisim tas būtu punkts visam.
2.Jums nav attiecību..vēl nav..kāpēc nevarētu ar citām iepazīties?
3.Kāpēc tev visos puišos jāmeklē kāda uts?
30.12.2014 14:44 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Lai cik tas patīkami vai nepatīkami nebūtu, ja brīvs cilveks aktīvi mekle otro pusīti, tad nu nebus tā, ka paraleli nesarakstīsies ar citiem kandidātiem. Man jau šķiet, ka vismaz 80% gadijumos visiem ir vismaz vairak par vienu variantu. Atšķirība taja visā ir tāda, ka noteikti viens/viena patīk vairāk par otru un aizejot uz randiņiem tad var labāk iepazit otru cilveku un saprast, kurš var palikt vienkārši par labu draugu, kuru labāk vispār vairs nesatikt un kurš var kļūt par potenciālo nopietno partneri. Neko sliktu tajā nesaskatu līdz brīdim, kad šādas sarakstes izbeidzas tajā mirklī, kad sāk bārstīt atzīšanos par to, ka tu man esi vienīgā īstā un liktenīgā. Savādāk gan tas izskatās pec brunchu mednieka tipiņu, kurš vāc trofejas.
30.12.2014 14:57 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Vinš meklē sev labāko. Nu, vismaz tādu, ar kuru sapratīs, ka ir labi. Tas ir kas nenormāls, ja viņš meklē citas, ja Jūs esat tikai vienu reizi tikušies?
30.12.2014 15:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Protams, ka principā fakts ir diezgan normāls(arī viņš nav vienīgais ar ko sarakstos) bet laikam, vairāk mani samulsināja tas, ka tik daudzām ar "standarttekstiem" rakstījis pēc kārtas. Vēl stulbāk, ka pirms tam pieklājīgi runājām, par viņa esošo un bijušajām darba vietām, vispārīgām lietām un tad... man radās sajūta, ka pēkšņi ielienu viņa iekšienē, kura izmisīgi meklē kur iespraust... :D:D Laikam jau vaina ir manā uztverē. :D
30.12.2014 15:04 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Visticamāk, ka Tava uztvere pie vainas. Un, ja jau Tevi tas satrauc, tad Tev puisis patīk un ir bailes, ka viņš var izvēlēties citu.
30.12.2014 15:07 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Un, ja jau Tevi tas satrauc, tad Tev puisis patīk un ir bailes, ka viņš var izvēlēties citu.


Diez vai īpaši patīk, drīzāk es meklēju kādu, kam varētu ticēt un utzticēties, vienkārši , jo ar tādiem, kas "lej kaut ko ausīs un neko vairāk kā seksu negrib" esmu saskārusies un tas viss ir apnicis.
30.12.2014 15:32 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Dod viņam iespēju, kā jau pati minēji, arī Tev viņš nav vienīgais.
30.12.2014 15:34 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man, piemēram, ir svarīgi, lai patīku un interesēju tieši es, nevis vīrietim vienkārši sagribējās attiecības ar jebkuru, kas piekritīs. Sarakstīties ar citām, protams, nav nekas nosodāms, bet es nezinu, vai gribētu turpināt tikties.


+
30.12.2014 15:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es arī ar vairākiem sarakstījos kad meklēju otru pusīti :D Vienīgais tiklīdz man vairāk kāds cilvēks iepatīkas tā sarakste/kontakti ar pārējiem paliek ļoti pliekana jo esmu laikam jau izvēlējusies :D
30.12.2014 15:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Man, piemēram, ir svarīgi, lai patīku un interesēju tieši es, nevis vīrietim vienkārši sagribējās attiecības ar jebkuru, kas piekritīs. Sarakstīties ar citām, protams, nav nekas nosodāms, bet es nezinu, vai gribētu turpināt tikties.


Jo, ja visām bija tie paši teksti, tas vairāk izskatās, ka viņš ātrāk mēģina sadabūt kādu, kas piekritīs, vienalga, kas. Jo šaubos, ka viņš visas uzreiz sauc pie tuvākajiem draugiem. Man neizskatās pēc situācijas, kad vienkārši cenšas izvēlēties no vairākām, bet izmisīguma.
30.12.2014 15:45 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tu gribēji, lai viņš katrai rakstītu citādāku textu? Ja viņš pie daudzām vēršas, tas nenozīmē, ka viņš ar viņām visām satiekas un guļ. Ja tu viņu atraidīsi, iespējams, palaidīsi garām patiešām kārtīgu puisi, jo tikai nejaušības pēc uzzināji, ka viņš sarakstās ar citām (to varēja arī tāpat iedomāties), un, varbūt, uzķersies uz kaut kāda jefiņa, kuru nepieķersi sarakstēs ar meitenēm, bet kurš izrādīsies patiešām ar visādiem netikumiem.
30.12.2014 15:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ko viņam tērēt laiku un sarakstīties ar vienu ,ja pat nezin vai ,kas būs? protams,ka pirmajā randiņā nav ,ko tur stresot,ka viņš kolīja Tevi un vēl 10citas. Jāuztraucas būs ,ja jau ilgāku laiku būsiet kopā (piem. pēc 7randiņiem )vēl rakstīs citām un uzvedīsies tā,it kā neviena īsti nav.
Man vispār neatstāj nopietnu iespaidu vīrieši,kuri pirmo reizi aicina pie sevis un nav spējīgi aizvest uz randiņu meiteni ārpus mājam, neitrālā teritorijā. Manuprāt, tādi arī turpmāk arī nekur vairāk kā uz mājām neaicinās. Tev tādu vajag?:D Nē,ir jau jauki divatā paskatīties filmu,pasmieties par komēdiju un tml., bet ja tas izvērtīsies -darām tā katru nedēļas nogali?
Turpmāk ieteiktu labāk nedoties pie puiša pirmajā randiņā uz mājām ,ja vien nepieļauj iespēju,ka būs sex, jo var gadīties arī tāds,kurš šo soli uztvers kā piekrišanu seksam un viss var beigties daudz bēdīgāk,ja to nevēlēsies.
30.12.2014 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits