Drauga rīcība

 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Tēma varbūt mazliet muļķīga, bet tomēr...
Draugs nesen ir teicis, ka nopirks man lietas, ko vēlos, šajā gadījumā mēteli, brilles un somu. Cenas šīm konkrētajām lietām nav mazas. Bet tagad saka, ka nopirks tikai mēteli, un cik sapratu, tad pat to viņš nelabprāt grib pirkt. Esmu apvainojusies. Es, protams, neesmu mantkārīga, bet ja man pasaka ka nopirks man lietas, ko vēlos, tad tas būtu jāizpilda. Jo galu galā es ar to rēķinos. Un šajā gadījumā šāda drauga rīcība nav naudas trūkums, jo pelna pietiekoši labi.

Jums draugi jums nopērk visu ko vēlaties, vai ko apsola? Vai arī mēdz būt šādas situācijas?

Paldies!
28.12.2014 09:40 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
tas vīrietis atbildēja, ka sievietēm ir jāpērk visu un vienmēr. Kas tas par vīrieti, kas nevar savai mīļotajai nopirkt jaunu telefonu. Kauns, jāiedod sava bankas karte un lai iet šopingā utt.

Man gan šāds vīrietis raisa cieņu un šāda attieksme šķiet vīrišķīga! Bet šādam vīrietim nepieciešama attiecīga sieviete, nevis neizaugusi meitenīte ar neadekvātu attieksmi un kuru dzīve gan jau izmācīs vēl!

Pilnībā piekrītu. Un tāpēc pilns ar latvju zēniem, kas aizved uz randiņu, bet rēķinu dala uz pusēm. Nezinu ,kāpēc mūsu meitenes ir tik saspiestas galvā, bet atvainojos, kā tad lai vīrietis izrāda savu vīrišķību, to, ka viņš ir visu varošais, pelnošais un tas, kas nes mājās medījumu? Jūs paliekat arvien vīrišķīgākas un vīrišķīgākas (starp citu, to nevar noslēpt arī augstpapēžu kurpes un skaistas kleitas).

Es gan uzskatu, ka ja vīrietis ir apsolījis, tad tas jāizdara. Un kāpēc gan nepirkt dizaineru drēbes, dārgus telefonus utml lietas, ja naudas ir ĻOTI daudz? Kāpēc staigāt noplukušās drēbēs, izskatīties pēc vecas tantiņas un smirdēt pēc lētām smaržām, ja var dzīvot citādāk?
28.12.2014 18:57 |
 
Reitings 122
Reģ: 20.12.2014
Tev pašai saulīt, vajadzētu iegādāties to ko tu vēlies! :)
28.12.2014 18:01 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Aizej uz veikalu un pati nopērc tās mantas. Kur problēma?
28.12.2014 17:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Caty-Pirmajaa briidii ienaca praataa doma,ka varbuut draugs veelaas nopirkt taadu daargaaku meeteli,un tad varbuut taa soma utt ,paliktu uz kaadu citu reizi,bet tad piedomaaju pie taa,ka saki,ka vispaar neveeleejaas pirkt arii meeteli...
Es nedusmotos,ja man nebuutu nopirkts tas soliitais meetelis taadaa gadijumaa,ja vinam buutu ienaakusi galvaa labaaka doma,kur naudu ieguldiit.
28.12.2014 15:51 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Vispar si diskusija man atgadinaja pa mana drauga brala bijuso meiteni, eh reizem kad vina paklausijos,likas ka vinas vieniga dzives jega ir nauda un states. Reiz vina bija ienakusi pie manis izstaba un sakusi ta sakot sudzeties cik vinai ir slikts puisis. Vina ieraudzija pa 80 ls meteliti rudenim,bet draugs ir vinai pateicis ,ka nav naudas, ka vel lidz algai ir kka jaizvelk,bet si man -cik man bija pretigi, ka vins ta man pateica, vinam vienalga ka staigaju pagajusa gada pirktu meteli, kas vinam zel prieks manis ko nopirkt? Sedu un tik maju ar galvu, jo sada situacija man nebija ko teikt:D. Un si iemesla del vina vel sakrameja mantas, protams nakamaja diena jau bija atpakal;D
28.12.2014 15:01 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Solījumi ir jāpilda , ja negribēja /nevarēja tad nav ko solīt. Man būtu vienalga apsolīja salabot krānu vai nopirkt mēteli ,ja solīja tad jātur vārds ...
Es būtu pikta par solījuma neturēšanu kā tādu ....


Piekrītu šim, pofig to mēteli vai citu lietu, solījumi manā skatījumā ir jātur, ja ne nevar izpildīt vai negrib, nesola...arī apvainoto par to, ka netur solījumu, ne to, ka meteli neperk, pati varu sapirkt ja ko vajag, bet, ja man apsola tad gaidu, ka izpildīs, vienalga kko nopirkt, vai izdarīt, pirkt gan lielas lietas nekad neļauju solīt, nepatīk ja man pērk dārgas lietas, nejutos ērti tad, bet sikumi vai darbības ir cita lieta!
28.12.2014 14:14 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Uzskatu, ka Tev no šād vīrieša jāšķiras. Viņš būtībā nepilda savu saistību pusi jūsu līgumattiecībās

Ku-kū, mājiņā, kāds ir?
Pirmkārt, draugs ir tikai draugs, nevis vīrs uz kuru varētu vairāk apvainoties, otrkārt, ir jāmāk paprasīt lietas, nevis dīkt, treškārt, ja man būtu tāda sieviete kā autore, es arī nepirktu neko.
28.12.2014 13:54 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Attiecību sākumā es arī biju pret drēbju un citu lietu pirkšanu, jo biju tik ļoti pieradusi un ieciklējusies uz "pati varu", bet mans draugs man skaidroja, ka šāda attieksme viņam nepatīk, jo viņš vēlas par mani parūpēties un tādejādi justies kā vīrietis, kurš spēj lutināt un apgādāt savu mīļoto sievieti. Iesākumā spurojos pretim, bet tagad esmu pieradusi pie rūpēm, pretim sniedzot, kā viņš saka "sievišķās rūpes" , piemēram, - gardu maltīti un maigumu. Pati gan arī pelnu. Un, protams, neuzprasos uz dārgām dāvanām.
28.12.2014 13:51 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
LaLaLa tiesi taa, bet ja es drauga klatbutne pirktu sev kko vins tadu traci saceltu, jo redz ka izskatas ka es stavu un maksaju ,bet vins uz to tikai noskatas:D
28.12.2014 13:42 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man arī ir kaut kā neērti, ka draugs maksā par manām drēbēm. Attiecībās esam ļoti tuvi, kā arī dzīvojam diez gan ilgi kopā. Uzskatu, ka pati varu atļauties iegādāties drēbes priekš sevis, bet, vai to daru, gan ir cita lieta. :D
28.12.2014 13:38 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Nē, par mēteli, kurš maksā 700 eiro neteicu neko. Tik dārgus man nu gan nevajag :D
28.12.2014 13:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu varbuut painformee forumu, kaadi tam draugam meenesha ienaakumi, "nestraadaa Latvijaa" nav raadiitaajs, vinjam ir labi ejoshs savs bizness vai arii vins kraamee kastes kaadaa UK fabrikaa? Ir atshkjiriiba, vai ne?

Ja nemaldos, kaut kaadaa lupatu teemaa Tu mineeji kaut ko par meeteli, kursh maksaa 700eiro, plus soma un brilles, fabrikas straadniekam butu meenesha alga jaanoliek, tachu veiksmiigam biznesmenis tas buutu kaa nospljauties.

Varbuut tomeer preciizaaku info, kaads tad ir tas darbs aarzemees.

P.S. Sooliijumi, protams, jaapilda, tachu vins pats labpraatiigi apsoliija vai arii Tu iideeji, kameer vins pateica, ka nopirks, lai Tu vienkaarshi aizveertos?
28.12.2014 13:34 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Nezinu ,bet draugs tik loti priecajas ja var man ko nopirkt,tie vinam ir svetki:D.Parasti kad ieejam veikala(protams ne jau tur dargajos),bet taja pasa H&M, vai vero mode vai jebkura apgerbu veikala,vins jauta,kadu jacinu vai kreklinu sev negribi? Es-nee, bet bikses jaunas? Neee. Draugs jau saka ,ka sim neerti,jo sev vnm kko noperk ,bet es neko:D Es vinam atbildu,ka man jau viss ir, protams vins zin ka es manos,jo parasti, es kadu dienu pati aizbraucu noperku sev ko vajaga, tadel,ka man ir neerti ka draugs pa manam drebem maksa. Es nezinu kadel, vnk tada esmu.
28.12.2014 13:01 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Nē, mans draugs nekad nesolītu nopirkt statusa lietas. Viņš ir absolūti pret mantu kultu. Nopirks man funkcionālu somu, mēteli un brilles, bet nebūs tie nekādi dizaineru izstrādājumi.Nepirks man iphonu, ja zina, ka es telefonā izmantoju vien dažas funkcijas, nopirks tā vietā vienkāršu samsungu. Mani tas apmierina, jo labāk izvēlos naudu ieguldīt lielākos kopīgos mērķos, nekā notriekt mantās.
28.12.2014 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja solīja, tad būtu normāli, ka arī nopērk. Bet vīrieši lielākoties ir praktiski, būs izdomājis, ka bez somas un brillēm var iztikt, bet bez mēteļa ne. Bet tev jāstāsta, cik laimīga būsi, ja iegūsi arī somu un brilles. Lai tik pērk, pēc tam pats būs priecīgs par paveikto.
28.12.2014 12:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
- Darling, why our baby is on fire?
- BUY ME MOOOORE JEEWEEERLYYYY (rage)
28.12.2014 12:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu jā, laikam ir tā ir, kā cormeum saka, jo tas tiešām izklausījās lielīgi no vīrieša puses. :D Ņemot vērā, ka mans draugs ir students ar pusslodzes darbu, bet tas vīrietis ir 60 gadus vecs ar savu biznesu. :D
28.12.2014 12:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nez, tās, kas te bļauj, ka vīrietis atpērkas, vīrietim nekas nav jāpērk utt. Iedomājaties situāciju, kurā Jūsu vīrietis izdomā kaut ko fenomenālu, bizness aiziet uz urrā, kļūst par miljonāru. Secīgi, Jums tiek pirkti jauni telefoni, dizaineru drēbes, šika māja un personīgais šoferis ar ekskluzīvu auto. Neko no tā nepieņemsiet, jo nekas Jums nepienākas, dzīvosiet no tā, ko pašas nopelnāt? Domāsiet, ka puisis atpērkas? Vai vēl labāk - pametīsiet? :)

Stipri šaubos..
28.12.2014 12:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jackie, visu cieņu, ka vīrietis pērk un dāvina.. tomēr ir jāmāk pieaugušam cilvēkam filtrēt ko/kad/kā un kam pateikt..
Es arī varu kojās dzīvojošam pārītim pārmest, kāpēc puisis nedod savu kredītkarti meitenei, lai viņa varētu iepirkties Podium veikalā... Pēc muļķes izklausītos.. :D :D :D
28.12.2014 12:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
cormeum, nu tā arī var .... :D :D :D
28.12.2014 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits