Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga rīcība

 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Tēma varbūt mazliet muļķīga, bet tomēr...
Draugs nesen ir teicis, ka nopirks man lietas, ko vēlos, šajā gadījumā mēteli, brilles un somu. Cenas šīm konkrētajām lietām nav mazas. Bet tagad saka, ka nopirks tikai mēteli, un cik sapratu, tad pat to viņš nelabprāt grib pirkt. Esmu apvainojusies. Es, protams, neesmu mantkārīga, bet ja man pasaka ka nopirks man lietas, ko vēlos, tad tas būtu jāizpilda. Jo galu galā es ar to rēķinos. Un šajā gadījumā šāda drauga rīcība nav naudas trūkums, jo pelna pietiekoši labi.

Jums draugi jums nopērk visu ko vēlaties, vai ko apsola? Vai arī mēdz būt šādas situācijas?

Paldies!
28.12.2014 09:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu, man šķiet, ka šīs autores tēmas ir izdomājums, un tāda situācija nemaz nav.
29.12.2014 15:06 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es brīnos par tām,kas visur tikai - pati, pati, pati - pati visu sev pērk. Liekas kā sveši cilvēki, kas nemaz nav kopā. Tādi kā katram sava dzīve, tikai paguļ kopā. Nē, nu nezinu kā paskaidrot saprotami dāmām.


Nu bet kur ir teikts, ka kopa esot nevar pats atbildēt par savu naudu? Ja Tev vīrietis pērk un jūs abus tas apmierina, tad super. Bet te izskatās, ka autores un viņas vīrieša viedoklis nesakrīt.. Un es spēju saprast viņas vīrieti šajā gadījumā.
Man patīk būt finansiāli neatkarīgai un pašai atļauties nopirkt to, ko es vēlos. Protams, ir jauki, ja vīerietis negaidīti kaut ko nopērk priekš manis. Bet es labak esmu - pati, pati- nevis -nopērc man sito un to- un beigās palieku bešā, ja attiecības tomēr neizdodas :)
29.12.2014 15:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es uzskatu, ka ir jāļauj vīrietim sievietei pirkt, ja viņš pats to vēlas, bet, ja sieviete uzmācas pati un pēc tam apvainojas, tad tas jau ir citādāk. Visu jau var arī forši un mierīgi izrunāt.
29.12.2014 14:59 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es brīnos par tām,kas visur tikai - pati, pati, pati - pati visu sev pērk. Liekas kā sveši cilvēki, kas nemaz nav kopā. Tādi kā katram sava dzīve, tikai paguļ kopā. Nē, nu nezinu kā paskaidrot saprotami dāmām.
29.12.2014 14:56 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tava attieksme pret šo vīrieti & savu draudzeni, kam šis vīrietis ir draugs, ir skaudības pilna - sāc pieminēt atpirkšanos ,seksu utt.


Muļķības, jo es pietiekami daudzās situācijās esmu bijusi klāt, kad draudzeni kārtējo reizi jāmierina par to, ka vīrietis neatbrauc pie viņas uz nakti ciemos. Saka, ka pametīs utt. Nākamajā dienā, kad tas "draugs" piesola viņai nopirkt jaunus zābaciņus, tad visa bēda ir aizmirsta. Šajās "attiecībās" redzu tikai jaunu miesu vecim, un jaunas mantas draudzenei.
29.12.2014 14:53 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
uh.. tik jocīga tēma.
Es nevaru iedomāties sevi ejot pie drauga un prasot - nopērc man mēteli, nopērc man zābaciņus, nopērc man blūzīti utt. Kāpēc viņam kaut kas tev būtu jāpērk? Tikai tāpēc, ka ir nauda?
Saprotu, ka vīrietis samaksā par kafejnīcu vai kino biļetēm, ja ejam kopā. Un palutināt- jā, tas aŗī ir jauki. Bet nu ne iet un prasīt konkrēti lai pērk kaut ko principa pēc tikai tapēc, ka es esmu viņa draudzene un viņš pelna daudz. Ja gribi čupu ar dārgām lupatām, tad sāc pati pelnīt.

Ļauj draugam sevi palutināt, nevis uztaisies par mantrausi ;)
29.12.2014 14:52 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Izskatās Jūs te sarunājaties iesakiet viedokli, pašai autorei nepiedaloties, kur ir produktivitāte?Izskatās viņu mazāk uztrauc šis radušais jautājums, kā Jūs! Ļoti daudzas tēmas tā tiek apspriestas, kur cenšas katra pierādīt savu taisnību, nezinot visus apstākļus par un pret.Jo autore nepiedalās, līdz ar to neko nevar viennozīmīgi teikt, kā ir pareizi.
Tēma varbūt mazliet muļķīga, bet tomēr...
Draugs nesen ir teicis, ka nopirks man lietas, ko vēlos, šajā gadījumā mēteli, brilles un somu.
Ir gan muļķīga, jo kāpēc šī foruma biedriem būtu jāzina, kas šajā gadījumā pie vainas, ja pati nevari pajautāt puisim un to atrisināt.NU UN KA APSOLĪJA!Visam ir savs laiks, kad acīm redzot būsu nopelnījusi, tad arī viņš nopirks, ja nebūsi varēsi gaidīt vēl ilgi.Kuri, gan vīrieši nav teikuši ka nopirks, bet tas jau būtu pārāk vienkārši, VIENKĀRŠI NOPIRKT!Viņš,un visi citi vēlas no otra,SIEVIETĒM just, ka viņš Tavu uzmanību var saņemt vienkārši tāpat, bez dārgām drēbēm.Drēbes tici man ir otršķirīga lieta.Ja domā sievietes, ja esmu ar kādu veidojusi attiecības, tad viņam kā, manam vīrietim jāpērk drēbes, nebūt nē.Jo, sievietes attiecību sākumā ir gudras, vēlas to un šo, kā jau vīrietis neatteiks, kad sieviete visu, būs ieguvusi vairs nebūs tā interese, viss viņai jau ir.Un ja nenopērk sieviete savās emocijās, jūtas tik aizskarta, ka jau jāšķiras,tie tak tikai pāri simti EUR. Nerunā, viegli aizkaitināma, līdz nesaņem kāroto.Tas tak nav normāli.Tās ir lietas, kas pašai būtu jāiegādājas, saprastu vēl ja saderinājusies vai apcerējusies būtu. Cik Jūs ilgi esat kopā, ka ko tādu prasi?
Cenas šīm konkrētajām lietām nav mazas. Bet tagad saka, ka nopirks tikai mēteli, un cik sapratu, tad pat to viņš nelabprāt grib pirkt. Esmu apvainojusies. Es, protams, neesmu mantkārīga, bet ja man pasaka ka nopirks man lietas, ko vēlos, tad tas būtu jāizpilda. Jo galu galā es ar to rēķinos. Un šajā gadījumā šāda drauga rīcība nav naudas trūkums, jo pelna pietiekoši labi.
Nu un ka pelna labi, neizmanto to kā signālu, lai Tev pirktu.Ja godīgi, jau lasot Tavu tekstu " nopirks man lietas, ko vēlos, tad tas būtu jāizpilda" tas vien pasaka, ka Tu esi provocējusi uz drēbju iegādi, izteikusi savas vēlmes, ka vēlētos uz svētkiem saņemt, ka ir jau savu laiku nogājušas. Vienkārši nevaru saprast kāpēc tāda problēma jāceļ, kur tās nav.
29.12.2014 14:30 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
jociigi jums tie viirieshi. es ar taadiem skopuljiem nespeetu dziivot kopaa
29.12.2014 11:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
mans draugs man neko tādu nepērk. viņš samaksā par dzīvokli, dalēji par pārtiku. Šad tad nopērk tāpat vien kādu kārumu man. Uz dzimšanas dienu uzdāvināja puķu pušķi un 5 EUR:D ņemot vētā,ka pašlaik pelna pat ļoti labi,tad arī tāda ļoti pieticīga dāvana:D Uz Z-svētkiem vispār neko neuzdāvināja. Var tak nopirkt ,kaut vai simboliski konfekšu kasti:D Nebūs tā,ka man uzdāvinās mēteli par skaistām acīm:d to man pašai būtu jāpērk.
Ceļojumā arī daļēji savu naudu jāiegulda,kaut gan uzskatu,ka vienīgajā ceļojumā jau varēja visu atmaksāt,jo nebraucam jau katru gadu un diez vai tik ātri saņemsimies un atkal,kaut kur dosimies.
Vispār ir sievietes,kurām vīrieši neko nepērk, tā ka jāpriecājas par to pašu mēteli. Protams,ka nav forši,ka jau sasapņojies,apsola ,ka būs un pēdējā brīdī pasaka-nē, nebūs.
Gadās, ka arī sola,ko izdarīt neizdara, vai arī izdara pēc gada vai ilgāk, bet tas vairāk par jomām,lai es mājās justos labāk, konfortablāk (kaut ko salabot, dzīvokļa remonts(tapetes uzlīmēt:D )). ar to viņam tā grūti iet.
29.12.2014 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ak šausmas. Piedod, bet lasot, man palika Tevis žēl. Nevis tāpēc, ka nepērk, bet vienkārši žēl.
29.12.2014 08:45 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Nepatīkama situācija, jo vīrietis solījumu nepilda.
Ja nevar atļauties nopirkt, tad nevajag solīt.
Kā var zināt, ja par nopietnākām lietām solījumus turēs?
29.12.2014 08:38 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Par tēmu - ja apsolīja, jāpilda. Neredzu neko sliktu tajā, ja vīrietis pērk savai sievietei visu, bet viņam pašam tas būtu jāgrib.
28.12.2014 23:21 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
MoonLady
Nu jā, laikam ir tā ir, kā cormeum saka, jo tas tiešām izklausījās lielīgi no vīrieša puses. Ņemot vērā, ka mans draugs ir students ar pusslodzes darbu, bet tas vīrietis ir 60 gadus vecs ar savu biznesu.

Par tavu situāciju izsakoties, ar to arī vajadzēja sākt, ka bagātais vīrietis ir citas paaudzes vīrietis. Mūsdienās ir savairojušies skopuļi un sievišķīgie vīrieši, pavecāku vīriešu vidū ir daudz vairāk džentlmeņu. Tā kā viņš ir ar savu biznesu, tad droši vien ir smagi strādājis, lai to visu sasniegtu, tāpēc viņa reakcija uz to, ka jūs jaunieši neko nedarat un ka puisis savai meitenei (tavs puisis tev) neko nevar piedāvāt ir ļoti saprotama. Tava attieksme pret šo vīrieti & savu draudzeni, kam šis vīrietis ir draugs, ir skaudības pilna - sāc pieminēt atpirkšanos ,seksu utt.
28.12.2014 23:20 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
PārslaKo, tieši manas domas :D
28.12.2014 19:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Ku-kū, mājiņā, kāds ir?
:D:D
28.12.2014 19:39 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tev visu laiku kaut ko draugs nenopērk. Vai nu tu esi trollis, vai mantkārīga dura.
28.12.2014 19:39 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu sunset. Nemēdzu dīkt un prasīt savam vīrietim pašsaprotamas ikdienas lietas, tās pērku sev pati. Bet viņš mēdz mani ik pa laikam bez prasīšanas iepriecināt ar lietām, kam man pašai žēl tērēties. To pašu pretī saņem arī no manis, un ne vienmēr tam jābūt kaut kam īpaši dārgam.
28.12.2014 19:36 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Manējais man neko nepērk, pat dāvanas svētkos nē. Un es par to nečīkstu. Ko vajag, nopērku pati. Tu te čīksti par kādiem niekiem, ko pati varētu nopirkt. Ko ta man darīt? Lekt no jumta, ka es nekāko no savējā nesaņemu?
28.12.2014 19:33 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Jo mazāk prasu vīŗietim kko, jo vairāk viņš dod, dāvina un pērk. Laikam novēŗtē, ka nedzīvo kopā ar mantrausi :D
28.12.2014 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Es jau nu tiešām par spīti viņa solījumiem ietu un nopirktu pati. Man vispār šķiet, ka sievietēm nekad neko vīriešiem nevajag prasīt. Vismaz es neprasu..nezinu cik tālu mani tādas attiecības aizvedīs:)
28.12.2014 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits