Pētījums: Sievietes ir gudrākas par vīriešiem!

 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Latvijā sievietēm ir augstāks izglītības līmenis nekā vīriešiem.
2012.gadā Latvijā augstāko izglītību ieguva 67,5% sieviešu un 32,5% vīriešu. Sievietes lielākoties izvēlas studēt izglītību, veselības aprūpi, sociālās, humanitārās zinātnes un mākslu.
27.12.2014 21:26 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
visions negribējās iesaisīties šajā "diskusijā", bet pajautāšu, kas tu pats esi pēc profesijas? Tā noliec sieviešu izglītību un to ka VISAS sievietes ir tik neintiliģentas, ka man sievietei ar augstāko izglītību ne tajā vieglakajā zinātnē gribējās uzzināt tavus sasniegumus.
27.12.2014 23:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Mjā... Nožēlojami vīrieši, kas neatzīst sieviešu gudrību, un tikpat bēdīgi ar sievietēm, kas neatzīst, ka diploms nav tas pats, kas gudrība. Vispār interesanti pavērot šo diskusiju anonīmā vidē. Bēdīgi mums ar dzimumu vienlīdzību, bēdīgi...
27.12.2014 23:09 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
ābolu pīrāg, sāksim ar to, ka es tev esmu sniedzis uzskatāmus pierādījumus, ka vīrieši kā dzimums ir inteliģentāki par sievietēm. Es tev esmu sniedzis argumentus, kādēļ tēmas autore un viņas atbalstītājas ir uzskatāmas par stulbām. Bet tu nekādus argumentus nepiedāvā, tikai atkārto kā iestrēgusi plate, ka konkrēti es ne ar ko neesmu gudrāks par jums. Sāksim ar to, ka paskatoties uz maniem piedāvātajiem argumentiem par vīriešu intelektuālu dominanci visās jomās, vari izdarīt secinājumu, ka statistiski iespēja ir daudz lielāka, ka esmu gudrāks par jums durenēm, un daudz mazāka, ka esmu stulbāks. Un tā kā savu spriestspēju esmu jau vairākkārt nodemonstrējis, tad ir arī empīrisks pamats mani uzskatīt par gudrāku.

2:0 manā labā
27.12.2014 23:12 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.12.2014
sesama savlaik, kad staigāju uz bezdarbnieku kursiem, tur mācījās tāda sieviete, ja nemaldos gados ap 45-50.. Īsi sakot šai dāmai bija 5 augstākas izglītības, taču ši kundze pat darbu nespēj atrast ar visam savam 5 augstakajām izglītām :( Ikdienā sēž vīram uz kakla, kuram ir tikai viena augstaka un cik sapratu tad ikdienā ši kudze nekam vairāk, par cooking, cleaning and vagina nav domāta...
Tā kā augstāka izglības diploms nav nekāds rādītājs... Galvenais ir intelekts, domāša un varēšana, kas dzeķiem ir daudz, daudz reiz pārāka....;)
27.12.2014 23:14 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Unknown tadas ir visas mājsaimnieces domā kādam vajag veceni ar piecam augstakajam izglītībam bez praktiskam iemaņam attiecīgajā nozarē :D Nē vienīgais, kur viņai vieta ir maksima, bet tur jau viņa par lepnu iet, jo kā tad tur strādat ja ir 5 austākās :D
27.12.2014 23:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kā var salīdzināt dzimumus kuri ir tik atšķirīgi ?
Katram savs prāts, katram sava gudrība.

Katrs kurš pastāv par sava dzimuma "gudrību" parāda savu trulumu.
27.12.2014 23:22 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
Es jau nesaku, ka augstkolas diploms nosaka inteliģenci. Tur es tev pilnībā piekrītu. Nevar piemēram salīdzināt bakalauru kkādā sociālajās zinātnēs ar ārsta grādu (tūlīt mani nozakās šīs zinātnes pārstāves, be es esmu eksakto zinātņu atbalstītāja un uzskatu tās par grūtakajām un vērtīgākajām, nevis diplomu nagu vai matu likšanā). Es vispār necenšos iesaistīties diskusijā kurš dzimums ir gudrāks, bet cenšos noskaidrot konkrēto personu izglītību un sasniegumus, kuri tikai nopeļ citus, bet paši par sevi nesaka neko.

2:0 manā labā

Nevar skaitīt punktus savā labā, ja neesi pateicis ko pats esi sasniedzis!
27.12.2014 23:23 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Sesama, tev kā augsti inteliģentai sievietei ar augstāko izglītību un spožu karjeru aiz cieņas atkārtošu vēl arī miljardo reizi, svarīgo daļu boldējot.

Atkārtošu vēlreiz. 99% vadošo zinātnieku, politiķu, mākslinieku, UN TĀ TĀLĀK UN TĀ JOPROJĀM ir vīrieši. Apskaties vadošo intelektuāļu reitingus. Parasti tādu ir 20 un parasti 0-1 no viņiem ir bāba. Nav labāku intelekta rādītāju kā skats uz reālo pasauli. Paskaties pasaules bagātāko sieviešu sarakstus. No 20 tur kādas 2-3 būs naudu nopelnījušas pašas, pārējās mantojušas no vīra vai tēva.

Inteliģentas bābas, lai gan tik pat retas kā jetiji, eksistē. Tā kā tu savu inteliģenci tikko jau nodemonstrēji, tad tevi pie tādām atļaušos nepieskaitīt.
27.12.2014 23:24 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
..pavadīt n-tās stundas sieviešu forumā mēģinot pierādīt, ka sievietes ir stulbākas - burvīga ironija!
27.12.2014 23:24 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Dionysus, tieši manas domas, paldies! :)
27.12.2014 23:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Visions, viņa tev uzdeva konkrētu jautājumu. Tak beidz vienreiz pļūtīt biksēs, apgūsti zinības savā skolā un lūdz, kaut tu kļūtu par normālu cilvēku.
27.12.2014 23:26 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Es jau nesaku, ka augstkolas diploms nosaka inteliģenci. Tur es tev pilnībā piekrītu. Nevar piemēram salīdzināt bakalauru kkādā sociālajās zinātnēs ar ārsta grādu (tūlīt mani nozakās šīs zinātnes pārstāves, be es esmu eksakto zinātņu atbalstītāja un uzskatu tās par grūtakajām un vērtīgākajām, nevis diplomu nagu vai matu likšanā). Es vispār necenšos iesaistīties diskusijā kurš dzimums ir gudrāks, bet cenšos noskaidrot konkrēto personu izglītību un sasniegumus, kuri tikai nopeļ citus, bet paši par sevi nesaka neko.

ahahahha, pati uzraksta, ka izglītība neko nenozīmē, un tūlīt otrā teikumā arī dirš, ka mani vērtēs pēc mana grāda :D bābu tupumam nav robežu

turklāt iesaku iepazīties ar faktu, ka medicīna nav zinātne
27.12.2014 23:29 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Visions, viņa tev uzdeva konkrētu jautājumu. Tak beidz vienreiz pļūtīt biksēs, apgūsti zinības savā skolā un lūdz, kaut tu kļūtu par normālu cilvēku.


Te prasītos paskaidrot kas tiek saprasts ar normāla cilvēka jēdzienu?
27.12.2014 23:29 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
Un visions, ja tu mazliet padomātu, tad saprastu kāpēc vadošaos amatos vienmēr bijuši virieši. Atskaties senākā un netik senākā vēsturē un sapratīsi, ka sievietes kādreiz bijušas tikai sievas, bērnu pieskatītājas un mājas soļa darītājas. Tā tika uzskatīts par pareizu, jo kādam jau bija jāaprūpē māja, bērni un vīrietis lielais filozofētājs, izgudrotājs un matemātiķis. Tikai tagad sievietes sāk saprast, ka nav apmierinātas ar šādu lomu sadalījumu (kat gan protams joprojā ir tādas, kas ir gatavas būt tikai mājās sēdetājas) un izvirza pirmajā plānā karjeru. Tad nu tagad atkal vīrieši nav apmierināti, jo arvien vairak sivietes domā par karjeru un naudas pelnīšanu, nevis par paklausīgu mājās sēdēšanu.
27.12.2014 23:30 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.12.2014
Apple_pie kāpēc vecenes vienmer noliek daudz, daudz lielākus klučus un smirdīgāk pirž nekā džeki???:D To ne es saku, bet gan zinatnieku un zinatne ;)
27.12.2014 23:30 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Visions, viņa tev uzdeva konkrētu jautājumu. Tak beidz vienreiz pļūtīt biksēs, apgūsti zinības savā skolā un lūdz, kaut tu kļūtu par normālu cilvēku.

Ābolu pīrāg, davai es tev pateikšu priekšā, ar ko es atšķiros no jums bābām. Bābas te viena otru un mani tupi nodirš. Tu personīgi mani tupi nodirs. Jā, es esmu rupjš un primitīvs tēviņš, bet mani komentāri sastāv no 90% argumenta un 10% dirsiena. Tavi un citu bābu komentāri ir labākajā gadījumā 90% dirsiens, bet kā tu demonstrē, tad parasti jau 100% dirsiens un 0 argumenta.
27.12.2014 23:32 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un visions, ja tu mazliet padomātu, tad saprastu kāpēc vadošaos amatos vienmēr bijuši virieši. Atskaties senākā un netik senākā vēsturē un sapratīsi, ka sievietes kādreiz bijušas tikai sievas, bērnu pieskatītājas un mājas soļa darītājas. Tā tika uzskatīts par pareizu, jo kādam jau bija jāaprūpē māja, bērni un vīrietis lielais filozofētājs, izgudrotājs un matemātiķis. Tikai tagad sievietes sāk saprast, ka nav apmierinātas ar šādu lomu sadalījumu (kat gan protams joprojā ir tādas, kas ir gatavas būt tikai mājās sēdetājas) un izvirza pirmajā plānā karjeru. Tad nu tagad atkal vīrieši nav apmierināti, jo arvien vairak sivietes domā par karjeru un naudas pelnīšanu, nevis par paklausīgu mājās sēdēšanu.

Tas pie mums tā ir, bet rietumos jau gadus 100 cīnās par savām tiesībām. ASV vispār vainīgs esi jau sākot no brīža kad par vīrieti piedzimis esi. UN? Kur tie rezultāti?
27.12.2014 23:33 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
ahahahha, pati uzraksta, ka izglītība neko nenozīmē, un tūlīt otrā teikumā arī dirš, ka mani vērtēs pēc mana grāda

Kapēc pēc grāda tikai. Es prasiju kādi ir tavi saniegumi, kāda tava profesija. Nevar jau vērtēt tevi pec citu viriešu sasniegumiem, tapēc padalies ko esi sasniedzis šajā dzīvē?
27.12.2014 23:34 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
kada intelģence var piemist sievietem :D
27.12.2014 23:36 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2014
Jā, es esmu rupjš un primitīvs tēviņš, bet mani komentāri sastāv no 90% argumenta un 10% dirsiena.

Un kur tad ir tavs arguments, ka esi gudrāks? Kur ir kāds konkrēts piemērs ko esi sasniedzis vai nopelnījis? Savādak sanāk, ka visu laiku ir tikai kkādi vispārinājumi par sievietēm un vīriešiem. Vismaz pasaki kādā nozarē studē, ja jau pirms tam lielijies, ka tur ir tik grūti nopelnīt stipendiju.
27.12.2014 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits