Pamazām zūd spēki

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Ilgi domāju, vai rakstīt...
.. man ir sajūta, ka es sevi nobeigšu ar domām. Ir tik daudz jautājumu, ir tik maz atbilžu.. jo jautājumi ir galvā. Ir tik daudz domu.. kuras es nespēju apturēt, jo ar domām neko nevar izdarīt un no sevis aizbēgt nevar.. es saprotu, ka nespēju ar to visu tikt galā, bet arī nespēju to glabāt sevī. Visu laiku tiek atstāta vieta šaubām un no šaubām aug dēmoni galvā, un tie dēmoni vienkārši sagrauž mani no iekšpuses.
Vislabāk es jūtos naktī - kad esmu aizmigusi un varu nedomāt. Es vispār negribētu mosties.. nepamet sajūta, ka lābāk būtu, ja manis nebūtu...
..un es turpinu un turpinu mocīt sevi. Ir tūkstošiem jautājumu, kāpēc? Bet atbilžu nav. Kā ar to visu sadzīvot? Kā likt sev saprast, ka nekas jau īsti nenotiek.. kā atkal atgūt to pārliecību, to pašapziņu, kas bija agrāk? Kā saprast, ka rīkojies pareizi, ja galvā ir mudžeklis, nevis skaidra doma? un tad iestājas tukšums.. tāda tukšuma sajūta un bailes.. un tās atkal uzvar un es atkal raudu.. un es atkal moku sevi un viņu.. ar ko tas viss beigsies? man vienkārši vairs nav spēka.. nekam..
19.12.2014 10:21 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Ja risinājums nav šķiršanās? Un ja risinājums nav sevis mocīšana ar visām šīm šaubām un bailēm? Tad kāds ir risinājums?


Nekāds. Samierinies un novērs domas uz citām lietām. Darba lietas, hobiji, draudzenes/draugi u.c. brīnumi, kas aizņems Tavu laiku un sniegs patīkamas emocijas.
19.12.2014 12:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja risinājums nav šķiršanās? Un ja risinājums nav sevis mocīšana ar visām šīm šaubām un bailēm? Tad kāds ir risinājums?


Atvaino, bet kas tas par murgu, kas tikko tika uzrakstīts? Silti iesaku izgulēties, vislabāk atsevisķi no viņa, lai vari izvēdināt savu prātu un domāt loģiski.
19.12.2014 12:40 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Ļoti bēdīga situācija un ja vīrietis skatās cittur, tad nav viņa jūtas patiesas bijušas un šķiet, ka viņš to vien gaida, lai kolēģe uz jūtām atbildētu.
Saprotu, ka mīli un sāp.
Ceru, ka man šāda situācija nebūs, bet es uzstādītu ultimātu - es vai otra, bet abas nekādā gadījumā. Ja grib draudzēties ar otru, tad es vairs Tev neesmu.
19.12.2014 12:44 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Atvaino, bet kas tas par murgu, kas tikko tika uzrakstīts? Silti iesaku izgulēties, vislabāk atsevisķi no viņa, lai vari izvēdināt savu prātu un domāt loģiski.


tiešām murgs....
19.12.2014 12:46 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Neuzskatu, ka sieviete ir mazohiste, ja viņai ļoti sāp tas viss un tomēr ir vēlme saglabāt attiecības. Reizēm to ir ļoti grūti izdarīt, daudz grūtāk, kā pateikt. Tāpat , skaidrs ir tas, ka tas tā var būt, ka attiecībās esot, mums iepatīkās kāds cits. Un reizēm tam ir ļoti grūtu turēties pretī. Ir arī sievietes, kas šādu vīriešu aizraušanos ir veiksmīgi pārdzīvojušas un turpina attiecības. Tur gan vajag atrast lielu spēku sevī. Pašlaik liekas, ka autore to nespēs.
Ja tiešām nespēj pārtraukt šīs attiecības, vienkārši nedaudz novērsies no viņa, neizrādi savas sāpes, nodarbojies ar saviem hobijiem un parādi viņam, ka stāvi tam visam pāri, ka tev ir savas intereses un spēj būt pašpietiekama , laimīga, aktīva un starojoša par spīti visam. Tas ļoti pievelk vīriešus.
19.12.2014 12:50 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Jā, zinu, ka moku sevi. Bet - tad pasakiet - kā to visu pieņemt, lai sevi nemocītu?


Ja šķiršanās tev nav risinājums, tad mans ieteikums ir mīlēt vīrieti mazāk. Izklausās reti riebīgi un grūti, bet citu risinājumu es neredzu. Tev jāpieņem situāciju tādu, kāda tā ir. Izsāpi savu sāpi un noglabā to dziļi dziļi, ap šīm jūtām apmūrē emocionālu ķieģeļu mūri un dzīvo tālāk. Jo ķieģeļu mūris būs lielāks, jo vieglāk būs sadzīvot ar vīrieša mazajām nodevībām. Ar laiku paliks vienalga, vai viņš raksta kolēģei, vai kavē pusstundu, vai skrien benzīnu liet. Šādi jūs variet līdzāspastāvēt visu mūžu, tikai rēķinies ar eksistenci, nevis mīlestību un tad arī vīrietis iespējams sapratīs, ka ir tevi daļēji pazaudējis.
19.12.2014 12:53 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu nezinu, samierināšanās ar to, tāds izmisušā gājiens.. Es negribētu un pat necenstos pierādīt cik stipra es esmu bez viņa, kamēr viņš pēc darba mīcās ar savu kolēģi.Un arī tagad Tu nevari būt pārliecināta, ka viņš to nedara. Protams, ka sāpīgi, bet tomēr labāk pazaudēt vīrieti, nekā sevi. Ja gribi lolot cerības un atstāt sevi par apsmieklu diviem balodīšiem, tad jā, samierinies un gaidi pastardienu, kad viņam atvērsies acis un nekāros aizliegto augli.. Bet tomēr der atcerēties, ka pasāpēs, bet nomirt nenomirsi bez viņa.
19.12.2014 12:54 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tāda sajūta, ka tu spītīgi turies pretī jebkādiem risinājumiem, un tavs vienīgais risinājums ir noturēt vīrieti, kurš jau ar vienu kāju ir aizgājis prom no tevis. apdomājies labi, kā tu no malas izskaties vīrieša acīs. bieži vien sievietes vērtība vīrieša acīs tikai krīt vēl vairāk, ja viņa tā pazemojas kā tu šobrīd...
19.12.2014 12:59 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Eh, grūti lasīt, jo diemžēl zinu (varu ļoti labi iedomāties), kā Tu jūties... Tu viņu mīli un negribi šķirties. Bet vīrietis? Padomā - ja viņš patiešām no sirds Tevi mīlētu un cienītu, viņam būtu cita simpātija?! Ok, var jau gadīties, ka attiecību laikā iepatīkas kāds cits/-a, bet, ja grib saglabāt attiecības ar esošo partneri, tad tas ir pārejoši un nedomāju, ka normāli ir ar to jauno simpātiju skriet tikties... Nu kāda ir vīrieša attieksme visā šajā? Viņš taču redz, jūt, kāda esi šobrīd. Tas viņam neko nenozīmē?
19.12.2014 13:08 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
ja gribi noturēt vīrieti tad palaid viņu vaļā, pierādi, ka esi sevi cienoša sieviete, nevis lupata, neviens vīrietis negrib pie sāniem sievieti kuru var mīcīt pēc savas patikas. Ja tu necieni un nemīli sevi, kapēc ,lai tavs draugs tevi mīlētu un cienītu?

Izkāp no mocekļa lomas, tu nēesi mocekle, tu esi uzverētāja, tu ieguvi brīvību no cilvēka, kas tevi necienīja, tagad tu esi brīva un vari dzīvot!
19.12.2014 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Tu vari, lūdzu, atbildēt, kāpēc šķiršanās nav risinājums?
19.12.2014 13:14 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
kordelia - nu pirmkārt jau tāpēc, ka es viņu mīlu un nevēlos šķirties. Otrkārt - arī viņš to nevēlas - jā, ir pats tieši tā teicis..redz, ka man sāp, mīļo mani, cenšas ar vārdiem pārliecināt, ka esmu tuvākais cilvēks..
treškārt... ir ļoti daudz treškārt.. jo mūsu kopīgā pasaule nav pirmo dienu..
19.12.2014 13:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Otrkārt - arī viņš to nevēlas - jā, ir pats tieši tā teicis..

Un ko viņš vēlas? vēlas, lai tu pieņem, ka būsiet divas sievietes viņa dzīvē? kāds ir viņa mierinājums?
19.12.2014 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Ļoti žēl autores.
Kāpēc tu tik neatlaidīgi gribi šo cilvēku, ja viņam ir citas intereses? Es nespēju iedomāties iemeslu, kāpēc cilvēkam vajadzētu sevi mocīt šādās attiecībās?
Es gan nepazīstu tavu vīrieti, bet, manuprāt, ar klaju paziņošanu, ka viņam ir simpātijas pret šo sievieti un viņš turpina ar viņu uzturēt kontaktu, viņš tev liek saprast, ka jūsu attiecību dēļ necentīsies šīs simpātijas apslāpēt un sievieti aizmirst, gluži pretēji- viņš turpina, izrāda rūpes par viņu, brauc uz slimnīcu utt. Tas ir kā signāls tev, ka, ja starp viņiem viss notiksies, tu neko nevarēsi pārmest, jo viņš tev godīgi bija atzinies, bet tu to pieņēmi.
Tev pašai nešķiet, ka esot šādās attiecībās tu tikai bojāsi sev nervus, domāsi sliktas domas, zaudēsi pašcieņu, kopumā jutīsies slikti tikai dēļ veča??
19.12.2014 13:29 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
redz, ka man sāp, mīļo mani, cenšas ar vārdiem pārliecināt, ka esmu tuvākais cilvēks..


tur jau tas atduras. Ar vārdiem jau daudz ko var solīt. Lai pārliecina ar darbiem.. Ja viņš nevar izbeigt savu ampelēšanos ap kolēģi, tad nekādas mīlestības tur nav, bet gan egoisms.
19.12.2014 13:30 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Piekrītu vairumam meiteņu!
Arī pati tikai ar laiku esmu iemācījusies aiziet no vīriešiem, situācijām, darba vietām u.c. tikai tāpēc, ka skaidri saprotu, ka man tas par labu nenāk, nav jau tā, ka negribētos iesaistīties, negribētos būt kopā, gribās tā, ka sāp.. bet vnk saproti, ka otrs nenovērtē, nav tādu jūtu kā tev.. Protams, jēdziens "man" un "es" šādās situācijās spēlē lielu lomu. Bet kkā jāmāk nošķirt tā sevis daļa, kas runā egoisma vadīta jeb negrib ticēt, ka vīrietis tiešām ir ieķēries citā un viss vēl būs labi.. Jāmāk paskatīties uz sevi nedaudz no malas un izlemt, ka, lai vai kā sāpētu un cik grūti būtu- es izdarīšu tā, kā būs labāk tieši MAN!
Un kādā "gudrā" grāmatā lasīju, ka vīriešiem ir nepieciešami konkrēti norādījumi- tikai tā viņi ir spējīgi ko izpildīt un patiesi cienīt savu sievieti! Viņš taču zin, ka baidies pazaudēt un nekad nenostādīsi viņam jautājumu- "es" vai "viņa". Bet man tas būtu vienīgais variants. Es skaidri liktu saprast, ka vai, nu viņš saglabā attiecības un izslēdz šo sievieti no savas dzīves, vai es eju prom.. Nu un, ja arī jāiet prom.. Vismaz būsi saglabājusi cieņu viņa acīs un būs lielāka iespēja, ka viņš tiešām pārdomās un sapratīs, ka negrib Tevi pazaudēt- nekā tad, ja sēdēsi un ar suņa acīm skatīsies uz viņu ik dienas..
VEIKSMI!
19.12.2014 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
autore- kāda būtu atbilde, ja viņam prasītu izvēlēties vienu no jums?
19.12.2014 13:35 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Otrkārt - arī viņš to nevēlas - jā, ir pats tieši tā teicis..redz, ka man sāp, mīļo mani, cenšas ar vārdiem pārliecināt, ka esmu tuvākais cilvēks..


Nu neiet man te kopā tas, ko viņš Tev saka un kā rīkojas...
19.12.2014 13:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Ja gadi ir ap 50, tad jaunu dzīvi sākt grūtāk, bet jaunībā - PROM!!! ja vien nav materiāla atkarība/izdevīgi kopīga dzīvesvieta (šis visbiežāk ir iemesls NEaiziešanai).
19.12.2014 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
sagrauž mani no iekšpuses.

šādi dzīvojot drīz kļūsi par lupatu ar sviestu smadzeņu vietā (piedod, ka tik skarbi)
19.12.2014 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits