Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas kopšanas rituāls vakarā un rītos.

 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Kāds ir Jūsu sejas kopšanas rituāls? Kāds produktus, kādā secība izmantojat?? Kāds ādas tips un kāds vecums, jo nu tas tomēr ar daudz nosaka. :)


Par mani, pašai sausa, jūtīga āda un vecums 23.
Vakaros:
1) Aci kosmētiku ņemu nost ar L'oreal Absolute Eye Make-Up Remover un esmu fane
2) No sejas kosmētiku noņemu ar Biodermas rozā micelārais ūdeni
3) Un tad beidzot ķeros klāt tikai mazgāšanai ar ūdeni un Bioderma Crealine DS+ Soothing Cleansing Gel , kas iet jau vesalu mūžibu, jo maz vajag
4) Tagad esmu iemetusi klāt ari Himalaju toniku, bet nu par tonika lietošanu vēl mazliet svārstos - varbūt kaut ko var rekomendēt sausai ādai tieši?
5) Bioderma crealine rich krēms
6) Eye Care Eye Contour Dark Circle Control - izglāba manas acis,jo pēc vairāku mēnešu lietošanas pietūkums un zilie loki ir krietni mazāki ..


Rītos:
1) Biodermas rozā micelārais ūdens, lai noņemtu mazos netirumus, no sejas
2) Bioderma crealine light krēms, jo no rīta prasās ko vieglāku
2) Un atkal tas pats acu krēms ...

Liekas daudz, bet ņemot vērā ka strādāju
14.12.2014 16:38 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Šobrīd esmu sapratusi, ka mana seja labāk jūtas, kad lietoju mazāk visādu līdzekļu.
No rīta Madaras attīrošās putas, līdzsvarojošais toniks un mitrinošais krēms, vakarā tas pats + acu kosmētikas noņēmējs, citu kosmētiku nelietoju. Reizi vai divas nedēļā uz maiņām detox maska vai skrubis, kas līdzsvaro sejas taukainās un sausās zonas. Kaut kā tā.
26.12.2014 21:38 |
 
Reitings 58
Reģ: 05.09.2019
Man ir 18 gadi.
Vakarā:
Ja ir bijusi kosmētika, seju nomazgāju ar 100 RECEPTOV KRASOTI putām.
No rīta:
Mazgāju seju ar tām pašām putām.
30.03.2020 19:34 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
28 gadi. Normāla āda.
No rīta un vakarā vienkārši nomazgāju seju ar ūdeni.
Nekādus tonikus, miceralos ūdeņus un kas tik vēl sievietēm nav -.. utt nelietoju. Esmu galīgi neizdevīga visiem sminķu ražotājiem. ? Retu reizi pēc dušas uzsmērēju sejas krēmu,jo reizēm pēc dušas āda paliek sausa, bet tā vairs neko.
30.03.2020 20:36 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es parasti mazgāju seju ar attīrošo želeju un auksto ūdeni, pēc tam lietoju toniku, jo man ir paplašinātas poras. Pēc tam sasmērēju ar mitrinošu krēmu vai uz mitras ādas uzlieku eļļu
31.03.2020 18:47 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
22, normāla, bet nedaudz taukaina T zona
31.03.2020 18:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits