konkurence ar citām

 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Iepriekšējā manā tēmā parādījās viedokļi, ka sievietēm vajag ģērbties tā, lai izceltu augumu, jo nemitīgi jāizrāda sevi tēviņiem un jākonkurē ar citām sievietēm.

Nopietni???

Citēšu dažus piemērus no daudz dažādām lietotājām, kurām citas izteica piekrišanu:

Man pašai, piemēram, labāk patīk ar apģerbu izcelt figūru.
Visu augumu noslēpj. Pilnīgi neko neizceļ, kā maiss.
drēbēm tomēr būtu jāizceļ augums
meitenes ģērbjas ne tikai, lai iepriecinātu vīriešus, bet arī, lai konkurētu ar citām sievietēm
Kā jau iepriekš minēju, tā izdabāšana/iepriecināšana .. tā ir iekārtots dabā un šāda sievietes loma ir dabiska.

Man tas šķiet diezgan šokējoši un pirmo reizi ko tādu dzirdu.

Pati ikdienā ģērbjos ļoti augumu neizceļoši, lielos džemperos, maxi kleitās, vairākās kārtās, un tādā garā, bet nekad nav bijis problēmu ar vīriešiem. Uzskatīju arī, ka vīriešus iegūst ar personību, nevis minikleitā iespīlētiem pupiem. Kļūdījos? Vai arī šādi viedokļi ir tāpēc, ka šis ir Cosmo, nevis piemēram Forbes sieviešu forums?
13.12.2014 12:43 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es ģērbjos tā, lai, pirmkārt, patiktu pati sev. Tas, ka kāda jūtas labi maisā ir forši, bet tāpēc jau nevajag šokēties, ka kādai patīk pašai priecāties par savu figūru un izskatu.

++ Un rodas iespaids, ka tās, kuras izceļ savu figūru, staigā miņukos un topos no kuriem lec ārā krūtis :D No vienas galējības otrā.
13.12.2014 13:51 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Izaicinošu ģērbšanās stilu es pielīdzinu ēšanai Maķītī. :D
13.12.2014 13:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3810
Reģ: 31.10.2010
Psss, ja man ir laba figūra, kāpēc gan man būtu tā jāapslēpj? Smieklīgi:D Lai slēpjas tās, kam trīs riepas uz vēdera.
13.12.2014 13:55 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Aiziešu nosopēšu kādu veicīša tēviņu :D
13.12.2014 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nezināju, ka klubos ir dresscode - "seksīgs" :D :D

Ir starpība vai es ģērbju X apģērbu, jo
1. tas ir modē, to visur pārdod, tāds ir manas sabiedrības stils (salīdzini LV ar Indiju, tad ar Saūda Arābiju) utt.
2. es uzskatu, ka uzģērbjot ko citu, 99% vīriešu no manis novērsīsies
Pirmais ir normāli un neizbēgami, otrais ir nožēlojami.


Īstenībā jau liela starpība nav. Es domāju arī sievietes Indijā tomēr ģērbjas tā, lai justos skaistas, vienkārši viņu skaistuma standarti atšķiras no eiropiešu. Vienalga, no kuras sabiedrības tu nāc, tu taču neieej veikalā un nepaķer pirmo drēbi, kas gadās pa rokai, vispār, it nemaz nedomājot kā tevi uztvers citi cilvēki? Un tas tālākais - vai tu gribi radīt par sevi seksīgu/intelektuālu/prep vai jebkādu citu iespaidu - jau ir otršķirīgi. Un šāda iespaida vērtējums - "seksīgi"=slikti "ne-seksīgi"=labi jau atkal ir vienkārši kultūras fenomens tāpat kā jebkādi citi spriedumi un aizspriedumi.
13.12.2014 13:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mana ģērbšanās filozofija ir tāda.. Mājās, mīļotā cilvēka acīm piedauzīgāk satērpties.. Sabiedrībā - zolīdi, pieklājīgi.. Tomēr tāpēc neizvēlēšos apģērbu, kas vizuāli saīsina kājas vai arī rada iespaidu, ka cenšos apslēpt grūtniecību :D :D

Parādīju iepriekšējās diskusijas bildes savam draugam..viņš teica, ka tāds apģērbs atgādina skandināvu feministes.. Neizklausījās pēc komplimenta :D
13.12.2014 13:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Te būs bilde ar vīrieti, kas velk augumu neizceļošu apģērbu.. Meitenes, baudiet !!!
13.12.2014 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Pati ikdienā ģērbjos ļoti augumu neizceļoši, lielos džemperos, maxi kleitās, vairākās kārtās, un tādā garā, bet nekad nav bijis problēmu ar vīriešiem. Uzskatīju arī, ka vīriešus iegūst ar personību, nevis minikleitā iespīlētiem pupiem.

sevis cildināšanas diskusija? :D

Ja nopietni- neredzu nevienu iemeslu, kāpēc meitenēm ar skaistiem augumiem tie būtu jāslēpj? protams, nevajag tā, ka dibenvaigi spīd un pupi veļas ārā, bet visādi citādi augumam pieguļošam apģērbam nav ne vainas.

Un varu minēt, kāpēc es nenēsāju maisveidīgus, masīvus apģērbus- esmu īsa auguma ar smalku miesas būvi- milzīgā džemperī vai saģerbusies kārtu kārtām visādos lindrakos es izskatītos pēc gubas :D
13.12.2014 14:06 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vai obligāti ir jāietinas pelēkā maisā, lai tikai neparādītu auguma aprises? Piedošanu, arī vīriešiem lielākā daļa apģērbu ir pieguļoši, tāpēc es viņus neuzskatu par attention whore un gaļas gabaliem, kuri meklējas.
Imho, autorei ir poblēmas.
13.12.2014 14:07 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Es domāju arī sievietes Indijā tomēr ģērbjas tā, lai justos skaistas, vienkārši viņu skaistuma standarti atšķiras no eiropiešu...............Un šāda iespaida vērtējums - "seksīgi"=slikti "ne-seksīgi"=labi jau atkal ir vienkārši kultūras fenomens tāpat kā jebkādi citi spriedumi un aizspriedumi.

Tieši par to es arī runāju. Ir kultūras diktēti noteikumi visiem cilvēkiem. Latvietis nevar izdomāt staigāt sari vai burkā, neizskatoties pēc idiņa. Bet savas kultūras ietvaros izvēles iespēju ir ļoti daudz, kā ģērbties. Ja vienā Indijas ciemā visas sievietes pēkšņi sari noīsinātu līdz pakaļai un dekoltē līdz nabai uztaisītu, tad taču ir skaidrs, ka nav vairs runa par personisko izvēli, bet kaut ko citu, kas sievietēm masveidā liek tā ģērbties. Tāpat arī salīdiznot Austrumeiropu ar visiem Rietumiem kopumā. Pabraucot tālāk, sievietes izskatās dažādi. Seksīgi, neseksīgi, ikdienišķi, bomzīgi, moderni, gotiski utt. Tur redzams, ka viņas ģērbjas, kā vēlas, izdara izvēli. LV dominē drēbes tēviņu medībām, kaut ko citu ilgi meklēsi, līdz ieraudzīsi uz ielas. Nesaku, ka seksīgi ģērbties ir slikti. Bet ja visas tā dara un uzskata, ka vienīgi tā ir iespējams tikt pie vīrieša, tas man šķiet nenormāli un stulbi. Sava veida sevis tirgošana.
13.12.2014 14:07 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Tipisks ofisa vīrietis



un sieviete

13.12.2014 14:10 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kāpēc gan autore staigā uz ofisiem, kuros sievietes sēž atpogātās blūzēs? Man tādos nav gadījies būt, laikam nepareizos apmeklēju..
13.12.2014 14:12 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Delusion, vīriešu apģērbi ir tā teikt tailored, augumam piemēroti. Ne saspīlēti, ne maisveidīgi. Sievietes lielākoties ir iespīlētas. Paskaties, piemēram, uz Tikai nedaudz nejauka profilbildi. Esi redzējusi vīriešus staigājam tik pieguļošā apģērbā? Nē. Vīrieši staigā tik apspīlētās biksēs, kā sievietes? Nē. Vīrieši pogā 50 krekla pogas vaļā? Nē. Un tā varētu turpināt un turpināt. Vispār LV man šķiet, ka vīriešiem ir daudz labāka gaume, nekā sievietēm.
13.12.2014 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Mja, es uzskatu ka autore ir ar kaut kadiem stereotipiem, kam netiek pāri. Uzskatu ka Latvijā daudzas meitenes ģerbjas ļoti vienkāŗsi, ne pārāk seksīgi. Jā nakstklubos, un vairāk izteikti slāvu sievietem ir nedaudz manāms parspilējums, bet tā es redzu sabalensētību sieviešu apģerbos, kaut kas tiek izcelts un kaut kas tomēr ir brīvākas formas.
Es neatceros kad būtu pēdējo reizi redzējusi meiteni ar milzīgu dekoltē un īsiem svārkiem!
Un vispār jā- es atzīšos daļēji jau mēs ģērbajies, lai patiktu citiem ar ne tikai sev, bet ne jau mēs velamies patikt visiem, mūsu ģerbšanas stils atspoguļo to sabiedrības daļu, kam vēlamies simpatizēt un kurā vēlamies iederēties!
Piemēram Olivia palmero - neuzbāzīgi seksīga un man liekas autorei viņa gan jau liksies par seksīgu jo mēdz uzģerbt arī mini!

13.12.2014 14:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
anonymous, Tavi konservatīvie uzskati apģērba ziņā kaut kā nelīmējas ar brīvajiem uzskatiem bezsaistību seksa ziņā..
Vai nu Tu esi trollis, vai nu ar albatrosiem galvā.

It sevišķi, ja paskatās uz Tevis ieliktajām bildēm pirmajā lapā (meitenes džinsos un izstaipītā džemperī, kuras medījot vīriešus) :D
13.12.2014 14:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Anonymous, pamanīju, ka Tu nievājoši sieviešu forumā izsakies par sievietēm.. Kāpēc? :)
13.12.2014 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
o, ieraudzīju bildi, kā autore redz, viņasprāt, tipisku biroja darbinieci un sapratu, ka te nu runā putni, daaaaaudzi putni :D :D
Autore, tev ir naids pret sievietēm ar skaistām aprisēm, kuras pieguļošā apģērbā skaisti izskatās? :D
13.12.2014 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
un lellītes ieliktā meitene- nu sorry, ar tik skaistām kājām ir grēks nevilkt mini :D :D bet autore noteikti gribētu, lai viņa staigā pretīgās harēmbiksēs :D
13.12.2014 14:38 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Sestdiena, visiem ir, ko darīt, izņemot Anonymous.
Izcili prāti apspriež idejas. Viduvēji prāti apspriež notikumus. Mazi prāti apspriež cilvēkus.
/ E. Rūzvelta/
13.12.2014 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Tikai nedaudz nejauka - tajā pašā laikā ja arī viņa uzvelk harembikses, man liekas ka viņa izskatas nepiespiesti skaista! Tatad visu izsaka mūsu auguma dotumi un gaumes izjūta! Man patīk ka viņa tāpat izmanto daudz sievišķīgu aksesuāru, cik daudz meitenes ar t-kreklu un tādām biksem uzliktu rokassprādzes un auskarus??
13.12.2014 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits