kā jums šāds stils?

 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014






Patīk/nepatīk? Ģērbjat kaut ko līdzīgu? Gribētu? Nekad dzīvē neuzģērbtu? Viedokļi?
12.12.2014 20:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Visas šīs detaļas varētu kaut savā skapī ieviest, kopā tā nevilktu.. Neskatoties uz aktuālo kleitu garumu, tomēr sev saīsinātu..
Ja citām tā patīk staigāt.. netraucē, bet prasās arī apģērbā vairāk sievišķības acu priekam :)
12.12.2014 21:34 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009


++

tādi piegriezumā vienkāršie un neierastāki apģērba gabali ir ar tādu fashion-istisku pieskaņu, manuprāt. Nav grūti uzvilkt skinny yeans un kaut kādu pladīgu vai iespīlētu topu, jo tā jau vairums staigā.

ieliktie attēli man labāk patīk par šādu.

ja piegrieumam ir kkas mazliet ārpus normas/'iespīlētā' ,tad rauc degunu.

piemēram, palazzo pants, cik daudzas uzdrošinātos vilkt un vispār patiktu kas tāds.


man šķiet, ka cilvēki, kas ir iesaistīti modes industrijā un/vai par to ļoti interesējas ir kā hameleoni - var vienu dienu ģērbties kā autores attēlos, otru - iespīlētā kleitā. Nebaidās izkāpt no normām.
12.12.2014 21:39 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Kopumā tas ir "parastās gimenes" stils- kur vīrs slaistās ofisā pie pc, bet saka- ka strādā, Sieva masīvi dara 16st diena visas mājas saimniecības darbus. Lai gan formāli nestrādā.
12.12.2014 21:40 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Runāju par sākuma attēliem.
12.12.2014 21:41 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nujā, Zviedrijā tā arī staigā, tikpat pusmūža sievietes, cik jaunietes. Kājās gan bieži mēdz būt arī botas. Paltraks, kaut kāda milzu jaka, mugursoma un vīriešu zeķes. Un mati.. MATI... :D Nebija ienācis prātā to nosaukt par stilu, bet nu ok:D
12.12.2014 21:53 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pēdējos pāris gadus dzīvojoties pa fashion weekiem un citiem dīkdieņu pasākumiem, man radies iespaids, ka neparasts stils drīzāk norāda uz personības trūkumu, nevis otrādāk... Protams, ne visos gadījumos.
12.12.2014 21:53 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Varu iedomāties kaut cik jēdzīgā izpildījumā šo visu kādai māksliniecei 90tajos. Tagad... zinu, ka ir modē, bet neaizrauj, man saistošākas šķiet tendences no senākiem posmiem (60tie piem.), kuros neesmu piedalījusies. Pēc 90tiem tiešām vēl nejūtu nostalģiju.
12.12.2014 21:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Pēdējos pāris gadus dzīvojoties pa fashion weekiem un citiem dīkdieņu pasākumiem, man radies iespaids, ka neparasts stils drīzāk norāda uz personības trūkumu, nevis otrādāk... Protams, ne visos gadījumos.

Man šķiet, ir tomēr atšķirība starp fashion week entuziastēm un ikdienišķiem cilvēkiem ar savu stilu. Piemēram, par Moon River rakstīto, ka cilvēki var vienā dienā apģērbties tā, otrā dienā radikāli pretēji, tur tiešām diez vai ir kāda saistība starp stilu un pašu cilvēku. Youtubē skatos diezgan daudz fashion blogeru, un ļoti daudzas no tām meitenēm tik radikāli dažādi no dienas uz dienu arī ģērbjas. Spilgtākā viņu rakstura īpašība ir patika tērēt naudu par modernām un topā esošām drēbēm, izskatīties skaisti, sakombinēt skaisti, diezgan virspusēji kopsummā. Mani vairāk interesē tādi cilvēki-parastie, kam nav kaudzes naudas, kas neskrien pakaļ katrai modes tendencei, bet seko savai - no masām atšķirīgai - gaumei izskatā.
12.12.2014 22:01 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
hmm.. tās pēdiņas pie "parastā sabiedrība":D
Vai tikai cilvēki, kad sastop šādus oriģināli ģērbots, "atšķirīgos" (ironiski smaidu) jau a priori nepiešķir viņiem šo īpašo personības vertību, bez maz vai ar pietāti par tiem runā!:D Tāpēc jau arī "ārēja anturāža" mūsdienās ir kļuvis viegls līdzeklis, lai par kaut ko šķistu (bet ne vienmēr arī būtu).
Es vienkārši šajā sakarā esmu skeptiska un ekscentriskums izskatā mani neiespaido nemaz. Vēl jo vairāk, pat mulsina un raisa ironiju, ja ir redzams, ka ārējā tēla izveidē ir ieguldīts pārāk liels laiks un piepūle.


Viens no maniem mīļākajiem izteicieniem-ne viss ir tā, kā izskatās;)
Bet ieliec jebkuru modes mākslinieku ''parastajā'' sabiedrībā, un viņš momentā izleks uz citu fona.

Ja izlec, tad tikai un vienīgi ar personību, ne ar stilu. Un personība var būt arī santehniķis. (piedodiet-izklausās nekorekti, ka vispār taisu šādu it kā pretstatu).
Jo, nu, piemēram, Alexander Wang, kas man ļoti patīk un strādā Balenciaga mana uztverē tieši ar savu stilu neizlec.
Ar personību, protams, ka, jā.
12.12.2014 22:03 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mani vairāk interesē tādi cilvēki-parastie, kam nav kaudzes naudas, kas neskrien pakaļ katrai modes tendencei, bet seko savai - no masām atšķirīgai - gaumei izskatā.


Nu jā... Vispār iedomājos, ka pēdējā laikā nemaz neatceros tādus redzējusi. Lielākoties tikai jaunāko trendu mednieces, kuras ir absolūti apsēstas ar sevi un bez vizuālā nekādu sevišķi citu interešu nav. Tādā izpildījumā tas ir diezgan pašmērķīgi - pastilot stilošanas pēc. Būt blogerei, stilistei, VIP personai :D
12.12.2014 22:07 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tadi trako paltraki, naktskreki, kartupelu maisi-sauc ka gribi, nepatik. Varbut, kad busu vecaka, bet tikai varbut.
Bet kurpes, kurpes ir labaas. Man patik. :)
12.12.2014 22:08 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
1. attēls nepatīk, 2. un 3. - ja garums būtu nedaudz īsāks, tad man ļoti patiktu, patīk maisveidīgas drēbes. Garumu iedomājos piem šādu:
12.12.2014 22:12 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Man ljoti patiik. Vienmeer skatos zaras maajaslapu un nopriecaajos,cik stiliigi,manupraat,viss sakombineets. :)
12.12.2014 22:17 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Šis garumā tāds pats kā diskusijas bildēs, bet šis man patīk arī ar tādu garumu
12.12.2014 22:18 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Jackie, tu jau sāc braukt auzās. Par jebkuru profesijas vai jebkā cita pārstāvi runājot, šai grupai nepiederošie cilvēki ļoti bieži tiek saukti par parastajiem. Ja domā, ka mēs šādu ZARA modeli uzskatām par neparastāku par, piemēram, Vinstonu Čērčilu, jo viņai lupatas modernākas, nu tad sorry.

Ja izlec, tad tikai un vienīgi ar personību, ne ar stilu.

Em... Galīgi nepiekrītu. Pagūglē Lāgerfeldu, Šaneli, Vestvudu, Versači, pārējos. Nu praktiski neviens dizaineris neģērbjas kā visi. Un es personīgi nepazīstu nevienu vīrieti, kurš ģērbtos kā Vangs. Kad es runāju par izlekšanu uz citu fona, es nedomāju to tā, ka ir viens papagailis uz vārnu fona. Es domāju tā, ka no dienas uz dienu šajā cilvēka tu novēro oriģinālu ģērbšanās tendenci. Viens atsevišķs Vanga autfits izskatās diezgan parasti un var būt arī nejaušība jebkura cilvēka garderobē, bet no dienas uz dienu tā ģērbjoties, gadiem ilgi, tas jau izskatās oriģināli.
12.12.2014 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 17.10.2013
Izteikšos.
Man PATĪK! Jā , PATĪK! Ļoti ērti, un manuprāt ļoti skaisti. Dīvaina esmu.
Pati ikdienā šādus tērpus nevalkāju, bet mēdzu arī ko līdzīgu uzģērbt!
Tām kuras šādus tērpus velk- respekts! Man pašai jau apnikušas parkas. KATRAI OTRAJAI TĀDA IR!! Un aptuveni Rīga izskatās šādi (protams tās ir meitenes līdz 24)-
P.S. - Tā ir 90.gadu mode. Un viņa ielaužas 2015.gadā. Drīz šie apģērbi būs modē (jau ir dažās valstīs).
12.12.2014 22:38 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Jackie, tu jau sāc braukt auzās.

Hmm..var jau būt, nestrīdēšos!
Man tikai ironiju izraisa pārspīlēta sajūsma un pārliekas nozīmes piešķiršana kaut kādam ģerbšanās stilam! Jo automātiski no tā tiek izsecināts par tā īpašnieka neordināro personību. (Šī diskusija arī to atspoguļoja). Bet esmu dzīvē bieži sastapusies ar pavisam ko pretēju.
Spriežu pēc saviem novērojumiem, tas arī viss!
12.12.2014 22:59 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Man ir 2 tādas kleitas, melna un tumši pelēka. Ģērbju ar garām žaketēm (pāri celim), reizēm ar īsākām (līdz pus augšstilbam), tādām vaļīgām žaketēm, ne pieguļošajām. Tieši par šīm 3 konkrētajām bildēm runājot - mēteļi ne visai. Pēdējo gribētos otrā garumā, otro pēdējā platumā :D Bet tie ir sīkumi, būtībā jau ļoti patīk, un ja pašai piederētu tad noteikti ģērbtu. Ļoti patīk gan krāsu gamma, gan unisex siluets, gan smagnējie apavi. Man ir alerģija pret sievišķīgām drēbēm.
12.12.2014 23:00 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Manuprāt, izskatās aseksuāli. Nekad nevilktu ko tādu. Turklāt, ar savām auguma aprisēm, es šādās drēbēs izskatītos pēc slotaskāta.
12.12.2014 23:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runaajot par 90 gadiem-man vienmeer praataa mana miilaa filma "9 1/2 weeks"-atceros kaa gribeeju tiesi taadu cepuri un to lina paltraku:D
Bianca-kaut kur piekriitu tev,jo lai iznestu saada veida terpus ,ir jaabuut "tai odzinai" arii pasaa cilveekaa-kaa jau mineeju-jaamaak iznest teerps,lai patiktu ...
12.12.2014 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits