mani nesaprot

 
Reitings 44
Reģ: 17.10.2014
Un atkal es lūdzu padomu. Šī diskusija varētu būt turpinājums manai - ' Ar ko sākt?' diskusijai. Tātad dzīvojam atsevišķi jau pāris mēnešus. Manam ex ir mīļākā. Viss bija ok līdz uzzināju to, ka viņa arī dzīvo manā pilsētā. Respektīvi, kad viņš atbrauc satikt mazo,viņš iet arī ar dēlu iet pie viņas. Es to nevēlos. Bet mani saprast viņš atsakās. Tad es esmu aizspriedumaina bezsmadzeņu radība. Ko darīt? Vai tiešām būs caur tiesu jāiet. Jo par šo sievieti tiešām neko skaistu nevaru pateikt. Ja viņam būtu normāla sieviete tad jā, droši ej ar mazo, bet pie tādas.. akk
12.12.2014 12:17 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Nesaprotu problēmu. Kad divi cilvēki šķiras, ir jāsaprot, ka otrs nebūs atlikušo dzīvi viens. Abiem diviem ar laiku būs citas attiecības. Un vai nākošais partneris ir vainīgs, ka iemīlējies cilvēkā, kuram ir bērns vai bijušas citas attiecības iepriekš, nevis tādā, kuram tās ir pirmās attiecības? Vai tāpēc pret viņu jāizturas kā pret kaut kādu ar trakumsērgu vai lepru slimo - ka tikai bērnam nepieskaras, fuj, fuj,fuj. Vai tēvam jājūtas vainīgam, ka viņš vēlas dzīvot tālāk? Vai pati arī plāno turpmāko dzīvi pavadīt pilnīgi viena un līdz nāves stundai nevienu vīrieti nelaist savā dzīvē(vai arī - laist un tad izolēt no bērna)?
Būtu priecājusies, ka tēvs nav viens no idiotiem, kas izliekas, ka bērns vispār neeksistē. Taču, tas nav nekāds pārsteigums cosmo: ja viņš neliktos ne zinis, visas brēktu kāds viņš preteklis, tagad, kad viņš bērnu neignorē, bet ņem pie sevis, atkal preteklis - jo uzdrošinājies dzīvot tālāk un veidot citas attiecības. Nekad nav labi.
Godīgi sakot, izskatās, ka vienkārši pašai ir greizsirdība, ka viņam ir cita un vienkārši negribi viņu atlaist un saprast, ka viss ir beidzies. Tāpēc labak ir noniecināt jaunās attiecības un izmantot bērnu.

+
12.12.2014 17:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nevar bērnam (ZĪDAINIM) vērst pilnvērtīgu uzmanību, ja blakus ir jauns draugs vai draudzene. Jebkurā gadījumā kāds būs jāapdala ar uzmanību. Ja skatās uz šo situāciju.. bērnam 9 mēneši un sencis jau ir dabuujis jaunu draudzeni, tad sanāk, ka viņiem tās attiecības ir briļļu periodā. Meiča gribēs uzmanību sev, ne bērnam.. bet uzmanība ir vajadzīga bērnam.+
12.12.2014 17:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ci daudz sajaa diskusijaa var just naidu...kad tik kaadu apriet:D
12.12.2014 17:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.10.2014
Sakara, indie.
Ja būtu nopietnas attiecības viņiem es neveidotu šo diskusiju. Nonicinu to ka viņa krāpj savu vīrieti. Tādēļ šaubos vai bērnam viņas klātbūtne ir nepieciešama
12.12.2014 17:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu atkal redzi visu tikai melnu vai baltu.Nu kur tur redzi te naidu????????? Tikai sitam klačū sieviešu anonīmā forumā. Ak dies, neņem tik traki pie sirds. Jocīga tu esi brīžam:D
12.12.2014 17:27 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.10.2014
Es viņam nepārmetu to ka ir cita sieviete.
12.12.2014 17:28 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Es arī nepieļautu, ka manu bērnu vadā pie svešām sievietēm. Tu neesi aizspriedumaina. Ja nesanāk pa labam, jā rīkojies caur tiesu! Tev ir tiesības noteikt kādā sabiedrībā augs bērns.

Un tēvam protams godātās sievietes uz to sīci nav NEKĀDU tiesiību - tikai jums ir :-D :-D :-D. Jūs tikai noteiksiet un norteiksiet ... Histē*iķes.
Da protams tu es i tāda par kādu viņš tevi nosauca. Tu pamosties beidzot - viņam tagad vairs tavi galvas iedzīvotāji - tarakāni - nav jārespektē! Tā ka atslābsti ar savām ekskluzīvajām tiesībām uz bērnu. Tēvam tās nav mazākas.
12.12.2014 20:55 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.10.2014
Zigfrīd. Nevienu brīdi neesmu teikusi ka tēvam nav tiesību. Neliedzu tikties. Iedrošinu viņu mazo apciemot biežāk, jo reiz pēc bik vairāk kā nedēļas neapciemošanas atbrauca un mazais sabijās, nepazina. Pat man tas bija diezgan sāpīgi.
Žēl, ka manu piesardzību un gribēšanu kā mazajam labāk saproti laikam citādi.
Esmu histēriķe, muhahahaha :D
12.12.2014 22:28 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu, blusas jau ir reāls iemesls, starpcitu. Ja tagad atmetam Tavas emocijas kā tādas.
Es īsti nezinu, tīrās mājās tādas arī mēdz būt? Man kaut kā blusas asociējas ar netīrību.
12.12.2014 22:37 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.10.2014
Kari. Viņa sieviete bija bijusi pie viņa. Pēc tam bijām mēs ar bēbi. Mazo sakoda pamatīgi. Es teicu viņam ka ir blusas. Viņš atkal, ka mīļākajai esot suņi un tāpēc arī blusas. Fu es jau teicu ka tas nav normāli, man ir kaķis, bet rūpējos lai blusu nebūtu. Viņš tur laikam nesaskata problēmu. Mums tā kā strīds par to radās. Viņš sāka pagātni cilāt. Tomēr pie sevis pēc tam bija tirijis ar terpentīnu, bet nu nezinu vai tas līdz, ja viņa neiznīdē savējās..
12.12.2014 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits