Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dabīgās matu krāsas ataudzēšana

 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Esmu procesā uz dabīgās matu krāsas ataudzēšanu. Pagaidām ir kaut kādi 7cm, pārējie mati tādi dzeltenīgi, tur izgājusi ārā matu krāsa. Dabīgā krāsa ir tāda īpatnēja, katrā gaismā izskatās citādāka - variē no tumši vēsi pelēka līdz siltam gaiši brūnam. Nogriezu īsus matus un tagad gaidu. Saprotu, ka ilgs process, bet dažreiz ir tā, ka baigi gribas iezieķēt krāsu matos, jo sajūtos tāda nekopta.
Vai kāda no jums ir izgājusi cauri šim procesam vai ir vēl tikai ir ceļā?
Kas iedvesmoja atkal nenokrāsot visus matus?
Kādus plusus/mīnusus saskatat, dzīvojot ar dabīgo matu krāsu?
04.12.2014 12:07 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Var izmazgat.
04.12.2014 20:10 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Bet viņus reāli pēc tam var izmazgāt? Esmu dzirdējusi, ka viņi kā krāsa un tas tonis tik un tā pēc tam nedaudz paliek. Neesmu gan pati mēģinājusi.
04.12.2014 20:08 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tgd drogas pardodas tie krasojosie sampuni. Ir labie. :)
04.12.2014 19:54 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
atcerējos vēl vienu padomiņu, kas palīdz nesāpīgākai matu ataudzēšanai, ik pa nedēļai ieliku izmazgājamo krāsu, lai tik ļoti nebūtu jāpārdzīvo par ataugušo līniju :)
kaut vai nokrāsoju tuvu dabīgai krāsai, saulē krāsotie mati palika oranžīgi, dabīgi bija kādi bija un tad varēja pamanīt ataugušo strīpu.
04.12.2014 19:43 |
 
Reitings 60
Reģ: 22.05.2013
Šobrīd eju tam cauri. Atauguši ir kādi 5cm, tā kā vēl ilgs laiciņš būs jāaudzē. Bet kopumā nav tik traki, jo, kad pēdējo reizi krāsoju, apzināti izvēlējos toni vistuvāk dabiskajam, zinot, ka vairāk nekrāsošu. Protams, nav patīkami, ka attaugušas saknes, bet kopju matus citos veidos un nekautrējos nēsēt izlaistus (tikai spilgtā gaismā saknes izceļas)
04.12.2014 19:41 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Es arī labu laiku jau ataudzēju matus un nekrāsoju. Plānoju vien iet apgriezt kā patīk, pašlaik domāju -krāsot, jā vai nē. Lai arī, vienmēr krāsoju tādus, ka ataugot neko nevar pateikt. Esmu jau atrdinajusies no matu fēnošanas,cepināšanās ikdienā. Tas vien ir ļoti uzlabojis matu stāvokli.
04.12.2014 18:05 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
quest
skusu vispar uz liso nost
nopērc parūku :)

Man autaudzēt matus nav tolks, man nesmuks tonis, izskatos pēc vecas večiņas.
04.12.2014 17:56 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Esmu vēl procesā, bet februārī domāju iet pie friziera un nogriezt visus krāsotos galus nost, mati būs pāri pleciņam. Dillema. Matus gribas garus, bet tajā pašā laikā nevaru būt mierā, kamēr nav nost visi krāsotie gali. Man ir pakāpeniskais griezums, tad nu arī gaidu, kad būs vienā līnijā.
Kā noturējos? Bija neskaisti, jā :D bet es gāju un liku šķipsnas līdz ataugušajām saknēm, tas ir tā, ka mani dabīgie mati netika skarti, tad nu atšķirība vairs nebija tik ļoti pamanāma.
Vispār sāku uztraukties - tikšu pie saviem dabīgajiem, ataudzēšu garumu un tad vēl sirmi sāks augt pirms laika un atkal būs jākrāso. Visi pūliņi par velti. :D
Plusi? Veselīgi mati! Man ir tumši blondais, bet biju krāsojusies uz gaišāku blondu un ko tik vēl ne, tad nu mati tādi sausi un nekādi man ar to krāsošanos.
04.12.2014 17:52 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Man ir. Ataudzeju apmeram pusotra gada laika. Izciest bija gruti, bet mati bija tiktal sacakareti, ka cita risinajuma nebija. Ar rezultatu neesmu apmierinata, krasa nesmuka, loti atri taukojas, bet tapat palikusi sausi un poraini. Nezinu, ko darit, skusu vispar uz liso nost :(
04.12.2014 17:46 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ak, mazliet skauž, cik ātri dažām aug mati.. Man divos mēnešos vidēji puscentimetrs izaug. No vienas puses forši - mati nav bieži jākrāso, bet ataudzēt krāsu nav iespējams, tāpēc atliek vien staigāt ar tumšiem.
04.12.2014 17:40 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Es kādu pusgadu toč nekrāsoju matus izauga aptuveni 20 cm, šonedēļ krāsošu, jo uz pasākumu takā vajadzētu izlaist matus. Ja nekrāso matus tad ir kā ir nevar izlaist matus jo izskatās nekopti
04.12.2014 17:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es arī tagad esmu atguvusi savu +/- dabīgo krāsu. Biju uz krāsas izņemšanu un pēc tam krāsoju atbilstoši savai dabīgajai krāsai. Man paveicās ar toņiem, un tagad pāreju vispār nevar redzēt, kaut gan vairākus mēnešus nostaigāju ar paraibiem matiem. Man ļoti patīk un ceru, ka nebūs kārdinājums vēlreiz nokrāsot melnus...


Bija doma, ataudzéju kádus 3cm un nokrásoju tuvu dabiigajam tonim, bet loti viilos, izskatiijás briesmiigi.


Mani arī šī stratēģija vienmēr pievīlusi :(
04.12.2014 17:14 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Bija doma, ataudzéju kádus 3cm un nokrásoju tuvu dabiigajam tonim, bet loti viilos, izskatiijás briesmiigi. Balináju vien atpakal skipsnas. Domáju, ka nekad.
04.12.2014 17:08 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Es audzēju jau pusgadu, taču liekas, ka ļoti lēni aug, kādi 5 cm max izauguši.

Sapratu, ka negribu vairs tās blondās pūkas uz galvas, jo pašai mati ir ļoti smalki un nedaudz viļnaini- vienmēr izskatījās ok, līdz vienam brīdim, kad sapratu, ka nu jau ir ļoti sabojāti un, lai arī gaiši patīk, negribu ar tādiem staigāt.

Vasarā audzēju tāpat, saknes neizskatījās drausmīgi, bet uz rudeni friziere nokrāsoja smalkās šķipsnās un ietonēja visus, kā arī priekšā dažas šķipsas izbalināja, lai tā kā izgaismo. Ļoti dabīgi izskatās, nedaudz kā ombre.

Izaugušie mati ir vnk dievīgi, spīd un laistās, ļoti mīksti. Bet piekrītu, ka ar kopšanu ir jocīgi, jo sabojātajos matos lieku entos līdzekļus, bet saknēm vairs nevajag, jo paliek taukaini ātri.
04.12.2014 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Ar regulāru galu apgriešanu - ik pa 3, 4 mēnešiem. Ļoti pat reāli.


Tieši tā! :D Iesaku padzert B vitamīnus, jo īpaši grūtnieču - vairāk B vitamīnu! VIsi šie kompleksie un šompleksie vitamīni ir pilnīgs (atvainojos) mēsls! Tā deva ir par mazu!!!
Kā arī nevajag piemirst par dārzeņiem savā ēdienkartē!
Protams, protams, un arī eļļiņas - jo īpaši labs rezultāts bija no dažu eļļas!

P.s. Tām kuras netic - ne jau visām tik ātri aug mati! Arī mana puiša mammai ļoti ātri aug mati! ;)
04.12.2014 16:20 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Es arī biju iepriekš krāsojusi ar hennu kāda gada garumā. Beigās tas tonis apnika un sadarīju muļķības, kuru rezultātā dabūju zaļus brīnumus (ZAĻUS MATUS) :D
04.12.2014 15:46 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.06.2014
Es ataudzēju :).

Galvenais iemesls bija, ka krāsot vajadzēja katru mēnesi, savādāk izskatījās galīgi ne pēc kā.
Man īstenībā bija 2 matu ataudzēšanas gadījumi -
Pirmajā reizē ataudzēju dabīgos, lai varētu tos sākt krāsot ar hennu (izlēmu pāriet uz dabīgām krāsošanas metodēm), otro reizi, jo apnika, ka katru mēnesi ir jāčakarējas un jākrāso (krāsošana ar hennu aizņem daudz laika, jo krāsa matos jātur kādas 2-5 stundas).

Tagad ik pa laikam uznāk domas, ka varētu varbūt nokrāsot (dabīgā matu krāsa ir jau apm. 4 gadus), bet tad atceros, kāds čakars bija iepriekš un saprotu, ka tomēr labāk nē :D.
04.12.2014 15:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Audzēju savus no oktobra, tā kā kādi 2 cm jau ir. Yessss :D
Būs ilgs process un jau tagad dažreiz gribas ņemt un nokrāsot kaut ko tuvu savai dabīgajai krāsai, bet tomēr turos. Krāsa un savi tomēr ir krasi redzams kādā stāvoklī mati ir pie saknēm un kādi galos.
04.12.2014 15:27 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Man arī no karē ataudzēti līdz pusmugurai 2 gados. Ar regulāru galu apgriešanu - ik pa 3, 4 mēnešiem. Ļoti pat reāli.
04.12.2014 15:16 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Daudz reizes centos ataudzēt dabīgos matus atpakaļ, bet nekad nesanāca. Tad vienā vakarā paņēmu krāsas izņēmēju un izbalināju visus matus, tad nakošājā dienā vēlreiz un pa virsu tai pat dienā nokrāsoju matus krāsā, kas ir stipri tuvu manai dabīgai. Tikai tā es tiku pie dabīgās, jo nebija jāmokās ar ataugušām saknēm, saknes vnk atauga, bet starpību starp to kur krāsoti un kur dabīgie vairs nevarēja redzēt.
Pluss viennozīmīgi ir nauda ko es ietaupu uz krāsu, jo parasti aizgāja 2 paciņas ar krāsu un bija jākrāso katras 3 nedēļas, jo ātri aug mati. Tad, protams mati vairs nebija tik sausi, gaišie dvieļi vairs nebija netīri ar krāsu, kas iet ārā pakāpeniski. Nav jāuztraucas par saknēm.
Mīnuss- mati nespīd vairs tākā pirmajās dienās pēc krāsošanas, un vēl tie balzāmiņi , kas ir iekšā.. mm. Superīgākie balzāmi kas vien var būt.
04.12.2014 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits