Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

puišu/meiteņu vakari

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas! :)
Šonakt ilgi domāju par vienu tēmu un nevarēju aizmigt. Varbūt tas ir bērnišķīgi no manas puses, ka es to ne visai pieņemu utt. Bet problēma ir tāda:
Mans draugs parasti mani ņem visur līdzi, nu mēs ejam kopā, bet dažkārt ir brīži, kad viņš pasaka "Rīt mēs ar draugu ejam uz bāru un tas ir puišu vakars" Ar to man ir jāsaprot, es gribu vai nē - nedrīkstu iet līdzi. Tā kā man te gandrīz nav draudzeņu, jo esmu diez gan izvēlīga un draudzene tikai patusēšanai mani neinteresē (tādas bija agrāk, kad man vēl nebija drauga).

Es to it kā saprotu - ''puišu'', ''meiteņu'' vakars, bet tai pašā laikā ir bijuši brīži, kad es labprāt aizietu arī uz bāru, taču es nevaru jo neesmu puisis/viņa draugs. Es nezinu kāpēc, bet man tas liekas nedaudz bērnišķīgi. Man personīgi meiteņu vakari nekad nav bijuši vajadzīgi. Varbūt es nepareizi domāju, vai nu mūsu viedokļi vienkārši atšķiras, bet ir bijuši nepatīkami brīži, kad es tik ļoti gribēju aiziet uz bāru kopā kaut tāpat vien atpūsties, bet nedrīkstu. Es viņu nekad neturu, viņš iet ar draugiem kur grib un kad grib, tur es vispār neko nesaku, bet ir brīži kas liek justies kaut kā stulbi.
Vai jūsu draugiem arī ir tā saucamie puišu vakari?
Ko jūs par šo domājat?
Es domāju daudzi to uztver normāli, es cenšos arī, bet es ne vienmēr to saprotu. Jā, problēma ir arī, ka man nav draudzeņu.
Atceraties to stāstu par karstvīna vakaru? Pēc tā kad mēs te mājās forši kopā patusējām ar viņa draugiem, mans draugs ar draugiem gāja uz bāru a es nedrīkstēju iet. Pat viņa draugi jautāja "eu, tu nenāksi?" tā arī gribējās atbildēt "nē, jo mans draugs neļauj".

Jauku jums šo dienu! :)
03.12.2014 09:30 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
īsti nesapratu - viņš tev vispār aizliedz iet uz bāru kā iestādījumu?
03.12.2014 09:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
kad es labprāt aizietu arī uz bāru, taču es nevaru jo neesmu puisis/viņa draugs.

Tas jau atkarīgs kā tu to uztver! Tu jau vari iet uz bāru, bet nejau ar viņiem :D paņem draudzeni, noziņo,ka meiteņu vakars un sēžat atsevišķi katrs savā kompānijā.
Man nav vajadzības pēc meiteņu vakariem un tā..jā, atbrauc draudzene, māsīca, mamma, pasēžam, forši. Draugam arī nav puišu vakari, jo viņiem ir treniņi, sacensības utt, kur var satikties ut. uz bāriem iešanas nenotiek...Tad nu tā nav tāda probelēma.
03.12.2014 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Šitas ir gan nevietā, manuprāt.
pati rakstīji
Mans draugs parasti mani ņem visur līdzi, nu mēs ejam kopā, bet dažkārt ir brīži, kad viņš pasaka "Rīt mēs ar draugu ejam uz bāru un tas ir puišu vakars"


tas, manuprāt, ir pavisam normāli.

Es arī, kad eju ar meitenēm, tad eju ar meitenēm. šonedēļ pat, teicu, ka iešu pie druškas-vīrs prasa-es arī iešu?
es saku-nē, neiesi :D

un neviens nav apvainojies vispār.

ja citas Tavas sūdzības bija vietā, tad šis gan, manuprāt, nē.
03.12.2014 09:37 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
varbūt viņam liekas ka nav ar tevi interesanti uz bāriem iet vai arī koļī tur meitenes...
es arī ja eju uz bāru tad kopā ar draudzenēm un ex draugus bridinajusi ka tas ir meitenju vakars bet protams ir bijis tā ka visi kopā ejam bet labāk izvēlējusies iet tikai ar savām draudzenēm. Man kkā nemaz negribas lai starp visam manam draudzenēm,viens čalis ir jo manas draudzenes čaļus arī atstāj mājās :D
Un tas ka neļauj,manī tas sāktu radīt aizdomas...jautā viņam tieši un uzzini kādēļ tā,nešausti sevi!!!
03.12.2014 09:37 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Jauku jums šo dienu!

Pati ei dirst!
Visu pacietīgi izlasīju, bet beigās man "jauku dienu" vel novēl. Kas pa necilvēkiem?
03.12.2014 09:38 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu varbūt, ja Tavs draugs vēlas vakarus arī vienatnē no Tevis, bet sēž ar čomiem un dzer alu, un neko citu nedara, tad varbūt jārespektē un nevajag pielipt kā astei viņam klāt? Tā arī nosmakt var otrs


Kas attiecas uz manām attiecībām. Mums abiem brīvību vajag tik pat lielos daudzumos.. Un tas ir super, jo neviens nav apdalīts, apvainojies. Neesam nekādi lieli tusētāji, ja izklaidējamies tad pārsvarā kopā.. Bet šad tad ir vakars, kad mans draugs tiekas ar citu draugu, un pasēž dzerot viskiju pie viņa mājās, un man nenāktu ne prātā vilkties līdzi, jo es zinu, ka tur būtu tikai viņi divi, un tas būtu dīvaini, ja es tur sēdētu starp viņu sarunām :D
03.12.2014 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jūs divatā uz to bāru aiziet nevarat? Ja tā gribas, tad ierosini aiziet divatā izklaidēties utt.
Man ir meiteņu vakari, kad mēs aizejam kkur pasēdēt, papļāpāt. Draugs mēdz aiziet kkur ar saviem čomiem(parasti pie kāda mājās - padzert alu un paspēlēt pokeru vai vēl kko tādu) un cik zinu, citi, kuriem ir draudzenes, arī viņas neņem līdzi uz tiem vakariem. Ja ir vakari ar draudzenēm, tad ņem visi. Ja vakars ar čaļiem, tad viņi tur savā kompānijā. Neko sliktu vai nosodāmu tur neredzu, jo man, tas ka esmu attiecībās, nenozīmē, ka mans draugs man ir visa pasaule un man vairs nav draudzeņu vai citu interešu.
Mēs tādā ziņā laikam esam diezgan bez stresa - mums nav obligāti visur vienmēr jāiet kopā vai arī obligāti jāņem otrs līdzi, kad gribam satikties ar saviem draugiem. Mums ir laiks visam: gan divatā izklaidēm, gan katram ar saviem draugiem, gan kopīgā barā.
03.12.2014 09:49 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi normāli tas ir.

Mums gan ļoti reti ir šie puišu un meiteņu vakari (un beiži vien viņš nemaz neiet uz bāru un pat nelieto alkoholu šādās reizēs), jo mums patīk kopā pavadīt laiku un mums draugi tagad visi ir kopīgi.

Tas, ka tev nav draudzeņu, tomēr norāda uz to, ka iespējams ar tevi kaut kas nav īsti kārtībā. Mums apkārt ir daudz foršu cilvēku, kas mūsu dzīvi padara tikai skaistāku. Kaut vai tepat cosmo iepazītas tik daudz tiešām superīgas meitenes ;)
03.12.2014 09:50 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Šis bija tas jautājums, kas tikko arī pieci fm skanēja? ;D
03.12.2014 09:59 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man ir meiteņu vakari, kad mēs aizejam kkur pasēdēt, papļāpāt. Draugs mēdz aiziet kkur ar saviem čomiem(parasti pie kāda mājās - padzert alu un paspēlēt pokeru vai vēl kko tādu).

mums ir pilnīgi tāpat! parasti manējais vienmēr mani sauc līdzi, bet es atsaku, ja zinu, ka citas meitenes tur nebūs, un ļauju viņam iet, spēlēt pokeru, dzert, un ko nu viņi tur dara - es viņam uzticos. Tāpat kā man bieži vien gribas pabūt kopā tikai ar draudzenēm, bez neviena bikšaiņa pa vidu.
Ja tev gribas uz bāru, aizej turp ar draudzenēm vai arī divatā ar savu draugu.
03.12.2014 10:03 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pilnīgi normāla situācija.
Problēma drīzāk ir tajā, ka tev nav draudzeņu, tāpēc sāc draudzēties, nevis pūties uz to, ka draugam tu neesi viena vienīgā uz zemeslodes un viņam ir draugi ar kuriem viņš grib pabūt kopā bez tevis.
03.12.2014 10:11 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Šis bija tas jautājums, kas tikko arī pieci fm skanēja? ;D/quote]

Es arī tikko dzsirdēju un vēl nodomāju, kur esmu to dzirdējusi :D
03.12.2014 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
man liekas, ka tu streso par nesvarīgu lietu, bet tava dzīve un var stresot par ko vien sagribas

mans draugs man ir visa pasaule un man vairs nav draudzeņu vai citu interešu
es ar šādu domu dzīvoju esot iepriekšējās attiecībās un tad sanāca, ka izšķīrāmies. paliku viena kā pirksts. sēdēju mājās un viena pārdzīvoju, ka izšķīros, laiks pēc šķiršanās ieilga, jo sasāpējušos problēmu nebija, kam izstāstī.

sākumā likās, ka tēmu īsti nesapratu, jo komenti bija tādi, ka tu esi tā, kurai draugs aizliedz kaut kur iet, likās, ka viņš kaunās no tevis. par to kaunēšanos sapratu nevis no tevis, bet komentētājām. vēlāk jau sākās komentāri ar tādu saprašanu kā es sapratu tēmu, ka tu pārdzīvo, ka ir brīži, kad viņš grib patusēties ar draugiem, savas dzīmntes pārstāvjiem.

Problēma drīzāk ir tajā, ka tev nav draudzeņu,
03.12.2014 10:25 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Es gan neteikšu - atrodi sev draudzeni, jo zinu cik tas ir grūti, ja pārcelies uz citu vietu un sāc sev apkārt meklēt draudzenes (protams, kas cits ir, ja vēl mācies, tad liekas skolā tas ir vieglāk par vieglu).
Sāc uztraukties tad, ja Tava puiša draugi censtos viņam atrast citu draudzeni vai arī, ja Tavam puisim sāktu uzrasties draugi - meitenes (zinu, ka daudzām tas liekas ok, bet mani tas rada piesardzīgu, tāpēc tā izteicos).
Un parunā ar savējo, lai vari kādu reizi aiziet ar viņiem kopā, varbūt pēc kādas tādas reizes vairs nemaz negribēsies. :D
:)
03.12.2014 10:27 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Nezinu par kādu jautājumu, kurš kaut kur skanēja jūs dzirdējāt, bet neesmu Latvijā.


Es zināju, ka šajā jautājumā tomēr daudzi domā savādāk. Bet tik un tā paldies par jūsu viedokļiem.
03.12.2014 10:38 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Pilnīgi normāla lieta, manuprāt. Manā draudzeņu lokā drīzāk ir tāda problēma, ka meitenes nesaprot, ko īsti nozīmē meiteņu vakars, un reizēm viņām nopakaļ velkas draugi. Ir meitenes, kam meiteņu vakars ir svēta lieta, un ir tādas, kas to īsti nesaprot. Varbūt tu esi no tām, kas nesaprot, tāpēc nespēj iejusties drauga ādā.

Ja jau draugs citas reizes tevi saved kopā ar saviem čomiem, varbūt tev jāsadraudzējās ar viņu draudzenēm?
03.12.2014 10:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man regulāri meiteņu vakari ir svēta lieta! :)
Un tikai prieks, ka arī draugam ir savas čomu lietas.
03.12.2014 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Ja nebūtu lasījusi Tavu iepriekšējo diskusiju, teiktu, ka tas ir normāli. Bet cik atceros, man radās iespaids, ka tavs draugs Tevi neciena un nerespektē Tavas vēlmes. Tā kā secini pati vai tas ir normāli.
03.12.2014 11:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tas, ka puisis vēlas aiziet uz bāru ar saviem draugiem, ir pilnīgi normāli. Arī manam draugam reizi pāris mēnešos ir šādi puišu vakari. Tad nu es vai nu veltu to vakaru sev mājās, vai nu tiekos ar savām draudzenēm.
03.12.2014 11:53 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Mums ir puišu vakari, kad vīrs ar draugiem tup garāžā, iedzer, runā par mašīnām un sievietēm. Mums ir meiteņu vakari, kad es ar draudzenēm sēžu un klačojos, bet vīrs strādā. Mums ir bēbīšu pēcpusdienas, kad savācas visas mammas un apspriež bērnus. Un mums ir jauktie vakari, kad visi tusē vienā barā. Man tas liekas pilnīgi normāli.
03.12.2014 11:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits