Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

puišu/meiteņu vakari

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas! :)
Šonakt ilgi domāju par vienu tēmu un nevarēju aizmigt. Varbūt tas ir bērnišķīgi no manas puses, ka es to ne visai pieņemu utt. Bet problēma ir tāda:
Mans draugs parasti mani ņem visur līdzi, nu mēs ejam kopā, bet dažkārt ir brīži, kad viņš pasaka "Rīt mēs ar draugu ejam uz bāru un tas ir puišu vakars" Ar to man ir jāsaprot, es gribu vai nē - nedrīkstu iet līdzi. Tā kā man te gandrīz nav draudzeņu, jo esmu diez gan izvēlīga un draudzene tikai patusēšanai mani neinteresē (tādas bija agrāk, kad man vēl nebija drauga).

Es to it kā saprotu - ''puišu'', ''meiteņu'' vakars, bet tai pašā laikā ir bijuši brīži, kad es labprāt aizietu arī uz bāru, taču es nevaru jo neesmu puisis/viņa draugs. Es nezinu kāpēc, bet man tas liekas nedaudz bērnišķīgi. Man personīgi meiteņu vakari nekad nav bijuši vajadzīgi. Varbūt es nepareizi domāju, vai nu mūsu viedokļi vienkārši atšķiras, bet ir bijuši nepatīkami brīži, kad es tik ļoti gribēju aiziet uz bāru kopā kaut tāpat vien atpūsties, bet nedrīkstu. Es viņu nekad neturu, viņš iet ar draugiem kur grib un kad grib, tur es vispār neko nesaku, bet ir brīži kas liek justies kaut kā stulbi.
Vai jūsu draugiem arī ir tā saucamie puišu vakari?
Ko jūs par šo domājat?
Es domāju daudzi to uztver normāli, es cenšos arī, bet es ne vienmēr to saprotu. Jā, problēma ir arī, ka man nav draudzeņu.
Atceraties to stāstu par karstvīna vakaru? Pēc tā kad mēs te mājās forši kopā patusējām ar viņa draugiem, mans draugs ar draugiem gāja uz bāru a es nedrīkstēju iet. Pat viņa draugi jautāja "eu, tu nenāksi?" tā arī gribējās atbildēt "nē, jo mans draugs neļauj".

Jauku jums šo dienu! :)
03.12.2014 09:30 |
 
Reitings 60
Reģ: 22.05.2013
Man šķiet, ka īstā problēma slēpjas jūsu abu attiecībās, nevis šajā konkrētajā situācijā. Iesaku to apdomāt, un saprast, vai tu pietiekami novērtē sevi, jo pēc rakstītā secinu, ka vīrietim trūkst cieņas un iejūtības pret tevi.
04.12.2014 21:31 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Man arī liekas, ka tas ir ok. Un tā notiek. Es arī uzreiz pasaku, ka šodien iešu ar to un to draudzeni uz Vecrīgu vai kkā tā. Bet parasti gan tas pēdēja laikā gadās tad, kad viņam pašam kkādas citas darīšanas.
04.12.2014 01:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Erdbeere, bet kāpēc Tev tāds vīrietis vajadzīgs? Tu taču vari atrast normālu puisi, kurš Tevi mīlēs un cienīs, kāpēc tā jāmoka sevi?

++ Ne viņš tev tīri sadzīviski izpalīdzēt grib (lasot citas autores diskusijas), ne ar tevi kopā atpūsties. Dīvains vīrietis.. Saprotams, ka katram gribās laiku sev un saviem draugiem, bet te izskatās pēc putniem galvā.
03.12.2014 21:03 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ja neklausās Tevī, neko neatbild, varbūt uzraksti viņam vēstulīti e-pastā, sms, izskaidro, kāpēc raksti, nevis runā par to. Citreiz arī manējais pasprēgā pretī, kad izsaku, ka man kaut kas ne īpaši ir paticis. Es neturpinu viņam runāt pretī, jo zinu, ka ņems vērā to, kaut neatzīst.
03.12.2014 20:40 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nezinu, man liekas pilnīgi normālu, ka katram cilvēkam gribas pavadiit laiku savā draugu lokā, bez otras pusītes. Mēs ar draudzenēm tiekamies un pļāpājam uz nebēdu, mums pašām savi senie joki un piedzīvojumi, kurus atcerēties, ka puism tur noteikti nebūtu ko darīt. Tā pat ir arii draugam.
03.12.2014 20:40 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Jauku jums šo dienu!


Pati ei dirst!Visu pacietīgi izlasīju, bet beigās man "jauku dienu" vel novēl. Kas pa necilvēkiem?


Pārsmējos :D :D :D
03.12.2014 20:30 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sintija_sk

Piekrītu Tevis teiktajam.

Protams ir lietas kuras gribas apspriest tikai ar meitenēm un puišiem ir tāpat utt. Taču tāda iedalīšana "šodien ir puišu vakars un tu nevari nākt līdzi gribi vai negribi" liekas bērnišķīga. Varbūt 17 gados tā var būt, bet viņam ir jau 26.
03.12.2014 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi normāli tas ir.

Mums gan ļoti reti ir šie puišu un meiteņu vakari (un beiži vien viņš nemaz neiet uz bāru un pat nelieto alkoholu šādās reizēs), jo mums patīk kopā pavadīt laiku un mums draugi tagad visi ir kopīgi.



mums tieši tāpat. tādi meiteņu vai čaļu vakari ir 1x pus gadā varbūt :D
03.12.2014 19:08 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Vienkarsi nepatik, ka ir bijusi briizi, ka pat ja es gribetu iet lidzi, man pateiktu nee, tas ir puisu vakars un punkts. No otras puses es to ari it ka saprotu...


Viņi visticamāk ir vārdiski vai nevārdiski vienojušies, ka tas būs puišu vakars. Svēts līgums! :D
Tos plānus nevar izjaukt, vienkārši paņemot meiteni līdzi! Ja kāda mana draudzene nevarētu atšūties no puiša, teorētiski viņai jādabon katras meitenes atļauja, ka drīkst izjaukt meiteņu vakaru. Ja es ierastos notikuma vietā un mani negaidīti pasveicinātu čalis, es dusmotos uz atbildīgo vāveri.

Tev ar viņu tomēr jāizrunājas. Ja viņam vakarā atrodas kaudze aizbildinājumu, tad uzrunā viņu citā laikā. Nu vienkārši pasaki, ka tev nav iebildumu pret puišu vakariem, bet reizēs, kad visi kopā esat iesākuši ballēties, tev gribas turpināt ar visu grupu, nevis paklausīgi gaidīt puisi mājās. Tas ir kā nenovest meiteni līdz orgasmam :D Tev vienkārši jāpiesakās uz dalību pirms viņi izdomā, ka tas ir puišu vakars. Tas varētu neizdoties, ja viņiem sen tāda pasāciena nav bijis un vajag izlādēties, bet ja pasākumi ir regulāri, tad neredzu problēmu.
03.12.2014 19:01 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Mēs visur ejam kopā. Nekad nav bijusi tāda situācija kad viņš pateiktu, ka man jāpaliek mājās, jo tas būs tikai puišu vakars.
Laikam jau mums tā vienkārši ir sanācis, ka lielākā daļa mūsu draugu ir ar otrajām pusītēm. Tādā sakarā arī visur dodamies kopā kā vesela kompānija. Protams bieži vien ir tā, ka meitenes gozējas kaut kur citur, puiši kaut kur citur, bet tomēr visi nākam, ejam kopā un nevienam nav jāpaliek mājās.
Citreiz pati saprotu, ka man nebūs īsti ko darīt un vienkārši palieku mājās vai izdomāju kaut ko citu, ko padarīt viņa prombūtnes laikā.
Tāpat arī viņš par visām varītēm nerausies man līdz ar manu draudzeni kafiju kafejnīcā iedzert.
Es teikšu, ka ir situācijas, kad tas ir okey un ir kad nav. Piemēram, tava situācija nav īsti pieņemama, ja viņš ir informēts par to, ka tev nav īsti ko darīt, nav arī draudzeņu un tu labprāt sapostos un dotos līdz.
Ja tā gadās tikai vienu reizi, piemēram,tikšanās jau ir bijusi norunāta pirms nedēļas, viņa draugam sirds tik pilna - tad, jā... var saprast un pārdzīvot to vienu reizīti, kad paliki garlaikodamies mājās. Tomēr, ja tas notiek regulāri, tad kas viņiem 17 gadu, ka šausmīgi ir vajadzīgi tādi puišu vakari?
03.12.2014 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Erdbeere, bet kāpēc Tev tāds vīrietis vajadzīgs? Tu taču vari atrast normālu puisi, kurš Tevi mīlēs un cienīs, kāpēc tā jāmoka sevi?
03.12.2014 18:39 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Erdbeere - uzskatu, ka tas ir diezgan normāli, ja puisis šad tad pasēž/patusējas ar draugiem bez savas draudzenes, taču viss atkarīgs no tā, cik daudz laika pavadāt kopā. Es ar draugu tiekos tikai nedēļu nogalēs un burtiski katru otro nedēļu viņš tiekas ar draugiem piektdienas vakaros, bet nu cenšos saprast, ka viņam ir svarīgi arī draugi, ar kuriem viņš pārējās dienās netiekas. Pati gan cenšos savus meiteņu vakarus izkārtot darbadienās, bet viņš tā nevar.
03.12.2014 18:38 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
LaLaLa

Izkratiit sirdi vispär nesanäk. Biezi ir gribejies vakara parunat par kaut ko kas piem. nepatiik vai kaut käda probleema, vins pagaida kad es parunaju un tad "viss pabeidzi? beidzam diskusiju man riebjas, rita agri jacelas utt. liec mani mierä".

Prieks manis diskusijas, protams, ja nav par daudz, ir svariigas, lai atrisinätu problemas. Vinam nepatik. Tapec sanäk, ka biezi labak iesledzos vannasistaba izraudos kärtigi klusinäm un tad eju atkal istabä, it ka nekas nav bijis.
03.12.2014 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
meitenīt, tev problēmas galvā.
Ir vajadzīgi gan puišu, gan meiteņu vakari. Nevar būt visu laiku kopā, kādā brīdī arī jāatvelk elpa vienam no otra.
Un, kas tev liedz iet uz bāru, rīkot meiteņu vakarus? Ok, neinteresē meiteņu vakari, ej uz kino, koncertiem u.t.t.
03.12.2014 18:27 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Skumji tikai, ka ar otru pusiti ne par ko nevar izrunäties.


Kādēļ nevar? Saprotu, varbūt nav viegli runāt, bieži raudiens nāk, bet viņš ir Tavs mīļotais cilvēks, viņam Tevi būtu jāsaprot! Attiecībās vajag būt atklātiem un sapratnei!
03.12.2014 18:20 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Lovisa

Jä, kad tas viss kaut ka iet kopaa, tad daudzas lietas besii. Skumji tikai, ka ar otru pusiti ne par ko nevar izrunäties.
03.12.2014 18:13 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Laikam es nepareizi noformuleju teemu. Protams es neko nesaku, ka vinam ir puisu vakari utt. Kaut man tadas lietas vispar nav vajadzigas, bet ja vinam vajag, lai ir. Vienkarsi nepatik, ka ir bijusi briizi, ka pat ja es gribetu iet lidzi, man pateiktu nee, tas ir puisu vakars un punkts. No otras puses es to ari it ka saprotu...
Ja vini iet kaut kur kas man nebutu interesanti, tad es i negribetu, bet toreiz mes ta kopa visi forsi patusejam a kad visi uz baaru gaaja es nedriksteju. Ka jau mineeju, man te draudzenu nav, i ne pazinu nav. Tapec nav tik viegli, a vins ir te uzaudzis, tapec pazinu pilns.

Bet laikam tas vienkarsi nav man. Man nekad nav bijusi vajadziiba pec meitenu vakariem utt. Varbut tapec vinu gruuti saprast.
03.12.2014 18:05 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Runājot par to, vai mani laiž. Es gan nekur diži nedodos.
Bet iebilst, ja kādu no draudzenēm nepazīst vai arī ne īpaši patīk.
03.12.2014 17:49 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Haha mums ir ta: ja saka, ka ies ar draugu uz baru, un vai es naksu lidzi, tas nozime, ka negrib, lai es naku bet aicina, jo esmu vina draudzene.
Ja saka, naksi uz baru kopa ar mani un x,y un z? Tad aicina un grib, lai naku :D nekad nav bijis ta ka nelautu nakt lidzi vai aizliegtu ar draudzenem iet.
03.12.2014 17:46 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Nu tā laikam čaļiem pieņemts, ko padarīsi! :D Vienkārši atrodi sev kādu nodarbošanos, kamēr viņam ir puišu vakars. ;) Apciemo kādu no radiem vai nodarbojies ar kādu hobiju varbūt? :) Vismaz es tā darītu.
03.12.2014 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)